Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, Aja napisał:

Tendencje do ciąż bliźniaczy h dziedziczy się tylko po linii żeńskiej bo to cecha komórki jajowej a nie plemnika. 😉 Ale nie zmienia to faktu, że są też ciążę bliźniacze spontaniczne. Szczególnie te 1jajowe, gdzie komórka się dzieli. 😉. Acz tak czy inaczej beta jest piękna i nie jest za duża ani za mała. Jest taka jak ma być. Dodatnia. Miałaś wylkuwakaca się już blastke. Więc jeśli zagnieździła się równie szybko jak wykluła to beta może być jednocześnie z tak pięknie wysoką. 

Ciesz się tym szczęściem. Jak to teraz dalej wygląda u ciebie? Masz jakieś kolejne weryfikację? Czy wizyta juz?

Mam informację żeby dzwonić dopoeoro 15 dnia po transferze ale chyba jutro zadzwonię do konsultanta i się wszystkiego dowiem. Napisałam SMS do mojej doktor ale jeszcze nie odpisała. Mam jednak wrażenie że razem z rosnącą beta trochę mi się powiększyła hiperka bo bardziej czuję wzdęty brzuch ale nic innego się nie dzieje. Martwię się jednak o dostinex bo to silny lek a nie mam informacji kiedy go odstawić (mam przepisane 2 opakowania po 8 tabletek, biorę od transferu).

Wiem że bliźniaki są po linii żeńskiej ale nie potrafię wytłumaczyć dlaczego teść i jego ojciec są z bliźniaków i syn brata tescia też ma blizniaki 😕

Edytowano przez DoMi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, NiskieAmH napisał:

Domi a miałaś zwolnienie od transferu ?

Może blizniaki u Ciebie 😁

Tak, jestem na zwolnieniu. Dostałam na dwa tygodnie od transferu. 

Rany dziewczyny nie kraczcie tych bliźniaków 🙂 mi po tylu latach wystarczy jedno szczęście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Madziallena31 napisał:

Ja znow dzis zrobilam test 😒

Nie zamartwiaj sie na zapas, dopiero od dziś jest produkowana beta, spokojnie kochana badz dobrej mysli!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Angelin napisał:

0.7 aczkolwiek to wynik z zeszłego  roku z października

Może zrób teraz badanie. Ja w marcu miałam 0,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DoMi napisał:

Mam informację żeby dzwonić dopoeoro 15 dnia po transferze ale chyba jutro zadzwonię do konsultanta i się wszystkiego dowiem. Napisałam SMS do mojej doktor ale jeszcze nie odpisała. Mam jednak wrażenie że razem z rosnącą beta trochę mi się powiększyła hiperka bo bardziej czuję wzdęty brzuch ale nic innego się nie dzieje. Martwię się jednak o dostinex bo to silny lek a nie mam informacji kiedy go odstawić (mam przepisane 2 opakowania po 8 tabletek, biorę od transferu). 

Fakt. Ty masz jeszcze te leki. Chyba nic się nie stanie jak zadzwonisz wcześniej i powiesz coś i jak. I upewnisz się ci masz dalej robić. Jeszcze raz gratuluję. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aja napisał:

Fakt. Ty masz jeszcze te leki. Chyba nic się nie stanie jak zadzwonisz wcześniej i powiesz coś i jak. I upewnisz się ci masz dalej robić. Jeszcze raz gratuluję. 

Dziękuję 🙂 teraz tylko czekać do piątku na kolejną betę oby ⬆️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, NiskieAmH napisał:

Może zrób teraz badanie. Ja w marcu miałam 0,9

Wiem, że będzie już tylko niższe więc nie chce powtarzać badanie póki nie muszę.. A od początku słabo reagowalam na stymulacje z tym że teraz mam trochę inny protokół, ale miałam nadzieję, że będzie lepszy efekt 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Madziallena31 napisał:

6

Oki. Wiem kusi. Ale bhcg może jeszcze nie rosnąć. Albo rośnie ale test sikany tego nie wyłapie. Są dziewczyny które mają druga kreskę przy becie we krwi 20, a są takie które przy becie z krwi 100 nadal mają negatywny wynik z moczu. To się nie przekłada tak że jak jest we krwi to jest też w moczu. Dlatego te testy sikane są tylko tak asekuracyjnie. Jeśli wyjdą dodatnio to super bo jest ciąża. Ale jak wyjdą ujemne to nic to jeszcze nie przesądza. Kiedy idziesz na betę z krwi?? Bo się zameczysz dziewczyno!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, słoneczko1988 napisał:

A ja w 6 dpt . Beta 3 ;((( 

Czyli ruszyło.... Trzeba powtórzyć za kilka dni. A nie się smucić. Znaczy że zarodek zaczął się zagnieżdżać. Teraz potrzebuje dużo pozytywnej energii żeby przetrwać. 

