Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

34 minuty temu, Milach napisał:

Progesteron badalam w srode i byl 24,4 a jutro jeszcze ide na bete dla formalnosci bo nie ma co liczyc na zmiane 😞 

Kurde bo ja się zastanawiam dlaczego ja przed transferem mam 20, a po po takiej dawce suplementacji 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dreamscometrue napisał:

W którym Invimed w jakim mieście ? Ja jestem w Invimed we Wrocławiu. 7900 jest za same procedury Invitro tzn. punkcja,embriologia itd. za wszystkie badania przed stymulacja i wizyty płaci się osobno. No i oczywiście wykupowanie recept do tego.

W Katowicach, znalazłam coś takiego:

W skład pakietu wchodzi:

Wizytę kwalifikacyjną.

Pakiet badań dla pacjentki: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), Chlamydia trachomatis met. PCR, CMV, Toksoplazmoza, Różyczka oraz cytologia, biocenoza pochwy, grupa krwi.

Pakiet badań dla pacjenta: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), CMV, Chlamydia trachomatis IgG, IgM oraz grupa krwi.

Monitoring cyklu od momentu rozpoczęcia stymulacji hormonalnej (wraz z badaniami USG) do dnia transferu zarodków.

Badania laboratoryjne określające poziom hormonów w okresie stymulacji partnerki (przy każdej wizycie E2 i Progesteron).

Badania niezbędne do wykonania znieczulenia i zabiegu punkcji jajników (APTT, morfologia, sód, potas, czas kaolinowo-kefalinowy fibrynogen, glukoza).

Konsultacja anestezjologiczna bezpośrednio przed znieczuleniem do punkcji jajników.

Znieczulenie ogólne do zabiegu.

Punkcję jajników w celu pobrania komórek jajowych.

Podstawowe procedury embriologiczne (oczyszczenie komórek jajowych, przygotowanie nasienia do zabiegu).

Procedury embriologiczne (ICSI lub IMSI).

Transfer świeżych zarodków.

Wizyta lekarska przed lub po transferze zarodka.

Mrożenie i przechowywanie zarodków przez 1 rok.

Badania stwierdzające ciążę (beta-HCG).

Konsultacja psychologa.

Stałe wsparcie Koordynatora Opieki Medycznej w trakcie trwania programu."

Ja już bardzo dużo badań mam po poprzedniej procedurze, więc zostaje do powtórzenia aktualne badanie nasienia m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Natalia1990 napisał:

W Katowicach, znalazłam coś takiego:

W skład pakietu wchodzi:

Wizytę kwalifikacyjną.

Pakiet badań dla pacjentki: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), Chlamydia trachomatis met. PCR, CMV, Toksoplazmoza, Różyczka oraz cytologia, biocenoza pochwy, grupa krwi.

Pakiet badań dla pacjenta: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), CMV, Chlamydia trachomatis IgG, IgM oraz grupa krwi.

Monitoring cyklu od momentu rozpoczęcia stymulacji hormonalnej (wraz z badaniami USG) do dnia transferu zarodków.

Badania laboratoryjne określające poziom hormonów w okresie stymulacji partnerki (przy każdej wizycie E2 i Progesteron).

Badania niezbędne do wykonania znieczulenia i zabiegu punkcji jajników (APTT, morfologia, sód, potas, czas kaolinowo-kefalinowy fibrynogen, glukoza).

Konsultacja anestezjologiczna bezpośrednio przed znieczuleniem do punkcji jajników.

Znieczulenie ogólne do zabiegu.

Punkcję jajników w celu pobrania komórek jajowych.

Podstawowe procedury embriologiczne (oczyszczenie komórek jajowych, przygotowanie nasienia do zabiegu).

Procedury embriologiczne (ICSI lub IMSI).

Transfer świeżych zarodków.

Wizyta lekarska przed lub po transferze zarodka.

Mrożenie i przechowywanie zarodków przez 1 rok.

Badania stwierdzające ciążę (beta-HCG).

Konsultacja psychologa.

Stałe wsparcie Koordynatora Opieki Medycznej w trakcie trwania programu."

Ja już bardzo dużo badań mam po poprzedniej procedurze, więc zostaje do powtórzenia aktualne badanie nasienia m.

