Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 godzin temu, Mariolka# napisał:

Daj znać jak wyniki ja jutro mam 3 weryfikację i już mam różne myśli w głowie boję się strasznie. A miałaś zastrzyk z ovitrelle? 

Nie miałam,  ja od początku na cyklu sztucznym jestem. Co nie zmienia faktu, że w trzeciej dobie od transferu to nic nie wyjdzie. 😕 

5 godzin temu, AsiaWin napisał:

Powiem Ci że się tego bałam u siebie (a nie byłam nawet przeziębiona), że tyle zastrzyków, hormonów i nic z tego nie będzie 😕 ale trzymam kciuki!!!✊ kiedy masz ten wynik?

Ja też w tamtym tygodniu gdy zarodki rosły modliłam się, zeby w poniedziałek nie zrobili jakiegoś lock down'u znowu, bo w tych czasach wszystko jest mozliwe, dlatego cieszę się, że jestem już po 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Dzisiaj 3 doba hodowli naszych zarodów i z pięciu - pięć się dobrze rozwija 🙂 oby chociaż połowa przetrwała do 5 doby! Jestem myślami z nimi! Nie mogę doczekać się piątku informacji ile z nami zostaje no i transferu! To już za 2 dni!!! 😍

Piękny wynik, trzymamy kciuki, żeby się dobrze rozwijały 🍀

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Wiosenka napisał:

Nie miałam,  ja od początku na cyklu sztucznym jestem. Co nie zmienia faktu, że w trzeciej dobie od transferu to nic nie wyjdzie. 😕 

Ja też w tamtym tygodniu gdy zarodki rosły modliłam się, zeby w poniedziałek nie zrobili jakiegoś lock down'u znowu, bo w tych czasach wszystko jest mozliwe, dlatego cieszę się, że jestem już po 😞 

Ale chciała bym mieć odniesienie. To jest mój trzeci transfer. Pierwszy był porażką nie chce o nim pamiętać w drugim była ciąża ale zarodek się zepsuł. A teraz jestem już kłębkiem nerwów na jutrzejszy dzień. Trzymam za ciebie kciuki mocno. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AsiaWin napisał:

Dzisiaj 3 doba hodowli naszych zarodów i z pięciu - pięć się dobrze rozwija 🙂 oby chociaż połowa przetrwała do 5 doby! Jestem myślami z nimi! Nie mogę doczekać się piątku informacji ile z nami zostaje no i transferu! To już za 2 dni!!! 😍

Napeweno zostaną wszystkie juz tylko 2 dni ✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, m_art_a napisał:

U nas sytuacja się pogarsza, mąż ma 39 stopni gorączki, ból pleców/kaszel ....po prostu ryczeć mi się chce, już się cieszyłam, że ta stymulacja idzie ładnie i taka sytuacja się dzieje. Boze czemu ciągle mamy po górkę 😞 😞 Lekarz przyśpieszył mój wynik na covid, jak będzie pozytywny to już po wszystkim zapewne na kilka miesiecy, jak ujemny to jade sama na punkcję jutro i biorą nasienie mrożone

trzymajcie proszę kciuki zeby ten wynik był ujemny 😞 

Musi być ujemny ✊ , a w nagrodę za te wszystkie nerwy musi być ciąża  😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, m_art_a napisał:

Piękny wynik, trzymamy kciuki, żeby się dobrze rozwijały 🍀

Marta, myślę o Tobie jak ten wynik... ileż to można czekać 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m_art_a jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki za pomyślny wynik testu ☘️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Marta, myślę o Tobie jak ten wynik... ileż to można czekać 😕 

 

27 minut temu, DoMi napisał:

m_art_a jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki za pomyślny wynik testu ☘️

 

19 minut temu, Kinga123 napisał:

m_art_a jestem z Tobą, trzymam mocno kciuki💚

Dziękuje Wam bardzo! Niestety nie ma wyniku, lekarz dzwonił ok 20 że nie jest nawet mój wynik zarejestrowany, konsultował się z koordynatorem szpitala i lekarzem, który mnie wcześniej prowadził wszyscy próbują go uzyskać ale jest jak jest, mimo to powiedział, że mam przyjechać jutro, że podjeli decyzje ze zrobią tą punkcje

