Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Ja mam 30 i lekarz dał nam dowolność czy chcemy 1 czy 2 więc chyba nie ma ustaw, które tego zabraniają 🙂

Chyba jest, ale widocznie nie każdy tego przestrzega

 

Edytowano przez Madziallena31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hmm czyli mocniejszy atak = więcej zarodków - super 🙂

 

 

Dzięki dziewczyny, jesteście kochane ! Rapita mam nadzieję że już ochłonęłaś i pełna energii i pozytywnego myślenia lecisz walczyć dalej ! 🙂

Haha no wiadomo, my kobiety musimy być twardsze niż zawodowi żołnierze, a szczególnie w takich sytuacjach !

Za więcej jajek to ja już podziękuję 😉 miałam 12 dojrzałych (6 się mrozi) i ze względu na wysokie AMH lekarz zaczął stymulację baaardzo delikatnie - od gonalu 125. Później dokładał gonal + menopur, ale sam przyznał, że mnie nie dostymulował.

Ale teraz, pełna nowej wiedzy, między innymi dzięki temu forum 😘 wiem, że przy naszych kiepskich plemnikach musimy zadziałać agresywniej niż samym ICSI - zrobimy MAGS i aktywację oocytów, bo coś tu ewidentnie nie zagrało. Zapisałam się też do dr Jerzak - immunolog ( do Paśnika to chyba cud nad cudy się zapisać... próbowałam złapać miejsce z 10 razy), może ona wykryje że coś u mnie jest jednak nie tak, bo na razie mamy zdiagnozowany tylko czynnik męski.

Buziaki dziewczyny ! 😘

Plan dzialania- majster sztyk! Swoja determinacja dajesz nan wszystkim sile do walki! Dziekujemy kochana! Krzyzujemy palce!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekate, a jak to wogole jest. Skoro masz zamrożone oocyty, to dlaczego masz znów przechodzić stymulacje, skoro możesz po prostu zapłodnić te zamrożone? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie pamiętam, która z nas jest w sytuacji jak ja (po niedawnym poronieniu) ale miałam się odezwać po wizycie 😉 dziś byłam u lekarza. Po USG stwierdził, że po tym łyżeczkowaniu wszysko jest ok i nie ma przeciwwskazań żebyśmy w marcu próbowali. Ten cykl kazał odpuścić (co i tak byśmy zrobili ze względu na wyjazd/urlop). Tak więc bez stresu 🙂 jeżeli nie masz jak ja żadnych niepokojących dolegliwości to lada chwila z pewnością możemy obie próbować po raz kolejny 🙂 co do przyczyny jakoś szczególnie nie widziałam chęci analizowania tego... 🙄 Ale wiadomo, że w większości lekarze mają nas głęboko w d... 🙄 

Super Luna ! Trzymam za Ciebie kciuki. Ja wciąż czekam na okres i nie mogę się doczekać (mija 4 tydzień) tym bardziej ze  dopiero po okresie możemy się poprzytulać 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

May 

Jestem czytam was co dziennie,  odezwałam się na poczatku utworzenia tego forum 2020 ale bez odzewu ani część co słychać ani pocaluj mnie w d... także tylko jestem w kwesti podglądu co kto piszę. Cieszę się że pamiętasz o mnie. Tak 25lutego mam wizyte, wyniki robiłam także już podgląd do lekarza mam. 😉 a co u Ciebie jak zdrowko sąsiadeczko??

Keffy  do Cieplińskiego jeździsz w Płocku??

 

Hej Justyna. Ja chodzę do Hawryluka i mam cudowna p. Małgosię za położna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

May 

Jestem czytam was co dziennie,  odezwałam się na poczatku utworzenia tego forum 2020 ale bez odzewu ani część co słychać ani pocaluj mnie w d... także tylko jestem w kwesti podglądu co kto piszę. Cieszę się że pamiętasz o mnie. Tak 25lutego mam wizyte, wyniki robiłam także już podgląd do lekarza mam. 😉 a co u Ciebie jak zdrowko sąsiadeczko??

