Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

10 minut temu, Luna_ napisał:

Ja pro forma bym nie odstawiała leków i poczekała. Przy blastce też bym się nie oszukiwała 😞 ale przy 3 dniowym te 2 dni jeszcze bym dała. Mała ale może jest nadzieja. 

Nie wiem dlaczego tak jest 😞 świat jest strasznie niesprawiedliwy 😞

ja już oczywiście też cała w nerwach bo tak jak i Ty żadnych objawów nie mam 😞 ze dwa razy mnie wczoraj coś zakuło i tyle 😔 też się boję a tu jeszcze 4 dni niepewności 😞

Strasznie jest niesprawiedliwy 😭 jeszcze jest u nas córka mojego męża z wczesniejszczego związku na wakacjach i dopiero mi to nie pomaga 😭 😭😭 

Będę za Ciebie mocno trzymać kciuki żeby Wam się udało ✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Rapita napisał:

Strasznie jest niesprawiedliwy 😭 jeszcze jest u nas córka mojego męża z wczesniejszczego związku na wakacjach i dopiero mi to nie pomaga 😭😭😭 

Będę za Ciebie mocno trzymać kciuki żeby Wam się udało ✊✊✊

😞 Ehhh... 😞 Ja wiem, że te wszystkie inne dzieci nie są winne tego, że mam się nie udaje 😞 ale wiem, że to trudne 😞 ja czasami bardzo się tego wstydzę ale ze złością patrzę na dzieci mojego brata i brata mojego partnera 😞 łącznie mają 5... 

Wyplacz się ale wracaj do walki gdy będziesz gotowa. Wierzę, że na nas wszystkie przyjdzie czas. 

Dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kinga123 napisał:

Hej Kobitki czy ktoś mógłby pomóc odnośnie komorek Nk. choć to trochę z ciekawości bo w przyszlym tygodniu mam wizytę u Doc Paśnika. Wyszły mi komórki NK z krwi 12% przy normie 7-24% i się zastanawiam czy to ok, bo czytałam gdzieś że do 10% jest ok. Któraś rozumie te zawiłości immunologii??😉

U mnie NK podobne jak u Ciebie, jakoś 13%. Dostałam na to od immunologa encorton 20 mg. Tyle że to nie od paśnika. Mam nadzieję mimo wszystko że to strzał w dziesiątkę i mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, słoneczko1988 napisał:

A estriadiol ?

Estradiol 2725,78 , to chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Patrycjaa napisał:

To koniecznie daj znac jak cos sie ruszy, tak bardzo bym chciała zeby Wam sie udalo 🥰

Ja juz na walizkach, w poniedziałek cc, wczoraj dostalam takiego powera ze wszystko wysprzątałam a w nocy myślałam ze urodze 🤨 obym dotrzymała do tego poniedziałku, juz nie moge sie doczekac a z drugiej strony mam juz niezłego stresa tym bardziej ze bede sama... 

Pewnie,  że dam znać. Trzymam kciuki za poniedziałek i czekam na wieści kochana:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Rapita napisał:

My robiliśmy badanie genetyczne zarodkow i w klinice co jesteśmy wtedy mroza je w 3 dobie mieliśmy tak czy 1 i 2 stymulacji 

Dziewczyny ja również miałam badane „zarodki” i były to 5 dniowe blachcysty z tego czytałam to raczej w tym stadium jest sens badać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ewa3456 napisał:

Moja wczorajsza beta to 69 w 8 dpt

Gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rapita napisał:

Właśnie odebrałam wynik jeszcze mniej niż ostatnio 0.1😭😭😭

😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zuzana napisał:

Gratuluję:-)

 

20 minut temu, Zuzana napisał:

Gratuluję:-)

 

20 minut temu, Zuzana napisał:

Gratuluję:-)

Dziękuje bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, margareta napisał:

U mnie NK podobne jak u Ciebie, jakoś 13%. Dostałam na to od immunologa encorton 20 mg. Tyle że to nie od paśnika. Mam nadzieję mimo wszystko że to strzał w dziesiątkę i mi pomoże

Trzymam kciuki by to był strzał w 10. dzięki za info. Zobaczę co mi wdroży bo tego encortonu jesszcze nie brałam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rapita napisał:

Strasznie jest niesprawiedliwy 😭 jeszcze jest u nas córka mojego męża z wczesniejszczego związku na wakacjach i dopiero mi to nie pomaga 😭😭😭 

Będę za Ciebie mocno trzymać kciuki żeby Wam się udało ✊✊✊

Rapita przykro mi bardzo 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zuzana napisał:

😞

A który to dzień po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Magdaa napisał:

Domi poszukaj nawet w internecie - zestaw witamin metylowanych. Ja mam akurat b-complex z allinessu (choc wiem ze wiele osob poleca ze swansona lub solgaru). Ja kupilam tamte bo byly akurag dostepne - skoro masz te mutacje to mialas juz badany poziom homocysteiny? 

Mam kupić z firmy Solgar ale chodziło mi bardziej o dawki bo nie zapytałam. Chyba zacznę tak jak jest na opakowaniu a na wizycie się więcej dowiem. Nie mialam jeszcze badanego poziomu homocysteiny. Dziś pierwszy raz usłyszałam o tej mutacji więc nawet nie wiedziałam o co zapytać 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Szarlot napisał:

Jesten taka wściekła! Ostatni transfer był odroczony ponieważ byłam prxestymulowana 2 dni przed punkcja miałam 4144pg/ml progesteron 1.24ng/ml. Dzisiaj miałam ostatnią wizytę przed punkcja (punkcja w sobotę) , w lekarz mi mowi, ze znowu bedxie transfer odroczony? Chyba sobie kpi! Tak sie zdenerwowałam.  Mam czekać na wyniki dzisiaj z krwi estrogenu i progesteron. Ale już wiem , że nici z tego. . Porażka 

Szarlot, to dla Twojego dobra 🙂 Lekarz nie naciąga Cię. Nie ma sensu robić nic na silę i jeszcze przez to stracić zarodek. Ja też miałam odwołany świeży i w następnym miesiącu odwołany crio, bo endometrium nie było takie jak powinno być. Teraz czekam na okres i liczę, że do 3 razy sztuka i w końcu podadzą mi moją blastkę 😍 ale... jak będzie złe endo to też nic na siłe. Przyjmę z pokora i będę czekać następny miesiąc. Oby nie zatrzymali procedur przez koronę.... Wiem, że są emocje i każda z nas chce mieć swoje zarodki już u siebie, ale życie jest życiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, DoMi napisał:

Mam kupić z firmy Solgar ale chodziło mi bardziej o dawki bo nie zapytałam. Chyba zacznę tak jak jest na opakowaniu a na wizycie się więcej dowiem. Nie mialam jeszcze badanego poziomu homocysteiny. Dziś pierwszy raz usłyszałam o tej mutacji więc nawet nie wiedziałam o co zapytać 😕

Hej ja mam mutację, wysoką homocysteinę i mi doktor mówił że może być solgar, swanson aby dawka co najmniej 400. Ja akurat znalazłam swansona z dawką 800 w aptece choć dawka 800, i chyba jest jeszcze 1200, są trudniej dostępne. Biorę 1 tabletkę dziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kinga123 napisał:

Hej ja mam mutację, wysoką homocysteinę i mi doktor mówił że może być solgar, swanson aby dawka co najmniej 400. Ja akurat znalazłam swansona z dawką 800 w aptece choć dawka 800, i chyba jest jeszcze 1200, są trudniej dostępne. Biorę 1 tabletkę dziennie. 

