Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Dziewczyny 1.03 mialam transfer dziś zrobilam bete- 464!!!!!! Nie moge w to uwierzyć.  Dziś wieczorem mam wizytę u dr..

Piękny wynik. Taka wysoka beta. Może bliźniaki? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny 1.03 mialam transfer dziś zrobilam bete- 464!!!!!! Nie moge w to uwierzyć.  Dziś wieczorem mam wizytę u dr..

Gratulacje kochana! Piekny wynik 😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piękny wynik. Taka wysoka beta. Może bliźniaki? 

O nie, podali mi tylko jeden zarodek. Tez mnie to zaskoczylo nawet pyt przez tel czy to dobry wynik ale pow ze tak.. Byli zdziwieni moja reakcja, a raczej jej brakiem. A ja nie czuje tego nie dociera to do mnie ze w koncu sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ❣

Mogą być bliźniaki, bo mógł się podzielić 🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gratulacje ❣

Mogą być bliźniaki, bo mógł się podzielić 🥰

Serio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny 1.03 mialam transfer dziś zrobilam bete- 464!!!!!! Nie moge w to uwierzyć.  Dziś wieczorem mam wizytę u dr..

Gratuluję piękny wynik 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzymam kciuki. Napisz co i jak po transferze. 

Juz po 🙂 ja mialam zamrozony zarodek 3 dniowy jako 8 komorkowy, po rozmrozeniu zaczal sie dzielic  i przed transferem mial 13 komorek. Zastanawiam sie czy czasem nie za malo mial tych komorek na ten czas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny 1.03 mialam transfer dziś zrobilam bete- 464!!!!!! Nie moge w to uwierzyć.  Dziś wieczorem mam wizytę u dr..

A miałaś 1 zarodek czy 2 podawane. Beta mega. Ogromne gratulacje

Już doczytałam 1 😊 

A przypomnij mi to 1 transfer?

Edytowano przez Madziallena31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gratulacje ❣

Mogą być bliźniaki, bo mógł się podzielić 🥰

Mogą być bliźniaki jednojajowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny 1.03 mialam transfer dziś zrobilam bete- 464!!!!!! Nie moge w to uwierzyć.  Dziś wieczorem mam wizytę u dr..

Piękna beta! Gratulacje!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A miałaś 1 zarodek czy 2 podawane. Beta mega. Ogromne gratulacje

Już doczytałam 1 😊 

A przypomnij mi to 1 transfer?

Pierwszy transfer na mrozdzakach 🙂 za duzo pecherzy mialam malutkich po punkcji i odroczyli transfer.  Dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mogą być bliźniaki jednojajowe. 

A przy 5d zdarodku w 10dniu po transferze jaka jest zazwyczaj beta? Duzo niższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A przy 5d zdarodku w 10dniu po transferze jaka jest zazwyczaj beta? Duzo niższa?

Z ciekawości sprawdziłam. W 10dpt miałam 468. Ciąża pojedyncza. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A przy 5d zdarodku w 10dniu po transferze jaka jest zazwyczaj beta? Duzo niższa?

Uprzedzając twoje lęki. Nie twoja beta nie jest za duża. Jest super. Po prostu jest wyższa niż przeciętna. Ale to dobrze. Znaczy że się mocno i szybko zagnieździł. Albo faktycznie bliźniaki. Ja w 11 dpt miałam 145. A w tej ostatniej co teraz poroniłam miałam 90 w 12 dpt ale to już był nie prawidłowy wynik. Powinien być między 200a300 wyliczając go z bety z 8 dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny w najbliższy piątek mam mieć transfer jedynego i ostatniego mrozaczka. Czy ktoras z was, uwagi na koronawirusa, zrezygnowala z transferu czy też transferujecie mimo wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z ciekawości sprawdziłam. W 10dpt miałam 468. Ciąża pojedyncza. 

I tez mialas 5d? No to super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z ciekawości sprawdziłam. W 10dpt miałam 468. Ciąża pojedyncza. 

