Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 godziny temu, Haaniaa01 napisał:

Ja dostałam dodatkowo estrofem zastanawiam się w jakim celu 🤔

Od którego dnia cyklu masz brać estrofem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, AsiaWin napisał:

Od którego dnia cyklu masz brać estrofem?

Jestem już po transferze na owulacji. Do transferu zero leków. Po transferze luteina i właśnie estrofem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Haaniaa01 napisał:

Jestem już po transferze na owulacji. Do transferu zero leków. Po transferze luteina i właśnie estrofem ..

Ok 🙂 słyszałam że niektórzy lekarze dają też estrofem razem z luteina, ale ja tak nie miałam. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Haaniaa01 napisał:

Jestem już po transferze na owulacji. Do transferu zero leków. Po transferze luteina i właśnie estrofem ..

To są tabletki na podtrzymanie ciąży żeby wszystko było dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mariolka# napisał:

Tak bardzo tego pragnę żeby było wszystko ok nawet nie dopuszczam innej mysli

Nic się nie martw, dzidzia ma swoim miejscu wiec wszystko będzie dobrze, ten krwiak występuje w 20% ciąż i raczej nie stanowi zagrożenia 😉 moja koleżanka kilka dni spędziła w szpitalu, a krwiak wchłonął się jakoś niedawno, wiec trochę jej towarzyszył ale ciąża ok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Katya22 napisał:

Nic się nie martw, dzidzia ma swoim miejscu wiec wszystko będzie dobrze, ten krwiak występuje w 20% ciąż i raczej nie stanowi zagrożenia 😉 moja koleżanka kilka dni spędziła w szpitalu, a krwiak wchłonął się jakoś niedawno, wiec trochę jej towarzyszył ale ciąża ok 😉

Oby u mnie też było ok czekam na obchód i kiedy mnie wezmą na badanie. I ciekawe co dalej... Nie dają mi żadnych leków bo mam brać to co mam czyli luteinę 100, luteinę pod język, estrofem i cyclogest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, chciałam zapytać jak tam czują się te z pozytywnymi wynikami covidu? Mam nadzieję że wszystko u was ok(na tyle na ile może być ) trzymam.za was kciuki , za wszystkie nas trzymam nie tylko covidowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Mariolka# napisał:

Oby u mnie też było ok czekam na obchód i kiedy mnie wezmą na badanie. I ciekawe co dalej... Nie dają mi żadnych leków bo mam brać to co mam czyli luteinę 100, luteinę pod język, estrofem i cyclogest

Trzymam kciuki ale będzie dobrze!  A ty odpoczywaj i myśl o czymś przyjemnym chociaż to prawie niemożliwe jak coś się dzieje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Haaniaa01 napisał:

Jestem już po transferze na owulacji. Do transferu zero leków. Po transferze luteina i właśnie estrofem ..

Ja miałam dokładnie tak samo jak ty więc spokojnie. Myślę że musimy ufac naszym lekarzom bo to w końcu oni wiedzą co robić. Będzie dobrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, trochę mnie nie było, zbierałam się psychicznie, natomiast transfery miałam co miesiąc. Dzisiaj się obudziłam i zrobiłam sikańca - 9dpt 2 2dniowych zarodków i były dwie kreski!!

Właśnie stoję w kolejce na pobranie krwi na betę. Tylko tak się zastanawiam, wczoraj piłam zakwas buraczany i mocz rano był zabarwiony na różowo. Mam nadzieję, że to jednak kropek a nie buraki.

Jak myślicie? Ja już trochę straciłam nadzieję, więc nie ukrywam że jestem zaskoczona 🙂

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kotciołek napisał:

Cześć dziewczyny, trochę mnie nie było, zbierałam się psychicznie, natomiast transfery miałam co miesiąc. Dzisiaj się obudziłam i zrobiłam sikańca - 9dpt 2 2dniowych zarodków i były dwie kreski!!

Właśnie stoję w kolejce na pobranie krwi na betę. Tylko tak się zastanawiam, wczoraj piłam zakwas buraczany i mocz rano był zabarwiony na różowo. Mam nadzieję, że to jednak kropek a nie buraki.

Jak myślicie? Ja już trochę straciłam nadzieję, więc nie ukrywam że jestem zaskoczona 🙂

Trzymamy kciuki ! 

Daj znać o wyniku 🙂

jesteśmy z Tobą:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mariolka# napisał:

Wylądowałam w szpitalu dostałam krwotoku dzidzia jak na razie jest na swoim miejscu ale nie wiadomo co dalej. Miałam jakiegoś kwiaka. Poziomko ty miałaś coś podobnego prawda? Napisz co się działo. 

