Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawiczeeek36

Jestem 36 letnim prawiczkiem i w tym roku postanowiłem zmienić ten stan jak myślicie uda mi się ?

Polecane posty

Gość Prawiczeeek36

Postanowiłem znaleźć dziewczynę, zasadniczo co roku mam taki zamiar ale w tym wierze ze mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To do pracy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
 

Naiwny. Po 25 nic już nie zmienisz, a ty masz 36.

Dokładnie, można nawet skusić się na stwierdzenie, że już dwudziestka to ostatni dzwonek. Jestem rówieśnikiem autora i od kilkunastu lat nie myślę o kobietach, bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie, można nawet skusić się na stwierdzenie, że już dwudziestka to ostatni dzwonek. Jestem rówieśnikiem autora i od kilkunastu lat nie myślę o kobietach, bo to nie ma sensu.

Zgadzam się, 20 i studia to ostatni dzwonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Zgadzam się, 20 i studia to ostatni dzwonek.

Co marcin, kolejny dzień starego prawiczka czas rozpocząć xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
 

Co marcin, kolejny dzień starego prawiczka czas rozpocząć xd

Nie tylko on rozpoczyna kolejny dzień starego prawiczka😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nie tylko on rozpoczyna kolejny dzień starego prawiczka😎

Co ty też, przykro mi prawiczku XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
 

Co ty też, przykro mi prawiczku XD

Niepotrzebnie. Jest ładny dzień, słonko świeci i co najważniejsze, nikt mi nie zawraca głowy. Pewnie wybiorę się na spacer😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boluś
 

Niepotrzebnie. Jest ładny dzień, słonko świeci i co najważniejsze, nikt mi nie zawraca głowy. Pewnie wybiorę się na spacer😎

Jak często trzepiesz kapycyna?😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Mam jedną radę dla ciebie: nie słuchaj nigdy tych, którym się nie udało. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Mam jedną radę dla ciebie: nie słuchaj nigdy tych, którym się nie udało. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Szyc 37

Chciałbym żeby dziewczyna ssała mojego siusiaka a ja bym ssał jej myszkę i jej brodawki. I skakała by na moim siurku. I ogólnie masowałbym jej plecy nogi i pupcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciałbym żeby dziewczyna ssała mojego siusiaka a ja bym ssał jej myszkę i jej brodawki. I skakała by na moim siurku. I ogólnie masowałbym jej plecy nogi i pupcie. 

"Myszka" i "siurek" a do tego brodawki...🙄 Kurfa, nie wiem czy Twoje marzenie się kiedykolwiek zrealizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Szyc 37

Nie da się inaczej pisać bo nie publikują. Ważne żeby każdy wiedział o co chodzi. Ale to się nie spelni bo widzę że nie wzbudzam zainteresowania. Raz w miesiącu wydać 200 250 zł? Myślę o tym od 3 miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczeeek36
 

Naiwny. Po 25 nic już nie zmienisz, a ty masz 36.

A dlaczego tak uważasz ?

 

Dokładnie, można nawet skusić się na stwierdzenie, że już dwudziestka to ostatni dzwonek. Jestem rówieśnikiem autora i od kilkunastu lat nie myślę o kobietach, bo to nie ma sensu.

Dlaczego dwudziestka to ostatni dzwonek /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Niepotrzebnie. Jest ładny dzień, słonko świeci i co najważniejsze, nikt mi nie zawraca głowy. Pewnie wybiorę się na spacer😎

A wieczorem kuutach w dłoń i jazda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk
 

"Myszka" i "siurek" a do tego brodawki...🙄 Kurfa, nie wiem czy Twoje marzenie się kiedykolwiek zrealizuje...

Taki ładny weekend a onkosfera jak zwykle od rana do wieczora przed kompem haha ale kaleka😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co marcin, kolejny dzień starego prawiczka czas rozpocząć xd

Jeżeli fakt "przespania" się z kobietą bez penetracji nie zdejmuje ze mnie tego jakże "haniebnego" miana prawiczka, to wiedz, że był już drugi raz, pełny seks (tak, za kasę, fajna diva). I co to zmienia? Nie czuję, że było to coś przełomowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A dlaczego tak uważasz ?

Dlaczego dwudziestka to ostatni dzwonek /

Bo po studiach nie masz ludzi koło siebie tyle co - teoretycznie - powinieneś mieć w szkole. Bo pewne obycie z kobietami w tym wieku już powinno się mieć (mówię przede wszystkim o sferze psychicznej). A tak jesteś niezręczny jak nastolatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jeżeli fakt "przespania" się z kobietą bez penetracji nie zdejmuje ze mnie tego jakże "haniebnego" miana prawiczka, to wiedz, że był już drugi raz, pełny seks (tak, za kasę, fajna diva). I co to zmienia? Nie czuję, że było to coś przełomowego...