A prenatal uno nie ma tej aktywnej formy  kwasu foliowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kinga123 napisał:

Hej ja mam mutację, wysoką homocysteinę i mi doktor mówił że może być solgar, swanson aby dawka co najmniej 400. Ja akurat znalazłam swansona z dawką 800 w aptece choć dawka 800, i chyba jest jeszcze 1200, są trudniej dostępne. Biorę 1 tabletkę dziennie. 

O dziękuję, niestety właśnie zamówiłam te z solgara a poziom homocysteiny badałaś z zaleceń lekarza? Bo tak sobie myślę że może bym jutro poszła i zrobiła to badanie przed suplementacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja dzisiaj po wizycie przygotowującej do kriotransferu. Co do moich 7 mrozaczkow podobno najlepszej jakości plus 17 w stadium po zapłodnieniu, ginekolog powiedziała, że możemy doczekać się drużyny piłkarskiej 😜 Teraz ze względu na moje pco i brak naturalnej owulacji, mam brać najpierw progesteron 10 dni potem dostać okres i uwaga, od 3 dnia mam brać znowu w penach małe dawki (37.5) leku do stymulacji ovaleap... po ok 10 dniach będę miała kontrolę i obserwowane czy endometrium jest ok, potem dołączony progesteron podobno w strzykawce. Czy któraś z was miała tą metodę, czy to normalne czy znowu jakieś metody szwajcarskie? Z tego co czytałam zazwyczaj tylko estrofem jest podawany? Znowu będę się kłuła przez 10 dni, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, AsiaWin napisał:

Szarlot, to dla Twojego dobra 🙂 Lekarz nie naciąga Cię. Nie ma sensu robić nic na silę i jeszcze przez to stracić zarodek. Ja też miałam odwołany świeży i w następnym miesiącu odwołany crio, bo endometrium nie było takie jak powinno być. Teraz czekam na okres i liczę, że do 3 razy sztuka i w końcu podadzą mi moją blastkę 😍 ale... jak będzie złe endo to też nic na siłe. Przyjmę z pokora i będę czekać następny miesiąc. Oby nie zatrzymali procedur przez koronę.... Wiem, że są emocje i każda z nas chce mieć swoje zarodki już u siebie, ale życie jest życiem 🙂

Lekarz mi właśnie napisał, że transfer w czwartek. 🥰🥰🥰🥰 Ale się mega cieszę 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, DoMi napisał:

O dziękuję, niestety właśnie zamówiłam te z solgara a poziom homocysteiny badałaś z zaleceń lekarza? Bo tak sobie myślę że może bym jutro poszła i zrobiła to badanie przed suplementacją

Tak badałam wcześniej i wyniki z odstępu góra tygodnia raz ponad 15 raz ponad 12 to o wiele i tak za dużo. Badanie jest "wrażliwe" tzn muszą się nim dobrze zaopiekować w labo a najlepiej je robić przed odbiorem kuriera lub przy laboratorium gdzie badaja. Ja raz robiłam w enel med. Co do badania to ja uważam że nie zaszkodzi zbadać by wiedzieć jak to wygląda przed rozpoczeciem łykania tabsów. 

52 minuty temu, słoneczko1988 napisał:

A prenatal uno nie ma tej aktywnej formy  kwasu foliowego??

Może ma, nie wiem. Z supli biorę miovella. Ale przy mutacji i wysokiej homocysteinie może nie wystarczać, jeśli jest. Pytanie jak z tą otoczką z supluementu się też wchłania. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szarlot napisał:

Estradiol 2725,78 , to chyba dobrze?

