Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Katya22 napisał:

Hej dziewczyny ja po transferze dwóch blastek 😉 były najlepszej jakości, lekarz powiedział, ze lepiej się już nie da 😉 teraz odpoczynek i oczekiwanie 😉 ciagle wgapiam się w ich zdjecie 🧐

✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wiosenka napisał:

No więc 2 weryfikacja 7dpt

beta: 27,6  😄 

estadiol 3857

progesteron - 94

   

Niby się spodziewałam, ale i tak cieszy 😄

Dziewczyny na 7dpt to dużo, normalnie czy mało?  któraś z Was badała w podobnym terminie?

Gratuluję:-)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny w środę punkcja. Właśnie jest wynik badań estradiol 1622,00 pg/ml i progesteron 0,26 ng/ml myślicie że jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Nic nie pęknie, lekarze dają takie leki żeby nie pękło 🙂 

Dostałam tylko luteinę ale mam nadzieję że to wystarczy 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Dziewczyny w środę punkcja. Właśnie jest wynik badań estradiol 1622,00 pg/ml i progesteron 0,26 ng/ml myślicie że jest ok?

Trzymam kciuki🙂

ja jeszcze nie miałam badan a punkcją w czwartek 🙂

dzisiaj na usg okazało się ze jest 9 pęcherzyków i jest całkiem dobrze, a nie tak jak w sobotę słyszałam ze słabo u innego lekarza.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, NiskieAmH napisał:

Trzymam kciuki🙂

ja jeszcze nie miałam badan a punkcją w czwartek 🙂

dzisiaj na usg okazało się ze jest 9 pęcherzyków i jest całkiem dobrze, a nie tak jak w sobotę słyszałam ze słabo u innego lekarza.

9 to super:-) . Mamy podobnie bo ja 10. Obysmy miały ladne komórki i udało się 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Dziewczyny w środę punkcja. Właśnie jest wynik badań estradiol 1622,00 pg/ml i progesteron 0,26 ng/ml myślicie że jest ok?

Myślę że jest ok. Nie za niski nie za wysoki 🙂 udanej punkcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, karioka84 napisał:

Dostałam tylko luteinę ale mam nadzieję że to wystarczy 😌

Ale luteina to chyba po punkcji a nie przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AsiaWin napisał:

Myślę że jest ok. Nie za niski nie za wysoki 🙂 udanej punkcji!

Nie dziękuję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, karioka84 napisał:

Jakby już od razu nazbierało się 6 to byłoby super. Oczywiście potem może być problem z rozmrożeniem, potem z zapłodnieniem bo morfologia tylko 1%. Ale dużo lepiej się czuję jak coś się dzieje a nie tylko czekamy. Mam tylko nadzieję że nic mi tam nie pęknie do piątku bo w środę wypada termin mojej owulacji.

My też zbieramy, na dzień dzisiejszy 4 oocyty zamrożone. W listopadzie kolejna stymulacja i miejmy nadzieję transfer 🤞🤞

Morfologie też mamy słabą, ale wierzę, że się uda 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Zuzana napisał:

9 to super:-) . Mamy podobnie bo ja 10. Obysmy miały ladne komórki i udało się 🙂

U mnie w piątek było 8. I lekarz nie był zbyt szczęśliwy, co odbiło się mocno na moim nastroju (pierwsze podejście- icsi ).  Jutro kontrola znowu i czwartek lub piątek punkcja. Trzymam za nas kciuki! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, AsiaWin napisał:

Ale luteina to chyba po punkcji a nie przed?

No właśnie nie, mam brać już od dzisiaj pod język i to podobno zablokuje pęknięcie. Sama byłam zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Angelin napisał:

My też zbieramy, na dzień dzisiejszy 4 oocyty zamrożone. W listopadzie kolejna stymulacja i miejmy nadzieję transfer 🤞🤞

Morfologie też mamy słabą, ale wierzę, że się uda 😉

O to cieszę się że nie tyko mój lekarz tak działa :) a wy do ilu zbieracie? No niestety morfologię ciężko poprawić, ale jak jest przynajmniej 1% to coś może wybiorą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Poziomka85 napisał:

Hej czy ktoś mający trombofolie zaszedł w ciążę I udało mu się urodzić dziecko? .

 

 

 

 

Pytanie czy nasz trombofilie stwierdzona na podstawie tylko mutacji ( pai, mthfr, vleiden itp) czy taka "pełna gębą " z  nieprawidlowym białkiem c i białkiem s oraz przeciwciałami kardiolipinowymi.  Ja mam mutacje , które predysponują mnie do trombofili ale białko c, s i przeciwciała mam ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wiosenka napisał:

No więc 2 weryfikacja 7dpt

beta: 27,6  😄 

estadiol 3857

progesteron - 94

   

Niby się spodziewałam, ale i tak cieszy 😄

Dziewczyny na 7dpt to dużo, normalnie czy mało?  któraś z Was badała w podobnym terminie?

Nie masz pojęcia, jak mocno trzymam kciuki!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wiosenka napisał:

No więc 2 weryfikacja 7dpt

beta: 27,6  😄 

estadiol 3857

progesteron - 94

   

Niby się spodziewałam, ale i tak cieszy 😄

Dziewczyny na 7dpt to dużo, normalnie czy mało?  któraś z Was badała w podobnym terminie?

Wiosenka to jest dobry wynik ja w 6 dobie miałam 26.90 w 9 dpt miała 86,34 a dziś mam 806,12 a mam 13dpt więc głowa do góry ja wczoraj byłam załamana a dziś skacze z radości oby tak dalej kolejne w czwartek i jak będę koło 1000 to mam zapisać się na usg. Masz bardzo dobry progesteron. To jest super trzymam dalej kciuki 🥰

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Katya22 napisał:

Hej dziewczyny ja po transferze dwóch blastek 😉 były najlepszej jakości, lekarz powiedział, ze lepiej się już nie da 😉 teraz odpoczynek i oczekiwanie 😉 ciagle wgapiam się w ich zdjecie 🧐

Trzymam kciuki 😁🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Poziomka85 napisał:

Hej czy ktoś mający trombofolie zaszedł w ciążę I udało mu się urodzić dziecko? 

Moja koleżanka mając trombofilie i nie wiedząc o tym przeszła bez leków cała pierwszą ciążę. Urodziła zdrową córeczkę. I dopiero w drugiej ciąży jak zrobił jej się zakrzep to zdiagnozowali trombofilie wrodzoną. A tak to nie miała problemu ani z zajściem ani z donoszeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, karioka84 napisał:

O to cieszę się że nie tyko mój lekarz tak działa 🙂 a wy do ilu zbieracie? No niestety morfologię ciężko poprawić, ale jak jest przynajmniej 1% to coś może wybiorą 😉

Na pewno coś wybiorą, u mojego męża morfologia 0%, u mnie amh- 0.7. Pierwsza punkcja trzy zarodki. Przy pierwszym transferze podane dwa, beta nie ruszyła. Drugi transfer jeden mrozaczek i na dzień dzisiejszy 6tc. 

Także, głowa do góry, na pewno znajdą się prawidłowe i silne plemniczki 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AsiaWin napisał:

a masz grupę krwi + czy - ?

Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Keffy napisał:

Plus

To wogole bez sensu powtarzać. Zapytaj czy oby na pewno konieczne jest powtarzanie. Bo jak kobieta ma + to nie ma szans na konflikt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy któraś z Was miała krwiaka w ciąży?

Dziś byłam na 2 usg (skonczony 7tc) i wykryto krwiaka. Zwiększono mi dawkę progesteronu i mam przyjść za tydzień. 
 

Zadnych konkretów mi nie przekazano a teraz oczywiście czytam ze jest to dość groźne, zależy gdzie umiejscowione itp. 

Edytowano przez Kasia.Ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Iffci@ napisał:

Na pewno coś wybiorą, u mojego męża morfologia 0%, u mnie amh- 0.7. Pierwsza punkcja trzy zarodki. Przy pierwszym transferze podane dwa, beta nie ruszyła. Drugi transfer jeden mrozaczek i na dzień dzisiejszy 6tc. 

Także, głowa do góry, na pewno znajdą się prawidłowe i silne plemniczki 😉

Moje ostatnie amh to zaledwie 0.2, ale nie tracę nadziei ;) no to super wiadomość że przy niskiej morfologii się udało. Trzymam kciuki za następne tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasia.Ch napisał:

Dziewczyny czy któraś z Was miała krwiaka w ciąży?

Dziś byłam na 2 usg (skonczony 7tc) i wykryto krwiaka. Zwiększono mi dawkę progesteronu i mam przyjść za tydzień. 
 

Zadnych konkretów mi nie przekazano a teraz oczywiście czytam ze jest to dość groźne, zależy gdzie umiejscowione itp. 

Moja koleżanka miała dość dużego, ale chyba leki jej pomogły z czasem. Termin ma na styczeń;) nie czytała bym w internecie wszystkiego bo tam i katar groźny na wielu portalach 🙂 a stress jest zbędny 😉 trzymam kciuki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Katya22 napisał:

Moja koleżanka miała dość dużego, ale chyba leki jej pomogły z czasem. Termin ma na styczeń;) nie czytała bym w internecie wszystkiego bo tam i katar groźny na wielu portalach 🙂 a stress jest zbędny 😉 trzymam kciuki

Masz racje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Keffy napisał:

Plus

Jakby na to niie patrzeć to nie ma szans na konflikt 🙂 może mają jakiś inny powód? Zapytaj... ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, karioka84 napisał:

No właśnie nie, mam brać już od dzisiaj pod język i to podobno zablokuje pęknięcie. Sama byłam zdziwiona.

A to nie wiem. Ale lekarz na pewno wie co robi:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kasia.Ch napisał:

Dziewczyny czy któraś z Was miała krwiaka w ciąży?

Dziś byłam na 2 usg (skonczony 7tc) i wykryto krwiaka. Zwiększono mi dawkę progesteronu i mam przyjść za tydzień. 
 

Zadnych konkretów mi nie przekazano a teraz oczywiście czytam ze jest to dość groźne, zależy gdzie umiejscowione itp. 

Hej ja miałam krwiaka przy zarodku. Lekarz odstawił clexan i powiedział że to bardzo często się zdarza i mam się nie martwić. Na kolejnej wizycie już nic nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Keffy napisał:

Hej ja miałam krwiaka przy zarodku. Lekarz odstawił clexan i powiedział że to bardzo często się zdarza i mam się nie martwić. Na kolejnej wizycie już nic nie było. 

Dzięki 🙂 od razu lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×