Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominik97

Czy to objawy nerwicy?

Polecane posty

Witam od pewnego czasu miewam dziwne problemy a mianowicie bulgotanie w brzuchu,luźne stolce,częste gazy (po 2 miesiącach brak parcia na stolec) Po masturbacji zatrzymanie moczu czuję tak jakby pieczenie,badanie usg,krwi i moczu nic nie stwierdziło a na kolonoskopi cały się trząsłem powiedział lekarz żeby się zgłosić do psychiatry, czy to są objawy nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOR
 

Witam od pewnego czasu miewam dziwne problemy a mianowicie bulgotanie w brzuchu,luźne stolce,częste gazy (po 2 miesiącach brak parcia na stolec) Po masturbacji zatrzymanie moczu czuję tak jakby pieczenie,badanie usg,krwi i moczu nic nie stwierdziło a na kolonoskopi cały się trząsłem powiedział lekarz żeby się zgłosić do psychiatry, czy to są objawy nerwicy?

TAK.ZGLOS SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ NA SOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na SORRZE skierowali mnie do urolog i do chirurga, a chirurg do psychologa. Sam nie wiem co robić i do jakiego lekarza się zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udaj się do psychologa, bo to faktycznie mogą być objawy jakiś zaburzeń psychicznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mogą to być tego symptomy, niemniej jednak powinnaś to skonsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że faktycznie mogą to być jakieś objawy poważnej choroby. Na pewno powinieneś zrobić badania no i udać się jak najszybciej do konkretnego lekarza. Na początku może powinien być lekarz ogólny, a on już pokieruje Cię dalej. Jeśli chcesz żeby zajęli się Tobą odpowiednio i nie zbagatelizowali Twoich problemów to zgłoś się do Alfa Medica w Częstochowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×