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, m_art_a napisał:

 

 

Dziękuje Wam bardzo! Niestety nie ma wyniku, lekarz dzwonił ok 20 że nie jest nawet mój wynik zarejestrowany, konsultował się z koordynatorem szpitala i lekarzem, który mnie wcześniej prowadził wszyscy próbują go uzyskać ale jest jak jest, mimo to powiedział, że mam przyjechać jutro, że podjeli decyzje ze zrobią tą punkcje

To super że zrobią. Trochę ryzykują, ale szacunek dla Takich Lekarzy 💚 kciuki za jutro✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, m_art_a napisał:

 

 

Dziękuje Wam bardzo! Niestety nie ma wyniku, lekarz dzwonił ok 20 że nie jest nawet mój wynik zarejestrowany, konsultował się z koordynatorem szpitala i lekarzem, który mnie wcześniej prowadził wszyscy próbują go uzyskać ale jest jak jest, mimo to powiedział, że mam przyjechać jutro, że podjeli decyzje ze zrobią tą punkcje

Cudowna wiadomość! Będzie punkcja 🙂 to trzymam kciuki żeby było dużo komórek! Marta widzisz, jakoś się układa:) pomimo braku wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kinga123 napisał:

To super że zrobią. Trochę ryzykują, ale szacunek dla Takich Lekarzy 💚 kciuki za jutro✊

 

3 minuty temu, AsiaWin napisał:

Cudowna wiadomość! Będzie punkcja 🙂 to trzymam kciuki żeby było dużo komórek! Marta widzisz, jakoś się układa:) pomimo braku wyniku

Wielki szacunek tym bardziej, że ja nie leczę się w placówce prywatnej, więc miałam obawy, że mnie kolokwialnie mówiąc oleją, ale widzę że wszyscy starają się stanąć na rzęsach by coś wskurać, eh mogę spać spokojniej, biorę się za pakowanie i przygotowanie wszystkiego na jutrzejszą punkcję 🙂

Jeszcze raz dziękuję wszystkim dziewczynom za słowa otuchy 💗

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, m_art_a napisał:

 

Wielki szacunek tym bardziej, że ja nie leczę się w placówce prywatnej, więc miałam obawy, że mnie kolokwialnie mówiąc oleją, ale widzę że wszyscy starają się stanąć na rzęsach by coś wskurać, eh mogę spać spokojniej, biorę się za pakowanie i przygotowanie wszystkiego na jutrzejszą punkcję 🙂

Jeszcze raz dziękuję wszystkim dziewczynom za słowa otuchy 💗

Teraz to jyz musi byc dobrze 👶

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, m_art_a napisał:

 

 

Dziękuje Wam bardzo! Niestety nie ma wyniku, lekarz dzwonił ok 20 że nie jest nawet mój wynik zarejestrowany, konsultował się z koordynatorem szpitala i lekarzem, który mnie wcześniej prowadził wszyscy próbują go uzyskać ale jest jak jest, mimo to powiedział, że mam przyjechać jutro, że podjeli decyzje ze zrobią tą punkcje

To dobrze, ze tak zdecydowali oby jednak wynik był tylko potwoerdzeniem tej decyzji 😊 teraz to zrelaksuj się przed jutrem😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patrycjaa napisał:

Zuzana co u Ciebie?? 😘

Mam 10 pęcherzyków wczoraj bylam na wizycie. Teraz jutro idę. Punkcja prawdopodobnie w środę. Oby udało się ale mam stresa. Jak dzieciaczki:-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta rośnie :):):) 10dpt - 211, natomiast 12dpt 679, więc chyba jest ok. Udało mi się zapisać na wizyte u lekarza na kolejny czwartek 😍

  • Like 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Mariolka# napisał:

Ale chciała bym mieć odniesienie. To jest mój trzeci transfer. Pierwszy był porażką nie chce o nim pamiętać w drugim była ciąża ale zarodek się zepsuł. A teraz jestem już kłębkiem nerwów na jutrzejszy dzień. Trzymam za ciebie kciuki mocno. 

