Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

10 minut temu, AsiaWin napisał:

Zuzanna wysoka nie jest ale tu chodzi o przyrosty. Każdy zarodek rozwija się w swoim tempie,  więc się nie martw na zapas tylko powtórz po jutrze:) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!

Mój lekarz nie jest zbyt wylewny mógłby mnie czasem podnieść na duchu zamiast dobijac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja prawdopodobnie drugi transfer będę miała około 10 września. Tylko zastanawiam się jak z tym  wlewem z accofilu, bo teoretycznie powinien być podany tyle dni przed transferem ilu dniowy jest zarodek. Nasza blastocysta jest 6 dniowa,  ale wlew mam dostać  4 dni przed transferem. Od dziś zaczęłam już brać estrofem, a od jutra encorton. Znów będę kwadratowa na twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwię się dzisiaj kupiłam test żeby zobaczyć czy kreska na teście ciemnieje ale niestety nie jest blada a to pewnie oznacza że beta nie rośnie. Jestem wykończona już tym wszystkim chyba przydała by mi się wizyta u psychologa bo przestaje już sobie radzić nie mogę spać w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Zuzanna# napisał:

Martwię się dzisiaj kupiłam test żeby zobaczyć czy kreska na teście ciemnieje ale niestety nie jest blada a to pewnie oznacza że beta nie rośnie. Jestem wykończona już tym wszystkim chyba przydała by mi się wizyta u psychologa bo przestaje już sobie radzić nie mogę spać w nocy. 

Zuzanna przestań robić co chwila testy bo się wykończysz, miałaś wczoraj ładną betę i kreseczkę z sikańca więc uzbrój się w cierpliwość i zrób jutro kolejną betę, tylko w takim sposób sprawdzisz czy rośnie, sikaniec tego nie odzwierciedla 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Zuzanna# napisał:

Martwię się dzisiaj kupiłam test żeby zobaczyć czy kreska na teście ciemnieje ale niestety nie jest blada a to pewnie oznacza że beta nie rośnie. Jestem wykończona już tym wszystkim chyba przydała by mi się wizyta u psychologa bo przestaje już sobie radzić nie mogę spać w nocy. 

Też tak kiedyś sprawdzałam ale to nie było miarodajne. Mocz może być bardziej lub mniej rozcienczony i dlatego wychodzi taka a nie inna kreska.  Zrób jutro betę.  Wiem,  że ciężko czekać ale spróbuj się do jutra nie denerwować  🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AsiaWin napisał:

Też tak kiedyś sprawdzałam ale to nie było miarodajne. Mocz może być bardziej lub mniej rozcienczony i dlatego wychodzi taka a nie inna kreska.  Zrób jutro betę.  Wiem,  że ciężko czekać ale spróbuj się do jutra nie denerwować  🙂

Nie wiem jak wytrzymam do jutra. Trochę załamał mnie wynik tej bety do dziewczyny miały wyższy w 14 dniu po transferze mam już jedno poronienie za sobą i boję się powtórki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuzanno jesli robisz rozne testy (o roznej czulosci) i o roznych porach to nie bedzie miarodajne. Nie panikuj. Spokojnie. Jutro sie dowiesz na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzanna# napisał:

Martwię się dzisiaj kupiłam test żeby zobaczyć czy kreska na teście ciemnieje ale niestety nie jest blada a to pewnie oznacza że beta nie rośnie. Jestem wykończona już tym wszystkim chyba przydała by mi się wizyta u psychologa bo przestaje już sobie radzić nie mogę spać w nocy. 

Nie martw się u mnie długo była blada, a beta przyrastala po 150%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Magdaa napisał:

Zuzanno jesli robisz rozne testy (o roznej czulosci) i o roznych porach to nie bedzie miarodajne. Nie panikuj. Spokojnie. Jutro sie dowiesz na czym stoisz.

Testy faktycznie nie były takie same 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zuzanna# napisał:

Martwię się dzisiaj kupiłam test żeby zobaczyć czy kreska na teście ciemnieje ale niestety nie jest blada a to pewnie oznacza że beta nie rośnie. Jestem wykończona już tym wszystkim chyba przydała by mi się wizyta u psychologa bo przestaje już sobie radzić nie mogę spać w nocy. 

Przy becie 109 kupiłam dwa testy sikane, żeby mieć na pamiątkę.

Wyszło zero nawet najjaśniejszej kreski pod światło. 
 

wiec spokojnie i cierpliwie spróbuj poczekać do jutra, wszystkie trzymamy kciuki 

Edytowano przez Anka Skakanka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zuzanna# napisał:

Nie wiem jak wytrzymam do jutra. Trochę załamał mnie wynik tej bety do dziewczyny miały wyższy w 14 dniu po transferze mam już jedno poronienie za sobą i boję się powtórki. 

