Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa... muszę się pozbierać i walczyć dalej chociaż brakuje mi już sił... możecie polecić jakiegoś immunologa ? Okolice Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rapita napisał:

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa... muszę się pozbierać i walczyć dalej chociaż brakuje mi już sił... możecie polecić jakiegoś immunologa ? Okolice Katowic?

Rapita. Ja byłam u Wojciecha Sydor. On przyjmuje krakow, Katowice, Tarnów. Zreszta pare dziewczyn na wcześniejszym naszym forum go polecało. Naprawdę super immunolog. Przeglądnąć cała teczkę moich wszystkich badań i potem zalecił co dalej. Omawia z Tobą wszystko. Polecam Ci go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Rapita napisał:

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa... muszę się pozbierać i walczyć dalej chociaż brakuje mi już sił... możecie polecić jakiegoś immunologa ? Okolice Katowic?

Idź do Paśnika od Łódź albo Warszawa ma teraz telewizyty resztę na email. Przyjemniej kasy nie zmarnujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Ewa3456 napisał:

Moja wczorajsza beta to 69 w 8 dpt

Gratulacje ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, słoneczko1988 napisał:

Idź do Paśnika od Łódź albo Warszawa ma teraz telewizyty resztę na email. Przyjemniej kasy nie zmarnujesz !

Ostatnio byłam u Paśnika i dostałam info że pierwsza wizyta musi się odbyć normalnie face to face, a kolejne już rzeczywiście są telewizytami. Identyczna info Panie z recepcji udzielały komuś telefonicznie. Byłam w zeszłym tygodniu i w Łodzi zapisywali na wrzesień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Szarlot napisał:

 

Słoneczko a co z Tobą w ogóle? Bo to u Ciebie było to puste jajo, prawda? Już po wszystkim? Udało się samej oczyścić? Jak się czujesz? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rapita napisał:

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa... muszę się pozbierać i walczyć dalej chociaż brakuje mi już sił... możecie polecić jakiegoś immunologa ? Okolice Katowic?

Profesor Jerzak - to wprawdzie nie Katowice a Warszawa , ale moze bedziesz chciala skorzysztac . Trzymaj sie! Powiem Ci , ze tak stalowych charakterow jak tu na forum , to dawno nigdzie nie widzialam. Fakt, ze juz myslisz o dalszych badaniach pokazuje jak niezlomna jestes w swoim zamiarze i wielki szacun za to Dziewczyno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie można przeczytać, że refundacja na leki jest możliwa tylko na 3 cykle. Co to znaczy? Na 3 procedury czy 3 transfery? Jak to wygląda w praktyce?

Czy jeżeli uda mi się pobrać przy punkcji 6 komórek i one wszystkie się zapłodnią i zostaną zamrożone, to czy przy kolejnym transferze (jeśli pierwszy okaże się niepowodzeniem) muszę przechodzić stymulacje? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luna_ napisał:

Słoneczko a co z Tobą w ogóle? Bo to u Ciebie było to puste jajo, prawda? Już po wszystkim? Udało się samej oczyścić? Jak się czujesz? 

Wyleciało, ze mnie teraz czekam na kontrolę i zobaczymy co dalej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2020 o 23:14, Patrycjaa napisał:

 

 

Dnia 30.07.2020 o 07:05, Zuzana napisał:

Jestem, zaglądam. Miło że o mnie pamiętasz kochana 🙂 . Ja czekam pewnie koniec roku lub poczatek przyszlego ruszymy . Oby nie wstrzymali znów procedur jak straszą ze od wrzesnia znów kolejna fala wirusa 😞 . Jak Ty się masz moja droga, juz niedługo maleństwo bedzie z Wami 🙂

Patrycja, Zuza😚 ja zaglądam ale jakoś nie pisze nic... 

Patrycja trzymam mocno kciuki za Was w poniedziałek. To już tuż, tuż. Jak ten czas szybko minął! Za chwilkę Mały będzie z Wami! Jak córka? przyzwyczaiła się w końcu, że będzie starszą siostrą?

Zuza mam nadzieję, że i tobie ten czas oczekiwania na procedurę szybko minie i już za chwilę ruszysz. Też z niepokojem patrzę na to co się dzieje z tym wirusem. Oby nie wrócili od września do obostrzeń - szczególnie tych dotyczących porodów rodzinnych. 

A więc.... u nas dziś rozpoczynamy 29 tc. To już 7 miesiąc a ja nadal nie wierzę, że to prawda🤣. Dziękuję Bogu codzienne za ten CUD! Nie było łatwo bo przez dwa krwiaki, które nie chciały się wchłonąć byłam przykuta do łóżka od 13 do 26 tygodnia. Dopiero powoli zaczynam chodzić. Ale najważniejsze, że udało się przez to przejść. Nasz Mały Wojownik był silniejszy od tych krwiaków i wstyd się przyznać ale ode mnie też bo psycha mi siadła kompletnie przez te 3 miesiące strachu. Nie chcę już o tym myśleć, teraz liczy się dla mnie każdy kolejny dzień, kolejny tydzień🤰.  

