Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Zuza a to bardzo dobrze trzymam kciuki. 

Ja dzisiaj miałam weryfikację 11dpti beta 560🌻, cały dzień nie chciałam sprawdzać wyników do wizyty u lekarza na 18, myślałam że zejdę do tego czasu😅

Gratuluję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zuzana ja miałam punkcje w poniedziałek a dzwonili w srode i to jeszcze po południu, tez nie mogłam wytrzymac. 

Super ze az 7 sie zapłodniło, to dobrze wróży 👍 u nas zaplodnily sie tylko 2 i ja myślałam ze juz po ptakach a tu się okazalo ze wystarczy JEDEN zarodek 😊

Patrycja godzina 14.38 sobota ciekawe czy zadzwonią czekam jak na szpilkach. Przed 14 zadzwonilam do kliniki nikt nie odebrał. Martwie sie mieli w 2 dobie zadzwonić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuzanna i jak dzwonili? 

Jak to jest od 10lat co miesiąc nie czekam na okres (zaklinam rzeczywistość żeby nie przyszedł, a jak raz na niego czekam to się spóźnia 2dni.:classic_mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka zlosliwosc, wszystkie tu musimy miec anielska cierpliwosc...

czekasz na niego bo odstawilas anty przed stymulacja? 

Edytowano przez Magdaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem kochana, co byś chciała?? Potrzebujesz mnie??😘

Dasz swojego e maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zuzanna i jak dzwonili? 

Jak to jest od 10lat co miesiąc nie czekam na okres (zaklinam rzeczywistość żeby nie przyszedł, a jak raz na niego czekam to się spóźnia 2dni.:classic_mellow:

Oby szybko przyszedł 😘 . Wlasnie zadzwonili. Z 9 komorek zaplodniło się 7. 3 są mocniejsze. 4 słabsze. We wt o 13.20 transfer. Trzeb aczekać nie bedą już dzwonić bo w ostatniej chwili moze się zmienic. Boze oby przetrwały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magda, nie muszę zrobić badania do 3dnia cyklu, a potem muszę to zgrać z dniem wolnym w pracy i z umówiona już wizyta w klinice. 

Zuzanna, przetrwają ładny wynik, 7 zarodeczkow.. 

Edytowano przez Aga24z@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zuzanna i jak dzwonili? 

Jak to jest od 10lat co miesiąc nie czekam na okres (zaklinam rzeczywistość żeby nie przyszedł, a jak raz na niego czekam to się spóźnia 2dni.:classic_mellow:

Ja ostatnio jak czekałam to 5 dni. Pierwszy raz w życiu taka obsuwa. Jednak małpa to małpa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też oczekiwanie na krwawienie. I też już bym chciała żeby było i jak na złość go nie ma. Boje się że będzie coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wysłałam Ci wiadomość, dostalas??

Tak ale coś z tym e mailem jest nie tak daj znać czy doszła wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak ale coś z tym e mailem jest nie tak daj znać czy doszła wiadomosc

Wszystko jest. Ok doszło odpisalam Ci 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oby szybko przyszedł 😘 . Wlasnie zadzwonili. Z 9 komorek zaplodniło się 7. 3 są mocniejsze. 4 słabsze. We wt o 13.20 transfer. Trzeb aczekać nie bedą już dzwonić bo w ostatniej chwili moze się zmienic. Boze oby przetrwały 

Przetrwają na pewno, jeszcze Ci ich wystarczy na rodzeństwo za kilka lat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przetrwają na pewno, jeszcze Ci ich wystarczy na rodzeństwo za kilka lat 😉

Mam nadzieję  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przetrwają na pewno, jeszcze Ci ich wystarczy na rodzeństwo za kilka lat 😉

Patrycja nie pamietam ale przed transferem mozna normalnie jeść, wypić kawę. Bo mam xopuero 13.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczny czy branie luteiny dopochwowej 3*1 przez dłuższy okres czyli od 15 grudnia do teraz, może powodować problem taki jak dyskomfort, lekki ból w podbrzuszu podczas sikania ?? ( brak pieczenia) Lekarz aż za 2,5 tygodnia planowo 😕  I tak się zastanawiam czy to możliwe czy bardziej coś innego to wywoluje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oby szybko przyszedł 😘 . Wlasnie zadzwonili. Z 9 komorek zaplodniło się 7. 3 są mocniejsze. 4 słabsze. We wt o 13.20 transfer. Trzeb aczekać nie bedą już dzwonić bo w ostatniej chwili moze się zmienic. Boze oby przetrwały 

Super wynik, przetrwają na pewno ☺️☺️😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magdaa , Aja tak mi przykro 😞 czemu ten los jest  taki niesprawiedliwy.. 😞 Nie poddawajcie się tylko walczcie do skutku! ❤ 

Zuzana 7 zarodków to piękny wynik 🙂 Te słabsze też się rozbujają porządnie i staną się równie silne jak pozostałe 😊✊✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie też oczekiwanie na krwawienie. I też już bym chciała żeby było i jak na złość go nie ma. Boje się że będzie coś nie tak.

