Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

24 minuty temu, Ewa456 napisał:

Dziewczynki ja byłam dzisiaj na USG 🙂 Jest dzidziuś, jest serduszko i jak na razie wszystko rozwija się prawidłowo 🙂 za 2 tygodnie mam kolejna wizytę i wtedy kolejne badania, już mój lekarz prowadzący przekazał mnie do kogoś innego 🙂

Pięknie. Gratuluję.  Oby tak dalej. Który to dpt? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Aja napisał:

Pięknie. Gratuluję.  Oby tak dalej. Który to dpt? 

34 dpt 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ewa456 napisał:

Dziewczynki ja byłam dzisiaj na USG 🙂 Jest dzidziuś, jest serduszko i jak na razie wszystko rozwija się prawidłowo 🙂 za 2 tygodnie mam kolejna wizytę i wtedy kolejne badania, już mój lekarz prowadzący przekazał mnie do kogoś innego 🙂

Wspaniale:) gratuluje:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Magdaa napisał:

Dzisiejsza beta ponad 1900...lekarz powiedzial ze koniec z testowaniem z krwi:) za tydzien mam wizyte. Hura:)

mam tylko ciagle czerwone swiatelko z tylu glowy ze jeszce wszystko moze sie zepsuc... normalnie jak nic skoncze z nerwica 😉

Magda super wiadomość! Teraz pozytywne myślenie 🙂 stres jest cały czas ale do opanowania 🙂 🍀🍀🍀✊🏻😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, P@ulina napisał:

Moje osobiste doświadczenia z lutinusem są takie ze po aplikacji nie lezalam, chyba ze to aplikacja na noc. Tabletki tez nie wypadają od razu tylko u mnie to bylo po kilku godzinach, kiedy zbilzal sie czas podania nowego lutinusu. Raz mialam tak ze wypadaly w miare zbite tabletki a raz tak sie w srodku rozpuszczaly ze finalnie wyplywala mi taka kremowa konsystencja z nich. Nie wiem czemu raz bylo tak a raz inaczej. Podobno wazne jest by w miarę możliwości aplikowac je jak najgłębiej. Ale tez nie ma co pchac na sile bo z aplikatorem to boli jak sie za gleboko chce 

Aha- i ja ich nigdy nie moczylam bo nie wiedzialam ze mozna/ trzeba

Dziekuje bardzo za wypowiedz... Przyszly tydzien zbliza sie wielkimi krokami..a wraz z nim przygotowania do 1- go transferu.... eh...to fajnie, jak ten luteinus wypada dopiero po kilku godzinach.... slyszalam, ze substancje, ktore powinny sie wchlonac- wchlaniaja sie, a wypelniacze wyplywaja... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, eve_34 napisał:

Byłam dziś oglądać wyniki stymulacji i doliczylysmy się ok 12 pecherzykow, nie jest źle zobaczymy ile z nich dojrzeje 😉 biorę Mensinorm 300 i gonapeptyl... Metoda icsi 

Ohhhhh! Dwanascie pecherzykow to piekny wynik!! trzymam kciuki... Znalazlam Twoj dalszy post o punkcji i mozliwym swiezym transferze!! Wspaniale, ze nie grozi Ci hiperstymulacja 🤗🤗🤗

Edytowano przez Kokotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Keffy napisał:

Kochana nigdy nie leżałam 🙈🙈 nie mam na to czasu 😅😅

OMG!! Naiwna jestem, ze tak się rozmarzyłam, że można przez to przejść na relaksie- leżąco  🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Magdaa napisał:

Dzisiejsza beta ponad 1900...lekarz powiedzial ze koniec z testowaniem z krwi:) za tydzien mam wizyte. Hura:)

mam tylko ciagle czerwone swiatelko z tylu glowy ze jeszce wszystko moze sie zepsuc... normalnie jak nic skoncze z nerwica 😉

Wynik- rewelacja!! Magda ty jestes w ciąąąąąży!!!!! Beta pieknie rośnie, wyjazd sprzyja!!! Tylko zmien nastwaienie na bardziej optymistyczne MAMUŚKA❤️❤️❤️❤️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ewa456 napisał:

Dziewczynki ja byłam dzisiaj na USG 🙂 Jest dzidziuś, jest serduszko i jak na razie wszystko rozwija się prawidłowo 🙂 za 2 tygodnie mam kolejna wizytę i wtedy kolejne badania, już mój lekarz prowadzący przekazał mnie do kogoś innego 🙂