Wierzę Zuza, że i Ty już niedługo podzielisz się z nami cudownymi wiadomościami.  

Dla wszystkich staraczek przesyłam mnóstwo mocy i ciepła. Walczcie o swoje szczęście!

Ps. Ja jestem dowodem na to, że wystarczy TEN jeden zarodek. Dwie stymulacje, z każdej po jednym zarodku. Drugi transfer był tym udanym❤️

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Emilia85 napisał:

W internecie można przeczytać, że refundacja na leki jest możliwa tylko na 3 cykle. Co to znaczy? Na 3 procedury czy 3 transfery? Jak to wygląda w praktyce?

Czy jeżeli uda mi się pobrać przy punkcji 6 komórek i one wszystkie się zapłodnią i zostaną zamrożone, to czy przy kolejnym transferze (jeśli pierwszy okaże się niepowodzeniem) muszę przechodzić stymulacje? Jak to wygląda?

Stymulacja jest po to by uzyskac komorki jajowe - jesli je juz masz zamrozone to nikt Cie nie bedzie stymulowal po raz kolejny tylko kolejne proby beda z uzyciem rozmrozonych zarodkow.

4 minuty temu, słoneczko1988 napisał:

Wyleciało, ze mnie teraz czekam na kontrolę i zobaczymy co dalej;(

A jak sie czujesz? Chcesz od razu zastanawiac sie nad nastepna proba czy potrzebujesz oddechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Magdaa napisał:

Stymulacja jest po to by uzyskac komorki jajowe - jesli je juz masz zamrozone to nikt Cie nie bedzie stymulowal po raz kolejny tylko kolejne proby beda z uzyciem rozmrozonych zarodkow.

Faktycznie 😅 dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, słoneczko1988 napisał:

Wyleciało, ze mnie teraz czekam na kontrolę i zobaczymy co dalej;(

No to trzymam kciuki żeby było po wszystkim i żeby nie była konieczna jakaś ingerencja lekarzy. Szybciej jednak organizm dojdzie do siebie bez łyżeczkowania itd. 

A Jak się czujesz? Nastawiacie się na kolejną próbę czy na razie chwila oddechu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylwi@ napisał:

 

Patrycja, Zuza😚 ja zaglądam ale jakoś nie pisze nic... 

Patrycja trzymam mocno kciuki za Was w poniedziałek. To już tuż, tuż. Jak ten czas szybko minął! Za chwilkę Mały będzie z Wami! Jak córka? przyzwyczaiła się w końcu, że będzie starszą siostrą?

Zuza mam nadzieję, że i tobie ten czas oczekiwania na procedurę szybko minie i już za chwilę ruszysz. Też z niepokojem patrzę na to co się dzieje z tym wirusem. Oby nie wrócili od września do obostrzeń - szczególnie tych dotyczących porodów rodzinnych. 

A więc.... u nas dziś rozpoczynamy 29 tc. To już 7 miesiąc a ja nadal nie wierzę, że to prawda🤣. Dziękuję Bogu codzienne za ten CUD! Nie było łatwo bo przez dwa krwiaki, które nie chciały się wchłonąć byłam przykuta do łóżka od 13 do 26 tygodnia. Dopiero powoli zaczynam chodzić. Ale najważniejsze, że udało się przez to przejść. Nasz Mały Wojownik był silniejszy od tych krwiaków i wstyd się przyznać ale ode mnie też bo psycha mi siadła kompletnie przez te 3 miesiące strachu. Nie chcę już o tym myśleć, teraz liczy się dla mnie każdy kolejny dzień, kolejny tydzień🤰.  

Wierzę Zuza, że i Ty już niedługo podzielisz się z nami cudownymi wiadomościami.  

Dla wszystkich staraczek przesyłam mnóstwo mocy i ciepła. Walczcie o swoje szczęście!

Ps. Ja jestem dowodem na to, że wystarczy TEN jeden zarodek. Dwie stymulacje, z każdej po jednym zarodku. Drugi transfer był tym udanym❤️

Cudownie ze Tobie też sie udalo 🥳

Rozumiem ze tez bedzie Synek?? 