W invimedzie wroclaw potwierdzam wszystko jest platne osobno - procedura, leki, transfer (jeden) wyniosło nas 17500zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Natalia1990 napisał:

W Katowicach, znalazłam coś takiego:

W skład pakietu wchodzi:

Wizytę kwalifikacyjną.

Pakiet badań dla pacjentki: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), Chlamydia trachomatis met. PCR, CMV, Toksoplazmoza, Różyczka oraz cytologia, biocenoza pochwy, grupa krwi.

Pakiet badań dla pacjenta: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), CMV, Chlamydia trachomatis IgG, IgM oraz grupa krwi.

Monitoring cyklu od momentu rozpoczęcia stymulacji hormonalnej (wraz z badaniami USG) do dnia transferu zarodków.

Badania laboratoryjne określające poziom hormonów w okresie stymulacji partnerki (przy każdej wizycie E2 i Progesteron).

Badania niezbędne do wykonania znieczulenia i zabiegu punkcji jajników (APTT, morfologia, sód, potas, czas kaolinowo-kefalinowy fibrynogen, glukoza).

Konsultacja anestezjologiczna bezpośrednio przed znieczuleniem do punkcji jajników.

Znieczulenie ogólne do zabiegu.

Punkcję jajników w celu pobrania komórek jajowych.

Podstawowe procedury embriologiczne (oczyszczenie komórek jajowych, przygotowanie nasienia do zabiegu).

Procedury embriologiczne (ICSI lub IMSI).

Transfer świeżych zarodków.

Wizyta lekarska przed lub po transferze zarodka.

Mrożenie i przechowywanie zarodków przez 1 rok.

Badania stwierdzające ciążę (beta-HCG).

Konsultacja psychologa.

Stałe wsparcie Koordynatora Opieki Medycznej w trakcie trwania programu."

Ja już bardzo dużo badań mam po poprzedniej procedurze, więc zostaje do powtórzenia aktualne badanie nasienia m.

Kochana na stronie jest cennik owszem Pakiet in vitro ale on nie zawiera badań laboratoryjnych. Tak jest w każdym cenniku w różnych miastach(owszem w Katowicach jest troszkę taniej niż we Wrocławiu). A niestety niektóre wyniki są ważne tylko 3 miesiące i trzeba je powtórzyć. Rozwiń sobie zakładkę "badania" i każde badanie ma swoją cenę która nie jest wliczona w ten pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Milach napisał:

W invimedzie wroclaw potwierdzam wszystko jest platne osobno - procedura, leki, transfer (jeden) wyniosło nas 17500zł 

Ooo miło wiedzieć ,że jest tu ktoś z Wrocławia i do tego z tej samej kliniki 😄 U nas pewnie w sumie wyjdzie też coś blisko tej sumy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z wroclawia... ja akurat w polmedisie, a moze ktoras z Was bedzie potrzebowala gonapeptyl? Zostalo mi kilka porcji nierozpakowanych - tylko kartonik otwarty bo jedna z niego byla potrzebna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Madziallena31 napisał:

Niestety dołączylam do pechowego czwartkowego transferu.

Bhcg <0,2

Nie mam już sił 😥

Przykro mi bardzo, wiem kochana co czujesz i nie ma za bardzo słów które w tej sytuacji pocieszają! Trzymaj się tam kochana i oby następny raz był tym szczesliwym! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny za ktorym razem Wam udało się zajsc w ciaze? Bo ja już po 2 niepowodzeniach chce się powoli poddać 😔

Kochana ja jestem przed 3 podejsciem mam nadzieję że się uda bo to ze względów finansowych ostatni raz. Więcej chyba nie damy rady 😞 . Ja tez strasznie się boję i jakoś dola zaczynam łapać. Dziewczynom ktorym nie udało się jestem z Wami, wiem co czujecie. Tym ktorym udało się bardzo gratuluję. A za nas wszystkie co wszystko jeszcze przed nami trzymam kciuki i życzę szczęścia:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Zuzana napisał:

Kochana ja jestem przed 3 podejsciem mam nadzieję że się uda bo to ze względów finansowych ostatni raz. Więcej chyba nie damy rady 😞 . Ja tez strasznie się boję i jakoś dola zaczynam łapać. Dziewczynom ktorym nie udało się jestem z Wami, wiem co czujecie. Tym ktorym udało się bardzo gratuluję. A za nas wszystkie co wszystko jeszcze przed nami trzymam kciuki i życzę szczęścia:-*

Zuzanna, a Ty zaczynasz całą procedurę od początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2020 o 12:59, Madziallena31 napisał:

Ja mialam w 6tyg i 6dz 3,9mm serduszko biło. Tez nic nie komentowal co do wielkosci.

oooo, no proszę, to podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2020 o 12:30, Malutka 973 napisał:

Hey

Napisalam prywatnie.. 

Tzn chyba mi się udalo.. 🙈

niestety nie dostałam żadnej wiadomości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2020 o 13:33, Aja napisał:

Tego serduszka nie musi być jeszcze widac. czasem już jest ale jak u ciebie było tak trudno wogole coś zobaczyć to z serduszla tym bardziej nawet jeśli tam bylo.

Zn ten system oznacaenia. to wcale nie musi być poza slala chyba. Tylko poprostu poniżej średnich wartosci. Bo to się te centyle tak oznacza. Który centy też ci nie mowil? Daleko jest ta gwiazdka od skali? Jak tuż przy niej to nie ma się czym martwic. Kiedy masz kejna wizytę? 

niestety gwiazdka jest dalej od skali niż ja to odwzorowałam, raczej tak *---/-------/-------/ Kolejna wizyta 01.10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KARKA napisał:

oooo, no proszę, to podobnie.

Dzisiaj sprawdziłam i jednak się pomyliłam dokładnie 3,4mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny za ktorym razem Wam udało się zajsc w ciaze? Bo ja już po 2 niepowodzeniach chce się powoli poddać 😔

Hej, ja też jestem przed 3 podejściem i bede zaczynac wszystko od poczatku, wiem że to dolujace ale liczę że się nam wszystkim uda!Madziallena nie trać nadziei!Zuzanna uda się ! Mocno trzymam kciuki. Kiedy myślisz zaczynac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Goralka napisał:

Hej, ja też jestem przed 3 podejściem i bede zaczynac wszystko od poczatku, wiem że to dolujace ale liczę że się nam wszystkim uda!Madziallena nie trać nadziei!Zuzanna uda się ! Mocno trzymam kciuki. Kiedy myślisz zaczynac?

Ja chyba zrobię sobie kilka miesięcy przerwy. Może po nowym roku. Teoretycznie mamy jeszcze 4 oocyty do zapłodnienia, ale czy się rozmrożą i zaplodnią to jest zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny za ktorym razem Wam udało się zajsc w ciaze? Bo ja już po 2 niepowodzeniach chce się powoli poddać 😔

Nie poddawaj się, wiem że to trudne strata boli strasznie 😞 perspektywa kolejnych być może nieudanych prob nie napawa optymizmem ale są osoby którym się udaje i trzeba wierzyć że i nam sie uda. 
 

Ja w pazdzierniku wybieram sie do lekarza zapytać co dalej robimy, chcialabym chyba sprawdzic dlaczego zarodek sie nie zagniezdzil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Milach napisał:

Nie poddawaj się, wiem że to trudne strata boli strasznie 😞 perspektywa kolejnych być może nieudanych prob nie napawa optymizmem ale są osoby którym się udaje i trzeba wierzyć że i nam sie uda. 
 

Ja w pazdzierniku wybieram sie do lekarza zapytać co dalej robimy, chcialabym chyba sprawdzic dlaczego zarodek sie nie zagniezdzil 

Ale to co planujesz ? Jakie badania w tym kierunku ? A badalas się immunologicznie ?

Ja jutro do swojego napisze tylko SMS, że transfer się nie udał i o tej niskiej wartości progesteronu.

Edytowano przez Madziallena31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Madziallena31 napisał:

Ale to co planujesz ? Jakie badania w tym kierunku ? A badalas się immunologicznie ?

Ja jutro do swojego napisze tylko SMS, że transfer się nie udał i o tej niskiej wartości progesteronu.