Hejka tak miałam, i 3 dni temu też wylądowałam na SORze, Ja wciąż krwawię, już każdego dnia, dziś jade znów do lekarza bo martwię się bardzo😔Lekarza mówią że to niby przez Neoparin, ale nie wiem... 🤔mam też polipa na szyjce macicy może to przez niego? Bardzo martwię się o fasolkę😔

Wiesz co u ciebie mógł być jakiś krwiak który pękł, dlatego krwawilas,a jak jest teraz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kotciołek napisał:

Cześć dziewczyny, trochę mnie nie było, zbierałam się psychicznie, natomiast transfery miałam co miesiąc. Dzisiaj się obudziłam i zrobiłam sikańca - 9dpt 2 2dniowych zarodków i były dwie kreski!!

Właśnie stoję w kolejce na pobranie krwi na betę. Tylko tak się zastanawiam, wczoraj piłam zakwas buraczany i mocz rano był zabarwiony na różowo. Mam nadzieję, że to jednak kropek a nie buraki.

Jak myślicie? Ja już trochę straciłam nadzieję, więc nie ukrywam że jestem zaskoczona 🙂

Trzymamy kciuki 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kinga123 napisał:

W zależności od wielkości. Ja ok 3-4 lata temu miałam usuwanego mięśniaka laparoskopowo wielkości grejpfruta. Wtedy jeszcze nie myśleliśmy o invitro, więc nie wiem jak to wpływa na procedurę. Pamiętam tylko, że sugerowali mi bym na 3 mce wstrzymała się z zachodzeniem w ciążę. Dodam, że od tamtego czasu nie miałam żadnych problemów, nie mam zrostów a hiteroskopia nie wykazała żadnych problemów w macicy. Anna Katarzyna jeśli byś szukała dobrego lekarza w Warszawie to napisz na priv, poszlam do nigo prywatnie, a potem w ciagu góra 2 mcy miałam zbieg na nfz. 

Tak , poproszę namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisała tu kiedyś dziewczyna o tym że krwawila do 20 któregoś tyg, 

Mam prośbę czy mogłaby się do mnie odezwać, mam pare pytać

Z góry dziękuję 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anna Katarzyna napisał:

Tak , poproszę namiary:)

Wyslalam info na priv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Poziomka85 napisał:

Pisała tu kiedyś dziewczyna o tym że krwawila do 20 któregoś tyg, 

Mam prośbę czy mogłaby się do mnie odezwać, mam pare pytać

Z góry dziękuję 🥰

Ja pisałam o mojej koleżance która krwawiła do 20 tc non stop praktycznie. Nie wiem czy o to ci chodzi? Jak tak to pytaj. Powiem co wiem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Aja napisał:

Ja pisałam o mojej koleżance która krwawiła do 20 tc non stop praktycznie. Nie wiem czy o to ci chodzi? Jak tak to pytaj. Powiem co wiem. 😉

A ha, ale krwawila czy plamiła, i co było przyczyna wie? 

Ja się normalnie boje iść do lekarza😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poziomka85 napisał:

A ha, ale krwawila czy plamiła, i co było przyczyna wie? 

Ja się normalnie boje iść do lekarza😔

Twierdzi że się z niej lało. Tylko chodziła do lekarza i sprawdzała czy jest jeszcze ciąża. Była na lekach. Na progesteronie jeśli dobrze pamiętam. 

Ona ma ogólnie problem. Najpierw 4 lata nie mogla zajść wogole. A potem zaczęła zachodzić i ronić. Aktualnie jest w 11 ciąży. Z czego 3 zakończyły się porodem. No i miejmy nadzieję, że t zakończy się czwartym. 

Ps. Ta aktualna ciąża to wpadka.... 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem 3dpt blastki Na cyklu naturalnym czy estradiol 199pg/ml i progesteron 23,55ng/ml są według was ok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Haaniaa01 napisał:

Dziewczyny jestem 3dpt blastki Na cyklu naturalnym czy estradiol 199pg/ml i progesteron 23,55ng/ml są według was ok? 

moim zdanie obydwa trochę niskie, ale nie mam pojecia o naturalnych cyklach. 

Na sztucznym jak miałam 29 progesteronu to dołożył mi wiecej i teraz utrzymuje się na poziomie 35-40 

a estadiol mam cały czas 2000- 3000 ale to na cyklu sztucznym, pewnie na natauralnym jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Poziomka85 napisał:

Hejka tak miałam, i 3 dni temu też wylądowałam na SORze, Ja wciąż krwawię, już każdego dnia, dziś jade znów do lekarza bo martwię się bardzo😔Lekarza mówią że to niby przez Neoparin, ale nie wiem... 🤔mam też polipa na szyjce macicy może to przez niego? Bardzo martwię się o fasolkę😔

Wiesz co u ciebie mógł być jakiś krwiak który pękł, dlatego krwawilas,a jak jest teraz? 