Keffy  do Cieplińskiego jeździsz w Płocku??

 

Hej Justyna. Ja chodzę do Hawryluka i mam cudowna p. Małgosię za położna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny jakie radzicie zrobic badania na wlasna reke na poczatek czekam na 2 ivf i zastanawiam sie czy zrobic  testy na  homocesteine i mthfr czy warto  czy lepeij czekac az lekarz zleci  czytajac was  dowiaduje sie o rzeczach o ktorych nie wiedzialam ze istnieja 😊  chocby problem imunologiczny czy witamina d🤦‍♀️nigdy nie zaproponowano mi takich testow za pierwszym razem moze swiruje ale domyslam sie ze kazda znas probuje wszytkiego tymbardziej ze w laboratorjum test jest tanszy niz w klinice 😊pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak biorac B9 i B12 powinnas zbic 🙂  na razie bierz moze tylko to, bo bedziesz wiedziala czy ci pomaga i jak sie po tym czujesz. Jesli pozmieniasz za duzo rzeczy a twoj organizm na cos zle zareaguje nie bedziesz wiedziala na co. Niektore dziewczyny zle reaguja na metyle, czytalam, ze maja poglebiajace sie leki itp. Metyle tez sa rozne i na jedne lepiej reagujemy a na inne gorzej.

Ja zbilam moja dosc sporo w ciagu miesiaca biorac B right z Jarrow. Ale ja mialam bardzo niska B6 a wlasciwie jej niedobor i poczatkowo jedna przypadkowa lekarka chciala mi dac tylko B9 i B6. Popatrz moze ewentualnie na sklad czy by ci odpowiadal. Wszystkie te B jakos od siebie zaleza... w ciazy jest tez cholina B4 wazna, bo odpowiada, za przeplyw krwi.

 

A czy możesz spojrzeć na skład witamin prenatal duo ? Czytam w internecie  tabele ze składem to chyba tam jest tylko forma aktywna kwasu foliowego i nawet B12 ???? co myślisz o nich ? Czy ja źle rozszyfrowalam te farmaceutyczne nazwy ? 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hej dziewczyny jakie radzicie zrobic badania na wlasna reke na poczatek czekam na 2 ivf i zastanawiam sie czy zrobic  testy na  homocesteine i mthfr czy warto  czy lepeij czekac az lekarz zleci  czytajac was  dowiaduje sie o rzeczach o ktorych nie wiedzialam ze istnieja 😊  chocby problem imunologiczny czy witamina d🤦‍♀️nigdy nie zaproponowano mi takich testow za pierwszym razem moze swiruje ale domyslam sie ze kazda znas probuje wszytkiego tymbardziej ze w laboratorjum test jest tanszy niz w klinice 😊pozdrawiam

Dla mnie już za późno, ale sprawdziłabym na Twoim miejscu kwas foliowy, b 12 i homocysteine. I pokazała lekarzowi wyniki. Żeby być pewnym co do wchłanialności kwasu foliowego, bo przecież to bardzo istotne. Nie wiem czemu nie podpowiadają tego w klinikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla mnie już za późno, ale sprawdziłabym na Twoim miejscu kwas foliowy, b 12 i homocysteine. I pokazała lekarzowi wyniki. Żeby być pewnym co do wchłanialności kwasu foliowego, bo przecież to bardzo istotne. Nie wiem czemu nie podpowiadają tego w klinikach.

dziekuje 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A czy możesz spojrzeć na skład witamin prenatal duo ? Czytam w internecie  tabele ze składem to chyba tam jest tylko forma aktywna kwasu foliowego i nawet B12 ???? co myślisz o nich ? Czy ja źle rozszyfrowalam te farmaceutyczne nazwy ? 🙂

 

B9 - kwas pteroilomonoglutaminowy to syntetyk 😞  L-metylofolian wapnia jest ok, metyl B9 ma duzo nazw, i ich troche nie ogarniam ale to jeden z metyli.

B12 - metylokobalamina jest ok (tych jest 4 rozne, syntetyczn nazywa sie cyjanokobalamina)

Cholina to B4 zawarta na przyklad w lecytynie slonecznikowej albo soi ale my nie mozemy jesc podobno soi.

