Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesti

Samotna, młoda matka.

Polecane posty

Na wstępie proszę o zachowanie niemiłych komentarzy dla siebie.

Mam 20 lat, mam 5 miesięczna córkę. Z mężem kłóciłam się często. Dwa razy podniósł na mnie rękę oraz zrobił mi parę ran na ciele. Wybaczyłam, myślałam, że się zmieni. Doszły kłótnie o pieniądze, które należały mi się na dziecko, a o które musiałam z nim walczyć, ponieważ nie był skłonny mi ich dac. W końcu nie wytrzymałam. On całymi dniami pracuje, ja zajmuje się dzieckiem. Trudnym dzieckiem, które do tej pory ma kolki, które dodatkowo zaczęło teraz zabkowac. Czekam, wyczekuję, aż wróci z pracy i mi pomoże, a ten ucieka do kolegów. Na dodatek kłamie zapewne, ze idzie na jakieś śmieszne nadgodziny, o których mówił parę dni wcześniej, że ich w tym dniu nie będzie. Zdecydowałam dziś, że to koniec. Będę starała się, żeby nie miał żadnych praw do dziecka. Co byście zrobiły na moim miejscu? Odeszły tak, jak ja? Opowiedzcie mi swoją historię, czy miałyście podobnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iii

Trzeba było myśleć a nie robić dziecko z pierwszym lepszym sebiksem. Odejść ale nie licz na to że z dzieckiem znajdziesz pięknego, bogatego księcia.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

8.II - imieniny: Gniemira, Gniewomira, Gniewosza, Gniewosądki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

8.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Ampelia, Ampeliusz, Gabriela, Hieronim, Honorat, Izajasz, Jan, Juwencja, Juwencjusz, Józefina, Ksenofont, Lucjusz, Paweł, Piotr, Polikarp, Sebastian, Salomon, Stefan, Żaklina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×