Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 godziny temu, Patrycjaa napisał:

To koniecznie daj znac jak cos sie ruszy, tak bardzo bym chciała zeby Wam sie udalo 🥰

Ja juz na walizkach, w poniedziałek cc, wczoraj dostalam takiego powera ze wszystko wysprzątałam a w nocy myślałam ze urodze 🤨 obym dotrzymała do tego poniedziałku, juz nie moge sie doczekac a z drugiej strony mam juz niezłego stresa tym bardziej ze bede sama... 

Bedzie dobrze:) trzymam kciuki by wszystko poszlo gladko:)! 
 

12 minut temu, Rapita napisał:

Byłam pobrać krew o 17 wynik 😱   jestem pełna obaw...

to czekamy wszyscy z Toba;)

7 minut temu, Szarlot napisał:

Jesten taka wściekła! Ostatni transfer był odroczony ponieważ byłam prxestymulowana 2 dni przed punkcja miałam 4144pg/ml progesteron 1.24ng/ml. Dzisiaj miałam ostatnią wizytę przed punkcja (punkcja w sobotę) , w lekarz mi mowi, ze znowu bedxie transfer odroczony? Chyba sobie kpi! Tak sie zdenerwowałam.  Mam czekać na wyniki dzisiaj z krwi estrogenu i progesteron. Ale już wiem , że nici z tego. . Porażka 

a co jest teraz powodem? Bo sam progesteron nie skoro nie masz wynikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że za duże pęcherzyki? Tak naprawde nie podal mi konkretnej odpowiedzi. A jak powiedziałam,  że chce w Tym cyklu i ze dlaczego znowu odroczony ? To powiedziałam "Dobrze , spróbujemy, ale jeżeli  będzie progesteron wysoki to i tak przekladamy" No i zglupialan teraz. Czy naciaga na kasę,  zy O co chodzi? Jaki powinien dzisiaj był estradiol i progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Szarlot napisał:

Robiliśmy z narzeczonym kariotyp . Wszytsko dobrze wyszło. Stwierdził, że przy pierwszym in vitro często się to zdąża bo nie wiedzą jak mają ustawić leki. No i progesteron parę dni przed transferem miałam ponad 4000tys.:/ Od stycznia wprowadziliśmy dietę, suplementy. Więc z 1mln plemnikow zrobiło się 6mln. W zeszłym miesiącu miał badania nasienia. Więc mam nadzieję, że teraz się uda. 

Kurde my mamy wyniki nasienia w jakieś innej formie, nie jest podawane w milionach czy procentach więc nawet nie mogę się do was porównać. 

W naszym wyniku są takie informacje: 

Objętość: 2,10

Temperatura 37

Upłynnienie <60 min

Lepkość i wygląd: prawidłowa/y

Ph 7,60 

plus uwaga, ze widoczne prawidłowo ruchome i nieruchome  plemniki co kilkadziesiąt pól widzenia. 

Po konsultacji z andrologiem dowiedziałam się tylko, że u nas naturalne poczęcie jest niczym wygrana w totolotka ;/

33 minuty temu, Rapita napisał:

Byłam pobrać krew o 17 wynik 😱   jestem pełna obaw...

Trzymamy kciuki i na informację jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a chciałabym Was dopytać o dietę. Czy słyszałyście o Akademii Płodności albo któraś z Was korzystała z diety płodności?

O ile dobrze pamiętam to płodna dieta kosztuje w granicach od 150 do 250 zł (w zależności na ile dni), ale pytanie czy warto? Macie może z tą dietą jakieś przygody? Ja napewno musze wprowadzić więcej zmian w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam dietę od nich, polecam serio. Dzięki nim nam się poprawiło nasienie narzeczonego  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Rapita napisał:

Byłam pobrać krew o 17 wynik 😱   jestem pełna obaw...

No to trzymam kciuki 😀

jaką wartość byś chciała zobaczyć? Ja właśnie nie chce robić bo ten 7 dpt nasz to tak jakby był 5 dpt blastki 🤔 tak wcześnie może wyjść np. około 5-10 a ja się boję że taka wartość nadal mogłaby się utrzymywać po Ovitrelle 😬 i boje się, że niepotrzebnie bym się ucieszyła tylko 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Szarlot napisał:

Że za duże pęcherzyki? Tak naprawde nie podal mi konkretnej odpowiedzi. A jak powiedziałam,  że chce w Tym cyklu i ze dlaczego znowu odroczony ? To powiedziałam "Dobrze , spróbujemy, ale jeżeli  będzie progesteron wysoki to i tak przekladamy" No i zglupialan teraz. Czy naciaga na kasę,  zy O co chodzi? Jaki powinien dzisiaj był estradiol i progesteron?

