Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, madzia:)) napisał:

AsiaWin daj znać jutro po transferze. 🙂 

A tak z ciekawości czy wy macie zarodki zamrożone tylko w 5 dobie? Bo ja mam 2 zamrożone w 6 dobie. I tak myślę sobie czemu te 2 blastki przetrzymali 

Ja akurat mam z 5 doby, ale z 6 są tak samo wartościowe jak z piątej.  Każdy zarodek ma swoje tempo rozwoju 🙂 jak w 5 lub w 6 dobie jest blastocysta tzn że jest ok 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, AsiaWin napisał:

Ja akurat mam z 5 doby, ale z 6 są tak samo wartościowe jak z piątej.  Każdy zarodek ma swoje tempo rozwoju 🙂 jak w 5 lub w 6 dobie jest blastocysta tzn że jest ok 🙂

Ja mam taką luźną teorię że szybko dzielą się zarodki męskie a wolno to są dziewczynki. Hihi.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luna_ napisał:

Dobry wieczór dziewczyny 😉 Nie było mnie tu ładnych kilka miesięcy. Po ostatnim nieudanym transferze musiałam trochę odpocząć bo byłam już w takim stanie że widząc betę 0 nawet łza mi nie poleciała 😖 chyba totalnie się poddałam 😏

No ale życie toczy się dalej i mam za sobą kolejny (piąty...) transfer. Beta wydaje się ok. Ostatnio sprawdzana 16 dpt - 2449. We wtorek idę na usg i jestem tak spanikowana, że jeżeli nie trafię do psychiatryka to będzie cud 😛 Mam za sobą już 1 poronienie w 7/8 tygodniu (transfer nr 2) więc mam obsesję i 100 razy dziennie sprawdzam czy nie krwawie 🙄 zwłaszcza że w tym samym dniu co wtedy zaczęło mi się krwawienie teraz miałam delikatne plamienie 😏 

Wtorek to będzie 6tydz 2 dzień więc albo będzie serduszko albo klęska 😖

Luna lata świetlne Cię nie było!! Ale widzę że nie próżnowałas👏👏 bardzo dobrze wiedzieć że u Ciebie dobrze i oby tak dalej. Mocno trzymam kciuki aby ta fasolka już została do 9 Mc bo ile można czekać na swoją kolej😉😉 a tak poważnie bardzo mocno trzymam kciuki aby ten reż był tym wyjątkowym i ostatnim zakończony happy end. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, AsiaWin napisał:

Ja mam taką luźną teorię że szybko dzielą się zarodki męskie a wolno to są dziewczynki. Hihi.

A wiesz ze może coś w tym jest. Bo ja miałam transferowana niby 5 dniowa ale na opisie wyczytałam że z 6 doby i jest dziewczynka. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luna_ napisał:

Dobry wieczór dziewczyny 😉 Nie było mnie tu ładnych kilka miesięcy. Po ostatnim nieudanym transferze musiałam trochę odpocząć bo byłam już w takim stanie że widząc betę 0 nawet łza mi nie poleciała 😖 chyba totalnie się poddałam 😏

No ale życie toczy się dalej i mam za sobą kolejny (piąty...) transfer. Beta wydaje się ok. Ostatnio sprawdzana 16 dpt - 2449. We wtorek idę na usg i jestem tak spanikowana, że jeżeli nie trafię do psychiatryka to będzie cud 😛 Mam za sobą już 1 poronienie w 7/8 tygodniu (transfer nr 2) więc mam obsesję i 100 razy dziennie sprawdzam czy nie krwawie 🙄 zwłaszcza że w tym samym dniu co wtedy zaczęło mi się krwawienie teraz miałam delikatne plamienie 😏 

Wtorek to będzie 6tydz 2 dzień więc albo będzie serduszko albo klęska 😖

Luna jak dobrze Cię tu widzieć i to z takimi informacjami! Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Beta wulyglada pięknie wiec bądź dobrej myśli 😍😍 dawaj nam znać odrazu! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AsiaWin napisał:

Słuchaj się lekarza z tymi terminami. Jak mówi że 5 ty jest ok to jest ok:) narkozy się nie boj! Ja miałam dobre sny 🙂 poza tym to nie jest tak bolace.  Tu głównie chodzi o to żebyś była nieruchomo! Dobrze jak coś się dzieje! Powodzenia na egzaminie:) tak mam jutro transfer!

Powodzenia 🙏 daj znać po - jak było 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam do oddania duphaston paczkę nie otwieraną druga jest zaczęta obie są ważne czy któraś chętna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, AsiaWin napisał:

Ja mam taką luźną teorię że szybko dzielą się zarodki męskie a wolno to są dziewczynki. Hihi.