Gratulacje ! 🥳🥳🥳🥳Super!! Dawaj znać jak tam dzidzia co jakiś czas i jak się miewasz!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ewa456 napisał:

Dziewczynki ja byłam dzisiaj na USG 🙂 Jest dzidziuś, jest serduszko i jak na razie wszystko rozwija się prawidłowo 🙂 za 2 tygodnie mam kolejna wizytę i wtedy kolejne badania, już mój lekarz prowadzący przekazał mnie do kogoś innego 🙂

Super gratulacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, odebrałam wyniki przed punkcja i wszystko ok oprócz Tsh ;( biorę cały czas letrox 75 połówkę a tu wynik 2,5 a ostatnio było 1,3 myślicie że stymulacja może mieć wpływ na wyniki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, eve_34 napisał:

Kurcze, odebrałam wyniki przed punkcja i wszystko ok oprócz Tsh ;( biorę cały czas letrox 75 połówkę a tu wynik 2,5 a ostatnio było 1,3 myślicie że stymulacja może mieć wpływ na wyniki ???

Stymulacja nie wiem ale mi po transferze częściowo udanym (poronienie) tsh skoczyło do ok. 3 mimo, że przed jak sprawdzałam miałam idealnie. Skonsultuj i pewnie zwiększysz dawkę po prostu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Madziallena31 napisał:

To nie chodzi o żaden hialuronian w nasieniu. Hialuronian zawiera otoczka komórki jajowej. Robi się test wiązania z hialuronianem po to żeby sprawdzić, czy jest realna szansa połączenia plemnika z komorka jajowa.

Jeżeli nie łączy się z hialuronianem to nie połączy się z komorka jajowa.

Dziękuję za odpowiedź  🙂 Ja nie mialam pojęcia o tym badaniu wiec powtorzylam po Domi. Boze, juz ponad rok jak walcze z in vitro i widze ze moja niemała wiedza to nadal kropla w morzu.. 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kokotka napisał:

Dziekuje bardzo za wypowiedz... Przyszly tydzien zbliza sie wielkimi krokami..a wraz z nim przygotowania do 1- go transferu.... eh...to fajnie, jak ten luteinus wypada dopiero po kilku godzinach.... slyszalam, ze substancje, ktore powinny sie wchlonac- wchlaniaja sie, a wypelniacze wyplywaja... 

Tez to już gdzies czytałam ze substancja czynna sie zdazy wchłonąć a reszta wypływa i ze to normalne 🙂 glowa do gory, na pewno dasz rade 🙂 wiekszym problemem wg mnie są zastrzyki czy to z heparyną czy to z progesteronem 😛 lutinus przy nich to pikuś 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, Ewa moje gratulacje 🥳🥳😍 Piekne wiadomości przekazałyscie na forum, oby tak dalej 🍀🍀 tylko blagam, nie wymyslajcie sobie ze cos moze byc nie tak 🙏 tylko pozytywne emocje muszą Wam towarzyszyc 😘

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, P@ulina napisał:

Dziękuję za odpowiedź  🙂 Ja nie mialam pojęcia o tym badaniu wiec powtorzylam po Domi. Boze, juz ponad rok jak walcze z in vitro i widze ze moja niemała wiedza to nadal kropla w morzu.. 🤦‍♀️

Ja te badanie już miałam wykonane przed 1 inseminacją, a miałam 3 , plus jeden transfer.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, P@ulina napisał:

A jakie badanie pokazuje ze nasienie ma za mało hialuronianu? Bo u nas nasienie dobre a moze tez cos szczegółowego jest nie tak. Maz ma zrobić  teraz mikrobiom plemników ale nie wiem co to badanie ma nam wykazac. Wiecie co to?

Test wiązania z hialuronianem , chyba Hba

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny 🙈😵 we wtorek dzień po punkcji dowiedziałam sie, ze transfer planowany jest na sobotę. Do dnia dziesiejszego nikt do mnie nie zadzwonił....zaczynam panikować nie wiem czy mam na jutro się szykować czy nic z tego nie będzie 🤷‍♀️😢 zaraz zwariuje 🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ewa456 napisał:

Dziewczynki ja byłam dzisiaj na USG 🙂 Jest dzidziuś, jest serduszko i jak na razie wszystko rozwija się prawidłowo 🙂 za 2 tygodnie mam kolejna wizytę i wtedy kolejne badania, już mój lekarz prowadzący przekazał mnie do kogoś innego 🙂

Super. GRATULACJE!!