Z tych mixow to dla nas najbardziej odpowiedni sklad ma prenatal optimal ale czasami nie jest wskazane branie czegos razem np d3 potrzebuje tuszczow albo ma znaczenie czy przyjmujemy rano czy wieczorem np. magnez wieczorem. Wiec czasem lepiej brac wszystko osobno 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hej dziewczyny jakie radzicie zrobic badania na wlasna reke na poczatek czekam na 2 ivf i zastanawiam sie czy zrobic  testy na  homocesteine i mthfr czy warto  czy lepeij czekac az lekarz zleci  czytajac was  dowiaduje sie o rzeczach o ktorych nie wiedzialam ze istnieja 😊  chocby problem imunologiczny czy witamina d🤦‍♀️nigdy nie zaproponowano mi takich testow za pierwszym razem moze swiruje ale domyslam sie ze kazda znas probuje wszytkiego tymbardziej ze w laboratorjum test jest tanszy niz w klinice 😊pozdrawiam

Zrobienie na wlasnie reke kosztuje cie mniej niz kolejna procedura a mozesz spac spokojnie jak wszystko wyjdzie ok 🙂 albo przygotowac sie lepiej przez 3 miesiace gdyby wyniki byly slabe. Poprawia jakosci komorek trwa okolo 3-4 miesiace a to tez odpowiedni czas na uregulowanie witamin.

W klinice ciazko o lekarza i czlowieka w jednym i nikt nam nie poswieci czasu, zeby przeanalizowac nasz przypadek. Poszukaj jakiegos milego lekarza ogolnego albo gina, ktory ci umozliwi zrobienie badan witamin z grupy B, witaminy D3 i homocysteiny i ferrytyny (zelazo w tkankach mowiace czy masz anemie). A jesli jestes w Pl to idz sama do lab, najlepiej przy szpitalu albo jakiegos duzego gdzie sie od razu zajmuja probkami (odwirowuja, chlodza a nie transportuja albo robia po przerwie obiadowej). Czas ma wplyw na wyniki.

Jesli ci wyjdzie mutacja mthfr to musisz zbadac proteiny s i c. Przy mthfr jest ryzyko skrzepow, moga wystapic problemy z implantacja albo poronieniami.

Podobnie z innymi badaniami typu PAI. Mialas inne badania pod katem zakrzepicy? Tez mozesz robic na wlasnie reke w labie w pl, albo szukac milego lekarza jesli sie leczysz gdzie indziej 🙂

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zrobienie na wlasnie reke kosztuje cie mniej niz kolejna procedura a mozesz spac spokojnie jak wszystko wyjdzie ok 🙂 albo przygotowac sie lepiej przez 3 miesiace gdyby wyniki byly slabe. Poprawia jakosci komorek trwa okolo 3-4 miesiace a to tez odpowiedni czas na uregulowanie witamin.

W klinice ciazko o lekarza i czlowieka w jednym i nikt nam nie poswieci czasu, zeby przeanalizowac nasz przypadek. Poszukaj jakiegos milego lekarza ogolnego albo gina, ktory ci umozliwi zrobienie badan witamin z grupy B, witaminy D3 i homocysteiny i ferrytyny (zelazo w tkankach mowiace czy masz anemie). A jesli jestes w Pl to idz sama do lab, najlepiej przy szpitalu albo jakiegos duzego gdzie sie od razu zajmuja probkami (odwirowuja, chlodza a nie transportuja albo robia po przerwie obiadowej). Czas ma wplyw na wyniki.

Jesli ci wyjdzie mutacja mthfr to musisz zbadac proteiny s i c. Przy mthfr jest ryzyko skrzepow, moga wystapic problemy z implantacja albo poronieniami.