Moja córka zmienila calkiem swoje nastawienie, z początku trudno się jej bylo pogodzic z myślą ze w naszym domu pojawi sie dzidzius a teraz juz na paluszkach odlicza dni do jego narodzin, ciagle sie przytula do mojego brzucha, rozmawia z nim 🥰

Dzis przygotowalysmy razem łóżeczko, ubrałyśmy posciel i czekamy, myślę ze weekend nam zleci szybko, jutro wybieramy sie jeszcze na roczek do mojego chrześniaka a niedzielę chcemy jeszcze jakos fajnie spedzic we trojkę, najbardziej sie boje tej rozłąki z nią bo my zawsze razem, moze ze 2 razy nocowala u babci a tak to jestesmy bardzo ze sobą związane ale moj mąż juz jej zaplanował mnostwo atrakcji na ten czas bo i tak nie będą mogli nas odwiedzić więc mam nadzieje ze bedzie ok 😀

Krwiaki to niestety częsta przypadłość, tez przez to przeszłam w tej ciąży ale na szczęście wchlonął sie. 

Na kiedy masz termin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, ja dziś zakupiłam dietę płodności dla par, jutro zakupy i od poniedziałku zaczynamy :D z tego co się zapoznałam już z ebookiem to zmiana żywieniowa u nas chyba o jakieś 70% 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, m_art_a napisał:

Hej dziewczyny, ja dziś zakupiłam dietę płodności dla par, jutro zakupy i od poniedziałku zaczynamy 😄 z tego co się zapoznałam już z ebookiem to zmiana żywieniowa u nas chyba o jakieś 70% 

 

Starając się czy nie powinno się zdrowo odżywiać 😉 więc dobry pomysł i powodzenia jeżeli tak duża to zmiana 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, m_art_a napisał:

Hej dziewczyny, ja dziś zakupiłam dietę płodności dla par, jutro zakupy i od poniedziałku zaczynamy 😄 z tego co się zapoznałam już z ebookiem to zmiana żywieniowa u nas chyba o jakieś 70% 

 

Czyli zaczynasz sypac wszedzie czarnuszke;)? Ja nie kupowalam diet u nich ale sluchalam paru webinarow

37 minut temu, Luna_ napisał:

Starając się czy nie powinno się zdrowo odżywiać 😉 więc dobry pomysł i powodzenia jeżeli tak duża to zmiana 😉

Luna a Ty robisz bete jutro czy cos mi sie poplatalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Luna_ napisał:

Starając się czy nie powinno się zdrowo odżywiać 😉 więc dobry pomysł i powodzenia jeżeli tak duża to zmiana 😉

Tak oczywiście, zgadzam się w 100%. Tylko do tej pory myślałam, że jakoś w miare u nas jest zdrowo zero słodyczy, zero słodkich napoi, alkoholu, pieczemy zamiast smażyć, a ta dieta to jednak dużo innych zdrowych nawyków i przede wszystkim mega dużo warzyw :D 

1 minutę temu, Magdaa napisał:

Czyli zaczynasz sypac wszedzie czarnuszke;)? Ja nie kupowalam diet u nich ale sluchalam paru webinarow

Luna a Ty robisz bete jutro czy cos mi sie poplatalo?

Tak czarnuszka, kiełki, nasiona, orzechy to będzie teraz u nas wszędzie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Magdaa napisał:

Luna a Ty robisz bete jutro czy cos mi sie poplatalo?

Zrobię już w poniedziałek 😬 to będzie 10 dpt 3-dniowego zarodka. Jutro w zasadzie powinno coś już wyjść ale boję się zafałszowanego przez Ovitrelle wyniku 😏 uciesze się że jest z 10 a potem się okaże że to jakaś resztka po zastrzyku... 

Pożyję więc nadzieją jeszcze weekend 😅 ale z dnia na dzień nadzieja mniejsza bo kompletnie nic nie czuję. Zero totalne. Brzuch w ogóle mi bie dokucza a dziś chyba nawet piersi bolą mnie mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Luna_ napisał:

Zrobię już w poniedziałek 😬 to będzie 10 dpt 3-dniowego zarodka. Jutro w zasadzie powinno coś już wyjść ale boję się zafałszowanego przez Ovitrelle wyniku 😏 uciesze się że jest z 10 a potem się okaże że to jakaś resztka po zastrzyku... 

Pożyję więc nadzieją jeszcze weekend 😅 ale z dnia na dzień nadzieja mniejsza bo kompletnie nic nie czuję. Zero totalne. Brzuch w ogóle mi bie dokucza a dziś chyba nawet piersi bolą mnie mniej. 

Ja wierzę że wyjdzie Ci piękna beta 🙂 czekam w poniedziałek na wiadomość 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luna_ napisał:

Zrobię już w poniedziałek 😬 to będzie 10 dpt 3-dniowego zarodka. Jutro w zasadzie powinno coś już wyjść ale boję się zafałszowanego przez Ovitrelle wyniku 😏 uciesze się że jest z 10 a potem się okaże że to jakaś resztka po zastrzyku... 

