Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Badanie z dzisiaj. 10 dpt 🙂 Beta 228,7 🙂 Jest szansa 🙂 

  • Like 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Asusena napisał:

Cześć dziewczyny. Badanie z dzisiaj. 10 dpt 🙂 Beta 228,7 🙂 Jest szansa 🙂 

Asusena, że co, że jest szansa? Dziewczyno gratuluję ciąży! Ja w 10 dpt miałam ponad 180. A teraz właśnie usypiam moja mała córeczkę, która niebawem skończy 6 miesięcy. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Keffy napisał:

Hej ja się odezwę do Ciebie po transferze bo wtedy będę wiedziała co mi potrzeba. A nie chce teraz wstrzumawac kogoś komu przyda się na już. Ja myślę że około 15 czerwca może będę mieć transfer 🤗🤗

Ok. Jak coś to pisz bo tej luteiny mam bardzo dużo. Estrofemu też sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kokotka napisał:

Czesc dziewczyny! Mam pytanie.. czy ktoras z Was przed transferem mrozonym miala zalecenie zazywania tabletek antykoncepcyjnych na «zaplanowanie « tego cyklu, w ktorym mial odbyc sie kriotransfer???

Hej ja miałam transfer robiony z mrożonych oocytow. I przed transferem leciałam na estrofemie i duphastonie. Żeby nie stresować się czy będę miała owulacje czy nie. Bo przez te zabawy z lekami hormonalnymi raz miałam owulacje raz nie i lekarz nie chcial dokładać mi kolejnego stresu związanego z brakiem owulacji dlatego zdecydował o transferze na cyklu sztucznym. Dodam że okazał się transferem skutecznym 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, malagosia napisał:

Mika! Powodzenia! Dużo ładnych oocytow Ci życzę :). Czekanie jest ciężkie ale bądź cierpliwa i walcz!!! 

Dziękuję Malagosia! Również życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki! 🍀🍀🍀

To moje pierwsze podejście, więc ogromne nadzieje i jeszcze większy strach.

Edytowano przez MikaC
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Asusena napisał:

Cześć dziewczyny. Badanie z dzisiaj. 10 dpt 🙂 Beta 228,7 🙂 Jest szansa 🙂 

Gratuluję piękna beta 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Asusena napisał:

Cześć dziewczyny. Badanie z dzisiaj. 10 dpt 🙂 Beta 228,7 🙂 Jest szansa 🙂 

Super beta. Gratuluję i nadal trzymam kciuki. Jakie plany teraz?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Asusena napisał:

Cześć dziewczyny. Badanie z dzisiaj. 10 dpt 🙂 Beta 228,7 🙂 Jest szansa 🙂 

Piękna beta 😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Asusena napisał:

Cześć dziewczyny. Badanie z dzisiaj. 10 dpt 🙂 Beta 228,7 🙂 Jest szansa 🙂 

No i pięknie! Gratuluję ciąży ❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Izulka87 napisał:

Asusena, że co, że jest szansa? Dziewczyno gratuluję ciąży! Ja w 10 dpt miałam ponad 180. A teraz właśnie usypiam moja mała córeczkę, która niebawem skończy 6 miesięcy. 

Ja w 9dpt miałam tylko 49 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Asusena napisał:

Cześć dziewczyny. Badanie z dzisiaj. 10 dpt 🙂 Beta 228,7 🙂 Jest szansa 🙂 

Gratulacje 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Aja napisał:

Super beta. Gratuluję i nadal trzymam kciuki. Jakie plany teraz?

Teraz w poniedziałek następna beta...dzisiejsza była taka jakby "samowolna", bo docent kazał zrobić po tygodniu, a potem po dwóch...ale wiesz jak...nie zaszkodzi zrobić jednej dodatkowej 🙂 Jest dobra, ale jakby wyszła zła, to stwierdziłam, że lepiej opłakać wcześniej, żeby się wcześniej otrząsnąć...a potem 26 maja USG 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Asusena napisał:

A dlaczego tak, ze jeden masz pięciodniowy a dwa trzydniowe? Lekarz Ci tak zalecił hodowle czy embriolog? Czemu to ma służyć? Pytam, bo jeszcze się z takim postępowaniem nie spotkałam. 

A nie wiem czemu. Tu decyduje embriolog. Może mają taką zasadę? Nie wiem 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, słoneczko1988 napisał:

No to super. Ja wczoraj po kontroli. Dostałam zielone światło czekam na okres i startuje do criotransferu, w okolicach połowy czerwca, fajnie ,że będziemy razem 😉

Ja też będę zaczynać w połowie czerwca tak myślę bo teraz zrobili mi Biopsje endometrium i immunofenotyp w środę mam wizytę zobaczymy czy wszystko ok i można zaczynać 🙂 oby tym razem owocnie 🙂 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kokotka napisał:

Czesc dziewczyny! Mam pytanie.. czy ktoras z Was przed transferem mrozonym miala zalecenie zazywania tabletek antykoncepcyjnych na «zaplanowanie « tego cyklu, w ktorym mial odbyc sie kriotransfer???

