Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahaha

kobieta nieszczęśliwa to dobra kobieta

Polecane posty

Gość hahaha

jak baba jest zbyt zadowolona to zaczyna gwiazdorzyć i pindrzyć sie, co to nie ona. Śpiewa macha łapami potańcuje i zachowuje sie jak skończona idjotka. A smutna laska to wiecie, przytulisz taką dasz całusa w czoło i jest wdzięczna oddana i wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta szczęsliwa

.. bo to zła kobieta była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
 

.. bo to zła kobieta była

 Wiesz co myślę? Że szczęsliwa kobieta to taka "której na chleb nie brakuje" i w 100% zadowolona seksualnie 😉  Zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

jak baba jest zbyt zadowolona to zaczyna gwiazdorzyć i pindrzyć sie, co to nie ona. Śpiewa macha łapami potańcuje i zachowuje sie jak skończona idjotka. A smutna laska to wiecie, przytulisz taką dasz całusa w czoło i jest wdzięczna oddana i wrażliwa.

"Bez różnicy czy smutna czy szczęśliwa najważniejsze aby była kobietą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta szczesliwa
 

 Wiesz co myślę? Że szczęsliwa kobieta to taka "której na chleb nie brakuje" i w 100% zadowolona seksualnie 😉  Zgadłem?

jakbyś mnie kusił kusicielu to byłabym nie że szczęśliwa ale przeszczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jak baba jest zbyt zadowolona to zaczyna gwiazdorzyć i pindrzyć sie, co to nie ona. Śpiewa macha łapami potańcuje i zachowuje sie jak skończona idjotka. A smutna laska to wiecie, przytulisz taką dasz całusa w czoło i jest wdzięczna oddana i wrażliwa.

Nie powiedzialabym. Ja na przykład, im bardziej jestem nieszczęśliwa, tym bardziej podła, okrutna i bez sumienia. Po co mam się z kimkolwiek patyczkowac? Niech wszyscy odczują moje nieszczescie na wlasnej duupie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
 

jakbyś mnie kusił kusicielu to byłabym nie że szczęśliwa ale przeszczęsliwa

 Zapewniłbym  zdecydowanie, i jedno i drugie 😉 Ile ta kandydatka na przeszczęsliwą ma wiosen? Oby nie małolata 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

 Zapewniłbym  zdecydowanie, i jedno i drugie 😉 Ile ta kandydatka na przeszczęsliwą ma wiosen? Oby nie małolata 😄

W sam raz dla Ciebie kusicielu. Nie za mało nie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To zależy jakim jesteś facetem. Mi wcale nie odpowiada jak moja kobieta jest nieszczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×