Tez tak gdzieś wyczytałam 😃😃😃

Edytowano przez Ej Wu
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziś 2 doba moich zarodków, już wiem, że z 9 komórek zapłodniło się 8💚 te 8 hodujemy do blastek, ale jestem dobrej myśli, nasze waleczne zarodki💚

Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer bo chyba Asia dziś transferujesz i za wizyty stymulacyjne i wysokie bety, jeśli akurat testujecie. Dziś wszystko musi się udać💚😊

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Luna_ napisał:

Dobry wieczór dziewczyny 😉 Nie było mnie tu ładnych kilka miesięcy. Po ostatnim nieudanym transferze musiałam trochę odpocząć bo byłam już w takim stanie że widząc betę 0 nawet łza mi nie poleciała 😖 chyba totalnie się poddałam 😏

No ale życie toczy się dalej i mam za sobą kolejny (piąty...) transfer. Beta wydaje się ok. Ostatnio sprawdzana 16 dpt - 2449. We wtorek idę na usg i jestem tak spanikowana, że jeżeli nie trafię do psychiatryka to będzie cud 😛 Mam za sobą już 1 poronienie w 7/8 tygodniu (transfer nr 2) więc mam obsesję i 100 razy dziennie sprawdzam czy nie krwawie 🙄 zwłaszcza że w tym samym dniu co wtedy zaczęło mi się krwawienie teraz miałam delikatne plamienie 😏 

Wtorek to będzie 6tydz 2 dzień więc albo będzie serduszko albo klęska 😖

Luna ale niespodzianka! Gratulacje, teraz juz musi byc dobrze, piekna beta😍 jestem pewna ze jutro zobaczysz ❤️

Trzymam kciuki 💪✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dziewczyny proszę napiszcie mi tym którym udało sie zajść w ciążę to po jakim czasie od transferu zarodka bolaly Was piersi i czy wgl bolaly... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Piki123 napisał:

Hej. Dziewczyny proszę napiszcie mi tym którym udało sie zajść w ciążę to po jakim czasie od transferu zarodka bolaly Was piersi i czy wgl bolaly... 

Ja do momentu zrobienia wyniku bHCG nie miałam żadnych objawów, a to byl 11 dpt. Dopiero gdzieś po ponad tygodniu od wyniku zaczęły boleć mnie piersi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Piki123 napisał:

Hej. Dziewczyny proszę napiszcie mi tym którym udało sie zajść w ciążę to po jakim czasie od transferu zarodka bolaly Was piersi i czy wgl bolaly... 

Hej, mnie z tego co pamietam bolały troszkę do transferu i może z 2-3 dni po potem w ogóle nic, potem znowu bolały, potem znowu nic. Teraz 13 tydzień i dalej tak samo. Jednego dnia nic a nic, drugiego dnia troche boli, ale tez bez przesady. Mysle, ze to żaden wyznacznik. Tak samo jak z moimi skurczami i cmieniem brzucha jak na okres przed transferem, w trakcie i po. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kiedy mieliście robiony test Uma? Mi doktor powiedziała że najlepiej w dniu transferu lub dzień przed żeby był wiarygodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Marza napisał:

Dziewczyny kiedy mieliście robiony test Uma? Mi doktor powiedziała że najlepiej w dniu transferu lub dzień przed żeby był wiarygodny. 

A co to za test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, NiskieAmH napisał:

A co to za test ?

Badanie aktywności mięśnia macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iffci@ napisał:

Badanie aktywności mięśnia macicy

Czemu ci to zaproponowali ? jaki koszt ? Nie słyszałam nawet o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2020 o 22:47, Martuska napisał:

Tak, badalam. 

Lekarz twierdzi, że jest dobrze. 

LH 0, 493

E2 606,6

PRG 0,094

A endometrium ma 10mm. 

A jak u Ciebie?😊

Ja w piątek miałam E2 chyba 119...ale chyba taki mój urok..😉 Dziś 295.

 

Już się przyzwyczaiłam, że moje wyniki są dalekie od tego co tu piszecie. Mam nadzieję, że i tym razem będą dojrzałe pomimo słabego wyniku. 

