Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zaśmiane

Boże, Kacper BV...

Polecane posty

Gość Zaśmiane

W dzisiejszym filmiku - osoby tworzące wątki i piszące tylko "co myślicie o x" są wykupionymi botami... stworzyłam ich chyba z 10, WE GUYS ARE GETTING PAID???? 😂😂😂

Gość Zaśmiane

you *

Gość Opłacony bot

Jestem opłaconym botem aby zniszczyć kanał kacpra

Gość Opłacony bot 2

Ile dostajecie kasy? Ja

1 zł - negatywny komentarz

0,5 zł - łapka w dół

10 zł - email do kacpra

Gość Opłacony bot 3

Ile dostajecie kasy? Ja

0,5 zł - łapka w dół

10 zł - email do kacpra

To cię oszukali kochana, ja za emaila 2 dychy zgarniam

Gość Opłacony bot 4

Przypominamy, że cały czas trwa nabór na nowych hejterów dla kacpra 

Atrakcyjne stawki! 

Więcej info: platnyhejtnakacpra@gmail.com

Gość Pszczółka

Przypominamy, że cały czas trwa nabór na nowych hejterów dla kacpra 

Atrakcyjne stawki! 

Więcej info: platnyhejtnakacpra@gmail.com

A można zrobić tą stronę o nim za 10 tysięcy? Przydala by mi się taka kaska

Gość Opłacony bot 4

Czekamy na przelew od loreala, jak dojdzie to wybierzemy kogoś proszę wysłać zgłoszenie i czekać 

Gość Gosc

Ja bym zalecala ostroznosc podczas ogladania beauty vlogow beauty Kacpra. Moze byc tak (niekoniecznie ale prawdopobnie, z tym ze nigdy nic nie wiadomo) ze to co widzicie u Kacpra na kanale to robota hejterow. Podrobili w paincie pro foto adobe shopie specialnie po to zeby mu zamknac usta (z tym ze to tez nie wiadomo, dokumenty sa juz w sadzie, machina juz sie ruszyla, niech oni tez pokaza). 

Gość Gość

Już jest ta strona xd

kacperbeautyvlog. pl

Gość Opłacony bot 5

Kolejny piękny dzień aby hejtować kacperka witamy

Gość Opłacony bot 5

Kolejny piękny dzień aby hejtować kacperka witamy

Gość Gość

Ile dostajecie kasy? Ja

0,5 zł - łapka w dół

10 zł - email do kacpra

A za mema ile dostanę?

Gość Opłacony bot 4

A za mema ile dostanę?

Myślę, że ze 1,5 zł. Napisz to się z tobą dogadają

Gość Opłacony bot 5

A słyszałyście o nowym zleceniu od nivea? Ostro się za kacpra wzięli

Gość Nivea

A słyszałyście o nowym zleceniu od nivea? Ostro się za kacpra wzięli

Cicho bo się wyda.

Gość Opłacony bot 3

Cicho bo się wyda.

Już wszyscy wiedzą 

Gość Opłacony bot 5

Zastanawiam się kto ogląda kacpra bo ja nawet za pieniądze średnio daje radę 

Gość Gosc

Ja dostalam 3.75 PLN (brutto) za projekt i wydrukowanie na drukarce 3D klona Kacpra. Tego wlasnie ktorego moglyscie podziwiac w filmie w ktorym mowi o tym ze moze wystawiac recepty.

Gość Gość

Ja dostalam 3.75 PLN (brutto) za projekt i wydrukowanie na drukarce 3D klona Kacpra. Tego wlasnie ktorego moglyscie podziwiac w filmie w ktorym mowi o tym ze moze wystawiac recepty.

wow a skąd miałaś DNA do klona?

Gość Gość

Gość Gosc

Zaplacilam innemu hejterowi 1.39 PLN zeby czatowal u Kacpra pod smietnikiem i przegrzebal mu worek na smieci. DNA wyodrebnilam ze zluszczonego naskorka ktory zeskrobalam z pozyskanego w ten sposob opakowania po Sensum Mare. 

Odkopuję. Ten filmik z rzekomymi błędami i wpadkami - co to miało być? Tak sztuczny i żenujący, że aż głupio oglądać🤦🏻‍♀️ Czy on naprawdę myśli, że nikt nie zauważył, że na każdym ujęciu ma tego swojego rozjaśnionego koguta, gdzie jeszcze tydzień temu miał ciemniejsze włosy? I test podkładu lirene - w pierwotnym filmie był inaczej ubrany i nie miał rozjaśnionych włosów. Aktor z niego bardzo marny, wszystko sztuczne i na siłę.

OMG co tu się działo na początku 2020 roku

2 godziny temu, Mała G napisał:

Odkopuję. Ten filmik z rzekomymi błędami i wpadkami - co to miało być? Tak sztuczny i żenujący, że aż głupio oglądać🤦🏻‍♀️ Czy on naprawdę myśli, że nikt nie zauważył, że na każdym ujęciu ma tego swojego rozjaśnionego koguta, gdzie jeszcze tydzień temu miał ciemniejsze włosy? I test podkładu lirene - w pierwotnym filmie był inaczej ubrany i nie miał rozjaśnionych włosów. Aktor z niego bardzo marny, wszystko sztuczne i na siłę.