Pamiętaj, że lekarz to jednak lekarz i powinien wiedzieć co robi. Nie ma sensu się upierać na transfer jeżeli endometrium jest nie ok, hormony są nie ok, jest duże ryzyko hiperki itd. Jeżeli masz organizm nie jest gotowy na przyjęcie zarodka to trochę szkoda ot tak go marnować bo chcemy i już, koniec i kropka 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale jestem zła,  że drugi raz się to powtarza;( Odebrałam właśnie wyniki progesteronu 1.20 . Sama już nie wiem czy to jest ok? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Luna_ napisał:

No to trzymam kciuki 😀

jaką wartość byś chciała zobaczyć? Ja właśnie nie chce robić bo ten 7 dpt nasz to tak jakby był 5 dpt blastki 🤔 tak wcześnie może wyjść np. około 5-10 a ja się boję że taka wartość nadal mogłaby się utrzymywać po Ovitrelle 😬 i boje się, że niepotrzebnie bym się ucieszyła tylko 🙈

Sama nie wiem jak bym zobaczyła 5 a już nie mówię o 10 to bym była już szczęśliwa bo byłaby nadzieja dla nas 😊 ja nie miałam świeżego transferu więc nie powinnam mieć zaklamanego wyniku. Ostatnio w tym samym dniu 3 dniowego zarodka miałam wynik 0.5 to już wiedziałam że po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Rapita napisał:

Sama nie wiem jak bym zobaczyła 5 a już nie mówię o 10 to bym była już szczęśliwa bo byłaby nadzieja dla nas 😊 ja nie miałam świeżego transferu więc nie powinnam mieć zaklamanego wyniku. Ostatnio w tym samym dniu 3 dniowego zarodka miałam wynik 0.5 to już wiedziałam że po wszystkim.

Nie świeży? 😀 Aaaa no to już coś może być wiadomo 🙂 chociaż cień nadziei 🙈🤪 mi się wydawalo że zawsze mrozi się blastocysty 😀 stąd moje przekonanie że też jesteś na świeżo po punkcji 😀

Trzymam kciuki! ✊✊✊ Oby było z 10 🙈 

Edytowano przez Luna_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sumie Rapita czemu nie hodowaliscie do blastek tylko mrożone w 3 dobie? Klinika ma taki zwyczaj czy Wasza decyzja? U mnie się nikt nie pytał 🤔 pobrali a potem po 5 dniach tylko info czy coś się zamrozić udało 🤔 i przy 1 i przy 2 stymulacji

Edytowano przez Luna_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szarlot napisał:

Jesten taka wściekła! Ostatni transfer był odroczony ponieważ byłam prxestymulowana 2 dni przed punkcja miałam 4144pg/ml progesteron 1.24ng/ml. Dzisiaj miałam ostatnią wizytę przed punkcja (punkcja w sobotę) , w lekarz mi mowi, ze znowu bedxie transfer odroczony? Chyba sobie kpi! Tak sie zdenerwowałam.  Mam czekać na wyniki dzisiaj z krwi estrogenu i progesteron. Ale już wiem , że nici z tego. . Porażka 

Szarlota rozumiem Ciebie doskonale, odroczony transfer strasznie złości ale lekarz wie co robi. Ja w pierwszej chwili wpadłam w złość dlaczego znowu musze czekać?! ale jak juz ochłonęłam i lekarz wytłumaczył mi skąd taka decyzja zrozumiałam że lekarz nie jest moim wrogiem i równie jak ja chce udanego transferu. Wytłumaczył mi że przy hiperstymulacji należy odłożyć transfer do bezpiecznego momentu tak aby organizm się wyciszył a skurcze jajników po punkcji nie odrzuciły zarodka. Po punkcji tymbardziej zrozumiałam dlaczego, ból był nie do zniesienia! Na początku mówił o 3-4 cyklach aby odczekać, wczoraj natomiast zadzwonił że wyniki są ok i mam się pojawić na wizycie 12.08 aby ustalić datę transferu i podglądnąć jeszcze endometrium na usg 🙂 takze nie ma tego zlego! Z 3-4 cykli zrobilo sie 2!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Luna_ napisał:

A w sumie Rapita czemu nie hodowaliscie do blastek tylko mrożone w 3 dobie? Klinika ma taki zwyczaj czy Wasza decyzja? U mnie się nikt nie pytał 🤔 pobrali a potem po 5 dniach tylko info czy coś się zamrozić udało 🤔 i przy 1 i przy 2 stymulacji

My robiliśmy badanie genetyczne zarodkow i w klinice co jesteśmy wtedy mroza je w 3 dobie mieliśmy tak czy 1 i 2 stymulacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, m_art_a napisał:

Dziewczyny a chciałabym Was dopytać o dietę. Czy słyszałyście o Akademii Płodności albo któraś z Was korzystała z diety płodności?