Podobnie z innymi badaniami typu PAI. Mialas inne badania pod katem zakrzepicy? Tez mozesz robic na wlasnie reke w labie w pl, albo szukac milego lekarza jesli sie leczysz gdzie indziej 🙂

 

1 ivf mialam w polsce teraz szykuje sie do 2 za granica w polsce niestety doswiadczylam tego wszytkiego o czym piszecie 😪  a sama podroz juz meczy dziekuje za pomoc 😘 wiecej sie od was dowiedzialam w 1 dzien niz w 4 lata u lekarza😎😊 w pl mialam robiony aptt to byl w normie i znalazlam milego gp u siebie😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

B9 - kwas pteroilomonoglutaminowy to syntetyk 😞  L-metylofolian wapnia jest ok, metyl B9 ma duzo nazw, i ich troche nie ogarniam ale to jeden z metyli.

B12 - metylokobalamina jest ok (tych jest 4 rozne, syntetyczn nazywa sie cyjanokobalamina)

Cholina to B4 zawarta na przyklad w lecytynie slonecznikowej albo soi ale my nie mozemy jesc podobno soi.

 

 

No dobra to B9 , B12 i Wit D mam.

Mam w domu magne  b 6 - pewnie byś odradzała ? 😛

Brakuje mi chyba jodu( mam Hashimoto), dha  , choliny...czy coś jeszcze z tych najważniejszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No dobra to B9 , B12 i Wit D mam.

Mam w domu magne  b 6 - pewnie byś odradzała ? 😛

Brakuje mi chyba jodu( mam Hashimoto), dha  , choliny...czy coś jeszcze z tych najważniejszych ?

Ja mialam niedobor B6, wiec bralam ja w mieszance. Mialam tez skutki tego niedoboru, bo wysoka prolaktyna i progesteron czasem dalwal o sobie znac. Lekarka mi tylko zasugerowala z tym B6, ze za duzo moze byc niezdrowo, wiec sie przestraszylam 🙂

Czy masz DHA? Tez jest wazne

Cholina ze wzgledu na przeplyw krwi.

Jod mega wazna w twoim przypadku, i niby jest w soli ale tej wytwarzanej przemyslowo. Jesli kupujesz morska albo himalaja to go tam nie ma.

Witaminy C i E

Q10?

Witamine D3 i magnez. Ja biore D3 z K2, Mg i olejem lnianym. Mg oczywiscie wieczorem.

Wszystko oczywiscie trzeba skonsultowac z lekarzem 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No dobra to B9 , B12 i Wit D mam.

Mam w domu magne  b 6 - pewnie byś odradzała ? 😛

Brakuje mi chyba jodu( mam Hashimoto), dha  , choliny...czy coś jeszcze z tych najważniejszych ?

Czy bierzesz heparyne? I aspiryne? Czy znalezli u ciebie cos z krzepliwoscia?

Przeprawszam, ze pytam. Nie musisz odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy bierzesz heparyne? I aspiryne? Czy znalezli u ciebie cos z krzepliwoscia?

Przeprawszam, ze pytam. Nie musisz odpowiadac.

Po transferze brałam fraxiparine ale bez konkretnych wskazań. Później kazali odstawić. Póki co nie biorę nic na krzepliwość. Podstawowe badania krzepliwości miałam dobre zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mialam niedobor B6, wiec bralam ja w mieszance. Mialam tez skutki tego niedoboru, bo wysoka prolaktyna i progesteron czasem dalwal o sobie znac. Lekarka mi tylko zasugerowala z tym B6, ze za duzo moze byc niezdrowo, wiec sie przestraszylam 🙂

Czy masz DHA? Tez jest wazne

Cholina ze wzgledu na przeplyw krwi.

Jod mega wazna w twoim przypadku, i niby jest w soli ale tej wytwarzanej przemyslowo. Jesli kupujesz morska albo himalaja to go tam nie ma.

Witaminy C i E

Q10?

Witamine D3 i magnez. Ja biore D3 z K2, Mg i olejem lnianym. Mg oczywiscie wieczorem.

Wszystko oczywiscie trzeba skonsultowac z lekarzem 🙂

 

 

Nie mam jeszcze dha - taki preparat prenatal dha może być czy też jakiś specjalny istnieje ?

Jod widziałam że w kroplach można kupić np jodadrop.

