Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

38 minut temu, eve_34 napisał:

Dziewczyny pierwsze się dowiecie 😉 9 dpt beta 133 :))) nie mogę w to uwierzyć, za pierwszym podejściem ;))

Wspaniala:) super wynik jak na pierwsze testowanie. Oby roslo dalej:)

12 minut temu, Anka Skakanka napisał:

Dziewczyny, dzięki za kciuki❤️
Pęcherzyk jest, wszystko dobrze, mam przyjść na kontrole za 2 tygodnie, brać w razie bólu nospe, oszczędzać się, a „krwawienia się zdarzają”. 
 

skoro tak, spróbuje się nie przejmować 🙂 za 2 tygodnie ma być widać serce 

ufff:) widzisz... nie jest zle, a wrecz przeciwnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, eve_34 napisał:

Dziewczyny pierwsze się dowiecie 😉 9 dpt beta 133 :))) nie mogę w to uwierzyć, za pierwszym podejściem ;))

12 minut temu, Anka Skakanka napisał:

Dziewczyny, dzięki za kciuki❤️
Pęcherzyk jest, wszystko dobrze, mam przyjść na kontrole za 2 tygodnie, brać w razie bólu nospe, oszczędzać się, a „krwawienia się zdarzają”. 
 

skoro tak, spróbuje się nie przejmować 🙂 za 2 tygodnie ma być widać serce 

Gratulacje dziewczyny 💚❤️ bardzo się cieszę i trzymam dalej kciuki ✊

35 minut temu, Keffy napisał:

Ja właśnie wybieram się na wizyte 28dpt. Więc zobaczymy co zobaczymy. Ale troszkę się denerwuje 😅😅

Keffy daj koniecznie znać, mam nadzieję że zobaczysz ❤️😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, margareta napisał:

Gratulacje dziewczyny 💚❤️ bardzo się cieszę i trzymam dalej kciuki ✊

Keffy daj koniecznie znać, mam nadzieję że zobaczysz ❤️😁 

Jestem po... Serduszko pięknie bije❤️❤️ ale jest mały krwią zek przy zarodku i wyglądało to jak ciaza bliźniacza 🙈🙈 ale lekarz nie kazał mi się martwić. Masę leków odstawiamy 💪💪💪 więc zostaje luteina estrofem i kwas foliowy za ponad 2 tyg kontrola.

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Anka Skakanka napisał:

Dziewczyny, dzięki za kciuki❤️
Pęcherzyk jest, wszystko dobrze, mam przyjść na kontrole za 2 tygodnie, brać w razie bólu nospe, oszczędzać się, a „krwawienia się zdarzają”. 
 

skoro tak, spróbuje się nie przejmować 🙂 za 2 tygodnie ma być widać serce 

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eve_34 napisał:

Dziewczyny pierwsze się dowiecie 😉 9 dpt beta 133 :))) nie mogę w to uwierzyć, za pierwszym podejściem ;))

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Keffy napisał:

Jestem po... Serduszko pięknie bije❤️❤️ ale jest mały krwią zek przy zarodku i wyglądało to jak ciaza bliźniacza 🙈🙈 ale lekarz nie kazał mi się martwić. Masę leków odstawiamy 💪💪💪 więc zostaje luteina estrofem i kwas foliowy za ponad 2 tyg kontrola.

Super uczucie musi być usłyszeć wymarzone serduszko:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eve_34 napisał:

Dziewczyny pierwsze się dowiecie 😉 9 dpt beta 133 :))) nie mogę w to uwierzyć, za pierwszym podejściem ;))

Super! Gratulacje 

😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Keffy napisał:

Jestem po... Serduszko pięknie bije❤️❤️ ale jest mały krwią zek przy zarodku i wyglądało to jak ciaza bliźniacza 🙈🙈 ale lekarz nie kazał mi się martwić. Masę leków odstawiamy 💪💪💪 więc zostaje luteina estrofem i kwas foliowy za ponad 2 tyg kontrola.

Wspaniale;)

a jak sie czujesz? Jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Keffy napisał:

Jestem po... Serduszko pięknie bije❤️❤️ ale jest mały krwią zek przy zarodku i wyglądało to jak ciaza bliźniacza 🙈🙈 ale lekarz nie kazał mi się martwić. Masę leków odstawiamy 💪💪💪 więc zostaje luteina estrofem i kwas foliowy za ponad 2 tyg kontrola.

Super! Gratulacje 💕😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jakie amh jest dobrze rokujące do in vitro?(O ile takie istnieje oczywiście😉). Jakie macie wyniki? Zastanawiam się czy mój wynik jest ok. Mam 34 lata i moje amh to 1.56 ng/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2020 o 11:57, margareta napisał:

Nic nie boli, nie masz się czego bać 😉 tylko pamiętaj o pełnym pęcherzu 

Chyba, że masz tyłozgięcie macicy, wtedy część lekarzy nie chce pełnego pęcherza!!! Bo coś tam gorzej widać podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Strusio85 napisał:

Mam pytanie. Jakie amh jest dobrze rokujące do in vitro?(O ile takie istnieje oczywiście😉). Jakie macie wyniki? Zastanawiam się czy mój wynik jest ok. Mam 34 lata i moje amh to 1.56 ng/ml.