Zmienia, ze pewnie teraz masz pewnie hifa haaha ale frajer płaci za seks xd

A pewnie i tak po paru sekundach sie spuściłeś, ale przynajmniej diva miała ubaw 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zmienia, ze pewnie teraz masz pewnie hifa haaha ale frajer płaci za seks xd

A pewnie i tak po paru sekundach sie spuściłeś, ale przynajmniej diva miała ubaw 😂

Robiłem to bez żadnych zabezpieczeń i roochałem ponad 3h bez przerwy....ech. Szkoda gadać z takim dnem intelektualnym. Idę zająć się czymś pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Robiłem to bez żadnych zabezpieczeń i roochałem ponad 3h bez przerwy....ech. Szkoda gadać z takim dnem intelektualnym. Idę zająć się czymś pożytecznym.

Ok to idz sobie strzepać Marcin xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Robiłem to bez żadnych zabezpieczeń i roochałem ponad 3h bez przerwy....ech. Szkoda gadać z takim dnem intelektualnym. Idę zająć się czymś pożytecznym.

Jezu, Marcin, Ty jesteś naprawdę obrzydliwy...😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
 

Jezu, Marcin, Ty jesteś naprawdę obrzydliwy...😵

Całkiem chory człowiek, prawie tak jak Przemek😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
 

Jeżeli fakt "przespania" się z kobietą bez penetracji nie zdejmuje ze mnie tego jakże "haniebnego" miana prawiczka, to wiedz, że był już drugi raz, pełny seks (tak, za kasę, fajna diva). I co to zmienia? Nie czuję, że było to coś przełomowego...

stanal bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
 

Jak często trzepiesz kapycyna?😂😂

Dżentelmen nie omawia takich spraw publicznie 😝

 

A dlaczego tak uważasz ?

Dlaczego dwudziestka to ostatni dzwonek /

Dlatego:

 

Bo po studiach nie masz ludzi koło siebie tyle co - teoretycznie - powinieneś mieć w szkole. Bo pewne obycie z kobietami w tym wieku już powinno się mieć (mówię przede wszystkim o sferze psychicznej). A tak jesteś niezręczny jak nastolatek...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

stanal bez problemu?

On chyba zmyśla. Niedawno pisał ze jest prawiczkiem i chciałby poczuć jak to jest wsadzić kobiecie ponadto Marciun nie ma pieniędzy na płatny seks, no chyba ze mamie podebrał 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jezu, Marcin, Ty jesteś naprawdę obrzydliwy...😵

To ironia, myślałem, że załapiesz... rozczarowujesz mnie.

 

Całkiem chory człowiek, prawie tak jak Przemek😐

Bo skorzystał z usług divy? Bez komentarza... Wydaje mi się, że to ty jesteś chory, ale z nienawiści...

 

stanal bez problemu?

Bez dużego problemu.

 

On chyba zmyśla. Niedawno pisał ze jest prawiczkiem i chciałby poczuć jak to jest wsadzić kobiecie ponadto Marciun nie ma pieniędzy na płatny seks, no chyba ze mamie podebrał 😛

Pokaż mi, gdzie to napisałem. Wydaje mi się, że pisałem coś wręcz odwrotnego. Dwa, 3500 netto to wystarczająco na divy. To jest moja pensja za ostatni miesiąc. Nie wierzysz? A mi to... 😄

 

Wgl, wiecie co, nie chcę mi się gadać, jesteście chorzy. Zrobili w parę postów ze mnie świra, gościa na utrzymaniu matki, mitomana... leczcie się ludzie. Mi naprawdę nie zależy, by przekonywać anonimów. Ariwederczi. Zbrzydło mi to forum. Banda psycholi, wśród których zdrowa osoba mojego pokroju przebywać nie może. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ironia, myślałem, że załapiesz... rozczarowujesz mnie.

Ja zawsze rozczarowuję... Poza tym, miałeś mnie opieprzyć, że krępuję się rozmawiać o normalnych ludzkich sprawach, ja bym się wtedy obruszyła i musiała udowodnić, że wcaaaale nieee... i tak to miało się potoczyć...😏

Co do niezbyt przychylnych komentarzy na temat Twojej osoby, to nie powiesz chyba, że się tym serio przejmujesz. Ja jestem niedoje.bana kaleką, całymi dniami na kafe, moje gówniaki leżą uśpione makiem, jestem ewentualnie obrzydliwym babochlopem, mężczyzną, starym zbokiem, na ero błękitną Kamilą, czyli czym tam akurat potrzeba żebym była😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×