Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jaką dietę miał/ma wasz roczniak?

Polecane posty

Gość Gość

Od kiedy rozszerzałyście mu dietę i co jadł? Wiem że dużo tego w internecie tylko, że mój jednomiesięczny nic nie chce oprócz mleka. Zaczynałam od marchewki i jabłka, ale mały jest uparty i nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych kaszek też nie je? Może nie toleruje papek. Są takie specjalne siateczki do blw. Może daj mu jabłko lub banana i niech sam próbuje jeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedenastomiesieczny* miało być. 
Kaszek też nie. Cokolwiek chce mu dać zaczyna płakać i kręcić główką. Spróbuje tak jak mówisz dać mu całego banana bo rzeczywiście wszystko miksuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to ciężko będzie mi Ci doradzić bo mój jadł i dalej je (3 lata) wszystko co mu pod nos podstawie. Jak miał rok to na śniadanie i kolacje jadł kaszki bobovita najpierw te do robienia z wodą, a potem miałam mleko ze wsi więc robiłam te, które się robi z mlekiem tylko zamiast mm dawałam te od krowy. Do tego na noc i po przebudzeniu rano KP ale do 16 miesiąca życia tak było. Obiad to zupka ugotowana z różnych warzyw, kawałek mięska w tym albo czasem bez albo taki stały obiad czyli też ugotowany kawałek mięsa, ziemniak i jakieś inne warzywa. Do dziś jako przekąskę dostawał i dalej dostaje jogurt naturalny (nawet nie lubi smakowych), wtedy już dostawałam banana, jabłko, biszkopty, chrupki kukurydziane, bułkę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jedenastomiesieczny* miało być. 
Kaszek też nie. Cokolwiek chce mu dać zaczyna płakać i kręcić główką. Spróbuje tak jak mówisz dać mu całego banana bo rzeczywiście wszystko miksuje 

Spróbuj na początek może w tej siateczce żeby zobaczyc jak sobie radzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
 

Od kiedy rozszerzałyście mu dietę i co jadł? Wiem że dużo tego w internecie tylko, że mój jednomiesięczny nic nie chce oprócz mleka. Zaczynałam od marchewki i jabłka, ale mały jest uparty i nie chce 

Karmisz piersią czy mm?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×