Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 godziny temu, Luna_ napisał:

Mój lekarz tak samo. Na cyklu sztucznym nie badał. Oglądał tylko endometrium a progesteron na kilka dni przed transferem przepisywał 

Luna z tego co pamietam miałaś dwa kriotransfery? Oba były na sztucznym ? Zastanawiam się czy rodzaj naturalny/sztuczny wpływa na powodzenie implantacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Haaniaa01 napisał:

Luna z tego co pamietam miałaś dwa kriotransfery? Oba były na sztucznym ? Zastanawiam się czy rodzaj naturalny/sztuczny wpływa na powodzenie implantacji 

Ja miałam 4 transfery na cyklu sztucznym - w jednym (pierwszym) była implantacja, w 3 nie. I jeden transfer na cyklu naturalnym i też była implantacja. Więc tu chyba nie ma reguły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Haaniaa01 napisał:

Luna z tego co pamietam miałaś dwa kriotransfery? Oba były na sztucznym ? Zastanawiam się czy rodzaj naturalny/sztuczny wpływa na powodzenie implantacji 

Ja miałam transfer na cyklu sztucznym i ten okazał się w moim przypadku skuteczny. Chyba nie ma reguły, który jeżeli chodzi o skuteczność... 

Wszystko zależy od organizmu. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam takie pytanie, zaraz zacznę się przygotowywać do criotransferu na sztucznym cyklu i musiałam powtórzyć badania infekcyjne, bo moje dawno po terminie. Ogólnie wyszło mi wszystko spoko, poza florą bakteryjną przy której mam wykrzyknik. I teraz zastanawiam się, czy umawiać się szybko do lekarza żeby coś przepisał. Czy konsultować to z nim dopiero na monitoringu przed transferem (najwcześniej 13 DC). Chyba mam jakąś bakterie. Miała któraś z Was tak? Boje się żeby to nie zaważyło na powodzeniu transferu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, margareta napisał:

Dziewczyny, mam takie pytanie, zaraz zacznę się przygotowywać do criotransferu na sztucznym cyklu i musiałam powtórzyć badania infekcyjne, bo moje dawno po terminie. Ogólnie wyszło mi wszystko spoko, poza florą bakteryjną przy której mam wykrzyknik. I teraz zastanawiam się, czy umawiać się szybko do lekarza żeby coś przepisał. Czy konsultować to z nim dopiero na monitoringu przed transferem (najwcześniej 13 DC). Chyba mam jakąś bakterie. Miała któraś z Was tak? Boje się żeby to nie zaważyło na powodzeniu transferu 

Mi też wyszło coś nie bardzo kazał mi zrobic dwa dodatkowe badania na grzyby i bakterie beztlenowe i było ok nie musiałam nic przyjmować dodatkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Madziac napisał:

Hej w sobotę beta 31 a wczoraj już ponad 90 🙂🙂🙂

Jupi! Pięknie rośnie 🤗💕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Haaniaa01 napisał:

Luna z tego co pamietam miałaś dwa kriotransfery? Oba były na sztucznym ? Zastanawiam się czy rodzaj naturalny/sztuczny wpływa na powodzenie implantacji 

1 świeży i 2 krio na sztucznym. 

Niestety chyba nie ma zasady, że taki jest bardziej skuteczny niż taki 😏 tak jak rozmawiałam z lekarzem to mój twierdził, że na sztucznym u mnie lepiej bo miałam różne długości cyklu, hormony raz tak raz siak itd. A tak jechalam na estrofem a potem estrofem plus luteina i tylko endometrium go obchodziło. 

