Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Mariolka# napisał:

Beta 86.34 wzrasta przyrost jest niby dobry teraz czekam do poniedziałku. 

Super, gratuluję! A przypomnisz nam ilu dniowy miałaś zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AsiaWin napisał:

Super, gratuluję! A przypomnisz nam ilu dniowy miałaś zarodek?

6 dniowy i boję się że ta beta jest dalej za niska. Ale zobaczymy w poniedziałek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mariolka# napisał:

6 dniowy i boję się że ta beta jest dalej za niska. Ale zobaczymy w poniedziałek. 

Jest dobra. W dzień okresu czyli 15dpo powinno być ok. 100. Jedni mają 50 a inni 200 🙂 Myślę, że Twoja jest ok. Nie martw się na zapas 🙂 Sprawdź dalsze przyrosty! Trzymam kciuki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Emilia85 napisał:

Beta rośnie :):):) 10dpt - 211, natomiast 12dpt 679, więc chyba jest ok. Udało mi się zapisać na wizyte u lekarza na kolejny czwartek 😍

A ty ilu dniowy zarodek miałaś? Masz piękna betę. Ja się boję że mój znów się zepsuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AsiaWin napisał:

Jest dobra. W dzień okresu czyli 15dpo powinno być ok. 100. Jedni mają 50 a inni 200 🙂 Myślę, że Twoja jest ok. Nie martw się na zapas 🙂 Sprawdź dalsze przyrosty! Trzymam kciuki 🙂 

Dziękuję od rana wyje najpierw że czuję że nic z tego nie będzie a później że jest. Chyba te hormony buzują hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anna Katarzyna napisał:

Długo to brałyście i pozostałe leki po transferze ?

Ja przy transferach miałam tylko Estrofem i progesteron dopochwowy.

Przy becie 0 odstawiali mi oba od razu.

Przy ciąży biochemicznej, jak zauważono spadek bhcg.

Przy ciąży Estrofem odstawiono mi w 5 TC, ale wiem że dużo dziewczyn bierze go dłużej. Nawet do 16tc. Progesteron odstawiono w 7 tc, gdy stwierdzono puste jajo plodowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anna Katarzyna napisał:

Długo to brałyście i pozostałe leki po transferze ?

Ja po udanym transferze estrofem miałam odstawić po 10 dniach od pozytywnej weryfikacji w 14dpt. Dalej jednak biorę progesteron (lutinus i luteinę 50), mam zastrzyki z neoparinu, modulator homocysteiny i metylokobalaminę (na nieprawidłowy mtfhr) plus inne witaminy i suplementy dla kobiet w ciąży. Natomiast po nieudanym transferze wszystkie leki odstawiam po 10 dniach lub 14 dniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mariolka# napisał:

A ty ilu dniowy zarodek miałaś? Masz piękna betę. Ja się boję że mój znów się zepsuje. 

Miałam 2 zarodki 3 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Emilia85 napisał:

Miałam 2 zarodki 3 dniowe.

Czyżby były bliźniaki?😉 Ja pierwszym razem miałam podane dwa i się nie udalo😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja z dzisiejszej kontroli, bejbi jest ok rusza się, rozmiar super, serce super. Niestety moja torbiel troszkę się powiększyła i ma już 9 cm diametru 😔 plus 6 razy mierzyli mi ciśnienie bo było tak wysokie, że nie wiedzieli czy błąd pomiaru... plus infekcja na którą dali mi leki. Następna kontrola za niecałe 2 tygodnie... najważniejsze, że bejbi ok 💞

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, czarnamamba777 napisał:

Mała aktualizacja z dzisiejszej kontroli, bejbi jest ok rusza się, rozmiar super, serce super. Niestety moja torbiel troszkę się powiększyła i ma już 9 cm diametru 😔 plus 6 razy mierzyli mi ciśnienie bo było tak wysokie, że nie wiedzieli czy błąd pomiaru... plus infekcja na którą dali mi leki. Następna kontrola za niecałe 2 tygodnie... najważniejsze, że bejbi ok 💞

Trzymam kciuki żeby pozostałe dolegliwości poszły precz i żeby ta torbiel franca już nie rosła ✊🏻
 

wspaniale ze z maleństwem jest wszystko super 💙

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Mariolka# napisał:

Czyżby były bliźniaki?😉 Ja pierwszym razem miałam podane dwa i się nie udalo😥

Byłoby super 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Emilia85 napisał:

Byłoby super 🙂

To życzę Ci tego z całego serca i trzymam kciuki😁😁😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Emilia85 napisał:

Beta rośnie :):):) 10dpt - 211, natomiast 12dpt 679, więc chyba jest ok. Udało mi się zapisać na wizyte u lekarza na kolejny czwartek 😍

Super gratuluje🥰🥰🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Mariolka# napisał:

To życzę Ci tego z całego serca i trzymam kciuki😁😁😁

 

15 minut temu, Poziomka85 napisał:

Super gratuluje🥰🥰🥰

Dziekuje kochane i życzę Wam też powodzenia. Dzięki tej grupie udało mi się nie wpaść milion razy w niepotrzebną depresje. Jesteście wspaniałe :):):)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Emilia85 napisał:

Dziewczyny, a ile dni po transferze można już coś zobaczyć na USG?

