Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pierwsza ciąża nie czuje ruchów 18 tydzień

Polecane posty

Gość Gość

Długo jeszcze muszę czekać na ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja jestem w 29 tyg i moje dziecko też leniwe. Czasami cały dzień nie daje znaku życia dopiero jak się położę wieczorem. Wciąż pracuje i ogolnie jestem aktywna wiec sobie tłumacze że ją kołysze (chodząc) to śpi 😅 
mam angelsouds więc jednoczenie jestem spokojna że wszystko ok. Po prostu nosze leniuszka może u cb jest podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja jestem w 29 tyg i moje dziecko też leniwe. Czasami cały dzień nie daje znaku życia dopiero jak się położę wieczorem. Wciąż pracuje i ogolnie jestem aktywna wiec sobie tłumacze że ją kołysze (chodząc) to śpi 😅 
mam angelsouds więc jednoczenie jestem spokojna że wszystko ok. Po prostu nosze leniuszka może u cb jest podobnie. 

A kiedy czułaś 1 ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na pewno już poczułaś nie raz  tylko niewiesz że to to. Ja pierwszego wyraźnego kopniaka pod żebro dostałam w 22tyg. Aż się herbatą oblałam tak się wystraszyłam haha wcześniej też nie mogłam się doczekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Na pewno już poczułaś nie raz  tylko niewiesz że to to. Ja pierwszego wyraźnego kopniaka pod żebro dostałam w 22tyg. Aż się herbatą oblałam tak się wystraszyłam haha wcześniej też nie mogłam się doczekać 

Dokładnie w 18 tyg byłam u lekarki i położnej obydwie mnie pytały czy czuje ruchy. Powiedziałam ze w 14 tyg czułam motylki a lekarka, ze to na pewno nie to. Pózniej nie czuje nic. Najwyżej jak leżę na prawym boku, ze mnie cos ciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierwsze ruchy poczułam w 20 tygodniu, wcześniej nic. Masz jeszcze czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
 

A kiedy czułaś 1 ruchy?

Późno, pod koniec 6 miesiąca ale mam łożysko na przedniej ścianie i podobno to normalne. Raz na usg mała machała rękami nogami jak szalona lekarz pytał czy czuje a ja nic nie czułam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierwsze ruchy czułam w 20 TC a najgorsze były te wieczne pytania otoczenia, czujesz ruchy, czujesz? Na spokojnie autorko, w pierwszej ciąży nie czuć tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

 a ja czulam w 25 tygodniu, jakos tak. Teraz 28 i czuje wyrazne ruchy, nawet widoczne. Cudowne uczucie

Autorko nie panikuj, wydaje mi sie ze troche za wczesnie. Tak mi mowili w szpitalu przynajmniej ( a bylam w 24 tyg z tego powodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zarówno przy pierwszej jak i teraz przy drugiej ciąży, pierwsze ruchy zaczęłam czuć jakoś w 20tc. Doczekasz sie tych kopniakow i rozciągania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pierwszej ciąży ruchy poczułam pod koniec 20 tygodnia.  Nie martw się.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pierwsza ciąża przeważnie ok 20 tygodnia, kolejne szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta twoja polozna to chyba nigdy w ciazy nie byla. Pierwsze ruchy dziecka to wlasnie takie jakby musniecie motyla albo jakby cie cos od srodka delikatnie polaskotalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Pierwsze nieśmiałe ruchy mojego dziecka poczułam pod koniec 18 tygodnia ciąży, ale trwały tylko wieczorem przez dosłownie dwa dni, a potem była cisza i bardzo się tym martwiłam. Mam detektor tętna, więc szukałam bijącego serduszka i to mnie uspokajało. Na badaniach u lekarza wszystko było dobrze, na USG widziałam szaleństwa malucha, ale tego nie czułam. Ponowne ruchy pojawiły się w 21 tygodniu ciąży i od tej pory czuję już mniej lub bardziej regularnie (aktualnie 30 tydzień), ale są dni, że moje dziecko w ogóle nie daje o sobie znać i muszę się kłaść na łóżku, stukać w brzuch albo zjeść coś słodkiego i wtedy je dopiero prowokuję do ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

8.II - imieniny: Gniemira, Gniewomira, Gniewosza, Gniewosądki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierwsze ruchy czułam w 20 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie to dziwne, ze nie czuje płodu. Lekarka mówiła, ze wazy 200g, wiec wg mnie powinnam czuć. W poczekalni rozmawiałam z inna mama i mowię, ze niedługo wybieram sie na połówkowe a ona w szoku, bo po mnie nie widać ciąży. Nie jestem otyła a przecież takie kobiety pózniej czuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×