Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnaBi

Wszystkie kobiety są bi

Polecane posty

Gość OnaBi

Spotkałyście się kiedyś z taką teoria, że wszystkie kobiety są biseksualne? Co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Myślę, że nie wszystkie, ale jednak sporo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Na pewno nie wszystkie, bo ja np ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibibi

Ja jestem, więc wpisuję się w tę „zasadę”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niby kto tak powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszyscy faceci sa bi, dlatego nie maja przyjaciolek tylko kumpli, ktorzy sa najwazniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

7.II - imieniny: Solisława, Sulimiara, Sulimira, Sulisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

7.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awa

Jakaś bzdura wymyślona przez nowoczesnych "psychologów", z którą w ogóle się nie zgadzam, bo na samą myśl o dotykaniu innej kobiety w celach seksualnych robi mi się niedobrze, bez względu na to jaka piękna by nie była... No porzygałabym się. Pociągają mnie tylko mężczyźni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Jakala omijala pierwsze imie na tej liscie- cos ci przeszkadza z imieniem Alfons, przebierasz i wybierasz imiona jakie ci sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggyygg

Taaa... Jasne, wszystkie są bi. To chyba jakieś badania robione na zamówienie organizacji LGBT. 😄 Dla mnie każda kobieta jest jak siostra i postrzegam ją jak obiekt seksualny dokładnie w takim stopniu jak psa, drzewo, dziecko czy latarnię uliczną. Współczuję ...ym ale naprawdę trzeba zaburzeń, żeby mieć problem z ukierunkowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego problem z ukierunkowaniem to zaraz zaburzenia? Ja mam męża i nie wyobrażam sobie być z kobietą jako partnerką, ale bardzo chętnie poszła bym z kobietą do łóżka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jakie ma to znaczenie w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Dlaczego problem z ukierunkowaniem to zaraz zaburzenia? Ja mam męża i nie wyobrażam sobie być z kobietą jako partnerką, ale bardzo chętnie poszła bym z kobietą do łóżka. 

Wiec jestes jedna z tych co sa bi.  Ja jestem hetero calkowite.  Na mysl o pojsciu do lozka z kobieta zbiera mi sie na wymioty.  Wiekszosc populacji jest jednak na skali.  W dzisiejszym klimacie faceci bardziej sie ukrywaja, ale z tego co od facetow slyszalam i zaobserwowalam to wiekszosc jest wlasnie bi- moze dlatego, ze oni po prostu chca seksu i jezeli nikt sie o tym nie dowie to nie ma znaczenia czy to maskara, facet czy owca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ósemka
 

Spotkałyście się kiedyś z taką teoria, że wszystkie kobiety są biseksualne? Co o tym myślicie? 

Nie tylko kobiety, ogólnie wszyscy ludzie są biseksualni. Większość to mężczyźni bo oni bardziej potrzebują sexu i płeć im obojętna.Tak samo homo-większość to faceci,lesbijek jest mniej niż gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego problem z ukierunkowaniem to zaraz zaburzenia? Ja mam męża i nie wyobrażam sobie być z kobietą jako partnerką, ale bardzo chętnie poszła bym z kobietą do łóżka. 

Dobrze ujęte 😁👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreml
 

 Ja jestem hetero calkowite.  Na mysl o pojsciu do lozka z kobieta zbiera mi sie na wymioty. 

Bo tak zostałaś wychowana.Gdyby temat homoseksualizmu był wTwoim rodzinnym domu postrzegany jako coś normalnego to chętnie byś spróbowała z kobietą. Po prostu żyłaś w nietolerancyjnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Bo tak zostałaś wychowana.Gdyby temat homoseksualizmu był wTwoim rodzinnym domu postrzegany jako coś normalnego to chętnie byś spróbowała z kobietą. Po prostu żyłaś w nietolerancyjnej rodzinie.

Moja rodzina jest bardzo tradycyjna, religijną, a ja chyba jestem podrzutkiem, bo od religii trzymam się daleko, a cała reszta mnie nie rusza wcale. Seks to taki aspekt naszego życia, który jest przede wszystkim czymś naturalnym, wiec nigdy nie rozumiałam o co szum?

Seks tez jest sprawa osobistą dlatego nie wiem dlaczego inni sie interesują bardziej czyimś zyciem erotycznym niz swoim?

Seks to zaspokojenie swoich potrzeb i każdy to robi tak jak lubi. Nie wiem dlaczego ktokolwiek miał by mi zaglądać do domu (bo seks nie musi byc przecież w lozku) i mówić mi,że robie to Źle ponieważ... sie masturbuje, używam gadżetów, lubię analny, nie mam męża a partnera lub lubię sprawic sobie przyjemnosc z kolezanka. To moja osobista sprawa. 

Mam znajomych homoseksualistów i w nosie mam co oni robią jak sa sami w domu, tak samo w nosie mam co inni robią. 

Tymczasem inni robią jakaś kontrowersje wokół tegp tematu jakby fakt,że wolę kobiety w lozku wpływal na ich prywatne zycie. No dzieci z tego nie będzie. Nikt i tak nie chce później pilnować,wychowywać  i łozyc na te dzieci, wiec to chyba plus😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Bo tak zostałaś wychowana.Gdyby temat homoseksualizmu był wTwoim rodzinnym domu postrzegany jako coś normalnego to chętnie byś spróbowała z kobietą. Po prostu żyłaś w nietolerancyjnej rodzinie.

A jak ci sie podoba moje imie i nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nie tylko kobiety, ogólnie wszyscy ludzie są biseksualni. Większość to mężczyźni bo oni bardziej potrzebują sexu i płeć im obojętna.Tak samo homo-większość to faceci,lesbijek jest mniej niż gejów.

Wszyscy ludzie nie sa biseksulani.  Sa nawet ludzie, ktorzy sa kompletnie aseksualni chociaz tylko jeden 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×