Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam pytanie. Bo mi wczoraj to uciekło. Któraś z was pisała o tym, że ma wynik testu na przeciwciała covid i już je ma. Czy to znaczy że robiłaś test na igg? Co to za test? I jaki koszt? Czy byłaś bez objawowa może? Przepraszam że tak dopytuje, ale zastanawiam się co ze mną. Bo nie miałam objawów. I nie wiem w sumie czy się nie zaraziłam czy przechorowalam bez objawów. I zastanawiam się czy to się da sprawdxic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Aja napisał:

Tak. Do tego szpitale wycofały się w końcu z testów sprawdzających bo nie mają sensu. I wrócił do pracy. 

Został mu tylko kaszak i słabsza kondycja. Ale to podobno mam ją po ok. Miesiącu.

No to super. Oby już bez kolejnych przejść 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, emkw35 napisał:

Dokładnie... dla mnie to jedyne miejsce, gdzie mogę się wygadać. Poza moim mężem - z nikim o tym nie rozmawiam. Nikt nie wie, że podchodzimy do in vitro i z czym się borykamy. Tylko moja teściowa sama się domyśla, że się leczymy, ale jest delikatna i nie wypytuje.

 

Fajnie, że idziemy dzień w dzień Zawsze to raźniej 😊

Trzymam kciuki, byś mogła w grudniu powiedzieć- faktycznie, do trzech razy sztuka! 😁

Pewnie że tak! Zawsze to lepiej pogadać z kimś kto zmaga lub zmagał się z tym samym. Ja zauważyłam że z mojego otoczenia wiele osób zupełnie nie wie co znaczą zmagania z invitro i że to nie jest takie proste, ile tego jest i jak to wpływa na psychikę i nie tylko. Tym którzy nigdy nie mieli problemów z jednej strony się nie dziwię bo człowiek się nie zastanawia nad badaniami nasienia czy drożności jajowodów dopóki nie ma problemu z zajsciem w ciążę. Nawet jak starają się wspierać to i tak wiele rzeczy dla nich to czarna magia.daltego jeszcze raz super dziewczyny że jesteście!!! 😍🤩😍🤩😍🤩

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luna_ napisał:

Nie przejmuj się. Mi też leci 7 tydzień, wczoraj widziałam serduszko a też raz mam mdłości takie że siedzę blada i wszysko mi śmierdzi a raz czuję się ok. Wczoraj byłam tak zestresowana tym usg że wszystko mi przeszło - nawet ból piersi 😛 i miałam baaardzo delikatne plamienie. Lekarz kazał wyluzować po prostu 😬 z tego co zrozumiałam to chyba w mocnym stresie organizm zamiast tam czegoś produkuje kortyzol i stąd chwilowy zanik jakiś objawów może być. Może być też tak że organizm przywykł do sytuacji i nie reaguje aż tak mocno itp. Musimy po prostu troszkę wyluzować 😉 a nie (jak ja 🤪) macać się po cyckach jak jakiś zbok milion razy dziennie 😉

To w takim razie luzuje, tzn postaram się chociaż 😁 mnie akurat cycki tak bola, ze macanie nie wchodzi w grę 😂 dużo zdrówka dla Ciebie i fasoleczki, idziemy równo w takim razie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki PUNKCJA w sobotę ❤

Transfer świeży 3 lub 5 doba ❤

  • Like 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Martuska napisał:

Dziewczynki PUNKCJA w sobotę ❤

Transfer świeży 3 lub 5 doba ❤

Super! Na pewno wszystko pójdzie pięknie ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Martuska napisał:

Dziewczynki PUNKCJA w sobotę ❤

Transfer świeży 3 lub 5 doba ❤

To trzymamy kciuki!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Martuska napisał:

Dziewczynki PUNKCJA w sobotę ❤

Transfer świeży 3 lub 5 doba ❤

Jesteśmy myślami z Tobą 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Katya22 napisał:

Ja miałam identycznie, przyjmuje tylko Famenita 200mg. 2x1 nic więcej, zero jakiś dodatkowych badań, przyrost Bety sprawdzałam sobie za pomocą testów sikanych i obserwowałam jak z dnia na dzień ciemnieją, mój ginekolog mi zrobił będąc przeze mnie zmuszonym badanie krwi gdzie beta wyszła pozytywna i ogólnie badania bo wyszła mi hiperka, ale nie mam żadnych kontroli progesteronu itd co mnie tez nawet martwiło, obecnie wchodzę w 7tc i jutro mam wizytę i mam nadzieje, ze wszystko jest Okey i usłyszę ❤️ Bo teraz to mnie bardzo stresuje bo mdłości minęły 🤦‍♀️ 

A jak sie ta hiperka objawia? 

Gratuluje Ci 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martuska napisał:

Dziewczynki PUNKCJA w sobotę ❤

Transfer świeży 3 lub 5 doba ❤

Super trzymamy kciuki 🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martuska napisał:

Dziewczynki PUNKCJA w sobotę ❤

Transfer świeży 3 lub 5 doba ❤

Extra 😊😊😊 powodzenia!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martuska napisał:

Dziewczynki PUNKCJA w sobotę ❤

Transfer świeży 3 lub 5 doba ❤

Powodzenia😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz pierwszą wizytę po transferze za sobą. Pani Doktor wyliczyła wiek ciąży na 5 tydzien i 3 dni. Widać było ruszajace się serduszko lecz na echo jeszcze za wczesnie. Kolejna wizyta za 10 dni. Moje pytanie do Was kochane napiszcie mi do którego tyg ciąży przyjmowałyscie tabletki podjezykowe luteine i czopki dopochwowe lutinus? Ja mam jeszcze podjezykowe brac 5 dni i je odstawić. Czy to nie za wczesnie? Czy sam lutinus dopochwowy wystarczy jak bede przyjmowala? Dziękuję Wam za odpowiedź 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, emkw35 napisał:

A jak sie ta hiperka objawia? 

Gratuluje Ci 😍

Dziękuje 😉

u mnie to było tak, co zjadłam to brzuch wzdety, ciagle uczucie pełności i pobolewanie jajników, czasami miałam problem ze złapaniem tchu, jak jechałam autem i trafiłam na dziury to czułam wodę w brzuchu, ogólnie nic przyjemnego. Udałam się szybciej do lekarza bo nie wiedziałam co się dzieje no i na usg wyszło, powiększone jajniki i ogólnie słabe wyniki krwi i lekarz powiedział, ze to hiperka, na chwile obecna jak byłam 1,5 tygodnia temu na kontroli jajniki były już Okey zostało tylko po jednej cyscie na każdym jajniku, mam się nie martwić ponoć się wchłoną jak burza hormonalna ustanie.U mnie pobrali tylko 5 komórek wiec nic na to nie wskazywało, rozkręciło się po tym jak się udało i jajniki zaczęły produkować hcg, może się to każdemu zdarzyć, u mnie trwało jakoś tydzień, najważniejsze to pic 3-4 litry wody dziennie, pilnować diety wysokobiałkowej  i samo zniknie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, NiskieAmH napisał:

Tak nasz racje. 
Ale ja to tez tam sobie tłumacze ze nie mam refundacji ani na transfer ani na leki. Wiec lepiej ki stracic około 3 tys niż kolejne 18 tys i płuc sobie w brodę ze nie spróbowałam. 

Bierz duże dawki witaminy d. Mi amh z 0,2 poprawiło się na 1,09 po braniu ok 10000 tys jednostek witaminy d dziennie, a czasem nawet więcej jak mi więcej kropel wpadło 😉 Podniesiesz sobie amh i dostaniesz refundację na leki to może jakieś inne leki ci podadzą. Do tego koenzym q10.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, karioka84 napisał:

Bierz duże dawki witaminy d. Mi amh z 0,2 poprawiło się na 1,09 po braniu ok 10000 tys jednostek witaminy d dziennie, a czasem nawet więcej jak mi więcej kropel wpadło 😉 Podniesiesz sobie amh i dostaniesz refundację na leki to może jakieś inne leki ci podadzą. Do tego koenzym q10.