Aja, a jak bylam na sztucznym cyklu i caly czas biore luteine, duphaston, estrofem itp to nawet jak nie bede w ciazy (jestem 8dpt) to okresu nie dostanę dopóki nie odloze lekow, tak? Pobolewa mnie od dwóch dni podbrzusze i już 'czekam' na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oby szybko przyszedł 😘 . Wlasnie zadzwonili. Z 9 komorek zaplodniło się 7. 3 są mocniejsze. 4 słabsze. We wt o 13.20 transfer. Trzeb aczekać nie bedą już dzwonić bo w ostatniej chwili moze się zmienic. Boze oby przetrwały 

Piękny wynik 😊 nie martw się na pewno wszsytkie przetrwają trzymam kciuki za Ciebie ✊ ja mam punkcje w poniedziałek mam nadzieję, że też będę miałam dużo pobranych pęcherzyków i większość się zaplodni 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aja, a jak bylam na sztucznym cyklu i caly czas biore luteine, duphaston, estrofem itp to nawet jak nie bede w ciazy (jestem 8dpt) to okresu nie dostanę dopóki nie odloze lekow, tak? Pobolewa mnie od dwóch dni podbrzusze i już 'czekam' na @...

Halucyna gdzies czytalam o luteinie ze jesli krwawienie to po odstawieniu lekow, ale nie wiem czy istnieja wyjatki. Dlatego musimy robic testy z krwi by wiedziec czy kontynuowac leki czy odstawic.

 

 

Paulina falstart, jeszcze mam nadzieje ze cos sie rozwija, kolejna weryfikacja we wtorek, u mnie ta zerowa to byl blad labolatorium (myslalam ze takie rzeczy zdarzaja sie bardzo rzadko a tu niespodzianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Halucyna gdzies czytalam o luteinie ze jesli krwawienie to po odstawieniu lekow, ale nie wiem czy istnieja wyjatki. Dlatego musimy robic testy z krwi by wiedziec czy kontynuowac leki czy odstawic.

 

 

Paulina falstart, jeszcze mam nadzieje ze cos sie rozwija, kolejna weryfikacja we wtorek, u mnie ta zerowa to byl blad labolatorium (myslalam ze takie rzeczy zdarzaja sie bardzo rzadko a tu niespodzianka;)

Ja juz jestem klebkiem nerwów to pobolewanie brzucha mnie dobija i zle wrozy. Do tej pory jak mnie bolalo to byla lipa 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale poczytaj sobie ulotki wszystkiego co bierzesz - rownie dobrze jest to efekt uboczny lekow. Wiec biorac kazdy objaw za dobry czy zly omen sie nakrecamy tylko. Nie jest latwo wytrzymac czekanie ale jakos trzeba;)
Kiedy dokladnie testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 jakie mialyscie endometrium  w dniu transferu? I czy zawsze biorac estrofem na cyklu sztucznym zablokowal Wam owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Patrycja nie pamietam ale przed transferem mozna normalnie jeść, wypić kawę. Bo mam xopuero 13.20

Tak, można. Mi kazali tez miec pełny pęcherz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Dziewczny czy branie luteiny dopochwowej 3*1 przez dłuższy okres czyli od 15 grudnia do teraz, może powodować problem taki jak dyskomfort, lekki ból w podbrzuszu podczas sikania ?? ( brak pieczenia) Lekarz aż za 2,5 tygodnia planowo 😕  I tak się zastanawiam czy to możliwe czy bardziej coś innego to wywoluje..

Hej, 

Ja biorę 3*2 luteine i lekarka doradziła bym brała mucovagin(bez recepty) bo czułam suchość i podrażnienie, co prawda nie przy oddawaniu moczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poratujcie co ja mogę po transferze na zaparcia? Dodam, ze sliwki, siemie, jablko, kiszonki, owsianki nie działają, drugi dzień po transferze a ja nie mogę się załatwić, dodatkowo boje się na siłę aby nie spinac brzucha. Masakra jakaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale poczytaj sobie ulotki wszystkiego co bierzesz - rownie dobrze jest to efekt uboczny lekow. Wiec biorac kazdy objaw za dobry czy zly omen sie nakrecamy tylko. Nie jest latwo wytrzymac czekanie ale jakos trzeba;)
Kiedy dokladnie testujesz?

Transfer 5dniowego zarodka mialam 1.03 rano. Chyba we wtorek bedzie najlepiej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piękny wynik 😊 nie martw się na pewno wszsytkie przetrwają trzymam kciuki za Ciebie ✊ ja mam punkcje w poniedziałek mam nadzieję, że też będę miałam dużo pobranych pęcherzyków i większość się zaplodni 😊

Trzymam kochana kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×