Pożyję więc nadzieją jeszcze weekend 😅 ale z dnia na dzień nadzieja mniejsza bo kompletnie nic nie czuję. Zero totalne. Brzuch w ogóle mi bie dokucza a dziś chyba nawet piersi bolą mnie mniej. 

W poniedziałek mocno trzymam kciuki za piękny wynik ✊✊✊✊😁😁😁😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Rapita napisał:

Ja wierzę że wyjdzie Ci piękna beta 🙂 czekam w poniedziałek na wiadomość 🙂

Ja też. A ty Rapita swojej nie powtarzasz? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Magdaa napisał:

Stymulacja jest po to by uzyskac komorki jajowe - jesli je juz masz zamrozone to nikt Cie nie bedzie stymulowal po raz kolejny tylko kolejne proby beda z uzyciem rozmrozonych zarodkow.

A jak sie czujesz? Chcesz od razu zastanawiac sie nad nastepna proba czy potrzebujesz oddechu?

Jak będę mogła podchodzę od razu. Nie mam co czekać ;). Na jesieni nie wiadomo co będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny które są po crio na cyklu sztucznym jaki miałyście estradiol po estrofemie ? U mnie 12 dzień przyjmowania estrofemu i estradiol ponad 2000, to nie za dużo??? U mnie transferu chyba nie będzie na endometrium widoczny jest jakis pęcherz 😞 lekarz kazał mi zrobić betę chociaż nie wiem po co skoro to cykl bezowulacyjny ?? W takiej sytuacji nie wiem co to może być. Polip ? No bo co innego 😕 jak nie urok to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny które są po crio na cyklu sztucznym jaki miałyście estradiol po estrofemie ? U mnie 12 dzień przyjmowania estrofemu i estradiol ponad 2000, to nie za dużo??? U mnie transferu chyba nie będzie na endometrium widoczny jest jakis pęcherz  lekarz kazał mi zrobić betę chociaż nie wiem po co skoro to cykl bezowulacyjny ?? W takiej sytuacji nie wiem co to może być. Polip ? No bo co innego  jak nie urok to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sylwi@ napisał:

 

Patrycja, Zuza😚 ja zaglądam ale jakoś nie pisze nic... 

Patrycja trzymam mocno kciuki za Was w poniedziałek. To już tuż, tuż. Jak ten czas szybko minął! Za chwilkę Mały będzie z Wami! Jak córka? przyzwyczaiła się w końcu, że będzie starszą siostrą?

Zuza mam nadzieję, że i tobie ten czas oczekiwania na procedurę szybko minie i już za chwilę ruszysz. Też z niepokojem patrzę na to co się dzieje z tym wirusem. Oby nie wrócili od września do obostrzeń - szczególnie tych dotyczących porodów rodzinnych. 

A więc.... u nas dziś rozpoczynamy 29 tc. To już 7 miesiąc a ja nadal nie wierzę, że to prawda🤣. Dziękuję Bogu codzienne za ten CUD! Nie było łatwo bo przez dwa krwiaki, które nie chciały się wchłonąć byłam przykuta do łóżka od 13 do 26 tygodnia. Dopiero powoli zaczynam chodzić. Ale najważniejsze, że udało się przez to przejść. Nasz Mały Wojownik był silniejszy od tych krwiaków i wstyd się przyznać ale ode mnie też bo psycha mi siadła kompletnie przez te 3 miesiące strachu. Nie chcę już o tym myśleć, teraz liczy się dla mnie każdy kolejny dzień, kolejny tydzień🤰.  

Wierzę Zuza, że i Ty już niedługo podzielisz się z nami cudownymi wiadomościami.  

Dla wszystkich staraczek przesyłam mnóstwo mocy i ciepła. Walczcie o swoje szczęście!

Ps. Ja jestem dowodem na to, że wystarczy TEN jeden zarodek. Dwie stymulacje, z każdej po jednym zarodku. Drugi transfer był tym udanym❤️

Bardzo się cieszę ze sie udało 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Aja napisał:

Ja też. A ty Rapita swojej nie powtarzasz? 

Nie wiem czy ma to sens ja powtarzać wczoraj miałam jakieś plamienie chyba już okres się zbliża 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny które są po crio na cyklu sztucznym jaki miałyście estradiol po estrofemie ? U mnie 12 dzień przyjmowania estrofemu i estradiol ponad 2000, to nie za dużo??? U mnie transferu chyba nie będzie na endometrium widoczny jest jakis pęcherz  lekarz kazał mi zrobić betę chociaż nie wiem po co skoro to cykl bezowulacyjny ?? W takiej sytuacji nie wiem co to może być. Polip ? No bo co innego  jak nie urok to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×