Jestem zdania że trzeba słuchać swojego lekarza. Jeżeli masz jakieś pytania nie bój się pytać na wizycie 🙂 płacisz za nią kupę kasy 😜 niech Ci wytłumaczy czemu w Twoim przypadku lepszy jest naturalny / sztuczny 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, margareta napisał:

Dziewczyny, mam takie pytanie, zaraz zacznę się przygotowywać do criotransferu na sztucznym cyklu i musiałam powtórzyć badania infekcyjne, bo moje dawno po terminie. Ogólnie wyszło mi wszystko spoko, poza florą bakteryjną przy której mam wykrzyknik. I teraz zastanawiam się, czy umawiać się szybko do lekarza żeby coś przepisał. Czy konsultować to z nim dopiero na monitoringu przed transferem (najwcześniej 13 DC). Chyba mam jakąś bakterie. Miała któraś z Was tak? Boje się żeby to nie zaważyło na powodzeniu transferu 

Nie masz telefonu do lekarza albo jakiegoś opiekuna w klinice? Ja bym napisała sms / @ z pytaniem. Żeby nie było tak, że się naczekasz a przed transferem powiedzą 'do zobaczenia za miesiąc' 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Madziac napisał:

Mi też wyszło coś nie bardzo kazał mi zrobic dwa dodatkowe badania na grzyby i bakterie beztlenowe i było ok nie musiałam nic przyjmować dodatkowego

38 minut temu, Luna_ napisał:

Nie masz telefonu do lekarza albo jakiegoś opiekuna w klinice? Ja bym napisała sms / @ z pytaniem. Żeby nie było tak, że się naczekasz a przed transferem powiedzą 'do zobaczenia za miesiąc' 😬

Dzięki dziewczyny. Robiłam pozostałe badania też, grzyby itd i wszystko jest ok, tylko coś z tą florą. W sumie to już umówiłam się na szybko jutro z moim lekarzem na telefon, ale muszę za to zapłacić 180 zł , więc słabo, spróbuję załatwić to przez opiekuna. Jak mam płacić tylko za to żeby usłyszeć że nic nie mam brać to średnio chce mi się za to płacić. 

Madziac gratuluję ciąży 😄 niech dalej rośnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Madziac napisał:

Hej w sobotę beta 31 a wczoraj już ponad 90 🙂🙂🙂

Pięknie:-)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kaja_ napisał:

Dziewczyny czy orientujecie  się w wynikach tarczycy ? Ciąża 28 TC TSH 1,00 ft4 0,78 z norma od 0,70-1,48. Co Wasi lekarze mówią o ft 4 ? Boje się że za nisko a lekarz na urlopie 😕

Wyniki w normie 🙂 jak się czujesz? Przygotowania pełną parą? 🙂 ubranka i akcesoria już kupione? 🙂😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, margareta napisał:

Dzięki dziewczyny. Robiłam pozostałe badania też, grzyby itd i wszystko jest ok, tylko coś z tą florą. W sumie to już umówiłam się na szybko jutro z moim lekarzem na telefon, ale muszę za to zapłacić 180 zł , więc słabo, spróbuję załatwić to przez opiekuna. Jak mam płacić tylko za to żeby usłyszeć że nic nie mam brać to średnio chce mi się za to płacić. 

Madziac gratuluję ciąży 😄 niech dalej rośnie 

Dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy któraś z Was miała przeprowadzane badanie genetyczne zarodków ? Jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Zuzanna# napisał:

Mam pytanie. Czy któraś z Was miała przeprowadzane badanie genetyczne zarodków ? Jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt. 

Wszystko zalezy od kliniki, w ktorej się leczysz. Koszt jednego zarodka ok 2tys. Najlepiej sprawdz w cenniku kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Halucyna napisał:

Wszystko zalezy od kliniki, w ktorej się leczysz. Koszt jednego zarodka ok 2tys. Najlepiej sprawdz w cenniku kliniki

Dzięki za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzanna# napisał:

Mam pytanie. Czy któraś z Was miała przeprowadzane badanie genetyczne zarodków ? Jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt. 

Hejka. My przebadalismy 5 zarodków i na osobnych słomkach  mroziliśmy i to był koszt 12 990zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzanna# napisał:

Mam pytanie. Czy któraś z Was miała przeprowadzane badanie genetyczne zarodków ? Jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt. 