Choliny muszę poszukać jeszcze też.

Q10 w ciąży nie kazali brać.

Czyli te magne b 6 może być rozumiem ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę dodać posta tylko pisze ukryte?

Edytowano przez May1223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba się dodało. U mnie Justynka sezon grypowy.😀 czasem myśle żeby sprobowac jeszcze raz stymulacji itd ale mamy za dużo wydatków narazie i w sumie trochę się boje. Ostatnio dwie koleżanki poroniły moje w 7 tyg i tak troszkę to zniechęca. Ale mam jeszcze czas może kiedyś się zdecyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba się dodało. U mnie Justynka sezon grypowy.😀 czasem myśle żeby sprobowac jeszcze raz stymulacji itd ale mamy za dużo wydatków narazie i w sumie trochę się boje. Ostatnio dwie koleżanki poroniły moje w 7 tyg i tak troszkę to zniechęca. Ale mam jeszcze czas może kiedyś się zdecyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Super Luna ! Trzymam za Ciebie kciuki. Ja wciąż czekam na okres i nie mogę się doczekać (mija 4 tydzień) tym bardziej ze  dopiero po okresie możemy się poprzytulać 😜

Teoretycznie różne są teorie i słyszałam, że i po 1-2 tygodniach można. Ale ja też wolałam poczekać i przytulanki dopiero po były 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi się kojarzy że dziś miała być na monitoringu dziewczyna której kwas foliowy wyszedł 40. Daj znać proszę jak wizyta co mówił lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Plan dzialania- majster sztyk! Swoja determinacja dajesz nan wszystkim sile do walki! Dziekujemy kochana! Krzyzujemy palce!!!!!!!

Haha dzięki, wszystkie musimy walczyć, dziewczyny ! Bez walki nie ma zwycięstwa, po drodze oczywiście można zaliczyć jakieś porażki, ale ukierunkowane na celu na pewno go osiągniemy ! 🙂

 

Hekate, a jak to wogole jest. Skoro masz zamrożone oocyty, to dlaczego masz znów przechodzić stymulacje, skoro możesz po prostu zapłodnić te zamrożone? 

Wiesz co, bo ja tak sobie to wykoncypowałam - skoro mam już jajka zamrożone i opłacone na rok, to niech sobie leżą i czekają - nigdy nie wiadomo, czy po rozmrożeniu przeżyje 1,2 czy 6 + czy z tych, które przeżyły którakolwiek się zapłodni. Wolę przejść kolejną stymulkę, po cichu liczę, że po pierwszej porażce z zapładnianiem lekarz zgodzi się na zapłodnienie więcej niż sześciu oocytów zwiększając szansę na zarodki (mimo że jestem poniżej 35 rż i to będzie druga próba). A jeśli się nie zgodzi - dojdą kolejne do zamrożenia i po drugiej próbie rozmrożę sobie wszystkie  i z tej kupy oocytów już któryś musi być tym szczęśliwym ! 😉  Masterplan 😉  😉  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co mi się kojarzy że dziś miała być na monitoringu dziewczyna której kwas foliowy wyszedł 40. Daj znać proszę jak wizyta co mówił lekarz ?

Hej byłam. Powiedziałam, że zrobiłam sobie na własną rękę badanie kwasu foliowego. Na co lekarz mówi ,, i co wynik w kosmos,,? Ja mówię, że tak, że ponad 40, na co On mówi i tak ma być. Więc tyle się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej widzę że zrobiło się tu na forum bardzo wiatminowo i immunologia króluje. Ja bylam u dr Jerzak i przepisała mi różne badania i juz czekam na splywajace wyniki i wiecie co: są tam rzeczy na czerwono jak mthr, homocysteina ... Wizytę mam na poczatku marca i mam tak dziwnie ze sie ciesze że coś wyszło, że nie będzie już tak metodą prób i błędów. Nie wiem jeszcze z czym to się wiąże, ale dietę już zmienilam, chodzę na siłkę i będzie dobrze🙂 jak będę po konsultacji napisze dokladnie co mi wyszlo, co powiedziala Pani doktor i co mam zlecone za tabsy itp.