Dam znać po południu jak już będą wyniki. Sama zaczynam się już denerwować. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Emilia85 napisał:

Beta rośnie :):):) 10dpt - 211, natomiast 12dpt 679, więc chyba jest ok. Udało mi się zapisać na wizyte u lekarza na kolejny czwartek 😍

Super gratulacje, a jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wiosenka napisał:

Super gratulacje, a jak sie czujesz ?

Dobrze 🙂 czasem delikatnie pobolewa mnie brzuch, ale wydaje mi się, że po tych wszystkich staraniach to sama się czegokolwiek doszukuje, zeby mieć jakiekolwiek potwierdzenie, że coś się dzieje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam napisac do Pań, ktore tracą nadzieję. Staralismy się o dziecko 6 lat. Poczatki jak u kazdego. Potem in vitro. Dodam, ze u mnie pco. 3 pelne procedury ministerialne i nic. Potem jeszcze 1 raz prywatnie. Caly czas ta sama klinika. Caly czas te same leki. Do stymulacji menopur. Reszta hormonow standard. Caly czas bardzo slabe zarodki. I nic i nic. Lekow zmieniac nie chciano bo przeciez te sa najlepsze.

Zdecydowalam sie na zmiane kliniki. A tam 5 juz procedura i zmiana lekow. Czyli jak sie chce to jednak mozna. Jako glowny gonal plus trochę menopuru i pierwszy raz zastrzyki Neoparin. Reszta hormonow jak zawsze. I o rety. 6 blastocyst AA. Nikt nie wie dlaczego tak sie zmienilo. Jedna z tych blastocyst siedzi i teraz je sniadanie. Dlatego chcialam napisac nie poddawajcie sie, szukajcie. Jesli w 1 klinice nie wychodzi szukajcie innej, zmiencie leki. Moze to pomoze jak u mnie. Pozdrawiam.

  • Like 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zuzana napisał:

Mam 10 pęcherzyków wczoraj bylam na wizycie. Teraz jutro idę. Punkcja prawdopodobnie w środę. Oby udało się ale mam stresa. Jak dzieciaczki:-) ?

To super, myslami jestem ciągle z Tobą i jestem pewna ze do 3 razy sztuka 😉

Moje dzieciaczki lekko przeziębione i siedzimy w domku ale poza tym wszystko ok 👍😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wiosenka napisał:

Dam znać po południu jak już będą wyniki. Sama zaczynam się już denerwować. 🙂

Ja byłam dziś na 3 weryfikacji 9 dpt ale mam złe przeczucia i już wyje od rana. Trzymam kciuki za ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mariolka# napisał:

Ja byłam dziś na 3 weryfikacji 9 dpt ale mam złe przeczucia i już wyje od rana. Trzymam kciuki za ciebie. 

Nie stresuj się, trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mariolka# napisał:

Ja byłam dziś na 3 weryfikacji 9 dpt ale mam złe przeczucia i już wyje od rana. Trzymam kciuki za ciebie. 

Kochana spróbuj być dobrej myśli. Trzymam za Ciebie kciuki ☘️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do kliniki i wszystkie moje 4 maleństwa pięknie się rozwijają, nie mogę się doczekać transferu w poniedziałek 💓 Wam wszystkim życzę udanego cyklu i co najważniejsze to nie stresować się bo nie pomaga a wręcz szkodzi 😘

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, DoMi napisał:

Kochana spróbuj być dobrej myśli. Trzymam za Ciebie kciuki ☘️

Beta 86.34 wzrasta przyrost jest niby dobry teraz czekam do poniedziałku. 

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Mariolka# napisał:

Beta 86.34 wzrasta przyrost jest niby dobry teraz czekam do poniedziałku. 

No i super 🙂 gratuluję i czekam na następne ładne przyrosty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Aja napisał:

Dokładnie tak. Nie przejmuj się tym. Chyba wszystkie to brałyśmy przy crio transferze. Część leków ma tak zwane zastosowanie "out of the lebel". Czyli po ludzku mówiąc producent zrobił badania i wykupił licencję medyczna czy jak to się tam nazywa tylko na menopauzę. Ale nie zmienia to faktu że zawarte w leku estrogeny za równo łagodzą niedoor estrogenów w menopauzie jak i karmią endometrium do in vitro. 

Długo to brałyście i pozostałe leki po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×