Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ile tu oczekujacych na potwierdzenie, daje mi to ogromnego kopa ze i mi sie uda! 🙂 trzymam za Was wszystkie ogromne kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻 Ja od jutra zaczynam zastrzyki dziś w końcu nieśmiało przyszla

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Asusena napisał:

Właśnie przed chwilą pisałam do Aja że wszystko u mnie dobrze....nie robiłam już więcej bety po wizycie....a Ty robiłaś jeszcze?

Ja generalnie czuję się świetnie...nic mi nie jest...czasami coś mnie zakłuje delikatnie w brzuchu raz po prawej, innym razem po lewej stronie....ale nic mocnego... 🙂 Coś tam się dzieje 🙂 Parę razy było mi niedobrze...takie jakby mdłości, ale nie wymiotowałam....tylko po prostu mi niedobrze czasami i muszę się wtedy położyć...ale jestem na L4 więc luzik... 🙂 

Teraz w przyszłym tyg mam zrobić badania...morfologie, cukier, mocz, jakieś inne przeciwciała i z tymi wynikami do lekarza 16 czerwca na następne USG 🙂 Nie wiem właśnie czy sprawdzać jeszcze tą betę sama? Ty sprawdzasz?

Nie, ja już Bety też nie sprawdzam, nie kazali. Wczoraj byłam na USG u mojego gina w DE, pobrali mi 7 strzykawek i wzięli mocz do badania. Też czuje się świetnie i podobnie jak Ty tylko zmęczenie większe. Chodzę cały czas do pracy ale mam pracę biurowa więc daje rade. Następna wizytę mam za miesiąc 😊 Fajnie, że jesteśmy na tym samym etapie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luna_ napisał:

Invimed Warszawa 

Biorę estrofem, duphaston, luteine, euthyrox na tarczycę, no i Witaminki Prenatal Uno 

Luna ja tez Waw u kogo jestes? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pacjentka Invimed napisał:

Luna ja tez Waw u kogo jestes? 

U Dworniaka a Ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pacjentka Invimed napisał:

Też 😂😂😂wiec możemy porównać nasze leczenie 🙂

Hehe 🙂 i jak Ci się podoba? Zadowolona jesteś z kontaktu z nim itd.? On moim zdaniem zbyt rozmowny nie jest i raczej taki mało wnikający w temat no ale oby dobrze te nasze zarodki przetransferował i będę go ubóstwiać na wieki 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Luna_ napisał:

Hehe 🙂 i jak Ci się podoba? Zadowolona jesteś z kontaktu z nim itd.? On moim zdaniem zbyt rozmowny nie jest i raczej taki mało wnikający w temat no ale oby dobrze te nasze zarodki przetransferował i będę go ubóstwiać na wieki 😅

Generalnie ja u niego jestem juz dlugo bo od 2018r i ma swoje humorki, kilka razy mega zaangażował się u nas, teraz mam wrażenie że nie ma na mnie pomysłu. Lubie go ale do 4 procedury nie podejde u niego gdyż nie szuka innych przyczyn, słabe nasienie, u mjie teoretycznie wszystko ok i on nie doszukuje sie, musze sama szukać przyczyny bo on nie wierzy w immunologie, twierdzi ze jak zarodek dovry to sie uda. Też widać że jest przemęczony i ostatnio tez chwile pogadalismy to sie przyznał że mecza go te maseczki i całe zamieszanie z pandemia. Generalnie dużą ma wiedzę, trochę mógłby podchodzić indywidualnie a nie schematycznie:-) no jak teraz sie uda to go na rękach nosić będę 😂 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pacjentka Invimed napisał:

Generalnie ja u niego jestem juz dlugo bo od 2018r i ma swoje humorki, kilka razy mega zaangażował się u nas, teraz mam wrażenie że nie ma na mnie pomysłu. Lubie go ale do 4 procedury nie podejde u niego gdyż nie szuka innych przyczyn, słabe nasienie, u mjie teoretycznie wszystko ok i on nie doszukuje sie, musze sama szukać przyczyny bo on nie wierzy w immunologie, twierdzi ze jak zarodek dovry to sie uda. Też widać że jest przemęczony i ostatnio tez chwile pogadalismy to sie przyznał że mecza go te maseczki i całe zamieszanie z pandemia. Generalnie dużą ma wiedzę, trochę mógłby podchodzić indywidualnie a nie schematycznie:-) no jak teraz sie uda to go na rękach nosić będę 😂😂😂😂 

Aczkolwiek ten ostatni transfer robila mi dr Ziółkowska bo cisnęłam by mnie wrzucił na intralipid. Muszę przyznać że mega sympatyczna babeczka, uśmiechnięta, rozmowna, stwarza fajną atmosferę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki coś mi się zawiesiło, mam wynik bety z dzis 7dpt 37,77 wczoraj 6dpt beta 20,9.

