Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IlonaLalka

Skąd się wzięły u dzisiejszych czasach tyle chorób wenerycznych u kobiet i mężczyzn lub jakieś grzyby itp?

Polecane posty

Nie wiem, czytam czasem tutaj tematy i nie wiem o czym wy kobiety i mężczyźni piszecie. To znaczy wiem, ze istnieją te choroby, ale mnie nigdy nie dotknęły. Przed stosunkiem zawsze myje siebie i ręce oraz po stosunku również. Co się dzieje? Nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych, używam tylko gumy jako zabezpieczenie przed niechcianymi chorobami i trzymam się świetnie. Chodzę się badać co pół roku, ale nigdy nic nie miałam na całe szczęście np. Jakiś grzybow,gdzie są intymne rzeczy lub jakiś chorób wenerycznych.Jak to możliwe, ze co chwile jakaś kobieta choruje na to albo na tamto? O co chodzi? Nie rozumiem. Może ktos udzielić mi logicznej odpowiedzi? 

Gość Obatel

Nie wiem, czytam czasem tutaj tematy i nie wiem o czym wy kobiety i mężczyźni piszecie. To znaczy wiem, ze istnieją te choroby, ale mnie nigdy nie dotknęły. Przed stosunkiem zawsze myje siebie i ręce oraz po stosunku również. Co się dzieje? Nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych, używam tylko gumy jako zabezpieczenie przed niechcianymi chorobami i trzymam się świetnie. Chodzę się badać co pół roku, ale nigdy nic nie miałam na całe szczęście np. Jakiś grzybow,gdzie są intymne rzeczy lub jakiś chorób wenerycznych.Jak to możliwe, ze co chwile jakaś kobieta choruje na to albo na tamto? O co chodzi? Nie rozumiem. Może ktos udzielić mi logicznej odpowiedzi? 

Lubisz może pieścić ustami męską dziurke od pupy? Tak wiesz mle mle mle języczkiem....... 😛

Gość Gość

Niektórzy uprawiają seks bez prezerwatywy i to jest chyba główne źródło.

Gość Basia

Niektórzy uprawiają seks bez prezerwatywy i to jest chyba główne źródło.

Nie do końca tylko podczas seksu się zaraża pochwe a później partnera. Jest już około 100000 pacjentek brodawczakiem ludzkim który przekaże partnerowi! Tak oświadczył jeden z lekarzy w mediach szukający funduszy do usuwania macicy i jajników!  Bardzo często dochodzi podczas badań pochwy do groźnych zakażeń pochwy brodawczakiem ludzkim i  innym świnstwami ! Dlatego podczas wszelakich badań krocza i zabiegów czy porođu powinna być osoba bliska i patrzeć na ŁAPY lekarzom i pilnować sterylności bo rękawiczki chronią tylko lekarza nie pacjenta! Pacjent ma Prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań krocza GDY WYPRASZA ginekolog to jest zboczencem jak ten  .. "  

Szacuje się, że w Polsce każdego dnia dochodzi do 200 gwałtów, zaledwie 10 proc. z nich zgłaszanych jest na policję

Monzer M., ginekolog, został oskarżony o z­gwałcenie oraz doprowadzenie do innej czynności seksualnej wobec swoich pacjentek

Na policję i do prokuratury w Zabrzu zgłosiło się 20 kobiet, 19 z nich przesłuchanych przez sąd otrzymało status pokrzywdzonej przez Monzera M.

Policja apeluje o dalsze zgłaszanie się ofiar ginekologa

Badanie ginekologiczne dla wielu kobiet jest mało komfortowe, dlatego też często szukają lekarza, przy którym będą czuć się swobodnie, który w jak największym stopniu zminimalizuje ich niepokój, czasami też wstyd. Co miały czuć pacjentki ginekologa Monzera M., który w swoim prywatnym gabinecie dopuścił się gwałtu i innych czynności seksualnych? "  Powinno się nagrywać wyporoszenie OSOBY BLISKIEJ PACJENTA i składać pozew odszkodowawczy!  Również skargę do Izby Lekarskiej!  Ust 2008 r art 21 PRAWO  Pacjenta !

Gość gość

Są jeszcze baseny, sauny i inne atrakcje gdzie możesz złapać wiele  oj wiele.

To wszystko albo wina ruskich albo internetu. Kiedyś jak nie było internetu to ludzie nawet nie wiedzieli, że chorują i coś jest nie tak. Nawet jak kogoś zaciukali to nikt nie wiedział że go zaciukali. A teraz ledwo się komuś jakaś krostka pokaże to od razu leci z tym na internet i pyta co to. Więc to wszystko wina internetu 🙂

Gość gość

To jest wina emigracji do UK. Kiedyś był nawet program w tv że wzrosła liczba zachorowań na różnego rodzaju choroby weneryczne oraz wirusa HIV przywożone przez osoby przebywające w UK głównie przez przygody seksualne z innymi nacjami (głównie z Afryki ) Wcześniej tego nie było na taką masową skalę dlatego jeżeli się kogoś pozna to jak już ma być sex to tylko w zabezpieczeniu albo zrobić badania czy jest się zdrowy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować