Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, Magdaa napisał:

Mnie przed drugim transferze wlasnie ten pecherz bolal... tak go wypelnilam ze byl problem ze wziernikiem i kazali mi sie jednak wysikac...;)

Sam transfer nie boli 🙂 bez paniki, bedziesz miala juz malenstwa/o ze soba na pokladzie. Jedyny bol jaki Cie czeka to ten psychiczny zwiazany z oczekiwaniem na wynik. 

po transferze lezy sie na fotelu z nogami w gorze 10-15 min (kurcze nie mierzylam

w sumie czasu) i do domu;) 

No właśnie boje się tego czasu oczekiwania na wynik. I tak cała ta procedura strasznie mnie psychicznie wyniszczyła. Każda wizyta to taki stres , nie wiem czy tez tak macie ? Planuje dwa dni po tranferze jechać na Mazury a co mi tam trochę się oderwę odpocznę. Może szybciej czas minie 🙃🤭 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KlaudiainvimedGdynia napisał:

No właśnie boje się tego czasu oczekiwania na wynik. I tak cała ta procedura strasznie mnie psychicznie wyniszczyła. Każda wizyta to taki stres , nie wiem czy tez tak macie ? Planuje dwa dni po tranferze jechać na Mazury a co mi tam trochę się oderwę odpocznę. Może szybciej czas minie 🙃🤭 

Wyjazd na mazury brzmi idealnie! Myślę, że to Ci zdecydowanie pomoże oderwać trochę głowę. Powodzenia 💪

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Anka Skakanka napisał:

Ja wzięłam koszulkę, skarpetki, klapki. Powodzenia życzę! 

 

22 minuty temu, Magdaa napisał:

To powodzenia - zeby wsrod tych jajeczek byl Twoj przyszly maly czlowiek:)

Bardzo Wam dziękuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Hej ja wzięłabym jeszcze może oprócz tego co piszą dziewczyny jakaś wkładkę ,  bo ja po punkcji trochę krwawiłam. 😉 powodzenia ! Trzymam kciuki za jajobranie 🥚🥚

Dziękuje za radę 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, margareta napisał:

Hej. Mam pytanie, ponieważ nie mogę się dogadać z moim lekarzem. Mam zrobić 1usg przed transferem w Niemczech i wyniki wysłać SMS ale nie sprecyzował na co dokładnie ma zwrócić uwagę lekarz. Powiedzcie mi proszę na co lekarze patrzą na usg przed transferem 🙈

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, margareta napisał:

Ok juz wszystko wiem.. Zadzwonił wreszcie po 4 dniach pisania SMS ów 🤦‍♀️ w najgorszym wypadku transfer będzie w dniu wesela mojego brata... Dobijcie mnie 🙈

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.. od wczoraj mam juz w sobie swoje marzenie 🥰❤czekam więc cierpliwie.

Słuchajcie, skorzystałam z akupunktury przy transferze, czy te które z Was korzystały macie jakieś opinie na ten temat ?????

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Dziewczyny , W poniedzielek szykuje się na pierwszy criotransfer. Czy transfer boli ? Zaczynam się już stresować 🤭🤭

Nic a nic nie boli, przypomina cytologię i trwa chwilkę. Jedyna niedogodność to pełen pęcherz, który, cóż, chciałoby się opróżnić 🙂 

mnie nikt nie kazał leżeć, tylko siku i do domu. A potem czekanie i denerwowanie się. 
trzymam kciuki! Mazury to doskonały plan 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu miałam cykl sztuczny w którym nie doszło do crio ze względu na złe endo. W sb wzięłam ostatni raz estrofem i luteine. Myślałam że w pon/wt dostanę okres a tu nic! Ile dni po odstawieniu dostawalyscie okres? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, AsiaWin napisał:

W tym miesiącu miałam cykl sztuczny w którym nie doszło do crio ze względu na złe endo. W sb wzięłam ostatni raz estrofem i luteine. Myślałam że w pon/wt dostanę okres a tu nic! Ile dni po odstawieniu dostawalyscie okres? 

Do 7 dni, może być nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, słoneczko1988 napisał:

Do 7 dni, może być nawet.

Ok. To czekam, bo już się martwilam że coś jest nie tak. Dzięki za odpowiedź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, słoneczko1988 napisał:

Do 7 dni, może być nawet.