My tez mieliśmy przebadane zarodki genetycznie 2 razy za pierwszym razem 4 zarodki za drugim razem 6 zarodkow i zawsze placilismy 5900 zł (4900 zl badanie+ 1000 zł biopsja) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2020 o 18:52, Kinga123 napisał:

Oj Dziewczyny powiem Wam że moj organizm spłatał mi figla- jak zawsze okres co 35 dni dziś 42 dc i nic. Ciąża to to na pewno nie jest - sprawdzane. W czwartek ide do kliniki, pewnie dadzą coś na wywołanie. A potem przygotowanie do crio. Mam nadzieję że tylko nic tam się dziwnego nie dzieje... bo nigdy tak nie miałam. Eh to życie i nasze plany... 

Gratuluję pięknych bet, trzymam kciuki za nadchodzące transfery, punkcje i niespoźniajace się okresy (o ile na nie czekacie by zacząć przygotowania😉💚

Mam to samo 🙈 okres spóźnia mi się już tydzień jutro jadę do kliniki sprawdzić czy wszystko jest ok na usg jeśli tak to też pewnie przepisze mi coś na wywołanie i zacznę przygotowania do transferu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. My przygotowujemy się do in vitro w Szpitalu na Polnej w Poznaniu i jakoś wcześniej nie dopytalam o kwestie badania zarodków, nie wiem czy oni wykonują wogóle takie badania muszę o to zapytać przy najblizszej wizycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Magdaa napisał:

MadziaC super:) kiedy nastepna weryfikacja?

W poniedziałek 4 już i usg od razu zrobią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Rapita napisał:

Mam to samo 🙈 okres spóźnia mi się już tydzień jutro jadę do kliniki sprawdzić czy wszystko jest ok na usg jeśli tak to też pewnie przepisze mi coś na wywołanie i zacznę przygotowania do transferu 😊

To widzisz mam tak samo jutro wizyta. Śmiesznie ale ja czuję że mam jakąś blokadę w psychice i to dlatego. Czekam na ten transfer od lutego, leki od immunolog, a tu psikus. Dzięki Rapita za tę wiadomość- dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna taka "dziwna"😉Trzymam kciuki by jutro się okazało, że u nas wszystko jest ok. Daj znać jak poszło u lekarza. Mrozaczki czekają na swoje Mamy z niecierpliwością💚🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Halucyna napisał:

Wyniki w normie 🙂 jak się czujesz? Przygotowania pełną parą? 🙂 ubranka i akcesoria już kupione? 🙂😘

Dziękuję, czuje się świetnie 🙂 Uwielbiam ten stan 😁 brzuszek też już ładnie widać 🙂 za tydzień mam 3 badania prenatalne. Ubranka mam już praktycznie skompletowane, teraz przechodzę powoli do akcesoriow. Nie wiedziałam, że tyle tego wszystkiego jest do wyboru 😲 - czytam, analizuje co się na prawdę przyda. Dla siebie do szpitala zamierzam powoli też kupować rzeczy żeby były w razie co...

Trochę mnie nie było na forum. Powiedz co u Ciebie ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, margareta napisał:

Dziewczyny, mam takie pytanie, zaraz zacznę się przygotowywać do criotransferu na sztucznym cyklu i musiałam powtórzyć badania infekcyjne, bo moje dawno po terminie. Ogólnie wyszło mi wszystko spoko, poza florą bakteryjną przy której mam wykrzyknik. I teraz zastanawiam się, czy umawiać się szybko do lekarza żeby coś przepisał. Czy konsultować to z nim dopiero na monitoringu przed transferem (najwcześniej 13 DC). Chyba mam jakąś bakterie. Miała któraś z Was tak? Boje się żeby to nie zaważyło na powodzeniu transferu 