Jak beta jest 1000 to już widać pecherzyk ciążowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 ja po punkcji juz dawno, ale cały dzień prawie śpie więc dopiero się odzywam. Powiem Wam, że przez tą chorobę męża, brak wyniku covidu byłam od rana takim kłębkiem nerwów, że jak przyszła do mnie Pani embriolog to się rozpłakałam, nie wiem czemu czy hormony czy nerwy ale pękłam, lekarz przychodził mnie uspokajał...bogu dzieki za te osoby ktore sie mna opiekowały

Sumując pobrali 9 komórek z czego dzwonił lekarz i mówił, że 7 jest dobrych, ładnie dojrzałych, przystąpili do odmrożenia nasienia i czekam na informacje kolejne jutro...

Gratuluje dziewczynom z dzisiaj pięknej bety 😘

  • Like 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Emilia85 napisał:

Dziewczyny, a ile dni po transferze można już coś zobaczyć na USG?

Jak bhcg przekroczy mniej wiecej1000. Wtedy widać już pęcherzyk na USG. Ale zwykle jeszcze bez zarodka. Czasem z pęcherzykiem zoltkowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2020 o 18:10, Mariolka# napisał:

Ale chciała bym mieć odniesienie. To jest mój trzeci transfer. Pierwszy był porażką nie chce o nim pamiętać w drugim była ciąża ale zarodek się zepsuł. A teraz jestem już kłębkiem nerwów na jutrzejszy dzień. Trzymam za ciebie kciuki mocno. 

1 weryfikacja: 3dpt

bHCG - 0.2

progesteron - 19.70

estadiol - 2331

Wiec lekarz zwiększył mi progesteron do 3x3 Lutinuous. Nie wiem jak ja to będę miała pomieść 😞  + zastrzyki z progesteronu 2xdziennie 😞 

ehh co zrobić, trzeba brać. 

A co do bety to powiedział, ze w 3 dniu zdecydowana większosć tak wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, trochę mnie nie było. 3 dni temu mialam transfer, trzymajcie proszę kciuki ❤️

Edytowano przez Emmi.
  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Wiosenka napisał:

1 weryfikacja: 3dpt

bHCG - 0.2

progesteron - 19.70

estadiol - 2331

Wiec lekarz zwiększył mi progesteron do 3x3 Lutinuous. Nie wiem jak ja to będę miała pomieść 😞  + zastrzyki z progesteronu 2xdziennie 😞 

ehh co zrobić, trzeba brać. 

A co do bety to powiedział, ze w 3 dniu zdecydowana większosć tak wygląda. 

U mnie w trzecim dniu też był taki wynik bety, już wyrokowalam że UJ z tego będzie, a potem 6dnia niespodzianka. Dzisiaj zaczęłam 11tydzien z tą niespodzianka 😉

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Wiosenka napisał:

1 weryfikacja: 3dpt

bHCG - 0.2

progesteron - 19.70

estadiol - 2331

Wiec lekarz zwiększył mi progesteron do 3x3 Lutinuous. Nie wiem jak ja to będę miała pomieść 😞  + zastrzyki z progesteronu 2xdziennie 😞 

ehh co zrobić, trzeba brać. 

A co do bety to powiedział, ze w 3 dniu zdecydowana większosć tak wygląda. 

Beta się nie przejmuj bo faktycznie jak nie brałaś otrivelle to to normalne. Ja też miałam problemy z progesteronem. Lutinus biorę od początku 3x1 estrofem 2x1 a teraz doszło mi Prolutex zastrzyk 1x1 i luteinę pod język to w końcu wzrósł. Z dzisiejszych wyników opisali mi tylko betę 86.34 a progesteron i estradiol w trakcie realizacji coś im się chyba popsuło muszę jutro tam podjechać bo w sobotę teleporada i muszę wiedzieć co dalej. Trzymam kciuki za kolejne weryfikację teraz żyje się od badań do badań. Ja teraz do poniedziałku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Emmi. napisał:

Cześć dziewczyny, trochę mnie nie było. 3 dni temu mialam transfer, trzymajcie proszę kciuki ❤️

Trzymamy mocno!!! Dawaj znać jak wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Katya22 napisał:

Wy jakoś szybko macie te weryfikacje, u mnie pierwsza jest 12dpt 🧐

W zależności jaka klinika ja w invicta oni mają takie zasady. Współczuję ci oczekiwania a z drugiej strony dziwne że progesteronu nie sprawdzasz bo to jest bardzo ważny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mariolka# napisał:

W zależności jaka klinika ja w invicta oni mają takie zasady. Współczuję ci oczekiwania a z drugiej strony dziwne że progesteronu nie sprawdzasz bo to jest bardzo ważny wynik

Krew mi przy punkcji do kontroli pobierali, teraz przyjmuje progesteron dopochwowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mariolka# napisał:

Trzymamy mocno!!! Dawaj znać jak wyniki

Bardzo dziękuję ❤️tak długo czekałam na transfer, bo od lutego. Oczywiście dam znać 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Katya22 napisał:

Krew mi przy punkcji do kontroli pobierali, teraz przyjmuje progesteron dopochwowo 🙂

Ja też przyjmowałam juz przed transferem ale i tak miałam wynik słaby dopiero zastrzyki mi pomagają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Katya22 napisał:

Wy jakoś szybko macie te weryfikacje, u mnie pierwsza jest 12dpt 🧐

ja w invimed wrocław tez mial zlecona pierwsza weryfikacje w 12 albo nawet 14 dniu od transferu.a pozniej tylko jeszcze raz komtrolowalam czy byl przyrost. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×