Jeśli to blastka to jeszcze o niczym nie przesądza, beta ruszyła. Jest duża szansa na ciążę  A jak 3 dniowy to super. Rewelacyjny wynik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aja napisał:

Czyli ruszyło.... Trzeba powtórzyć za kilka dni. A nie się smucić. Znaczy że zarodek zaczął się zagnieżdżać. Teraz potrzebuje dużo pozytywnej energii żeby przetrwać. 

Jeśli to blastka to jeszcze o niczym nie przesądza, beta ruszyła. Jest duża szansa na ciążę  A jak 3 dniowy to super. Rewelacyjny wynik. 

Blastka. 4.1.1. . Zobaczymy co wyjdzie. Teraz powtórka w sobotę,  ale jakoś ciężko mi z pozytywnym nastawieniem.  Już za długo siedzę w ivf by pałać optymizmem przy takim wyniku. 

 A powiedz kiedy ty będziesz teraz podchodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny spokojnie w 6dpt dopiero zaczyna sie produkowac hcg, to ze dzis jest 3 nie oznacza ze za 5 dni nie bedzie wyzsza, badz dobrej mysli kochana! Jesteśmy tu we 3 w 6dpt ja wczoraj mialam czarny dzien na maksa a dzisiaj juz lepiej, kazda z nas ma prawo miec gorszy dzien ale nie mozna sie poddawac!! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, słoneczko1988 napisał:

Blastka. 4.1.1. . Zobaczymy co wyjdzie. Teraz powtórka w sobotę,  ale jakoś ciężko mi z pozytywnym nastawieniem.  Już za długo siedzę w ivf by pałać optymizmem przy takim wyniku. 

 A powiedz kiedy ty będziesz teraz podchodzić??

Rozumiem. Ale z drugiej strony pesymizm w niczym nie pomoże. A pozytywne nastawienie może pomóc. Poza tym jak siedzisz w tym już tak długo to sama doskonale wiesz, że to nie jest wynik odbierający nadzieję. Wręcz przeciwnie. Rozumiem brak hura optymizmu. Będzie co będzie. Trzeba czekać do soboty. Trzymam kciuki żeby rosło. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej dziewczyny ale się porobiło. U was czarne humory a u mnie... Tadam plamienie tak że musiałam wymienić wkładkę 😞 oczywiście zaraz zadzwoniłam do mojej doktor i nie kazała się tym przejmować bo w okresie miesiaczki to normalnie. Jedynie co to poradziła wziąć dodatkową dawkę luteiny pod język. I leżeć. No i dostinex już muszę odstawić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Aja napisał:

Oki. Wiem kusi. Ale bhcg może jeszcze nie rosnąć. Albo rośnie ale test sikany tego nie wyłapie. Są dziewczyny które mają druga kreskę przy becie we krwi 20, a są takie które przy becie z krwi 100 nadal mają negatywny wynik z moczu. To się nie przekłada tak że jak jest we krwi to jest też w moczu. Dlatego te testy sikane są tylko tak asekuracyjnie. Jeśli wyjdą dodatnio to super bo jest ciąża. Ale jak wyjdą ujemne to nic to jeszcze nie przesądza. Kiedy idziesz na betę z krwi?? Bo się zameczysz dziewczyno!!! 

Przy poprzedniej ciazy mi wychodzil cień przypuszczam przy wartosci ok 10 bo to był.7dpt, a 9dpt bylo 22. Nie wiem moze w sobote, bo i tak musze morfogie pobrac.

Edytowano przez Madziallena31
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Aja napisał:

Rozumiem. Ale z drugiej strony pesymizm w niczym nie pomoże. A pozytywne nastawienie może pomóc. Poza tym jak siedzisz w tym już tak długo to sama doskonale wiesz, że to nie jest wynik odbierający nadzieję. Wręcz przeciwnie. Rozumiem brak hura optymizmu. Będzie co będzie. Trzeba czekać do soboty. Trzymam kciuki żeby rosło. 

Milach ,Aja dzięki . 

Pesymistycznie też nie podchodzę poprostu dużo w ivf przeszłam i wiem ,że nic nie poradzę.  To moja ostatnia szansa. Potem ze względów osobistych muszę te starania przerwać;( na co najmniej rok;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Madziallena31 napisał:

Ja znow dzis zrobilam test 😒

Sikanca? Torturujesz sie tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DoMi napisał:

Nie mogę uwierzyć! 261,0 mIU/ml

Super, gratuluję:-)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, DoMi napisał:

Jej dziewczyny ale się porobiło. U was czarne humory a u mnie... Tadam plamienie tak że musiałam wymienić wkładkę 😞 oczywiście zaraz zadzwoniłam do mojej doktor i nie kazała się tym przejmować bo w okresie miesiaczki to normalnie. Jedynie co to poradziła wziąć dodatkową dawkę luteiny pod język. I leżeć. No i dostinex już muszę odstawić.