Wiem że to głupota dzień po dniu robić, ale co tam. Kolejne badanie w piątek. 

Zastanawiam się czy ta beta nie jest za niska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Alo77 napisał:

Sorki coś mi się zawiesiło, mam wynik bety z dzis 7dpt 37,77 wczoraj 6dpt beta 20,9.

Wiem że to głupota dzień po dniu robić, ale co tam. Kolejne badanie w piątek. 

Zastanawiam się czy ta beta nie jest za niska?

Przyrost jak dobrze pamietam powinien być minimum 66%, wiec Ok :).

ale nie rob codziennie 😞 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Pacjentka Invimed napisał:

Aczkolwiek ten ostatni transfer robila mi dr Ziółkowska bo cisnęłam by mnie wrzucił na intralipid. Muszę przyznać że mega sympatyczna babeczka, uśmiechnięta, rozmowna, stwarza fajną atmosferę. 

Ooo i tak być powinno właśnie, atmosfera jest ważna i takie poczucie że kogoś interesujesz. Chociaż wiadomo wiedza i praktyka bardziej istotne 😉 nie musimy się przyjaźnić, może ktoś być chanem mam to w du*** byle  mi podal co trzeba i jak trzeba żebym miała zdrowego bobasa 😜

Jak się uda będziesz prowadziła dzień u Dworniaka? On pracuje w innej klinice prywatnej już takiej nie leczenie niepłodności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Luna_ napisał:

Ooo i tak być powinno właśnie, atmosfera jest ważna i takie poczucie że kogoś interesujesz. Chociaż wiadomo wiedza i praktyka bardziej istotne 😉 nie musimy się przyjaźnić, może ktoś być chanem mam to w du*** byle  mi podal co trzeba i jak trzeba żebym miała zdrowego bobasa 😜

Jak się uda będziesz prowadziła dzień u Dworniaka? On pracuje w innej klinice prywatnej już takiej nie leczenie niepłodności 

No właśnie być może tak lub Dr Wojciech Falęcki on jest sztosem, poczytam i obczaj na insta, prawdziwe zaangażowanie, a Ty jak planujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malagosia napisał:

Przyrost jak dobrze pamietam powinien być minimum 66%, wiec Ok :).

ale nie rob codziennie 😞 

I to w ciągu 48 godzin 😉 więc jak się podwaja prawie po 24 to na pewno za niskim przyrostem nie jest. Ale testowanie codziennie też bym chyba odradzała 😉 to jak pobieranie krwi niepotrzebne , jakiś stres niepotrzebny itd. Nie ma po co robić codziennie badań 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pacjentka Invimed napisał:

No właśnie być może tak lub Dr Wojciech Falęcki on jest sztosem, poczytam i obczaj na insta, prawdziwe zaangażowanie, a Ty jak planujesz? 

Ja na razie nadal nie wierzę w powodzenie chociaż sobie wmawiam, że się uda oczywiście 😅 no i ostatnią ciąże straciłam dość szybko więc i pozytywna beta mnie wcale nie uspokoi 🙈 tak więc jeszcze o tym nie myślałam teraz.