Ja byłam na antykoncepcji przed punkcją, żeby zaplanować zabieg 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Asusena napisał:

Cześć dziewczyny. Badanie z dzisiaj. 10 dpt 🙂 Beta 228,7 🙂 Jest szansa 🙂 

Piękny wynik! Gratuluje i trzymam kciuki mocno, mocno 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2020 o 19:26, Halucyna napisał:

Lecimy juz z 13 tygodniem, ale Brzucha jeszcze nie widac 😊 w środę robimy badania usg i Nifty. 

Halucyna jak badania prenatalne ? Jakie leki teraz bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kaja_ napisał:

Halucyna jak badania prenatalne ? Jakie leki teraz bierzesz ?

Wyniki będą do tygodnia. Od poprzedniej wizyty biorę tylko duphaston 3x1 no i witaminy prenatalne. A u Was jak sprawy? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Asusena napisał:

Cześć dziewczyny. Badanie z dzisiaj. 10 dpt 🙂 Beta 228,7 🙂 Jest szansa 🙂 

Wow super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rapita napisał:

Ja też będę zaczynać w połowie czerwca tak myślę bo teraz zrobili mi Biopsje endometrium i immunofenotyp w środę mam wizytę zobaczymy czy wszystko ok i można zaczynać 🙂 oby tym razem owocnie 🙂🍀

O to super. Ja robiłam receptywność i wyszło małe zapalenie.  Immunofenotyp mi wyszedł ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Asusena napisał:

Teraz w poniedziałek następna beta...dzisiejsza była taka jakby "samowolna", bo docent kazał zrobić po tygodniu, a potem po dwóch...ale wiesz jak...nie zaszkodzi zrobić jednej dodatkowej 🙂 Jest dobra, ale jakby wyszła zła, to stwierdziłam, że lepiej opłakać wcześniej, żeby się wcześniej otrząsnąć...a potem 26 maja USG 🙂 

Pięknie. Akurat na dzień matki. I w sumie to już niedługo. Szybko minie. 😁 A jak twoje emocje? 

Wiem jak to jest z tymi badaniami. Najchętniej dla pewności robilibyśmy je 2 razy dziennie i każdy wynik 3 razy analizowały i porównywały z innymi....

Trzymam kciuki za pomyślny rozwój sytuacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Halucyna napisał:

Wyniki będą do tygodnia. Od poprzedniej wizyty biorę tylko duphaston 3x1 no i witaminy prenatalne. A u Was jak sprawy? 🙂

A od którego TC nie bierzesz już estrofemu ? U nas 23 TC trwa. Póki co ok. Niedługo czeka mnie badanie na obciążenie glukoza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2020 o 23:40, Keffy napisał:

 Jak przeczytał kujawsko pomorskie to napisałam to: Zdecydowanie Płock  Gravida. Z czystym sercem pod każdym względem. Najlepiej Hawryluk. 

Ale później doszło do mnie ze ja jestem z kujawsko pomorskie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ a jeżdżę do Mazowieckiego. Aczkolwiek i tak polecam jeśli nie jest to bardzo daleko od Ciebie. 

 

Dnia 13.05.2020 o 07:54, Kasia83.1 napisał:

Invicta w Bydgoszczy, dr Michał Augustyniak, polecam. Minusem jest to, że na punkcję i transfer trzeba do Gdańska jechać, ale to tylko 2 razy, a całe przygotowanie, wszystkie badania i weryfikacje w Bydgoszczy. 

Dzięki dziewczyny. Jestem spod Torunia także ani do Bydgoszczy Ani do Płocka nie mam daleko ! Muszę podzwonić jak terminy. No faktycznie szkoda ze trzeba jechać do Gdańska dwa razy zwłaszcza ze to taka dość znana klinika... dziwne No ale .... 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kaja_ napisał:

A od którego TC nie bierzesz już estrofemu ? U nas 23 TC trwa. Póki co ok. Niedługo czeka mnie badanie na obciążenie glukoza 🙂

A chyba od 9tc nie biorę estrofemu. 

Juz powoli rozglądam się za jeansami ciazowymi, teraz bejbik nabiera tempa 🙂

A to Ty juz w drugiej połowie 😊 to drugie badania prenatalne masz już za soba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Halucyna napisał:

A chyba od 9tc nie biorę estrofemu. 

Juz powoli rozglądam się za jeansami ciazowymi, teraz bejbik nabiera tempa 🙂

A to Ty juz w drugiej połowie 😊 to drugie badania prenatalne masz już za soba? 

Z czystym sumieniem mogę polecić leginsy ciążowe z lidla, są extra.