Kochana, ja przy becie 300 robiłam test sikany, co prawda wieczorem i druga kreska była blada.. Właśnie na pamiątkę 🙂 a z tej bladej kreski wyrósł kochany bobas ☺takze trzymam mocno kciuki. Najważniejszy jest przyrost.. I nie rób przyrostu co chwile raz wystarczy 😉 ja np jak zobaczyłam betę ponad 300 to już drugiej bety nie robiłam, wprawdzie lekarz się śmiał, ze powinnam, ale że byłam swiezo po poronieniu i musialam robić betę co kilka dni czy spada(groziło mi 2 łyżeczkowanie) to odpuściłam

Edytowano przez Milkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zuzanna# napisał:

Martwię się dzisiaj kupiłam test żeby zobaczyć czy kreska na teście ciemnieje ale niestety nie jest blada a to pewnie oznacza że beta nie rośnie. Jestem wykończona już tym wszystkim chyba przydała by mi się wizyta u psychologa bo przestaje już sobie radzić nie mogę spać w nocy. 

Zuzanna weź głęboki wdech policz do 100 ! i się zrelaksuj. 

Ja nie robiłabym już testów z moczu chyba, ze za jakiś czas jeden na pamiątkę. Taki stres nikomu w ciąży nie służy. Czekaj spokojnie na betę i ciesz się ciążą 🙂 

 

Gratuluję  ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochowalic , dziś 15 dzień po transferze 5 dniowej blastki byłam u gina i widziałam mojego 4 mm kropeczka 😉 Cudowne uczucie , teraz czekamy Z mężem na serduszko. Dziewczyny za Was wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki , musi się udać ✊✊ silne z nas babki 🥰

  • Like 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Muszę się pochowalic , dziś 15 dzień po transferze 5 dniowej blastki byłam u gina i widziałam mojego 4 mm kropeczka 😉 Cudowne uczucie , teraz czekamy Z mężem na serduszko. Dziewczyny za Was wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki , musi się udać ✊✊ silne z nas babki 🥰

Klaudia  gratulacje wierze ze to niesamowite odczucie , a to który Twoj transfer byl ? 

Niech trwa 40 tyg  🥰🤰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Muszę się pochowalic , dziś 15 dzień po transferze 5 dniowej blastki byłam u gina i widziałam mojego 4 mm kropeczka 😉 Cudowne uczucie , teraz czekamy Z mężem na serduszko. Dziewczyny za Was wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki , musi się udać ✊✊ silne z nas babki 🥰

15 dzień po transferze to chyba pecherzyk tylko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki. Pytanko. 15d.c pęcherzyk 20mm. Endometrium 11.5 mm. Cykl naturalny. Gin przepisał mi ovitrelle na "lepsza" owulke. Dziś mam zrobić zastrzyk. Zastanawiam się kiedy dojdzie do owulacji i kiedy się kochać  po takim zastrzyku. Niby do 36 h z tego co pytałam. Któraś ma jakieś doświadczenia z ovitrelle. To mój ostatni cykl przed wizytą w klinice i pierwszy taki zastrzyk w życiu. Jestem ciekawa. 

Edytowano przez Strusio85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Dzoana82 napisał:

Klaudia  gratulacje wierze ze to niesamowite odczucie , a to który Twoj transfer byl ? 

Niech trwa 40 tyg  🥰🤰

Udało się za pierwszym razem , wcześniej miałam przygodę z pozamaciczna ciąża wiec podwójnie cieszę się ze pęcherzyk jest na swoim miejscu 😉  wszystkim nam się uda ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

Dziewczynki. Pytanko. 15d.c pęcherzyk 20mm. Endometrium 11.5 mm. Cykl naturalny. Gin przepisał mi ovitrelle na "lepsza" owulke. Dziś mam zrobić zastrzyk. Zastanawiam się kiedy dojdzie do owulacji i kiedy się kochać  po takim zastrzyku. Niby do 36 h z tego co pytałam. Któraś ma jakieś doświadczenia z ovitrelle. To mój ostatni cykl przed wizytą w klinice i pierwszy taki zastrzyk w życiu. Jestem ciekawa. 

To chyba dzisiaj możecie się kochać 😉 lepiej wczesniej niż za późno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dzoana82 napisał:

To chyba dzisiaj możecie się kochać 😉 lepiej wczesniej niż za późno:)

Pytanie czy nie będzie za często.? .😬😜 Kochaliśmy się przedwczoraj i wczoraj wieczorem. Byliśmy na urlopie i tak jakoś wyszło. Ponoć najlepiej co 2 dzień. A jak Wam lekarze radzą? 😉

Edytowano przez Strusio85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strusio85 napisał:

Dziewczynki. Pytanko. 15d.c pęcherzyk 20mm. Endometrium 11.5 mm. Cykl naturalny. Gin przepisał mi ovitrelle na "lepsza" owulke. Dziś mam zrobić zastrzyk. Zastanawiam się kiedy dojdzie do owulacji i kiedy się kochać  po takim zastrzyku. Niby do 36 h z tego co pytałam. Któraś ma jakieś doświadczenia z ovitrelle. To mój ostatni cykl przed wizytą w klinice i pierwszy taki zastrzyk w życiu. Jestem ciekawa. 

