Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Dziewczyny 1.03 mialam transfer dziś zrobilam bete- 464!!!!!! Nie moge w to uwierzyć.  Dziś wieczorem mam wizytę u dr..

Halucyna, super:) gratuluje:)! 
 

Ja z kolei sie cykam przed jutrem, bylo nisko i boje sie ze spada juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Halucyna, super:) gratuluje:)! 
 

Ja z kolei sie cykam przed jutrem, bylo nisko i boje sie ze spada juz...

Trzymaj się Magda. Jutro będzie wiadomo. Przechodziłam to tydzień temu.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Na 16.03. mam termin porodu 🙂 zatem ciesz się kochana i dbaj o siebie! Jesteś w CIĄŻY!

Kasia, szczęśliwego rozwiązania 😍 pochwal się oczywiście jak już dzidziuś będzie na świecie ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kasia, szczęśliwego rozwiązania 😍 pochwal się oczywiście jak już dzidziuś będzie na świecie ☺️

Pewnie, że się podzielę z Wami tą nowiną i będę dalej Wam kibicować ❤

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie pojawiły się wyniki estradiolu I progesteronu, bety jeszcze nie ma.

W moim lab pow ze wyniki  online o 17, a wydaja do reki stacjonarnie od 14. Ale nie wytrzymalam i zadzwonilam po 12 wyniki juz byly wiec szybko pojechalam. Ale dziewczyny trzeslam się jak nie wiem.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Halucyna, super:) gratuluje:)! 
 

Ja z kolei sie cykam przed jutrem, bylo nisko i boje sie ze spada juz...

Musi buc dobrze, jesteśmy z Tobą 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny dziś 9dpt beta rano pobrana. Wynik pewnie gdzie 18, 19. Zoladek mam scisniety ze stresu.

Kciuki trzymam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W moim lab pow ze wyniki  online o 17, a wydaja do reki stacjonarnie od 14. Ale nie wytrzymalam i zadzwonilam po 12 wyniki juz byly wiec szybko pojechalam. Ale dziewczyny trzeslam się jak nie wiem.. 🙂

Ręce mnie się trzęsą jak galaretka. Nawet nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie, że się podzielę z Wami tą nowiną i będę dalej Wam kibicować ❤

Powodzenia kochana:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzialena ale jest dodatni

mogl sie pozno zagniezdzic. Tez sie martwie niska beta ale pamietaj ze liczy sie przyrost.

Edytowano przez Magdaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny jest wynik bety 9dpt, 22,6 martwię się, że za mało 😥

 

 

Madzialena ale jest dodatni

mogl sie pozno zagniezdzic. Tez sie martwie niska beta ale pamietaj ze liczy sie przyrost.

Madziallena, Magda dobrze mówi. Ważne że dodatni i jaki będzie przyrost. Trzymaj się. Będzie dobrze. Musi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny jest wynik bety 9dpt, 22,6 martwię się, że za mało 😥

Trzymam kciuki za piękne przyrosty!!🍀🍀 A ilu dniowy zarodek był? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Madzialena ale jest dodatni

mogl sie pozno zagniezdzic. Tez sie martwie niska beta ale pamietaj ze liczy sie przyrost.

Mysl pozytywnie. Jest ok wazne by rosła beta. Mudisz postarać się być spokojna dla bąbelka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lecę w niedzielę, wizytę mam w poniedziałek. 

Najpierw chcieliśmy przejść wszystko w DE ale w końcu zdecydowaliśmy na PL bo mamy tutaj lekarza, którego znamy też prywatnie od ponad 20 lat i ufamy mu w pełni. 

Aja, Gingko dziękuję Wam za wsparcie i kciuki bardzo się przydadzą bo czeka mnie ciężki czas. 

Super, ze masz znajomego lekarza 🙂 To moje marzenie. Ja wciaz sie zastanawiam gdzie podchodzic...chce badania genetyczne, a nie w kazdym kraju je robia, w Niemczech podobno nie robia 😢

najgorsze tylko to nasze ciagle czekanie... ale ono zostanie nam wynagrodzone 🥰🍀❤️

Trzymaj sie cieplo 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny 1.03 mialam transfer dziś zrobilam bete- 464!!!!!! Nie moge w to uwierzyć.  Dziś wieczorem mam wizytę u dr..

Piekne beta 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

5 dniowy 😥

Kochana a pisalas do lekarza? Wydaje mi się ze jest szansa ze beta bedzie rosła. Kazdy zarodek inaczej sie zagniezdza i z inną  siła rośnie. Trzymam kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochana a pisalas do lekarza? Wydaje mi się ze jest szansa ze beta bedzie rosła. Kazdy zarodek inaczej sie zagniezdza i z inną  siła rośnie. Trzymam kciuki:-*

Nie pisałam, mam dopiero skontaktować się z embriologiem po piątkowym pobraniu. Dziś pobralam, bo po prostu nie wytrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie pisałam, mam dopiero skontaktować się z embriologiem po piątkowym pobraniu. Dziś pobralam, bo po prostu nie wytrzymałam.