Tak, już po drugich badaniach. Były pod koniec kwietnia. Na szczęście wszystko dobrze. Powoli myślę zaklepac termin na kolejne , na 30 TC 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, May1223 napisał:

 

Dzięki dziewczyny. Jestem spod Torunia także ani do Bydgoszczy Ani do Płocka nie mam daleko ! Muszę podzwonić jak terminy. No faktycznie szkoda ze trzeba jechać do Gdańska dwa razy zwłaszcza ze to taka dość znana klinika... dziwne No ale .... 😀

Niestety, nie można mieć wszystkiego najlepszego 😉 Dla mnie to i tak był luksus, bo przy pierwszej procedurze jeździłam do Gdyni i te wyjazdy częste mnie wkurzały i meczyly. Do Bydgoszczy mam blisko. A te dwa wysoki do Gdańska traktowalismy jak wyjazd na randki, przy okazji nad morze wyskoczyliśmy 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie wierzę w to czego właśnie doświadczam, muszę to napisać może wtedy stanie się realne.

W marcu musiałam przerwać procedurę ze względu na zamknięcie granic. W związku z tym, że znieśli kwarantannę dla pracowników transgranicznych mogliśmy znowu robić terminy. Mam zrobiony termin w klinice teraz na czwartek. Od 4 dni czekam na miesiączkę żeby zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Wczoraj popołudniu zrobiłam test, tak na odczepnego żeby się przekonać, że cierpliwie mam czekać dalej ale pokazały się 2 kreski... Dzisiaj rano powtórzyłam test i znowu 2 kreski... Boże czy to możliwe? Mój mąż ma morfologię plemników 0... Nie mogę w to uwierzyć 

Edytowano przez Beta
  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Beta napisał:

Nie wierzę w to czego właśnie doświadczam, muszę to napisać może wtedy stanie się realne.

W marcu musiałam przerwać procedurę ze względu na zamknięcie granic. W związku z tym, że znieśli kwarantannę dla pracowników transgranicznych mogliśmy znowu robić terminy. Mam zrobiony termin w klinice teraz na czwartek. Od 4 dni czekam na miesiączkę żeby zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Wczoraj popołudniu zrobiłam test, tak na odczepnego żeby się przekonać, że cierpliwie mam czekać dalej ale pokazały się 2 kreski... Dzisiaj rano powtórzyłam test i znowu 2 kreski... Boże czy to możliwe? Mój mąż ma morfologię plemników 0... Nie mogę w to uwierzyć 

Zrób betę ale jak dwa testy dwie kreski to co by mogło być innego. Super!! GRATULACJE.  

Cuda się zdarzają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Beta napisał:

Nie wierzę w to czego właśnie doświadczam, muszę to napisać może wtedy stanie się realne.

W marcu musiałam przerwać procedurę ze względu na zamknięcie granic. W związku z tym, że znieśli kwarantannę dla pracowników transgranicznych mogliśmy znowu robić terminy. Mam zrobiony termin w klinice teraz na czwartek. Od 4 dni czekam na miesiączkę żeby zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Wczoraj popołudniu zrobiłam test, tak na odczepnego żeby się przekonać, że cierpliwie mam czekać dalej ale pokazały się 2 kreski... Dzisiaj rano powtórzyłam test i znowu 2 kreski... Boże czy to możliwe? Mój mąż ma morfologię plemników 0... Nie mogę w to uwierzyć 

Takie cuda się jak najbardziej zdarzają 🙂 Leć na betę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Aja napisał:

Pięknie. Akurat na dzień matki. I w sumie to już niedługo. Szybko minie. 😁 A jak twoje emocje? 

Wiem jak to jest z tymi badaniami. Najchętniej dla pewności robilibyśmy je 2 razy dziennie i każdy wynik 3 razy analizowały i porównywały z innymi....

Trzymam kciuki za pomyślny rozwój sytuacji.

 

Emocje wczoraj trochę miałam takie jakby rozchwiane, bo zaczynałam się wewnętrznie cieszyć, ale z drugiej strony moje zasady życiowe, którymi się kieruję, kazały mi się uspokoić...mam taką osobistą zasadę, że cokolwiek w życiu by się nie działo - najgorsze nieszczęście, albo największe szczęście, to nie można się ani smucić za bardzo, ani popadać w euforię...bo wielkie nieszczęście bardzo często jest wielkie, dlatego że ludzie mają naturalną skłonność do dramatyzowania i potęgowania nieszczęścia, pomimo, że realnie wcale takie złe nie jest...przeżywamy je skrajnie tylko dlatego, że dotyczy NAS samych....wielkie szczęście natomiast potrafi pryskać jak bańka mydlana...piękna, kolorowa, idealna, ale wystarczy delikatny podmuch wiatru i nie ma wielkiego szczęścia 🙂 Więc zawsze - głowa i cycki do góry 🙂 Cokolwiek by się nie działo 🙂 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×