Nie znasz się hejterko jedna. To unikalne postmodernistyczne dzieło które jest metaforą ginących lasów amazońskiej dżungli (nie bez znaczenia jest kolor i ilość kacprowych włosów). Kiedy Kacper bawi się z psami to tak naprawdę płacze nad losem samotnego orangutana trzymającego się ostatniej palmy czy co tam w tej Ameryce Południowej rośnie. Anna Suska będzie latami pisała poematy na temat tego fenomenu XXI wieku.

Kacper więcej kręć tych filmów aby tych prawdziwych 16 fanów szybciej odeszło na inne bardziej sensowne kanały o tematyce beauty

22 godziny temu, MasterHejterBot napisał:

OMG co tu się działo na początku 2020 roku

Nie znasz się hejterko jedna. To unikalne postmodernistyczne dzieło które jest metaforą ginących lasów amazońskiej dżungli (nie bez znaczenia jest kolor i ilość kacprowych włosów). Kiedy Kacper bawi się z psami to tak naprawdę płacze nad losem samotnego orangutana trzymającego się ostatniej palmy czy co tam w tej Ameryce Południowej rośnie. Anna Suska będzie latami pisała poematy na temat tego fenomenu XXI wieku.

Kacper więcej kręć tych filmów aby tych prawdziwych 16 fanów szybciej odeszło na inne bardziej sensowne kanały o tematyce beauty

Ha ha 😄 Tak, masz rację, to było DZIEŁO! I to nie byle jakie 😂 Swoją drogą ludzie piszą, jaki to on zabawny i jak to się zaśmiewali do łez... Nie wierzę, że oni tak na serio. To było tak złe...

Czy ta Anna Suska kiedykolwiek odpuszcza i się nie odzywa? Przejrzałam komentarze pod kilkoma ostatnimi filmikami i ona jest dosłownie wszędzie, odzywa się na każdy temat i odpowiada na każdy komentarz, przeważnie bez sensu i nie na temat. Zachowuje się jakby była psychicznie niezrównoważona.

16 minut temu, Naan napisał:

Czy ta Anna Suska kiedykolwiek odpuszcza i się nie odzywa? Przejrzałam komentarze pod kilkoma ostatnimi filmikami i ona jest dosłownie wszędzie, odzywa się na każdy temat i odpowiada na każdy komentarz, przeważnie bez sensu i nie na temat. Zachowuje się jakby była psychicznie niezrównoważona.

To jest jego osobisty adwokat 😜

1 godzinę temu, Naan napisał:

Byly teorie ze to kacper, ale ponoc to prawdziwa laska. Ta teoria jeszcze bardziej przeraza, bo kto bylby tak pokopany.

56 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Byly teorie ze to kacper, ale ponoc to prawdziwa laska. Ta teoria jeszcze bardziej przeraza, bo kto bylby tak pokopany.

Suska to taka foliowa Grażyna. Kiedyś zastanawiała się pod kacprowym filmem nad urynoterapią. Czerniak, Zięba te klimaty nic dziwnego, że spodobał jej się kanał kosmitologa.

Kacprowy film o wpadkach to jeden z jego najgorszych wytworów. Widać, że kręcone specjalnie i jakby tworzone pd wpływem jakiś dziwnych substancji. Co tam ma być śmiesznego? Jak Najgładszy pije wodę? Jak nakłada "przypadkiem" za dużo podkładu? Jak sam do siebie mówi "Kacperek"? Jego najbliższe otoczenie nie zwraca uwagi na to jak on się zachowuje albo utwierdza go w przekonaniu, że jest taki fajny, a powiedzonka są super śmieszne.

Dziwne to wszystko. Nawet jego współpracę z LaRose

10 godzin temu, MasterHejterBot napisał:

Suska to taka foliowa Grażyna. Kiedyś zastanawiała się pod kacprowym filmem nad urynoterapią. Czerniak, Zięba te klimaty nic dziwnego, że spodobał jej się kanał kosmitologa.

Kacprowy film o wpadkach to jeden z jego najgorszych wytworów. Widać, że kręcone specjalnie i jakby tworzone pd wpływem jakiś dziwnych substancji. Co tam ma być śmiesznego? Jak Najgładszy pije wodę? Jak nakłada "przypadkiem" za dużo podkładu? Jak sam do siebie mówi "Kacperek"? Jego najbliższe otoczenie nie zwraca uwagi na to jak on się zachowuje albo utwierdza go w przekonaniu, że jest taki fajny, a powiedzonka są super śmieszne.

Dziwne to wszystko. Nawet jego współpracę z LaRose

Ha ha 😄 Dokładnie, to miało być takie spontaniczne bloopers, ale wyszło jak wyszło. Pewnie wszystko nakręcone jednego dnia. Ale jego widzom się podobało, znów łyknęli wszystko jak głodne pelikany. Druga sprawa to te włosy. Ja rozumiem, że to nie jego wina, że ma już takie zakola, ale dlaczego jeszcze je podkreśla tą dziwaczną fryzurą 🤦🏼‍♀️

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się