Ale ostatnio po udanym transferze u niego byłam i wkurzył mnie wtedy bo nie czułam żadnego wsparcia. Od razu przekreślił że nie ma serduszka więc raczej nic z tego nie będzie itd. Czym mega mnie załamał. Zwłaszcza że dzień później zrobiliśmy usg gdzie indziej i widziałam serducho itd. I babka była zdziwiona ze lekarz tak powiedział bo jednak ciąża bardzo mała i coś może być dzień wcześniej czy dzień później niż to wynika z jakiegoś 'książkowego schematu'. Myślę że teraz gdyby było ok (🙏) poszłabym na to pierwsze usg do niego ale szukałabym kogoś innego do prowadzenia ciąży. Wtedy to już pewnie cały internet przeszukam w poszukiwaniu kogoś z opiniami 11/10 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Luna_ napisał:

Ja na razie nadal nie wierzę w powodzenie chociaż sobie wmawiam, że się uda oczywiście 😅 no i ostatnią ciąże straciłam dość szybko więc i pozytywna beta mnie wcale nie uspokoi 🙈 tak więc jeszcze o tym nie myślałam teraz.

Ale ostatnio po udanym transferze u niego byłam i wkurzył mnie wtedy bo nie czułam żadnego wsparcia. Od razu przekreślił że nie ma serduszka więc raczej nic z tego nie będzie itd. Czym mega mnie załamał. Zwłaszcza że dzień później zrobiliśmy usg gdzie indziej i widziałam serducho itd. I babka była zdziwiona ze lekarz tak powiedział bo jednak ciąża bardzo mała i coś może być dzień wcześniej czy dzień później niż to wynika z jakiegoś 'książkowego schematu'. Myślę że teraz gdyby było ok (🙏) poszłabym na to pierwsze usg do niego ale szukałabym kogoś innego do prowadzenia ciąży. Wtedy to już pewnie cały internet przeszukam w poszukiwaniu kogoś z opiniami 11/10 😅 

Napisalam ci wiadomosc na priv, obczaj plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pacjentka Invimed napisał:

Napisalam ci wiadomosc na priv, obczaj plis

Wyjdę na głąba ale nie wiem jak 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, malagosia napisał:

Przyrost jak dobrze pamietam powinien być minimum 66%, wiec Ok :).

ale nie rob codziennie 😞 

Minimum 66% na 48h do 1000. A potem wolniej. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Luna_ napisał:

Wyjdę na głąba ale nie wiem jak 😅 

Ha 😂 😂 😂 😂 😂 😂 w prawym gornym roku kwadrat z kreskami w poziomie i tam klinkij wiadomości lub przez @ którego podalas do rejestracji na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pacjentka Invimed napisał:

Ha 😂😂😂😂😂😂 w prawym gornym roku kwadrat z kreskami w poziomie i tam klinkij wiadomości lub przez @ którego podalas do rejestracji na forum 

Udało mi się  odpisać 😅 😁 dzięki 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Beta napisał:

Nie, ja już Bety też nie sprawdzam, nie kazali. Wczoraj byłam na USG u mojego gina w DE, pobrali mi 7 strzykawek i wzięli mocz do badania. Też czuje się świetnie i podobnie jak Ty tylko zmęczenie większe. Chodzę cały czas do pracy ale mam pracę biurowa więc daje rade. Następna wizytę mam za miesiąc 😊 Fajnie, że jesteśmy na tym samym etapie 😊

Fajnie! Nawet nie wiesz jak się cieszę, ze Cię mam ❤️🙂 będziemy sobie mogły pisać o badaniach i takie tam 🙂

Mi lekarz to L4 dał głównie ze względu na epidemie. Ja tez mam prace biurowa, ale postanowiłam wziąć, żeby zminimalizować ryzyko zarażenia się czymkolwiek, nawet zwykłym katarem. Ale jak tam nie masz za dużo kontaktu z ludźmi w pracy, to powinno być Ok 🙂 

a powiedz jak Ty się czujesz? Masz jakieś, poza zmęczeniem, objawy? Dolegliwości? Ja jeszcze czasami mam takie wrażenie ze szybciej bije mi serce? Masz tez tak? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Iryza napisał:

Paulina nie mogę znaleźć rozpiski, jutro poszukam dokladnie, 3 segregatory przewertuje, znajdę na pewno. Z tego co pamiętam to acofil 1 ampulkostrzykawka zawiera 30 mln. Jednostek/0.5ml, począwszy od dnia następnego po transferze :

Rano 1 zastrzyk clexane, 5 mg encorton, 1 tab Acard, wieczorem 1/3ampulkostrzykawki acofilu/koniecznie trzymaj w lodowce/tyle od Docenta Paśnik plus leki od ginekologa prowadzą ego inv. Acofil chyba do 8 tygodnia ciąży, clexane do 12 tyg. 