Fasolka jest silna i na pewno chce zostać z mamusią trzymam mocno kciuki ✊

Tak mi powiedziała lekarka ze krwiak ale dalej jest zagrożenie ciąży. Wczoraj wieczorem przestałam obficie krwawić. Teraz takie resztki brązowe. Jutro będę mieć kolejne usg. Napisz co tam lekarz ci dziś powie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kotciołek napisał:

No udało się, nie wierzę...

Mam wyniki: 47,2 🎉

Gratulacje oby dalej rosło 🥰🥰🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wiosenka napisał:

moim zdanie obydwa trochę niskie, ale nie mam pojecia o naturalnych cyklach. 

Na sztucznym jak miałam 29 progesteronu to dołożył mi wiecej i teraz utrzymuje się na poziomie 35-40 

a estadiol mam cały czas 2000- 3000 ale to na cyklu sztucznym, pewnie na natauralnym jest inaczej.

Wiosenko a w jakiej formie i ilości bierzesz progesteron? Mój lekarz nie zleca badania progesteronu. Teraz na cyklu sztucznym biorę raz dziennie zastrzyk Prolutex i 3x1 Utrogestan dopochwowo. 11 dpt sama zrobiłam badanie i progesteron wyszedł 12,5. Nie wiem czy tabletki dopochwowe wyjdą w badaniu krwi? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, N_asia napisał:

Wiosenko a w jakiej formie i ilości bierzesz progesteron? Mój lekarz nie zleca badania progesteronu. Teraz na cyklu sztucznym biorę raz dziennie zastrzyk Prolutex i 3x1 Utrogestan dopochwowo. 11 dpt sama zrobiłam badanie i progesteron wyszedł 12,5. Nie wiem czy tabletki dopochwowe wyjdą w badaniu krwi? 😕

Bardzo niski masz progesteron. Ja biorę luteinę 100 4x2 dopochwowo luteinę 50 4x2 pod język cyclogest 1x1 dopochwowo. I estrofem 3x2. Tak tabletki dopochwowo wychodzą w krwi. Moim zdaniem powinnaś lekarzowi pokazać te badania żeby zwiększył ci dawkę progesteronu. A tak wogole to dziwne że nie zlecił Ci badń bo progesteron podtrzymuje ciążę i jak jest za niski to może dojść do złego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mariolka# napisał:

Bardzo niski masz progesteron. Ja biorę luteinę 100 4x2 dopochwowo luteinę 50 4x2 pod język cyclogest 1x1 dopochwowo. I estrofem 3x2. Tak tabletki dopochwowo wychodzą w krwi. Moim zdaniem powinnaś lekarzowi pokazać te badania żeby zwiększył ci dawkę progesteronu. A tak wogole to dziwne że nie zlecił Ci badń bo progesteron podtrzymuje ciążę i jak jest za niski to może dojść do złego. 

U mnie w klinice właśnie nie zlecają badań progesteronu, byłam tym zdziwiona bo w większości klinik to badanie to norma. Ten wynik mam z wtorku. Teraz klinika już zamknięta i z lekarzem mogę się skontaktować dopiero w poniedziałek 😕 nie wiem czy mogę sobie sama zwiększyć dawkę Utrogestanu na np 4x1 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem na sztucznym mam brać 2x1 - 400 mg (cyclogest) i jeden zastrzyk prolutex. Wg mojego lekarza nie ma sensu badać progesteronu, bo taka dawka jest wystarczająca, a jak będzie za dużo to podobno nic nie szkodzi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, N_asia napisał:

Wiosenko a w jakiej formie i ilości bierzesz progesteron? Mój lekarz nie zleca badania progesteronu. Teraz na cyklu sztucznym biorę raz dziennie zastrzyk Prolutex i 3x1 Utrogestan dopochwowo. 11 dpt sama zrobiłam badanie i progesteron wyszedł 12,5. Nie wiem czy tabletki dopochwowe wyjdą w badaniu krwi? 😕

Też miałam taki wynik w 11 dpt, biorę prolutex x 1 i progesteron bensis dopochwowo 3x1. U mnie w klinice też nie każą badań progesteronu, bo to co biorę to już spora dawka, ale lekarz odpisał, że wynik jest ok i mam być spokojna, bo te wartości są i tak zaniżone. Póki nie ma żadnych plamień mam brać tak jak do tej pory.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×