I to są piękne wyniki. Broniłam się przed tym długo, ale się nie da. Ja wam po prostu strasznie zazdroszczę takich wyników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uprzedzając twoje lęki. Nie twoja beta nie jest za duża. Jest super. Po prostu jest wyższa niż przeciętna. Ale to dobrze. Znaczy że się mocno i szybko zagnieździł. Albo faktycznie bliźniaki. Ja w 11 dpt miałam 145. A w tej ostatniej co teraz poroniłam miałam 90 w 12 dpt ale to już był nie prawidłowy wynik. Powinien być między 200a300 wyliczając go z bety z 8 dpt

Ok dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I tez mialas 5d? No to super 🙂

Tak. Na 16.03. mam termin porodu 🙂 zatem ciesz się kochana i dbaj o siebie! Jesteś w CIĄŻY!

Edytowano przez Kasia83.1
Dodawanie tekstu
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I to są piękne wyniki. Broniłam się przed tym długo, ale się nie da. Ja wam po prostu strasznie zazdroszczę takich wyników....

Aja, przed czym się broniłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Na 16.03. mam termin porodu 🙂 zatem ciesz się kochana i dbaj o siebie! Jesteś w CIĄŻY!

Ojeju!! Gratuluję! Takie wiadomości podnosza na duchu, że jednak udaje się ! ❤❣😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aja, przed czym się broniłaś? 

Przed zazdroszczeniem innym. Bo wiem, że każdy przeszedł ciężką drogę. I w pełni zasłużył na to wszystko. Ale i tak wam zazdroszczę... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przed zazdroszczeniem innym. Bo wiem, że każdy przeszedł ciężką drogę. I w pełni zasłużył na to wszystko. Ale i tak wam zazdroszczę... 😘

To normalne uczucie, każda z nas zasłużyła na dziecko, a los niejednokrotnie z nas zadrwił. Ja też zazdrosciłam, bo inne kobiety zachodziły bez problemu, a u nas pierwsze in vitro się nie powiodło. Bywało tak, że wręcz wyłam w poduszkę na wiadomość o kolejnej czyjejś ciąży. I mimo, że jestem w ciąży to cały czas poza poczuciem szczęścia mam też w sobie poczucie niesprawiedliwości, bo przecież żadna z nas nie zasłużyła na to, co przechodzimy. Trzymam mocno kciuki za każdą z nas i pragnę żeby każda z nas została matką. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pierwszy transfer na mrozdzakach 🙂 za duzo pecherzy mialam malutkich po punkcji i odroczyli transfer.  Dzięki:*

A pobieralas estradiol i progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ojeju!! Gratuluję! Takie wiadomości podnosza na duchu, że jednak udaje się ! ❤❣😊

Bo się udaje 🙂 Dziękuję bardzo😘Teraz udało się Tobie, więc wspieramy pozostałe staraczki. Pozdrawiam Cię i ściskam 

Edytowano przez Kasia83.1
Literówki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A pobieralas estradiol i progesteron?

Jeszcze nie. Dzis zrobilam sama betę ale na dniach pewnie pobiore resztę. Zobacze co dzis powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze nie. Dzis zrobilam sama betę ale na dniach pewnie pobiore resztę. Zobacze co dzis powie lekarz

U mnie pojawiły się wyniki estradiolu I progesteronu, bety jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie pojawiły się wyniki estradiolu I progesteronu, bety jeszcze nie ma.

Czyli jeszcze trochę musisz się postresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzeba sie modlić o ciąże z tego bąbelka co mam w sobie  🙂 . Bo właśnie dzwonili ze nie udało się żadnego zarodka zamrozić  😞

Będzie dobrze, trzymam kciuki ✊✊🍀

 

Dziewczyny dziś 9dpt beta rano pobrana. Wynik pewnie gdzie 18, 19. Zoladek mam scisniety ze stresu.

Kciuki zaciśnięte ✊✊ oby był piękny wynik!! 

 

Dziewczyny 1.03 mialam transfer dziś zrobilam bete- 464!!!!!! Nie moge w to uwierzyć.  Dziś wieczorem mam wizytę u dr..

Gratulacje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×