 

Dziękuję za tą rozpiskę. Czyli acard też dostałaś od Paśnika. Mnie nic nie mówił ale u mnie krzepliwosc ok. Accofil tak samo mam brać 1/3 ampułkostrzykawki. Ale że w lodówce trzymać to nie wiedziałam takze super że napisałaś 🤗 powiedz jeszcze Iryzko jak dawałas sobie radę z tym rozdzielaniem ampułkostrzykawki? Jak "porcjowałaś" ten accofil? I jak np robiłaś zastrzyk wieczorem np w poniedziałek to krew na morfologię odezwałaś na drugi dzień rano? Czy robiłaś w poniedziałek jeszcze przed wieczornym zastrzykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Asusena napisał:

Fajnie! Nawet nie wiesz jak się cieszę, ze Cię mam ❤️🙂 będziemy sobie mogły pisać o badaniach i takie tam 🙂

Mi lekarz to L4 dał głównie ze względu na epidemie. Ja tez mam prace biurowa, ale postanowiłam wziąć, żeby zminimalizować ryzyko zarażenia się czymkolwiek, nawet zwykłym katarem. Ale jak tam nie masz za dużo kontaktu z ludźmi w pracy, to powinno być Ok 🙂 

a powiedz jak Ty się czujesz? Masz jakieś, poza zmęczeniem, objawy? Dolegliwości? Ja jeszcze czasami mam takie wrażenie ze szybciej bije mi serce? Masz tez tak? 🙂

Tak serducho szybciej bije bo i zmęczenie jest spore, często muli mnie na spanie, sikam co chwilę i pierś mi urosla o 2 rozmiary. Poza tym żadnych nudności ani bóli więc oby tak dalej 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2020 o 21:49, Gość Patrycja napisał:

Dzięki Kochana 😉

Przy tym ostatnim podejściu nie wierzylam ze sie uda bo morfologia nasienia 0%, z 6 tylko 2 komorki sie zaplodnily a z tych dwoch przetrwal tylko jeden zarodek, na szczęście byl bardzo dobrej klasy i zadomowił sie u mnie 😁

Potwierdzilo sie powiedzenie ze potrzebny tylko jeden zarodek 😊

Trzymam kciuki za Ciebie ✊✊✊✊😘

U mnie też tylko jeden zarodek przetrwał i powędrował do mnie. No a teraz właśnie leży obok mnie już 6 miesięczny brzdąc 😍 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim 👋🌸.

Chciałabym dołączyć do grupy, bo wczoraj podpisałam papiery odnośnie rozpoczęcia procedury ivf🙈i przy okazji rozwiać  swoje wątpliwości i zapytania😜 Nie chce być z tym wszystkim sama, ale moim społeczeństwie oprócz rodziców nikt nie wie o naszej procedurze (a oni maja małe pojecie o ivf). Zaczynam w przyszłym tyg robić badania, a od przyszłego miesiąca stymulacje.

Jak ogólnie powinnam się przygotować do stymulacji, punkcji i transferu (oprócz oczywiście niestresowania się😜). Wszędzie w # widziałam ananasy co one dają ? Jakie Suplementy jeszcze zażywać ? I czy powinnam się niepokoić jeżeli lekarz w skierowaniu na badania nie dał mi do sprawdzenia żadnych hormonów 🧐
Dziękuje i pozdrawiam wszystkie staraczki 💪🙂

Decyzja o in vitro po ok. 2 latach starań ze względu na słabe nasienie i niedrożny jeden jajowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Beti320 napisał:

Hej wszystkim 👋🌸.

Chciałabym dołączyć do grupy, bo wczoraj podpisałam papiery odnośnie rozpoczęcia procedury ivf🙈i przy okazji rozwiać  swoje wątpliwości i zapytania😜 Nie chce być z tym wszystkim sama, ale moim społeczeństwie oprócz rodziców nikt nie wie o naszej procedurze (a oni maja małe pojecie o ivf). Zaczynam w przyszłym tyg robić badania, a od przyszłego miesiąca stymulacje.