 

Edytowano przez słoneczko1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Beti320 napisał:

Dziewczyny 🙈😵 we wtorek dzień po punkcji dowiedziałam sie, ze transfer planowany jest na sobotę. Do dnia dziesiejszego nikt do mnie nie zadzwonił....zaczynam panikować nie wiem czy mam na jutro się szykować czy nic z tego nie będzie 🤷‍♀️😢 zaraz zwariuje 🤯

Jak nie dzwonią to dobrze, nic się nie dzieję złego . Pewnie, że masz się szykować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, słoneczko1988 napisał:

Jak nie dzwonią to dobrze, nic się nie dzieję złego . Pewnie, że masz się szykować!!

Pytam, bo nawet godziny mi nie podali. To moja pierwsza procedura wszystko jest dla mnie nowe 🤷‍♀️🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Beti320 napisał:

Dziewczyny 🙈😵 we wtorek dzień po punkcji dowiedziałam sie, ze transfer planowany jest na sobotę. Do dnia dziesiejszego nikt do mnie nie zadzwonił....zaczynam panikować nie wiem czy mam na jutro się szykować czy nic z tego nie będzie 🤷‍♀️😢 zaraz zwariuje 🤯

Beti Zadzwon do kliniki. Nawet Po to żebyś wiedziała na która masz być jutro 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Beti320 napisał:

Dziewczyny 🙈😵 we wtorek dzień po punkcji dowiedziałam sie, ze transfer planowany jest na sobotę. Do dnia dziesiejszego nikt do mnie nie zadzwonił....zaczynam panikować nie wiem czy mam na jutro się szykować czy nic z tego nie będzie 🤷‍♀️😢 zaraz zwariuje 🤯

Zadzwon sama bo odejdziesz od zmyslow:) 

 

Sloneczko... czyli dalej w zawieszeniu... wiem ze to meczy, ale z drugiej strony chyba jeszcze jednak jest nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Beti320 napisał:

Pytam, bo nawet godziny mi nie podali. To moja pierwsza procedura wszystko jest dla mnie nowe 🤷‍♀️🤔

Jak ci nie podali godziny ??? No co ty ?? Dzwoń do kliniki!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Magdaa napisał:

Zadzwon sama bo odejdziesz od zmyslow:) 

 

Sloneczko... czyli dalej w zawieszeniu... wiem ze to meczy, ale z drugiej strony chyba jeszcze jednak jest nadzieja?

Nie znam nikogo kto miał pusty pecgerzyk 34 dpt i skończyło się to dobrze. Przy naturalsach może tak być bo przesunie się owu i czas zapłodnienia ale przy ivf to znamy dokładny wiek ciąży;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Beti320 napisał:

Pytam, bo nawet godziny mi nie podali. To moja pierwsza procedura wszystko jest dla mnie nowe 🤷‍♀️🤔

Dzwoń do kliniki 😅 przecież nie będziesz jutro od rana koczować przed drzwiami 🤪 a przy okazji dowiesz się jak sobie zarodki radzą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, słoneczko1988 napisał:

Nie znam nikogo kto miał pusty pecgerzyk 34 dpt i skończyło się to dobrze. Przy naturalsach może tak być bo przesunie się owu i czas zapłodnienia ale przy ivf to znamy dokładny wiek ciąży;(

Mega dziwne, że tak Cie trzymają 🤔 to już naprawdę bardzo długo. Konsultowałaś z jakims innym lekarzem? Może jakieś inne usg, inny sprzęt itd.? 

Sama pare dni chodziłam sobie mając świadomość, że płód obumarł i psychicznie średnio to znosiłam 😏 tu niestety chyba też jest mała szansa na pozytywny koniec 😔 więc takie zawieszenie to nic dobrego 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Luna_ napisał:

Mega dziwne, że tak Cie trzymają 🤔 to już naprawdę bardzo długo. Konsultowałaś z jakims innym lekarzem? Może jakieś inne usg, inny sprzęt itd.? 

Sama pare dni chodziłam sobie mając świadomość, że płód obumarł i psychicznie średnio to znosiłam 😏 tu niestety chyba też jest mała szansa na pozytywny koniec 😔 więc takie zawieszenie to nic dobrego 😏

2 lekarzy każe mi czekać,  więc czekam. Chodzę do kliniki i do swojego ginekologa.  Co 3 dni mam jakieś usg.

Faktycznie pęcherzyk jest mały ma 1.9 cm , a nawet w internecie pisze ,że min to 2.5 by stwierdzić puste jajo. Czekam nie pozostaje mi nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×