Ja tez dostałam ovitrelle i brałam to w sb wieczorem to rano w pon miała być owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2020 o 16:04, czarnamamba777 napisał:

Ojejku cewnikują ? 😱 

Ja dzisiaj po wizycie przed criotransferem. Jutro wieczorem mam wstrzyknąć ovitrelle, a potem co drugi dzień do dnia transferu zastrzyk choriomon czyli hcg według ulotki... we wtorek następny transfer. Czy ten choriomon może zafałszować mi ewentualny wynik testu ciążowego mimo, że to criotransfer? Pewnie będę robiła wcześniej sikany, bo niestety tutaj robią test z krwi dopiero po 14 dniach od transferu a laboratorium gdzie można zrobić prywatnie nie ma. Trzeba mieć skierowanie od lekarza...

W aptekach jest też test ciążowy z krwi:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyła dzisiaj badanie w innym miejscu i niestety 54 nic z tego nie będzie. Życie jest takie niesprawiedliwe. 

Po jakim czasie można podjąć druga procedurę ? Która klinikę w Poznaniu polecacie ?

Jestem załamana totalnie. 

  • Sad 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuzanno a to drugie badania w labolatorium ktore ma takie same zakresy? 
mi przy pierwszym transferze beta sie zatrzymala okolo 50... ale za to zarodek z drugiego wczoraj machal raczkami na usg... wiec nawet jesli to badanie jest miarodajne to nie trac nadziei.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Magdaa napisał:

Zuzanno a to drugie badania w labolatorium ktore ma takie same zakresy? 
mi przy pierwszym transferze beta sie zatrzymala okolo 50... ale za to zarodek z drugiego wczoraj machal raczkami na usg... wiec nawet jesli to badanie jest miarodajne to nie trac nadziei.

W czwartek zrobię dla formalności jeszcze kontroluje w tym laboratorium co za pierwszym razem robiłam ale to tylko formalność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Muszę się pochowalic , dziś 15 dzień po transferze 5 dniowej blastki byłam u gina i widziałam mojego 4 mm kropeczka 😉 Cudowne uczucie , teraz czekamy Z mężem na serduszko. Dziewczyny za Was wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki , musi się udać ✊✊ silne z nas babki 🥰

Super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zuzanna# napisał:

Powtórzyła dzisiaj badanie w innym miejscu i niestety 54 nic z tego nie będzie. Życie jest takie niesprawiedliwe. 

Po jakim czasie można podjąć druga procedurę ? Która klinikę w Poznaniu polecacie ?

Jestem załamana totalnie. 

Zaczekaj chwilę. Módl się, moze akurat. Różnie w życiu bywa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zuzanna# napisał:

Powtórzyła dzisiaj badanie w innym miejscu i niestety 54 nic z tego nie będzie. Życie jest takie niesprawiedliwe. 

Po jakim czasie można podjąć druga procedurę ? Która klinikę w Poznaniu polecacie ?

Jestem załamana totalnie. 

Zuzanna muszę Cię trochę „opieprzyć” 🙂 

naprawde daj na wstrzymanie. Bardzo dobrze wiem co przechodzisz bo przechodziłam to pare razy tak jak Ty, ale uwierz mi, ze ten Twój stres i negatywne nastawienie teraz w zupełności nie pomaga! Zostaw te wszystkie testy sikanie i powtórz betę w tum samym labolatorium dwa dni po badaniu pierwszej... wtedy zobaczysz przyrost. 
 

Moim zdaniem nie powinn już przekreślać szans dla „czegoś” co walczy w Twoim organizmie żeby z Tobą zostać! 
zacznij więcej wierzyć... bo Glowa to połowa sukcesu... naprawdę - wiem to po sobie 

 

powodzenia 🍀🙏🏼🍀🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Strusio85 napisał:

Pytanie czy nie będzie za często.? .😬😜 Kochaliśmy się przedwczoraj i wczoraj wieczorem. Byliśmy na urlopie i tak jakoś wyszło. Ponoć najlepiej co 2 dzień. A jak Wam lekarze radzą? 😉

Podobno tak jest najlepiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Muszę się pochowalic , dziś 15 dzień po transferze 5 dniowej blastki byłam u gina i widziałam mojego 4 mm kropeczka 😉 Cudowne uczucie , teraz czekamy Z mężem na serduszko. Dziewczyny za Was wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki , musi się udać ✊✊ silne z nas babki 🥰

Super gratulacje🤗🥰

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×