 

Trzymam kciuki oby wszystko było dobrze. Odpoczywaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, DoMi napisał:

Jej dziewczyny ale się porobiło. U was czarne humory a u mnie... Tadam plamienie tak że musiałam wymienić wkładkę 😞 oczywiście zaraz zadzwoniłam do mojej doktor i nie kazała się tym przejmować bo w okresie miesiaczki to normalnie. Jedynie co to poradziła wziąć dodatkową dawkę luteiny pod język. I leżeć. No i dostinex już muszę odstawić.

 

Musi byc dobrze ✊💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zuzana napisał:

Trzymam kciuki oby wszystko było dobrze. Odpoczywaj:-)

 

9 minut temu, Madziallena31 napisał:

Musi byc dobrze ✊💗

Już się uspokoiło ale powiem Wam że bardzo się cieszę, ze zrobiłam dziś test z krwi bo tak to pewnie bym pomyślała że dostałam okresu i już po wszystkim a tak to szybki telefon do lekarza i wiem, że nie ma się czym martwić 🙂

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DoMi napisał:

Mam informację żeby dzwonić dopoeoro 15 dnia po transferze ale chyba jutro zadzwonię do konsultanta i się wszystkiego dowiem. Napisałam SMS do mojej doktor ale jeszcze nie odpisała. Mam jednak wrażenie że razem z rosnącą beta trochę mi się powiększyła hiperka bo bardziej czuję wzdęty brzuch ale nic innego się nie dzieje. Martwię się jednak o dostinex bo to silny lek a nie mam informacji kiedy go odstawić (mam przepisane 2 opakowania po 8 tabletek, biorę od transferu).

Wiem że bliźniaki są po linii żeńskiej ale nie potrafię wytłumaczyć dlaczego teść i jego ojciec są z bliźniaków i syn brata tescia też ma blizniaki 😕

Na co dostalas dostinex od transferu? Ja mam problemy z prolaktyna i dostalam go przy naturalnych staraniach i to tylko przed owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gingko napisał:

Na co dostalas dostinex od transferu? Ja mam problemy z prolaktyna i dostalam go przy naturalnych staraniach i to tylko przed owulacja.

Na Hiperstymulację. Miał mi ją wyhamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AGAtaa napisał:

Dziękuję bardzo za cenne informacje.Dużo tego 🙂 W Naszym przypadku naturalne zapłodnienie jest najprawdopodobniej niemożliwe z powodu niskich parametrów nasienia męża. Ja mam też dodatkowo PCOS, IO, prawdopodobnie jeden niedrożny jajowód, który nie uwidocznił swojej drożności podaczas badania HSG. Także trochę tego jest. Właśnie na pierwszej wizycie w Klinice dostaliśmy zalecenia by  zrobić badania genetyczne. Teraz pozostaje Nam tylko czekać na wyniki i na jakieś dalsze postępowanie.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję 🙂 

Bardzo dobrze, ze ci zlecili tyle badan juz na poczatku 🙂 najwazniejsza jest diagnoza. Ja dlugo czekalam, zeby ktos w koncu das jakas diagnoze. Mam tez najprawdopodpbniej PCO, ale kazdy temu zaprzecza. Ale mam mutacje i raz jeden jak doszlo do implantacji to wlasnie podczas brania aspiryny. Teraz mam zalecona heparyne juz od poczatku. Stosujesz diete na IO? Czy od razu dostalas leki? Bo jesli dostalas metformine, to musisz uwazac na witamine b12, bo moze sie zle wchlaniac przy metforminie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, DoMi napisał:

Na Hiperstymulację. Miał mi ją wyhamować

Ooo dobrze wiedziec, ze na hiperke tez pomaga.

Zdrowka ci zycze 🍀😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, słoneczko1988 napisał:

A ja w 6 dpt . Beta 3 ;((( 

Ja miałam w 6 dpt betę 4.2 i też czarne scenariusze. Teraz jestem w 11tc. Nie trać nadziei 🍀 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, margareta napisał:

Ja miałam w 6 dpt betę 4.2 i też czarne scenariusze. Teraz jestem w 11tc. Nie trać nadziei 🍀 

Dziękuję ci kochanie. Pamiętam twoją historię.

Mam ostatnio za sobą ciężki okres masę problemów nałożyło się w czasie i do tego ta ostatnia próba invitro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki. Czytam sobie po cichu co tam się u was dzieje. 

Ja zupełnie na początku drogi. Dzisiaj pierwsza kontrola stymulacji( miała być we wtorek,ale po rozmowie z lekarzem i rozwiązaniu wątpliwości wtorek faktycznie był by za wcześnie).

Jak wcześniej jedna z was napisała *na każdym etapie tej drogi o coś się martwimy, ja dziś zastanawiam się co pokaże USG. Czy moje jajniki reagują na stymulację, jak duże i ile jest jajeczek, co dalej.

Wiele z was pisało mi tu o "dolegliwosciach" podczas stymulacji. Ja natomiast czuje się wręcz bardzo dobrze, mam dobry humor , raczej nic mnie nie boli aż zaczęłam się zastanawiać czy to działa 😉

Pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×