Mi przy takim estradiolu odraczali transfer, bo lekarz mówił że on jeszcze do punkcji urosnie. A powyżej 3000 transfer jest odradzamy ze względu na ryzyko zespołu hiperstymulacyjnego. Jak miałam koło 2500 to już lekarz kręcił i mówił, że zobaczymy na punkcji jak kondycja jajników. Ale nastawiać się na odroczenie. To nie złośliwość tylko ochrona twojego zdrowia. Zespół hiperstymulacyjny może zabić, jeśli jest nieleczony. Sweet nie słuchaj tego. Ty jesteś już pod opieką lekarzy i nic ci nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, czarnamamba777 napisał:

Hej, ja dzisiaj po wizycie przygotowującej do kriotransferu. Co do moich 7 mrozaczkow podobno najlepszej jakości plus 17 w stadium po zapłodnieniu, ginekolog powiedziała, że możemy doczekać się drużyny piłkarskiej 😜 Teraz ze względu na moje pco i brak naturalnej owulacji, mam brać najpierw progesteron 10 dni potem dostać okres i uwaga, od 3 dnia mam brać znowu w penach małe dawki (37.5) leku do stymulacji ovaleap... po ok 10 dniach będę miała kontrolę i obserwowane czy endometrium jest ok, potem dołączony progesteron podobno w strzykawce. Czy któraś z was miała tą metodę, czy to normalne czy znowu jakieś metody szwajcarskie? Z tego co czytałam zazwyczaj tylko estrofem jest podawany? Znowu będę się kłuła przez 10 dni, eh...

Może i szwajcarskie te metody. I inne niż polskie. Ale biorąc pod uwagę że mając pco masz 24 zarodki z jednej procedury, to ja bym na nie nie narzekała bo wydają się skuteczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Szarlot napisał:

Lekarz mi właśnie napisał, że transfer w czwartek. 🥰🥰🥰🥰 Ale się mega cieszę 

Super! Widzisz wszytko się zmienia 😄 Owocnego transferu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aja napisał:

Mi przy takim estradiolu odraczali transfer, bo lekarz mówił że on jeszcze do punkcji urosnie. A powyżej 3000 transfer jest odradzamy ze względu na ryzyko zespołu hiperstymulacyjnego. Jak miałam koło 2500 to już lekarz kręcił i mówił, że zobaczymy na punkcji jak kondycja jajników. Ale nastawiać się na odroczenie. To nie złośliwość tylko ochrona twojego zdrowia. Zespół hiperstymulacyjny może zabić, jeśli jest nieleczony. Sweet nie słuchaj tego. Ty jesteś już pod opieką lekarzy i nic ci nie będzie. 

Rozumiem. Zobaczymy co zdecyduje w dniu punkcji. Ale masz rację nic na siłę. On wie co robi;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Aja napisał:

Może i szwajcarskie te metody. I inne niż polskie. Ale biorąc pod uwagę że mając pco masz 24 zarodki z jednej procedury, to ja bym na nie nie narzekała bo wydają się skuteczne. 

W sumie racja, skoro mi tak rozpisano to nie będę się zastanawiać jaka to metoda tylko będę się słuchać lekarza prowadzącego. Dam znać co z tego wyjdzie. Wszystkim czekającym na wyniki i transfery powodzenia. Trzymam kciuki 🤞🤞🤞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DoMi napisał:

Mam kupić z firmy Solgar ale chodziło mi bardziej o dawki bo nie zapytałam. Chyba zacznę tak jak jest na opakowaniu a na wizycie się więcej dowiem. Nie mialam jeszcze badanego poziomu homocysteiny. Dziś pierwszy raz usłyszałam o tej mutacji więc nawet nie wiedziałam o co zapytać 😕

Ja biore też z solgara, dwie kapsulki modulatora rano, 1 tabl folianu i 1 tabl wit b12 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rapita napisał:

Strasznie jest niesprawiedliwy 😭 jeszcze jest u nas córka mojego męża z wczesniejszczego związku na wakacjach i dopiero mi to nie pomaga 😭😭😭 

Będę za Ciebie mocno trzymać kciuki żeby Wam się udało ✊✊✊

przykro mi... nie wiem dokładnie co czujesz bo ja jeszcze nigdy nie miałam transferu, ale jestem w podobnej sytuacji bo mój partner też ma córkę z poprzedniego związku, więc trochę cię rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×