Margareta ja osobiście mogę polecić Ci Lactovaginal. Są to kapsułki dopochwowe z paleczkami kwasu mlekowego czyli tym co naturalnie mamy w pochwie. Jeśli flora jest zaburzona to może masz ich naturalnie za mało i warto je dołożyć  🙂 A jak wiadomo te pałeczki chronią nas przed infekcjami. Więc na pewno nie zaszkodzi Ci ten lactovaginal a tylko może pomóc. Jest to bezpieczny produkt i można go używać nawet po transferze czy w ciąży itp.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kaja_ napisał:

Dziękuję, czuje się świetnie 🙂 Uwielbiam ten stan 😁 brzuszek też już ładnie widać 🙂 za tydzień mam 3 badania prenatalne. Ubranka mam już praktycznie skompletowane, teraz przechodzę powoli do akcesoriow. Nie wiedziałam, że tyle tego wszystkiego jest do wyboru 😲 - czytam, analizuje co się na prawdę przyda. Dla siebie do szpitala zamierzam powoli też kupować rzeczy żeby były w razie co...

Trochę mnie nie było na forum. Powiedz co u Ciebie ? 🙂

I w jakim rozmiarze kupujesz? Ja juz mam trochę ubranek, glownie 56 kilka 62. Kompletnie nie znam się ile czego potrzeba więc ochoczo siegam rad 😄 ja tez czuje się super, nawet w gory się wybieram. Jak na polowe ciąży brzuch u mnie malutki, ludziom ciężko uwierzyc ze jestem w ciazy 😀 

ja tez juz dostalam oczopląsu jak zaczelam czytac czy kokon, spiworek otulacz itp ile ludzi tyle opini. 😉

na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. 

Czy któraś z Was jest z invimedu w Gdyni? I miała w ostatnim czasie u nich transfer lub punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Halucyna napisał:

I w jakim rozmiarze kupujesz? Ja juz mam trochę ubranek, glownie 56 kilka 62. Kompletnie nie znam się ile czego potrzeba więc ochoczo siegam rad 😄 ja tez czuje się super, nawet w gory się wybieram. Jak na polowe ciąży brzuch u mnie malutki, ludziom ciężko uwierzyc ze jestem w ciazy 😀 

ja tez juz dostalam oczopląsu jak zaczelam czytac czy kokon, spiworek otulacz itp ile ludzi tyle opini. 😉

na kiedy masz termin?

Kompletuje od 56 do 68. Najmniej mam 56. To moje pierwsze kompletowanie tez więc sama poszukuje rad bo nie wiem jak to bedzie 😛  Ubranka będę poprostu  domawiac jakby czegoś brakowało. A powiedz czy chłopiec czy dziewczynka u Ciebie ? U nas chłopiec 🙂

Co do innych rzeczy przeglądam forum, spisuje te różne rzeczy które niby są potrzebne a potem sama przemyslam co mi się może przydac a co nie. Uważam że teraz dużo rzeczy jest fajnych ale nie koniecznych.

Termin na 10 wrzesień a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kaja_ napisał:

Kompletuje od 56 do 68. Najmniej mam 56. To moje pierwsze kompletowanie tez więc sama poszukuje rad bo nie wiem jak to bedzie 😛  Ubranka będę poprostu  domawiac jakby czegoś brakowało. A powiedz czy chłopiec czy dziewczynka u Ciebie ? U nas chłopiec 🙂

Co do innych rzeczy przeglądam forum, spisuje te różne rzeczy które niby są potrzebne a potem sama przemyslam co mi się może przydac a co nie. Uważam że teraz dużo rzeczy jest fajnych ale nie koniecznych.

Termin na 10 wrzesień a Ty ?

Ja tez nie szaleje z ubrankami, bo galerię mamy pod nosem i zawsze mozna podskoczyć jak czegos braknie. Dokladnie, wybor ogromny ale nie wszystko się przydaje.. ale wiadomo kobiety kupuja oczami, bo ladne 😄 u nas tez chlopczyk 🙂 termin na połowę listopada. Mebelki, wozek nosidlo tez mam juz upatrzone, ale kupie pod sam koniec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×