Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

56 minut temu, Rapita napisał:

Nie wiem czy ma to sens ja powtarzać wczoraj miałam jakieś plamienie chyba już okres się zbliża 😕

A odstawiłaś leki czy dalej bierzesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny które są po crio na cyklu sztucznym jaki miałyście estradiol po estrofemie ? U mnie 12 dzień przyjmowania estrofemu i estradiol ponad 2000, to nie za dużo??? U mnie transferu chyba nie będzie na endometrium widoczny jest jakis pęcherz  lekarz kazał mi zrobić betę chociaż nie wiem po co skoro to cykl bezowulacyjny ?? W takiej sytuacji nie wiem co to może być. Polip ? No bo co innego  jak nie urok to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze się dodają 😉 napisze jeszcze raz. Dziewczyny które były na cyklu sztucznym jaki miałyście estradiol po estrofemie? U mnie w 13dc ponad 2000 to nie za dużo ? Transferu u mnie chyba nie będzie w tym cyklu. Endometrium ładnie urosło ale lekarz widzi jakiś pęcherzyk .. wiec stwierdził ze nie ryzykował by. Kazał mi zrobić betę, zastanawiam się tylko po co skoro to cykl sztuczny .. wiec jedyne co może to być to polip. Czy polipy robią się od nadmiaru estrogenów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Luna_ napisał:

A odstawiłaś leki czy dalej bierzesz? 

Wczoraj już leków nie brałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rapita napisał:

Wczoraj już leków nie brałam 

Sprawdź może jednak Rapita jeszcze raz?chociaż dla świętego spokoju... Naprawdę bardzo wcześnie sprawdziłaś tą betę. Zaleca się robić w 8 czy 10 dpt najwcześniej. Ty zrobiłaś 4 dni po rozwinieciu się do blastki. Żaden lekarz by nie pozwolił odstawić leków 😬 a jak zagnieździł się dzień później bo np. Blastką się zrobił w 6 a nie 5 dobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Haaniaa01 napisał:

Widzę ze się dodają 😉 napisze jeszcze raz. Dziewczyny które były na cyklu sztucznym jaki miałyście estradiol po estrofemie? U mnie w 13dc ponad 2000 to nie za dużo ? Transferu u mnie chyba nie będzie w tym cyklu. Endometrium ładnie urosło ale lekarz widzi jakiś pęcherzyk .. wiec stwierdził ze nie ryzykował by. Kazał mi zrobić betę, zastanawiam się tylko po co skoro to cykl sztuczny .. wiec jedyne co może to być to polip. Czy polipy robią się od nadmiaru estrogenów ?

Mi nigdy nie nadali poziomu estradiolu przy cyklu sztucznym do transferu. Za to też tak miałam że coś dziwnego działo się z moim endometrium w trakcie przygotowań do criotransferu na cyklu sztucznym i też lekarz kazał mi zbadać Betę wtedy. Bo jak twierdził, rozne rzeczy się zdarzają, a musimy wykluczyć ciążę w pierwszej kolejności żeby móc działać dalej. Poza tym, jeśli widzi perzerzyk w macicy, i miałaby być to ciąża, to zaszlabys w poprzednim cyklu, a nie w tym. Więc nie ma znaczenia jaki jest ten. Tylko jaki był poprzedni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rapita napisał:

Wczoraj już leków nie brałam 

Trochę chyba pochopnie. Nawet niedawno na forum było tak że jedna z dziewczyn (przepraszam, nie pamiętam która)  przy blastce miała w 6 dpt betę 3. I dalej się ładnie rozwijała. Tylko późno. A Twój zarodek był młodszy. Być może faktycznie czujesz że już po wszystkim. Ale co ci szkodzi dać temu maleństwu jeszcze szansę? Dwa dni brania leków więcej to nie jakiś mega wysiłek. . . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Patrycjaa napisał:

 

Fajnie, że jeszcze ten weekend spędzicie aktywnie i razem😁. Później może być ciężko 👣👶. Trzymam kciuki za poniedziałek✊. Daj znać co i was jak już będziesz mogła. 