Ja mam 1,39 i mi lekarz powiedział, że jestem na granicy. Niby poniżej 1,4 jest obniżone. Ale dziewczyny z AMH poniżej 1 też mają dzieci z in vitro i naturalnie, to jest kwestia doboru leków do stymulacji 🙂 Twoje AMH mieści się w normie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, AsiaWin napisał:

Ja mam 1,39 i mi lekarz powiedział, że jestem na granicy. Niby poniżej 1,4 jest obniżone. Ale dziewczyny z AMH poniżej 1 też mają dzieci z in vitro i naturalnie, to jest kwestia doboru leków do stymulacji 🙂 Twoje AMH mieści się w normie!

Amh jest ważne, ale ważniejsze jest jak organizm zareaguje na stymulacje. Myślę że na Twój wiek 34 jest juz dość niskie, a po 35 roku życia dość szybko spada. Ja mając 36 lat mialam 1,7 a 37 0,9, troche sie wystraszyłam, ale udało się mialam 5 super blastek. Dużo zależy tez od męskiego czynika i jakości oocytow. Trochę tego jest.... w Twonej sytuacji jest jeszcze spoko 🙂 ale nie zwlekaj ze stumulacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dzoana82 napisał:

Amh jest ważne, ale ważniejsze jest jak organizm zareaguje na stymulacje. Myślę że na Twój wiek 34 jest juz dość niskie, a po 35 roku życia dość szybko spada. Ja mając 36 lat mialam 1,7 a 37 0,9, troche sie wystraszyłam, ale udało się mialam 5 super blastek. Dużo zależy tez od męskiego czynika i jakości oocytow. Trochę tego jest.... w Twonej sytuacji jest jeszcze spoko 🙂 ale nie zwlekaj ze stumulacja..

Czyli rozumiem, że moje amh 1.56 to już ostatni dzwonek?? Robiłam pół roku temu. Myślisz, że warto przed wizytą u dr powtórzyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Strusio85 napisał:

Czyli rozumiem, że moje amh 1.56 to już ostatni dzwonek?? Robiłam pół roku temu. Myślisz, że warto przed wizytą u dr powtórzyć? 

Moim zdaniem nie ma sensu płacić. U mnie w klinice ważne jest rok. Przed stymulacją będziesz miała robione FSH i LH i to też jest wyznacznik więc spokojnie! Lekarz wszystko Ci powie co masz powtarzać a co nie 🙂

Poza tym AMH może też wzrosnąć i np. zależy od diety, stylu zycia itp.

Edytowano przez AsiaWin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zuzana napisał:

Super uczucie musi być usłyszeć wymarzone serduszko:-) 

Jak je usłyszałam to poczułam że to moje bicie nie umiem tego wyjaśnić ale poczułam że ta mała istota mówi: mamo to ja słyszysz mnie 😍😍

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Magdaa napisał:

Wspaniale;)

a jak sie czujesz? Jakies objawy?

Czuje się bardzo dobrze zdecydowanie lepiej jak w pierwszej ciąży. Jeśli chodzi o objawy to czasem mam mdłości ale to chwilowe i samo przechodzi i czasem chce mi się spać. Jak się nalaze to boli mnie brzuch ale tak to ogólnie ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Keffy napisał:

Jak je usłyszałam to poczułam że to moje bicie nie umiem tego wyjaśnić ale poczułam że ta mała istota mówi: mamo to ja słyszysz mnie 😍😍

Cudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AsiaWin napisał:

Moim zdaniem nie ma sensu płacić. U mnie w klinice ważne jest rok. Przed stymulacją będziesz miała robione FSH i LH i to też jest wyznacznik więc spokojnie! Lekarz wszystko Ci powie co masz powtarzać a co nie 🙂

Poza tym AMH może też wzrosnąć i np. zależy od diety, stylu zycia itp.

OK. Też mi się tak wydawało, że tak z rok badania mają waznosc:) słyszałam właśnie, że się różne cuda zdarzają z tym AMH. Ponoć samo badanie wiele nie mówi. Liczy się też usg jajników na początku cyklu i pęcherzyki. Ponoć były przypadki gdzie kobiety z amh =0. 1 zachodziły w naturalna ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Strusio85 napisał:

OK. Też mi się tak wydawało, że tak z rok badania mają waznosc:) słyszałam właśnie, że się różne cuda zdarzają z tym AMH. Ponoć samo badanie wiele nie mówi. Liczy się też usg jajników na początku cyklu i pęcherzyki. Ponoć były przypadki gdzie kobiety z amh =0. 1 zachodziły w naturalna ciążę. 