U mnie zawsze 4 dni po odstawieniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny mam pytanie w poniedziałek miałam transfer 5 zarodka dziś jest 3 dzień po transferze mam małe brązowe plamki nie wiem jak to nazwać brudki ale jest 3 dzień dopiero po transferze miała tak któraś koleżanka pozdrawiam mocno sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny mam pytanie w poniedziałek miałam transfer 5 zarodka dziś jest 3 dzień po transferze mam małe brązowe plamki nie wiem jak to nazwać brudki ale jest 3 dzień dopiero po transferze miała tak któraś koleżanka pozdrawiam mocno sciskam

Marzena może to byc plamienie  implementacyjne 🙂 wiec na spokojnie 🙂 

 

trzymam kciuki! 🍀✊🏻🍀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, malagosia napisał:

Marzena może to byc plamienie  implementacyjne 🙂 wiec na spokojnie 🙂 

 

trzymam kciuki! 🍀✊🏻🍀 

Ale myślisz że tak szybko w poniedziałek był transfer po polodniu po 15 a dziś dopiero środa dziękuję za te słowa naprawdę jakoś tak lepiej 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchacie mnie od wczoraj boli brzuch i mam plamienie; jutro mam wizytę z usg, czekać spokojnie czy gdzieś byście dzwoniły? 😞 21dpt

Edytowano przez Anka Skakanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Anka Skakanka napisał:

Słuchacie mnie od wczoraj boli brzuch i mam plamienie; jutro mam wizytę z usg, czekać spokojnie czy gdzieś byście dzwoniły? 😞 21dpt

Moze zadzwon, przedstaw sytuacje czy jutrzejszej wizyty nie da sie odbyc dzis?

i nie panikuj... pamietaj ze nie zawsze plamienie to cos najgorszego.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dzoana82 napisał:

U mnie zawsze 4 dni po odstawieniu 

Dzięki! Właśnie dzisiaj dostałam okres. Czyli dokladnie 4 dnia bez leków:) zaczynam podejście na cyklu naturalnym. Oby teraz się udało! 🙂🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Anka Skakanka napisał:

Słuchacie mnie od wczoraj boli brzuch i mam plamienie; jutro mam wizytę z usg, czekać spokojnie czy gdzieś byście dzwoniły? 😞 21dpt

D,won do lekarza i przekladaj wizytę na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anka Skakanka napisał:

Słuchacie mnie od wczoraj boli brzuch i mam plamienie; jutro mam wizytę z usg, czekać spokojnie czy gdzieś byście dzwoniły? 😞 21dpt

Ania dzwon dzisiaj i chyba zbadalabym progesteron. Trzymaj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy to jakis ostry bol ? Ja tez mialam delikatne plamienie w 8 (lub 9 tyg), i po badaniu lekarz poinformowal mnie ze wszystko w porzadku i ze takie plamienia to calkiem normalna sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie jak przy okresie i mam napiety brzuch bardzo. Plamienie słabiutkie, brązowe, No ale jest. Boje się 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bol brzucha wez sobie nospe albo magnez. Czy bierzesz acard lub robisz zastrzyki z Clexane lub Neoparinu? Slyszalam , ze leki rozrzedzajace krew tez moga powodowac plamienia (prosze poprawcie mi jesli sie myle, nie chcialabym rozprowadzac fake newsow) 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Caffea napisał:

Aniu, czy to jakis ostry bol ? Ja tez mialam delikatne plamienie w 8 (lub 9 tyg), i po badaniu lekarz poinformowal mnie ze wszystko w porzadku i ze takie plamienia to calkiem normalna sprawa. 

A bolał Cię brzuch przy tym plamieniu? 
ja już nie wiem, co mam robić; 

czy jeśli coś jest nie tak, to czy na takim wczesnym etapie w ogóle da się cokolwiek zrobić, zapobiec? 

Przed chwilą, Caffea napisał:

Na bol brzucha wez sobie nospe albo magnez. Czy bierzesz acard lub robisz zastrzyki z Clexane lub Neoparinu? Slyszalam , ze leki rozrzedzajace krew tez moga powodowac plamienia (prosze poprawcie mi jesli sie myle, nie chcialabym rozprowadzac fake newsow) 

Nic nie biorę, tylko luteinę i estrofem; wzięłam nospe. Mnie cały czas boli brzuch od transferu, ale przestraszyłam się dopiero tego plamienia dziś, plus brzuch boli bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marzena090488 napisał:

Ale myślisz że tak szybko w poniedziałek był transfer po polodniu po 15 a dziś dopiero środa dziękuję za te słowa naprawdę jakoś tak lepiej 

Wydaje mi się ze możliwe ☺️ Wiec bądź dobrej myśli! Nastawienie jest bardzo ważne ❤️🍀❤️🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anka Skakanka napisał:

Boli mnie jak przy okresie i mam napiety brzuch bardzo. Plamienie słabiutkie, brązowe, No ale jest. Boje się 😞 

Ania bez paniki. Wiele dziewczyn miało plamienia a nawet krwawienia i byli ok! Lez teraz. I spokojnie czekaj na jutrzejsza wizytę. Staraj się mało wstawać

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzuch mnie nie bolal ale to absolutnie nie jest zadnym wyznacznikiem. Jutro na wizycie dowiesz sie o co chodzi, moze to jakis maly krwiaczek, ktory jest zupelnie naturalnym zjawiskiem. Tak jak pisala Gosia, duzo lez I bierz nospe. Wszystko bedzie dobrze 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×