Hekate ale masz sprytny plan w sumie to dobrze kombinujesz, amh wyższe raczej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po transferze brałam fraxiparine ale bez konkretnych wskazań. Później kazali odstawić. Póki co nie biorę nic na krzepliwość. Podstawowe badania krzepliwości miałam dobre zawsze.

Ok. Jesli ci wyjdzie mutacja mthfr, bo wiem, ze jutro mozesz juz miec wyniki, to nastepnym razem skonsultuj z lekarzem, bo mutacja wiaze sie z tendencja do zakrzepicy i mozliwe, ze musisz tez kontrolowac.

Nie mowie tego, zeby cie postraszyc 😞 tylko martwie sie o ciebie 🙂 I trzymam za was kciuki 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej widzę że zrobiło się tu na forum bardzo wiatminowo i immunologia króluje. Ja bylam u dr Jerzak i przepisała mi różne badania i juz czekam na splywajace wyniki i wiecie co: są tam rzeczy na czerwono jak mthr, homocysteina ... Wizytę mam na poczatku marca i mam tak dziwnie ze sie ciesze że coś wyszło, że nie będzie już tak metodą prób i błędów. Nie wiem jeszcze z czym to się wiąże, ale dietę już zmienilam, chodzę na siłkę i będzie dobrze🙂 jak będę po konsultacji napisze dokladnie co mi wyszlo, co powiedziala Pani doktor i co mam zlecone za tabsy itp.

Hekate ale masz sprytny plan w sumie to dobrze kombinujesz, amh wyższe raczej nie bedzie.

Super, że poszłaś do Jerzak,  na pewno opracuje dla Ciebie plan, który ułatwi akcję - ciąża 🙂

Co do AMH....nooo właśnie.... robiłam we wrześniu - 5,28, powtórzyłam dzisiaj, bo chcę skorzystać przy drugiej stymulacji z dofinansowania Warszawskiego (potrzebny wynik AMH nie starszy niż 3 mce) i uwaga - AMH z dzisiaj 4 ! Nie wiem, czy to kwestia tego, że dopiero dzisiaj odstawiłam tę tonę postymulacyjnych embriotransfererowych leków, ale ludzie - żeby przez 5 miesięcy spadło o tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam jeszcze dha - taki preparat prenatal dha może być czy też jakiś specjalny istnieje ?

Jod widziałam że w kroplach można kupić np jodadrop.

Choliny muszę poszukać jeszcze też.

Q10 w ciąży nie kazali brać.

Czyli te magne b 6 może być rozumiem ?

 

 

Odpowiedzialna ci ale jakos moj post sie nie pojawil ... mpj internet dzis troche przeprywa.

Mieszanki magnezu z B6 maja tak malo B6, ze jej napewno nie przedawkujesz 🙂🙂🙂

To tez chlorowodorek pirydoksyny, jak w prenatal duo, czyli to co musimy brac, bo nie ma nic innego powszechnie dostepnego metylowanego 🤔 als te B6 maja tez rozne nazwy i ja ich raczej nie ogarniam, czym sie roznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej widzę że zrobiło się tu na forum bardzo wiatminowo i immunologia króluje. Ja bylam u dr Jerzak i przepisała mi różne badania i juz czekam na splywajace wyniki i wiecie co: są tam rzeczy na czerwono jak mthr, homocysteina ... Wizytę mam na poczatku marca i mam tak dziwnie ze sie ciesze że coś wyszło, że nie będzie już tak metodą prób i błędów. Nie wiem jeszcze z czym to się wiąże, ale dietę już zmienilam, chodzę na siłkę i będzie dobrze🙂 jak będę po konsultacji napisze dokladnie co mi wyszlo, co powiedziala Pani doktor i co mam zlecone za tabsy itp.

Hekate ale masz sprytny plan w sumie to dobrze kombinujesz, amh wyższe raczej nie bedzie.

Bardzo dobrze, je znalazlas lekarza, ktory wreszcie cos bada 🙂🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×