Najpierw porozmawiam z lekarzem co sie stalo i dlaczego ten zarodek nawet sie nie zadomowil na chwile 😞 bede tez zdawac sie na jego sugestie co dalej robimy

immunologi nie badałam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Milach napisał:

Najpierw porozmawiam z lekarzem co sie stalo i dlaczego ten zarodek nawet sie nie zadomowil na chwile 😞 bede tez zdawac sie na jego sugestie co dalej robimy

immunologi nie badałam  

Mnie wyszły za wysokie komórki Nk i brak prawie wszystkich kirow implantacyjnych, i do tego mthfr hetero i pai hetero. I na to dostałam accofil, który nie dał rady, heparyne, acard i kwas foliowy metylowany.Może zbyt mała dawka, a może to po prostu wada zarodka. Zbyt dużo niewiadomych. Dzisiaj wysłałam maila do immunologa jak On widzi kolejny transfer czy zwiększy leki. Jaki ma plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny za ktorym razem Wam udało się zajsc w ciaze? Bo ja już po 2 niepowodzeniach chce się powoli poddać 😔

Ja zaszłam przy pierwszym IV przy pierwszym transferze, ale poronilam w 7 tyg, drugi transfer też zaszłam ale była ciąża biochemiczna. Najśmieszniejsze jest to, że moja pierwsza ciąża była kompletnie nieplanowana i zaszłam oraz donosiłam bez najmniejszego problemu, ale to było dawno, syn ma już 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Madziallena31 napisał:

Zuzanna, a Ty zaczynasz całą procedurę od początku ?

Tak 3 procedura od początku. Będzie protokół dlugi. Własne biorę antykoncepcję. U nas bardzo słabe nasienie i moje AMH niskie. Dwie poprzednie procedury tylko mialam podane po 1 zarodku i nie było co mrozić 😞 . Mam nadzieję że teraz się uda i bedzie można wrócić po rodzeństwo;-)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Zuzana napisał:

Tak 3 procedura od początku. Będzie protokół dlugi. Własne biorę antykoncepcję. U nas bardzo słabe nasienie i moje AMH niskie. Dwie poprzednie procedury tylko mialam podane po 1 zarodku i nie było co mrozić 😞 . Mam nadzieję że teraz się uda i bedzie można wrócić po rodzeństwo;-)

Oj tak obyśmy nie musiały już więcej znosić kolejnych porażek.

Edytowano przez Madziallena31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny za ktorym razem Wam udało się zajsc w ciaze? Bo ja już po 2 niepowodzeniach chce się powoli poddać 😔

U mnie trzeci transfer okzala się tym udanym. Nie poddawaj się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Madziallena31 napisał:

Ja chyba zrobię sobie kilka miesięcy przerwy. Może po nowym roku. Teoretycznie mamy jeszcze 4 oocyty do zapłodnienia, ale czy się rozmrożą i zaplodnią to jest zagadka.

A dodam że ten udany transfer był z mrożonego oocytu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny za ktorym razem Wam udało się zajsc w ciaze? Bo ja już po 2 niepowodzeniach chce się powoli poddać 😔

U mnie 3 transfer z drugiej procedury. Na pewno Wam się uda, tylko nie możecie się poddać. Dużo siły życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Izulka87 napisał:

A dodam że ten udany transfer był z mrożonego oocytu. 

A powiedz mi jak to.jest czy rozmrazają wszystkie oocyty, a potem te które uda się zaplodnic znów zamrazaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Madziallena31 napisał:

A powiedz mi jak to.jest czy rozmrazają wszystkie oocyty, a potem te które uda się zaplodnic znów zamrazaja?

Dokładnie tak. Ja miałam zamrożonych 6 oocytow. Wszystkie rozmrozili i wszystkie zapłodnili. 4 się udało zapłodnić z czego 1 powędrował do mnie w 2 dobie a 3 zostały do  dalszej hodowli bo źle rokowoaly no i one niestety uległy zniszczenuu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oddalam dzisiaj krew do badania dla formalnosci no ale czekam na wynik, powoli zbieram się zeby wrocic do pracy chociaz jest mi okropnie ciezko 😞 

Widze ze najczesciej za 3 transferem sie udaje a czy rozszerzacie diagnostyke po nieudanym transferze? Wyczytalam na stronie invimedu ze dopiero po 3 nieudanym transferze jest rozszerzana diagnostyka - zalamalo mnie to nie wypbrazam sobie tyle strat zanim zaczna szukac dlaczego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×