My mamy termin na 23 październik więc jeszcze sporo czasu przed nami, ale teraz jakoś szybko leci 🤭. Czekamy na Synka 👶

12 godzin temu, Zuzana napisał:

Bardzo się cieszę ze sie udało 😘

😘😘.  Będziemy trzymać kciuki za ciebie. Musi być dobrze. Do trzech razy sztuka💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Aja napisał:

Trochę chyba pochopnie. Nawet niedawno na forum było tak że jedna z dziewczyn (przepraszam, nie pamiętam która)  przy blastce miała w 6 dpt betę 3. I dalej się ładnie rozwijała. Tylko późno. A Twój zarodek był młodszy. Być może faktycznie czujesz że już po wszystkim. Ale co ci szkodzi dać temu maleństwu jeszcze szansę? Dwa dni brania leków więcej to nie jakiś mega wysiłek. . . 

U mnie 6dpt blastocysty beta 4.2 i słabe perspektywy a dziś 16dpt beta 547 więc późno, ale się rozkręciło. Nie ma co tracić nadziei!

Rapita na Twoim miejscu powtorzylabym betę, ja byłam pewna, że po temacie a tu takie miłe zaskoczenie

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, margareta napisał:

U mnie 6dpt blastocysty beta 4.2 i słabe perspektywy a dziś 16dpt beta 547 więc późno, ale się rozkręciło. Nie ma co tracić nadziei!

Rapita na Twoim miejscu powtorzylabym betę, ja byłam pewna, że po temacie a tu takie miłe zaskoczenie

Dokładnie. Margareta jest żywym dowodem ze zawsze trzeba mieć nadzieję!!! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Haaniaa01 napisał:

Widzę ze się dodają 😉 napisze jeszcze raz. Dziewczyny które były na cyklu sztucznym jaki miałyście estradiol po estrofemie? U mnie w 13dc ponad 2000 to nie za dużo ? Transferu u mnie chyba nie będzie w tym cyklu. Endometrium ładnie urosło ale lekarz widzi jakiś pęcherzyk .. wiec stwierdził ze nie ryzykował by. Kazał mi zrobić betę, zastanawiam się tylko po co skoro to cykl sztuczny .. wiec jedyne co może to być to polip. Czy polipy robią się od nadmiaru estrogenów ?

U mnie na cyklu sztucznym po estrofemie 15dc estradiol był 659, więc dużo niższy. Mam nadzieję, że ten pęcherzyk u Ciebie to niespodzianka 😏👶😁

Edytowano przez margareta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Ja już po punkcji. Z 8 pobranych komórek 6 jest dobrych. Jutro dowiemy się ile się zaplodnilo.  Transfer przewidywany jest na czwartek, jeśli będę się dobrze czuła i nic mnie nie będzie bolało. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sylwi@ napisał:

Fajnie, że jeszcze ten weekend spędzicie aktywnie i razem😁. Później może być ciężko 👣👶. Trzymam kciuki za poniedziałek✊. Daj znać co i was jak już będziesz mogła. 

My mamy termin na 23 październik więc jeszcze sporo czasu przed nami, ale teraz jakoś szybko leci 🤭. Czekamy na Synka 👶

😘😘.  Będziemy trzymać kciuki za ciebie. Musi być dobrze. Do trzech razy sztuka💓

Dziękuję:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Szarlot napisał:

Hej dziewczyny. Ja już po punkcji. Z 8 pobranych komórek 6 jest dobrych. Jutro dowiemy się ile się zaplodnilo.  Transfer przewidywany jest na czwartek, jeśli będę się dobrze czuła i nic mnie nie będzie bolało. 

Trzymamy zatem kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, margareta napisał:

U mnie 6dpt blastocysty beta 4.2 i słabe perspektywy a dziś 16dpt beta 547 więc późno, ale się rozkręciło. Nie ma co tracić nadziei!

Rapita na Twoim miejscu powtorzylabym betę, ja byłam pewna, że po temacie a tu takie miłe zaskoczenie

Przyrasta jak trzeba. No widac leniuch i tyle. Albo wybredny. Długo szukał idealnego miejsca. Ale znalazł. To najważniejsze. Bardzo serdecznie ci gratuluję i trzymam kciuki za cd. kiedy wizyta? Jak lekarz się zapatruje na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Haaniaa01 napisał:

Dziewczyny które są po crio na cyklu sztucznym jaki miałyście estradiol po estrofemie ? U mnie 12 dzień przyjmowania estrofemu i estradiol ponad 2000, to nie za dużo??? U mnie transferu chyba nie będzie na endometrium widoczny jest jakis pęcherz  lekarz kazał mi zrobić betę chociaż nie wiem po co skoro to cykl bezowulacyjny ?? W takiej sytuacji nie wiem co to może być. Polip ? No bo co innego  jak nie urok to ..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, margareta napisał:

U mnie na cyklu sztucznym po estrofemie 15dc estradiol był 659, więc dużo niższy. Mam nadzieję, że ten pęcherzyk u Ciebie to niespodzianka 😏👶😁

hej, u mnie 2900 lekarz stwierdził że prawidłowy,  endometrium 1cm a chyba ważniejszy jest progesteron ok 1ng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szarlot napisał:

Hej dziewczyny. Ja już po punkcji. Z 8 pobranych komórek 6 jest dobrych. Jutro dowiemy się ile się zaplodnilo.  Transfer przewidywany jest na czwartek, jeśli będę się dobrze czuła i nic mnie nie będzie bolało. 

6 to niezły wynik 🙂 u mnie teraz z 6 wyszły 2 mrozaczki i 1 transfer świeży 🙂 powodzenia! 

Edytowano przez Luna_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Dzoana82 napisał:

hej, u mnie 2900 lekarz stwierdził że prawidłowy,  endometrium 1cm a chyba ważniejszy jest progesteron ok 1ng

A w którym dc transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, margareta napisał:

U mnie na cyklu sztucznym po estrofemie 15dc estradiol był 659, więc dużo niższy. Mam nadzieję, że ten pęcherzyk u Ciebie to niespodzianka 😏👶😁

Margareta w którym dniu cyklu miałaś transfer? Jeśli to blastocysta to powinien być 5 dni po włączeniu progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aja napisał:

Przyrasta jak trzeba. No widac leniuch i tyle. Albo wybredny. Długo szukał idealnego miejsca. Ale znalazł. To najważniejsze. Bardzo serdecznie ci gratuluję i trzymam kciuki za cd. kiedy wizyta? Jak lekarz się zapatruje na to?

Dziękuję Aja, kciuki na pewno się jeszcze przydadzą. Idę za tydzień zobaczyć pęcherzyk, przy moim leniwcu na serduszko myślę że będzie jeszcze za wcześnie

7 minut temu, Haaniaa01 napisał:

Margareta w którym dniu cyklu miałaś transfer? Jeśli to blastocysta to powinien być 5 dni po włączeniu progesteronu?

Transfer był 21 dc. Wykupilismy dodatkowo AH, podobno zwiększa szanse na implantację przy mrożonych zarodkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2020 o 09:30, Kinga123 napisał:

Ostatnio byłam u Paśnika i dostałam info że pierwsza wizyta musi się odbyć normalnie face to face, a kolejne już rzeczywiście są telewizytami. Identyczna info Panie z recepcji udzielały komuś telefonicznie. Byłam w zeszłym tygodniu i w Łodzi zapisywali na wrzesień. 

Ja mialam 1 jako telekonsultacje z salve Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Haaniaa01 napisał:

A w którym dc transfer?

Przez moj urlop lekarz mi trochę przeciagnal cykl ,tez dlatego ze miesiąc temu mialam scracing endometrium. Wiec bylam na wizycie w 18dc, pgr zaczelam brac od 20 dnia cyklu a transfer mam 25 dc( poniedzialek 😇) to bedzie mój 3 transfer mam nadzieje ze szczęśliwy. Lekarz teraz chce dołączyć jeszcze embroglue i AH. Mam nadzieje ze to pomoże..... 

Haania a jaki mialas progesteton ???

Edytowano przez Dzoana82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Madziallena31 napisał:

Ja mialam 1 jako telekonsultacje z salve Warszawa

No ja byłam w Łodzi i taką informację dostalam. Do salve kiedyś próbowałam, ale to na początku 2020 roku. Dobrze, że tu mają inne podejście i jak ktoś ma daleko to nie musi pokonywać tych km😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dzoana82 napisał:

Przez moj urlop lekarz mi trochę przeciagnal cykl ,tez dlatego ze miesiąc temu mialam scracing endometrium. Wiec bylam na wizycie w 18dc, pgr zaczelam brac od 20 dnia cyklu a transfer mam 25 dc( poniedzialek 😇) to bedzie mój 3 transfer mam nadzieje ze szczęśliwy. Lekarz teraz chce dołączyć jeszcze embroglue i AH. Mam nadzieje ze to pomoże..... 