 

W czwartek punkcja 🤞🤞

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NiskieAmH napisał:

Czemu ci to zaproponowali ? jaki koszt ? Nie słyszałam nawet o tym

Ja chce go sama zrobić po nieudanej implantacji zarodka. Pod koniec miesiąca mam transfer i lekarz powiedziała że warto zrobić. Koszt 250 zł więc przy tyłu wydatkach to nie robi już roznicy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kinga123 napisał:

Dziewczyny dziś 2 doba moich zarodków, już wiem, że z 9 komórek zapłodniło się 8💚 te 8 hodujemy do blastek, ale jestem dobrej myśli, nasze waleczne zarodki💚

Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer bo chyba Asia dziś transferujesz i za wizyty stymulacyjne i wysokie bety, jeśli akurat testujecie. Dziś wszystko musi się udać💚😊

Super wyniki. 
Mi pobrano 15 komórek, przeżyły 2. Mam nadzieje, że szczęśliwe. Na pewno. 😊

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kinga123 napisał:

Dziewczyny dziś 2 doba moich zarodków, już wiem, że z 9 komórek zapłodniło się 8💚 te 8 hodujemy do blastek, ale jestem dobrej myśli, nasze waleczne zarodki💚

Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer bo chyba Asia dziś transferujesz i za wizyty stymulacyjne i wysokie bety, jeśli akurat testujecie. Dziś wszystko musi się udać💚😊

Piękny wynik, trzymamy kciuki za nie 🙂

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ToJaJustyna napisał:

Super wyniki. 
Mi pobrano 15 komórek, przeżyły 2. Mam nadzieje, że szczęśliwe. Na pewno. 😊

Mi pobrano 21,ale 9 było dojrzalych 💚 na pewno szczęśliwe są wszystkie komórki💚✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czarnamamba777 napisał:

Hej, mnie z tego co pamietam bolały troszkę do transferu i może z 2-3 dni po potem w ogóle nic, potem znowu bolały, potem znowu nic. Teraz 13 tydzień i dalej tak samo. Jednego dnia nic a nic, drugiego dnia troche boli, ale tez bez przesady. Mysle, ze to żaden wyznacznik. Tak samo jak z moimi skurczami i cmieniem brzucha jak na okres przed transferem, w trakcie i po. 

Troche zaczelam się denerwowac bo jakis tydzien temu to jeszcze bolaly dosyc mocno szczegolnie wieczorem jak zdjelam biustonosz a dzisiaj np wgl ich nie czuję może tylko troche sutki doskwieraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marza napisał:

Dziewczyny kiedy mieliście robiony test Uma? Mi doktor powiedziała że najlepiej w dniu transferu lub dzień przed żeby był wiarygodny. 

Ja miał 3 dni przed transferem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! Jestem już z kropkiem  🙂 teraz tylko relaksowac się żeby było mu dobrze w brzuchu 😉 tym razem podeszłam do tego na luzie,  tak że prawie się spoznilam. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zwariuje! 😉 to do 3 razy sztuka! Za 10 dni pozytywna beta!!!! 🙂

  • Like 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już po kontroli. I cały stres tymczasowo opadł 🙂 Endometrium śliczne 10,1mm , transfer w za tydzień w poniedziałek 🙂 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AsiaWin napisał:

Dziewczyny! Jestem już z kropkiem  🙂 teraz tylko relaksowac się żeby było mu dobrze w brzuchu 😉 tym razem podeszłam do tego na luzie,  tak że prawie się spoznilam. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zwariuje! 😉 to do 3 razy sztuka! Za 10 dni pozytywna beta!!!! 🙂

Trzymam kciuki 🤞🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Ja już po kontroli. I cały stres tymczasowo opadł 🙂 Endometrium śliczne 10,1mm , transfer w za tydzień w poniedziałek 🙂 

No i pięknie. Trzymam kciuki.

 

Edytowano przez Aja
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Ja już po kontroli. I cały stres tymczasowo opadł 🙂 Endometrium śliczne 10,1mm , transfer w za tydzień w poniedziałek 🙂 

Endo super! Ja miałam ok. 8mm tydzień temu 🙂 to trzymam kciuki!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, AsiaWin napisał:

Dziewczyny! Jestem już z kropkiem  🙂 teraz tylko relaksowac się żeby było mu dobrze w brzuchu 😉 tym razem podeszłam do tego na luzie,  tak że prawie się spoznilam. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zwariuje! 😉 to do 3 razy sztuka! Za 10 dni pozytywna beta!!!! 🙂

Napewno będzie dobrze!! Trzymam kciuki Asia 🍀

14 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Ja już po kontroli. I cały stres tymczasowo opadł 🙂 Endometrium śliczne 10,1mm , transfer w za tydzień w poniedziałek 🙂 

Piękne endo, trzymamy kciuki!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×