Dokładnie AMH jest jednym z wyznaczników. Twoje jest ok, zależy jakie będziesz miała inne wyniki - nie ma co się na zapas martwić. AMH jest akurat długo ważne, ale wymazy i wirusologia są ważne tylko 3 miesiące, więc najlepiej to robić przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Strusio85 napisał:

Czyli rozumiem, że moje amh 1.56 to już ostatni dzwonek?? Robiłam pół roku temu. Myślisz, że warto przed wizytą u dr powtórzyć? 

To żaden ostatni dzwonek, spokojnie! Jest w normie! Owszem, będzie spadać, bo u każdej kobiety spada z wiekiem, ale 1.56 to wynik jak najbardziej w normie. Nie jest obniżony, za taki uważa się wynik poniżej 1. Ale to tez jeszcze nie jest wyrok. Na przykład moja kuzynka z amh 0,74 w wieku 38 lat rodzi za dwa tygodnie po staraniu naturalnie przez ledwie 3 miesiące po odstawieniu antykoncepcji. 

Edytowano przez Anka Skakanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Strusio85 napisał:

Czyli rozumiem, że moje amh 1.56 to już ostatni dzwonek?? Robiłam pół roku temu. Myślisz, że warto przed wizytą u dr powtórzyć? 

Pol roku to chyba ok. Tak jak dziewczyny pisaly, ważniejsze jest Fsh w 2-3 dniu cyklu zrobione i lh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Keffy napisał:

Jestem po... Serduszko pięknie bije❤️❤️ ale jest mały krwią zek przy zarodku i wyglądało to jak ciaza bliźniacza 🙈🙈 ale lekarz nie kazał mi się martwić. Masę leków odstawiamy 💪💪💪 więc zostaje luteina estrofem i kwas foliowy za ponad 2 tyg kontrola.

Cudownie ❤️ niech się dzidzia zdrowo rozwija 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Dokładnie AMH jest jednym z wyznaczników. Twoje jest ok, zależy jakie będziesz miała inne wyniki - nie ma co się na zapas martwić. AMH jest akurat długo ważne, ale wymazy i wirusologia są ważne tylko 3 miesiące, więc najlepiej to robić przed wizytą.

Masz rację. Dorobie inne badania i wtedy bedzie pelny obraz.  Cytologie i czystosc pochwy zrobie tuz przed wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anka Skakanka napisał:

To żaden ostatni dzwonek, spokojnie! Jest w normie! Owszem, będzie spadać, bo u każdej kobiety spada z wiekiem, ale 1.56 to wynik jak najbardziej w normie. Nie jest obniżony, za taki uważa się wynik poniżej 1. Ale to tez jeszcze nie jest wyrok. Na przykład moja kuzynka z amh 0,74 w wieku 38 lat rodzi za dwa tygodnie po staraniu naturalnie przez ledwie 3 miesiące po odstawieniu antykoncepcji. 

Ufff... no wlasnie sporo slyszalam historii, ze kobiety z niskim amh zachodzily w ciąże. Ponoc ani niskie ani wysokie nie wyklucza ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:) 

Odstawiłam dopiero dziś leki po nieudanym transferze luteinę itd i dostałam właśnie krwawienie. Nie wiem czy to miesiączką czy co.. to normalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Strusio85 napisał:

Masz rację. Dorobie inne badania i wtedy bedzie pelny obraz.  Cytologie i czystosc pochwy zrobie tuz przed wizyta.

Strusio a Ty idziesz na pierwszą wizyte konsultacje ??? Jeśli tak to tyle badań nie jest potrzebnych od razu 🙂 pozniej lekarz pokieruje Ciebie i partnera co dokładnie potrzebuje . Ale Amh i fsh lh i estradiol z 2go dnia cyklu to dobrze mieć,  on na podstawie tego dużo moze powiedziec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, my byliśmy dziś na mrożeniu nasienia i niestety ale tylko 3/4 słomki wyszło, w następnym tygodniu powtórka aby dopełnić i aby chociaż jedna cała wyszła :( jakoś chyba nie zdawałam sobie sprawy ze te nasienie jest az tak złe ze nawet jedna slomka nie wyszla

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny wiem, ze to forum dla kobiet ktore in vitro maja juz za soba. Ja od wrzesnia zaczynam caly proces, moj pierwszy w zyciu. Czytajac wasze komentarze, ktore sa tak napawajace nadzieja, ze wreszcie sie udalo podnosicie mnie na duchu. Wiem, ze caly proces in vitro jest dlugi i skomplikowany ale postanowilismy sie zdecydowac. Mam 38 lat, 7 lat staran o dziecko i dopiero 3 lata temu wykryli endometrioze. Nie jest ona w jaims posunietym etapie ale stanowczon utrudnia zajscie w ciaze. Torbiel na lewym jajniku, maly miesniak na macicy😔. Boje sie bardzo ale chcemy sprubowac... No to sie wygadalam. Zycze wszystkim wam i sobie rowniez zeby wszystko sie udalo. Jestem z wami calym sercem. Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×