Haania a jaki mialas progesteton ???

Kurczę mam nadzieje ze tym razem ci się powiedzie ✊🏻✊🏻✊🏻 Ja idę jeszcze w poniedziałek do mojego lekarza, który dopiero co wrócił z urlopu skonsultować czy na pewno coś jest na tym moim endometrium i czy lepiej odłożyć transfer na przyszły cykl. Progesteron 13 dc 0,59. Jesli jednak mój lekarz stwierdzi ze jest ok i włączy progesteron to być może transfer odbędzie się na koniec tygodnia ale nie wiem czy to nie będzie za późno. Zastanawiam się jak to jest z tymi sztucznymi cyklami do jakiego dc śluzówka jest jeszcze ok na transfer i co bierze się pod uwagę tylko obraz endometrium na usg czy wyniki hormonów również. JMoje naturalne cykle są krótkie 24-25 dni ale z tego co mówił mi lekarz tego w ogóle nie bierze się pod uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Haaniaa01 napisał:

Kurczę mam nadzieje ze tym razem ci się powiedzie ✊🏻✊🏻✊🏻 Ja idę jeszcze w poniedziałek do mojego lekarza, który dopiero co wrócił z urlopu skonsultować czy na pewno coś jest na tym moim endometrium i czy lepiej odłożyć transfer na przyszły cykl. Progesteron 13 dc 0,59. Jesli jednak mój lekarz stwierdzi ze jest ok i włączy progesteron to być może transfer odbędzie się na koniec tygodnia ale nie wiem czy to nie będzie za późno. Zastanawiam się jak to jest z tymi sztucznymi cyklami do jakiego dc śluzówka jest jeszcze ok na transfer i co bierze się pod uwagę tylko obraz endometrium na usg czy wyniki hormonów również. JMoje naturalne cykle są krótkie 24-25 dni ale z tego co mówił mi lekarz tego w ogóle nie bierze się pod uwagę. 

Ciężko powiedzieć, lekarz tak od siebie sam nie mówi o takich rzeczach, a mi jakos nie przyszly do głowy takie pytania ,o wszystkim zapominam jak tam jestem ze stresu 🙂 mowi tylko ze wyniki ok i tyle. Mo ostatnio powiedzial ze na sztucznym to można troche przeciagnac cykl jeśli parametry są w normie. Do poki nie poda sie progesteronu to sluzowka dojrzewa.  Życzę dobrych wiadomości w poniedzialek  🙂 a który to Twój  bedzie transfer i ile mas lat jeśli mogę zapytać? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dzoana82 napisał:

Przez moj urlop lekarz mi trochę przeciagnal cykl ,tez dlatego ze miesiąc temu mialam scracing endometrium. Wiec bylam na wizycie w 18dc, pgr zaczelam brac od 20 dnia cyklu a transfer mam 25 dc( poniedzialek 😇) to bedzie mój 3 transfer mam nadzieje ze szczęśliwy. Lekarz teraz chce dołączyć jeszcze embroglue i AH. Mam nadzieje ze to pomoże..... 

Haania a jaki mialas progesteton ???

Co to 'AH'? Już druga dziewczyna dziś o tym pisze 😀 embroglue to miałam przy obu krio ale to AH pierwsze słyszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Luna_ napisał:

Co to 'AH'? Już druga dziewczyna dziś o tym pisze 😀 embroglue to miałam przy obu krio ale to AH pierwsze słyszę 

🙂 to naciecie laserem osłonki zarodka, żeby łatwiej mu bylo 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Aja napisał:

Trochę chyba pochopnie. Nawet niedawno na forum było tak że jedna z dziewczyn (przepraszam, nie pamiętam która)  przy blastce miała w 6 dpt betę 3. I dalej się ładnie rozwijała. Tylko późno. A Twój zarodek był młodszy. Być może faktycznie czujesz że już po wszystkim. Ale co ci szkodzi dać temu maleństwu jeszcze szansę? Dwa dni brania leków więcej to nie jakiś mega wysiłek. . . 

Możliwe że pochopnie ale czasu już nie cofne byłam pewna że dostałam miesiączke powtórzę bete w poniedziałek ale myślę że to tylko formalność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×