Jak ogólnie powinnam się przygotować do stymulacji, punkcji i transferu (oprócz oczywiście niestresowania się😜). Wszędzie w # widziałam ananasy co one dają ? Jakie Suplementy jeszcze zażywać ? I czy powinnam się niepokoić jeżeli lekarz w skierowaniu na badania nie dał mi do sprawdzenia żadnych hormonów 🧐
Dziękuje i pozdrawiam wszystkie staraczki 💪🙂

Decyzja o in vitro po ok. 2 latach starań ze względu na słabe nasienie i niedrożny jeden jajowod.

Lekarz na pewno w odpowiednim czasie wytłumaczy Ci jak i do czego się przygotować 🙂 zaleci potrzebne badania itd. Więc nie ma co się zastanawiać na zapas 😉

Jeżeli msz jakieś wątpliwości albo jakieś pytania Ci się pojawiają dobrze je sobie zapisywać i na kolejnej wizycie  zadać je lekarzowi 🙂 wiadomo, że suplementy typu Prenatal Uno, zwykły kwas foliowy itd. Na pewno nie zaszkodzą ale i tak lepiej zapytać lekarza co jego zdaniem jest Ci potrzebne.

Z hormonów jeżeli lekarz nie zalecił 🤔 ja i tak bym zbadała tarczycę. Żeby już ewentualnie ją wyregulować. Ale na pewno jeżeli od 2 lat się staracie to takie podstawe badania już porobione 🙂 jeżeli słabe nasienie też warto porozmawiać o tym co może brać partner żeby te parametry poprawić do czasu gdy będzie potrzebne. 

Nie bój się lekarza i pytaj go o wszysko. Przypominam, że to on jest dla Ciebie i płacisz mu za to kuuupe kasy 😜 

No i powodzenia rzecz jasna 🍀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ jestem zła, przez tą pandemie nie mogę iść sobie zbadać bety w najbliższej placówce bo wszędzie koło mnie w enel medach itp. trzeba się zapisywać i uwaga pierwszy wolny termin (prywatnie 😮 nie ma NFZ żaden ) jest kolo mnie 15.06 😱🤬 muszę przez pół Warszawy jechać do invimedu... 🙄 Dobrze że chociaż tam robią od ręki ehh... 

U Was sobie też tak jest w prywatnych klinikach? 😮 Przecież to głupota czekać na płatne badanie krwi 2 tygodnie 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Luna_ napisał:

Ależ jestem zła, przez tą pandemie nie mogę iść sobie zbadać bety w najbliższej placówce bo wszędzie koło mnie w enel medach itp. trzeba się zapisywać i uwaga pierwszy wolny termin (prywatnie 😮 nie ma NFZ żaden ) jest kolo mnie 15.06 😱🤬 muszę przez pół Warszawy jechać do invimedu... 🙄 Dobrze że chociaż tam robią od ręki ehh... 

U Was sobie też tak jest w prywatnych klinikach? 😮 Przecież to głupota czekać na płatne badanie krwi 2 tygodnie 😮

A diagnostyka albo bruss ? U nas od ręki tam robisz nawet teraz i tego samego dnia wyniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Luna_ napisał:

Ależ jestem zła, przez tą pandemie nie mogę iść sobie zbadać bety w najbliższej placówce bo wszędzie koło mnie w enel medach itp. trzeba się zapisywać i uwaga pierwszy wolny termin (prywatnie 😮 nie ma NFZ żaden ) jest kolo mnie 15.06 😱🤬 muszę przez pół Warszawy jechać do invimedu... 🙄 Dobrze że chociaż tam robią od ręki ehh... 

U Was sobie też tak jest w prywatnych klinikach? 😮 Przecież to głupota czekać na płatne badanie krwi 2 tygodnie 😮

Kochana w alabie raczej taniej i od ręki. Ja zawsze kupowałam online badania i zero kolejek. Raz byłam w synevo i też bez kolejek, ale oni maja 3 placówki w waw, a alabów jest dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kinga123 napisał:

Kochana w alabie raczej taniej i od ręki. Ja zawsze kupowałam online badania i zero kolejek. Raz byłam w synevo i też bez kolejek, ale oni maja 3 placówki w waw, a alabów jest dużo. 

Zaraz popatrzę to co piszecie! 

Ja zawsze enel med albo lux med bo mam dosłownie 2 minuty od domu. A tu taka niespodzianka 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×