Kochana to dawaj razem modlimy się, trzymamy kciuki za Ciebie, za moj wczorajszy transfer bo mrozakow nie mam i za nasze wszystkie dziewczyny 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochana to dawaj razem modlimy się, trzymamy kciuki za Ciebie, za moj wczorajszy transfer bo mrozakow nie mam i za nasze wszystkie dziewczyny 🙂

Ja mam.1 blastocysty 6dniowa jeszcze, ale ona gorzej juz rokuje 😔. Tak dxisiaj modlitwa w intencji nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie, że się podzielę z Wami tą nowiną i będę dalej Wam kibicować ❤

Super, ze juz niedlugo sie spotkacie 🥰

Dziekuje, ze do nas zagladasz, bo Twoje posty nas mega motywuja! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Super, ze juz niedlugo sie spotkacie 🥰

Dziekuje, ze do nas zagladasz, bo Twoje posty nas mega motywuja! 😘

Jakoś nie umiem stąd odejść 😉 Pamiętam ile wsparcia tu dostałam i ta grupa jest dla mnie bardzo ważna, mimo, że wiele dziewczyn z "mojego czasu starań" już tu nie ma. Jednak nasze rozterki, smutki i radości są te same. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakoś nie umiem stąd odejść 😉 Pamiętam ile wsparcia tu dostałam i ta grupa jest dla mnie bardzo ważna, mimo, że wiele dziewczyn z "mojego czasu starań" już tu nie ma. Jednak nasze rozterki, smutki i radości są te same. 

Bardzo dobrze badz z nami i informuj jak zycie po porodzie;-) bo to nasz dzidziuś fajnie by było jak bysmy tu wspierały sie przed ciąża potem w trakcie i oczywiście po porodzie bysmy wspierały się i obsereowaly jak maluchy rosną 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laseczki wczoraj byłam w invicta, są duże zmiany. Zalecają w miarę możliwości wizyty telefoniczne i email. Reszta narazie normalnie  , ale w każdej chwili wszystko może się zmienić bi na bieżąco dostają kombinację . Niewiadomo co będzie się działo . W następnym tygodniu prawdopodobnie będą krócej pracować. 

Dziewczynki gratuluję pozytywnych bet !!! Teraz dbać o siebie i uważać . Życzę nudnych 9 m-cy. 

Aha pani doktor powiedziała, że gdyby był transfer to radziła by poczekać z uwagi na to że nie wiadomo co będzie się działo.  Jak będzie to wszystko funkcjonować a mrozaki poczekają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo dobrze badz z nami i informuj jak zycie po porodzie;-) bo to nasz dzidziuś fajnie by było jak bysmy tu wspierały sie przed ciąża potem w trakcie i oczywiście po porodzie bysmy wspierały się i obsereowaly jak maluchy rosną 🙂

Zuzana uważaj, bo jak ten "nasz dzidziuś" będzie tak samo aktywny po porodzie, jak jest teraz, to będę Was do pomocy wzywała 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Laseczki wczoraj byłam w invicta, są duże zmiany. Zalecają w miarę możliwości wizyty telefoniczne i email. Reszta narazie normalnie  , ale w każdej chwili wszystko może się zmienić bi na bieżąco dostają kombinację . Niewiadomo co będzie się działo . W następnym tygodniu prawdopodobnie będą krócej pracować. 

Dziewczynki gratuluję pozytywnych bet !!! Teraz dbać o siebie i uważać . Życzę nudnych 9 m-cy. 

Aha pani doktor powiedziała, że gdyby był transfer to radziła by poczekać z uwagi na to że nie wiadomo co będzie się działo.  Jak będzie to wszystko funkcjonować a mrozaki poczekają 

Współczuję Wam tego dodatkowego stresu. Wczoraj z mężem właśnie rozmawialiśmy, ile przez tego wirusa macie niepotrzebnych  nerwów i niepewności. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko zacznie wracać do normy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Współczuję Wam tego dodatkowego stresu. Wczoraj z mężem właśnie rozmawialiśmy, ile przez tego wirusa macie niepotrzebnych  nerwów i niepewności. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko zacznie wracać do normy. 

Jeżeli sytuacja będzie tego wymagać to wstrzymam się z tym wszystkim.  Nie chce niepotrzebne narażać sobie , innych i mojego potencjalnego dziecka. Zobaczymy co się będzie działo. Narazie staram się podchodzić zdrowo rozsądkowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeżeli sytuacja będzie tego wymagać to wstrzymam się z tym wszystkim.  Nie chce niepotrzebne narażać sobie , innych i mojego potencjalnego dziecka. Zobaczymy co się będzie działo. Narazie staram się podchodzić zdrowo rozsądkowo. 

Pewnie, że tak. Sama też bym tak postąpiła, co nie zmienia faktu, że dodatkowe przeszkody na drodze do celu nie wpływają korzystnie na samopoczucie. Jednak wiadomo, siła wyższa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×