O ile dobrze pamiętam to płodna dieta kosztuje w granicach od 150 do 250 zł (w zależności na ile dni), ale pytanie czy warto? Macie może z tą dietą jakieś przygody? Ja napewno musze wprowadzić więcej zmian w kuchni

ja mam ich 1 ebooka, a teraz ma wyjść ebook tylko dla mężczyzn dot. poprawy nasienia i tego też zamierzam kupić :) jakiejś dużej zmiany u siebie nie zauważyłam, ale poprawić amh dietą raczej się nie da, ale jem zdrowiej i schudłam :) co do poprawy ilości plemników jeżeli ktoś ma z tym problem to polecam czarnuszkę, u nas po 2 miesiącach przyjmowania kapsułek ilość zwiększyła się prawie 3 krotnie, potem była przerwa w braniu i po 2 miesiącach ilość wróciła do początkowej wartości, inne parametry się nie zmieniły

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Rapita napisał:

My robiliśmy badanie genetyczne zarodkow i w klinice co jesteśmy wtedy mroza je w 3 dobie mieliśmy tak czy 1 i 2 stymulacji 

No to jak zarodek przebadany i zdrów jak ryba o 17 nie przewiduję nic innego jak bhcg > 5 😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, m_art_a napisał:

Kurde my mamy wyniki nasienia w jakieś innej formie, nie jest podawane w milionach czy procentach więc nawet nie mogę się do was porównać. 

W naszym wyniku są takie informacje: 

Objętość: 2,10

Temperatura 37

Upłynnienie <60 min

Lepkość i wygląd: prawidłowa/y

Ph 7,60 

plus uwaga, ze widoczne prawidłowo ruchome i nieruchome  plemniki co kilkadziesiąt pól widzenia. 

Po konsultacji z andrologiem dowiedziałam się tylko, że u nas naturalne poczęcie jest niczym wygrana w totolotka ;/

Trzymamy kciuki i na informację jaki wynik 🙂

To chyba nie są całe wyniki co?? A gdzie ilość?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szarlot napisał:

Rozumiem, ale jestem zła,  że drugi raz się to powtarza;( Odebrałam właśnie wyniki progesteronu 1.20 . Sama już nie wiem czy to jest ok? Czy nie?

A estriadiol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałam wynik jeszcze mniej niż ostatnio 0.1😭😭😭

  • Sad 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, karioka84 napisał:

ja mam ich 1 ebooka, a teraz ma wyjść ebook tylko dla mężczyzn dot. poprawy nasienia i tego też zamierzam kupić :) jakiejś dużej zmiany u siebie nie zauważyłam, ale poprawić amh dietą raczej się nie da, ale jem zdrowiej i schudłam :) co do poprawy ilości plemników jeżeli ktoś ma z tym problem to polecam czarnuszkę, u nas po 2 miesiącach przyjmowania kapsułek ilość zwiększyła się prawie 3 krotnie, potem była przerwa w braniu i po 2 miesiącach ilość wróciła do początkowej wartości, inne parametry się nie zmieniły

Właśnie zastanawiam się nad ebookiem dla par lub dla niego. Co prawda problem u nas jest z nasieniem, ale nie wiem czy ten dla Par nie byłyby lepszy, abym i ja zdrowe jedzonko i fajne jadła, poza tym gotuje raz a nie dla każdego co innego :)

A jakiego masz ebooka? Z tego co widzę na stronie to jest ten dla mężczyzn o którym wspomiałaś.

59 minut temu, słoneczko1988 napisał:

To chyba nie są całe wyniki co?? A gdzie ilość?? 

