Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

8 godzin temu, Marzena090488 napisał:

Poprostu musimy coś wymyślec żeby przez 2 tygodnie nie myśleć hehe wiem wiem nie da się....

Ja o tyle mam komfort aby sie nie doszukiwać objawow bo np taki jak ból piersi to juz mam od wczoraj, zawsze w drugiej połowie cyklu bolą. Przy criotransferze o tyle jest tez spoko ze nie jest brzuch nadety jak po stymulacji, przynajmniej ja tak mialam. Na ogladaj. to jest trochę filmów, stronka darmowa więc korzystajcie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Luna_ napisał:

A jakieś mrozaczki w zapasie są? U mnie w klinice podpisywałam, że jeżeli coś nie tak by było to odmrazaja kolejnego. Tak więc jeżeli jakiś jeszcze czeka to w ogóle nie masz co sobie tym głowy zawracać bo niepotrzebne zmartwienie. 

Stres był teraz kiedy został jeden Hehe 😉 ale szczerze to nie słyszałam jeszcze tak z pierwszej ręki żeby coś nie tak się rozmroziło 🤔 

Tak mam jeszcze 4 które rozwijały się do 5 doby:) więc mam nadzieję że rozmrażanie pójdzie wszystko dobrze pierwszy raz podchodzę do mrozaczkow moich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marzena090488 napisał:

Tak mam jeszcze 4 które rozwijały się do 5 doby:) więc mam nadzieję że rozmrażanie pójdzie wszystko dobrze pierwszy raz podchodzę do mrozaczkow moich 🙂

No jak jeszcze 4 są w zapasie to w ogóle nawet nie ma co Ci przez myślę przechodzić 😜 chyba na całym świecie nie było takiej sytuacji żeby 5 pod rząd źle rozmrozili 😅 

Pełen luzik 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Luna_ napisał:

No jak jeszcze 4 są w zapasie to w ogóle nawet nie ma co Ci przez myślę przechodzić 😜 chyba na całym świecie nie było takiej sytuacji żeby 5 pod rząd źle rozmrozili 😅 

Pełen luzik 🙂

Lunka a u ciebie jak kochana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marzena090488 napisał:

Lunka a u ciebie jak kochana? 

2 dpt więc jeszcze 8 do bety 😉 nie pozostaje mi nic innego jak brać te wszystkie prochy i czekać, czeeekac i czeeeeekac 😉 nastawienie nadal u mnie średnie z uwagi na transfer który nie poszedł w 100 % ładnie i książkowo ale nadzieja jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Luna_ napisał:

2 dpt więc jeszcze 8 do bety 😉 nie pozostaje mi nic innego jak brać te wszystkie prochy i czekać, czeeekac i czeeeeekac 😉 nastawienie nadal u mnie średnie z uwagi na transfer który nie poszedł w 100 % ładnie i książkowo ale nadzieja jest 🙂

A chodzisz ogólnie do pracy czy odpoczywasz w domku.... będzie dobrze zobaczysz musi się udać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marzena090488 napisał:

A chodzisz ogólnie do pracy czy odpoczywasz w domku.... będzie dobrze zobaczysz musi się udać 😘

Ja już od prawie 3  na homeoficce z uwagi na tą pandemie. Jak wyjdzie beta 0 to wrócę do biura bo już ludzi mi jednak brakuje 😏 a jak by się udało to pewnie pociągnę zdalną pracę do końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny mam pytanie czy przygotowując się do criotransferu miałyście zastrzyki z menopur75? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kinga. napisał:

Dziewczyny 5dpt beta 25!!☺

Boże jak się cieszę gratulacje kochana lez odpoczywaj i myśl już teraz pozytywnie:) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, As91 napisał:

Cześć dziewczyny mam pytanie czy przygotowując się do criotransferu miałyście zastrzyki z menopur75? 

Hej ja podchodzę w Holandia narazie mam w środę na usg i będa mi patrzyli jak daleko jest komórka później testy owolacyjne i 5 dni od najbardziej płodnego będę miała transfer chyba bez żadnych zastrzyków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Marzena090488 napisał:

Boże jak się cieszę gratulacje kochana lez odpoczywaj i myśl już teraz pozytywnie:) 

Dziękuję☺ nie jestem na zwolnieniu więc z odpoczywaniem to tak średnio, ale też się nie przemęczam☺ jestem taka szczęśliwa, wiem, że to za wcześnie na radość, ale myśle pozytywnie☺nastepna beta 4.06.nie wiem czy wytrzymam czy zrobie może jeszcze jedną po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kinga. napisał:

Dziewczyny 5dpt beta 25!!☺

Gratuluję i pozytywnie "zazdroszczę" 😀 trzymam kciuki za dalsze przyrosty!🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kinga. napisał:

Dziewczyny 5dpt beta 25!!☺

No super, trzymamy kciuki za kolejne przyrosty ✊ a powiedz w którym DC miałaś transfer? Zastanawiam się jak to wypada na cyklu sztucznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, margareta napisał:

No super, trzymamy kciuki za kolejne przyrosty ✊ a powiedz w którym DC miałaś transfer? Zastanawiam się jak to wypada na cyklu sztucznym

17dc pewnie to zalezy od grubosci endometrium, od 2dc brałam estrofem, pozniej jeszcze luteine.8 dni pozniej endometrium miało 13mm i to bylo jedyne usg w tym cyklu. Wtedy doktor zdecydowal, ze za tydzien bedzie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kinga. napisał:

17dc pewnie to zalezy od grubosci endometrium, od 2dc brałam estrofem, pozniej jeszcze luteine.8 dni pozniej endometrium miało 13mm i to bylo jedyne usg w tym cyklu. Wtedy doktor zdecydowal, ze za tydzien bedzie transfer.

Ok, dzięki. Super, że się zagnieżdża, dawaj znać po kolejnych betach 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, As91 napisał:

Cześć dziewczyny mam pytanie czy przygotowując się do criotransferu miałyście zastrzyki z menopur75? 

Wszystkie zastrzyki u mnie tylko w czasie stymulacji. Przed krio jedynie estrofem i luteina (w tabletkach i dopochwowo) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kinga. napisał:

Dziewczyny 5dpt beta 25!!☺

Gratuluję:-)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kinga. napisał:

Dziewczyny 5dpt beta 25!!☺

Super. Gratulacje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Luna_ napisał:

Wszystkie zastrzyki u mnie tylko w czasie stymulacji. Przed krio jedynie estrofem i luteina (w tabletkach i dopochwowo) 

U mnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dziewczyny jestem 3dpt po pierwszej weryfikacji, kolejna mam we wtorek. Podchodzę w invikcie. Tak się zastanawiam że jak będzie nie tak to czy nie zmienić na invimed lub gamete chodzi o trójmiasto. Co sądzicie? Jakie są wasze opinie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Alo77 napisał:

Cześć, dziewczyny jestem 3dpt po pierwszej weryfikacji, kolejna mam we wtorek. Podchodzę w invikcie. Tak się zastanawiam że jak będzie nie tak to czy nie zmienić na invimed lub gamete chodzi o trójmiasto. Co sądzicie? Jakie są wasze opinie? 

I jak weryfikacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aja napisał:

I jak weryfikacja? 

Beta 0, progesteron 16,75 estrofem 2700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
59 minut temu, Alo77 napisał:

Cześć, dziewczyny jestem 3dpt po pierwszej weryfikacji, kolejna mam we wtorek. Podchodzę w invikcie. Tak się zastanawiam że jak będzie nie tak to czy nie zmienić na invimed lub gamete chodzi o trójmiasto. Co sądzicie? Jakie są wasze opinie? 

A masz mrożaki? Ja byłam w invimedzie w Gdyni i zamieniłam na invicte w Gdańsku z której jestem bardziej zadowolona. Moim zdaniem wiele zależy od lekarza prowadzącego.  

Edytowano przez margareta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, margareta napisał:

A masz mrożaki? Ja byłam w invimedzie w Gdyni i zamieniłam na invicte w Gdańsku z której jestem bardziej zadowolona. Moim zdaniem wiele zależy od lekarza prowadzącego.  

Mam jednego,  też zastanawiam się na invictaw Gdańsku, a u kogo się leczysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, to jesteś teraz w invicta w gd? Bo napisałaś że się zastanawiasz i się pogubiłam. U głodka a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, margareta napisał:

Hm, to jesteś teraz w invicta w gd? Bo napisałaś że się zastanawiasz i się pogubiłam. U głodka a Ty?

Jestem w invikta Slupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Alo77 napisał:

Jestem w invikta Slupsk

Ok, rozumiem. Jeśli nie jesteś zadowolona, to na Twoim miejscu najpierw zastanowiłabym się nad zmianą lekarza prowadzącego. Przeniesienie zarodka extra kosztuje a skoro masz jednego mrożaka to jest jeszcze nadzieja. Teraz też jesteś świeżo po transferze a 3dpt to może być za wcześnie żeby beta drgnęła, życzę żeby teraz się udało i wątpliwości się rozwieją 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2020 o 23:11, Marzena090488 napisał:

Ja jestem przed transferem  niedawno mi się skończył okres w środę ode na usg i czekam na dzień płody i będę miała pierwszy raz podanego 1 mrozaczka i bardzo się boję że coś będzie nie tak..... Czy u kogoś był taki przypadek że się nie odbył transfer bo coś nie tak poszło z rozmrażaniem... 

Marzenka nie stresuj się,  takie sytuację bardzo rzadko się zdarzają, że nie rozmrozi się zarodek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×