CAŁE ;/ nic więcej na karcie wyniku nie mamy, w poniedziałek mamy odebrać drugi raz robione nasienie zobaczymy co tam będzie i napewno dopytam o tą ilość, gdzie jest informacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rapita napisał:

Właśnie odebrałam wynik jeszcze mniej niż ostatnio 0.1😭😭😭

Bardzo mi przykro :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rapita napisał:

Właśnie odebrałam wynik jeszcze mniej niż ostatnio 0.1😭😭😭

Kurcze 😔 może jednak za wcześnie? Pamiętaj że to 3 dniowe maleństwo. Powtórz może  lepiej w poniedziałek tak jak powinno być czyli po tych 10 dniach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Rapita napisał:

Byłam pobrać krew o 17 wynik 😱   jestem pełna obaw...

Trzymam kciuki!! 🤞🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, KARKA napisał:

stymulacja, krótki prot. Niestety poprzednio nie udało się nic zamrozić 😞

Nie martw się, ja po pierwszej stymulacji mimo 9 komórek nie miałam żadnego zarodka do transferu a zamroziłam tylko zwykłe 3 komórki. Trzeba wierzyć że kolejne podejście będzie owocniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, m_art_a napisał:

Właśnie zastanawiam się nad ebookiem dla par lub dla niego. Co prawda problem u nas jest z nasieniem, ale nie wiem czy ten dla Par nie byłyby lepszy, abym i ja zdrowe jedzonko i fajne jadła, poza tym gotuje raz a nie dla każdego co innego :)

A jakiego masz ebooka? Z tego co widzę na stronie to jest ten dla mężczyzn o którym wspomiałaś.

28 dni do płodności, jest tam kilkanaście przepisów plus takie ogólne porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Rapita napisał:

Właśnie odebrałam wynik jeszcze mniej niż ostatnio 0.1😭😭😭

Przykro mi:( 

moze jest tak jak Luna mowi ze wczesnie i jeszcze nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny właśnie dzwoniła doktor że mam nieprawidłowy gen mthfr. Czyli muszę brać kwas foliowy metylowany, modulator homocysteiny i witaminę b12. Tylko zapomniałam zapytać w jakiej dawce te wszystkie rzeczy 😕 pamiętam że było już o tym na forum tylko nie mogę teraz tego odszukać. Macie jakieś podpowiedzi?

A co do wsparcia męskiego nasienia to polecam Acertin, mojemu mężowi pomógł. Poleciła nam to Pani doktor wiedząc że u męża ciężko o rygorystyczną dietę. 

Edytowano przez DoMi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domi poszukaj nawet w internecie - zestaw witamin metylowanych. Ja mam akurat b-complex z allinessu (choc wiem ze wiele osob poleca ze swansona lub solgaru). Ja kupilam tamte bo byly akurag dostepne - skoro masz te mutacje to mialas juz badany poziom homocysteiny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Luna_ napisał:

Kurcze 😔 może jednak za wcześnie? Pamiętaj że to 3 dniowe maleństwo. Powtórz może  lepiej w poniedziałek tak jak powinno być czyli po tych 10 dniach? 

Chciałabym w to wierzyć ale nie ma sensu się oszukiwać 😭😭😭 nie wiem co mogę jeszcze zrobić dlaczego to znowu nie wyszło 😭 zarodki zdrowe leki na komórki nk podane A tu dalej nic 😭 chyba nie jest mi dane zostać mama jestem załamana 😭

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rapita napisał:

Chciałabym w to wierzyć ale nie ma sensu się oszukiwać 😭😭😭 nie wiem co mogę jeszcze zrobić dlaczego to znowu nie wyszło 😭 zarodki zdrowe leki na komórki nk podane A tu dalej nic 😭 chyba nie jest mi dane zostać mama jestem załamana 😭

Ja pro forma bym nie odstawiała leków i poczekała. Przy blastce też bym się nie oszukiwała 😞 ale przy 3 dniowym te 2 dni jeszcze bym dała. Mała ale może jest nadzieja. 

Nie wiem dlaczego tak jest 😞 świat jest strasznie niesprawiedliwy 😞

ja już oczywiście też cała w nerwach bo tak jak i Ty żadnych objawów nie mam 😞 ze dwa razy mnie wczoraj coś zakuło i tyle 😔 też się boję a tu jeszcze 4 dni niepewności 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Luna_ napisał:

A w sumie Rapita czemu nie hodowaliscie do blastek tylko mrożone w 3 dobie? Klinika ma taki zwyczaj czy Wasza decyzja? U mnie się nikt nie pytał 🤔 pobrali a potem po 5 dniach tylko info czy coś się zamrozić udało 🤔 i przy 1 i przy 2 stymulacji

Mnie np. nikt nie pytał i zarodki mrozili w 3 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×