przy takich dawkach wit D3 trzeba też brać K2MK7 z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, AsiaWin napisał:

przy takich dawkach wit D3 trzeba też brać K2MK7 z tego co wiem

No właśnie podobno nie trzeba, ale sama nie wiem 😉 ja biorę suplement d-vitum forte 2000 z k2 1 tabletkę dziennie, a resztę witaminy d przyjmuję w kroplach vigantol, bo to jest lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piki123 napisał:

Mam juz pierwszą wizytę po transferze za sobą. Pani Doktor wyliczyła wiek ciąży na 5 tydzien i 3 dni. Widać było ruszajace się serduszko lecz na echo jeszcze za wczesnie. Kolejna wizyta za 10 dni. Moje pytanie do Was kochane napiszcie mi do którego tyg ciąży przyjmowałyscie tabletki podjezykowe luteine i czopki dopochwowe lutinus? Ja mam jeszcze podjezykowe brac 5 dni i je odstawić. Czy to nie za wczesnie? Czy sam lutinus dopochwowy wystarczy jak bede przyjmowala? Dziękuję Wam za odpowiedź 🙂

Super wiadomości 🙂 a kiedy miałaś transfer ? Chyba jesteśmy podobnie czasowo, aplikacja pokazuje mi 5t4d, ja mam wizytę w piątek. Jeśli chodzi o Luteinę to ja od początku mam tylko dopochwowa 200 - 3 x dziennie. Wg mojego lekarza to wystarczająco 🙂

Edytowano przez kiteras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martuska napisał:

Dziewczynki PUNKCJA w sobotę ❤

Transfer świeży 3 lub 5 doba ❤

Super! Powodzenia 😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piki123 napisał:

Mam juz pierwszą wizytę po transferze za sobą. Pani Doktor wyliczyła wiek ciąży na 5 tydzien i 3 dni. Widać było ruszajace się serduszko lecz na echo jeszcze za wczesnie. Kolejna wizyta za 10 dni. Moje pytanie do Was kochane napiszcie mi do którego tyg ciąży przyjmowałyscie tabletki podjezykowe luteine i czopki dopochwowe lutinus? Ja mam jeszcze podjezykowe brac 5 dni i je odstawić. Czy to nie za wczesnie? Czy sam lutinus dopochwowy wystarczy jak bede przyjmowala? Dziękuję Wam za odpowiedź 🙂

Spokojnie lekarz wie co robi 🙂 jesli badalas progesteron to lekarz wie jakie dawki wystarcza w Twoim przypadku 🙂 nie kazda z nas musi pakować w siebie  tone lekow 🙂 gratuluje ciazy!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, kiteras napisał:

Super wiadomości 🙂 a kiedy miałaś transfer ? Chyba jesteśmy podobnie czasowo, aplikacja pokazuje mi 5t4d, ja mam wizytę w piątek. Jeśli chodzi o Luteinę to ja od początku mam tylko dopochwowa 200 - 3 x dziennie. Wg mojego lekarza to wystarczająco 🙂

Transefer miałam 24 października 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Milach napisał:

Spokojnie lekarz wie co robi 🙂 jesli badalas progesteron to lekarz wie jakie dawki wystarcza w Twoim przypadku 🙂 nie kazda z nas musi pakować w siebie  tone lekow 🙂 gratuluje ciazy!!! 🙂

Dziękuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dzuekuję za wsparcie wam wszystkim i kazdej z odobna ❤

Oby do soboty ❤

Napiszecie mi jak przechowywać decapeptyl ? W lodówce? Nie mam informacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, karioka84 napisał:

Bierz duże dawki witaminy d. Mi amh z 0,2 poprawiło się na 1,09 po braniu ok 10000 tys jednostek witaminy d dziennie, a czasem nawet więcej jak mi więcej kropel wpadło 😉 Podniesiesz sobie amh i dostaniesz refundację na leki to może jakieś inne leki ci podadzą. Do tego koenzym q10.

Już próbowałam w ten sposób i niestety witamina d3 koenzyn q10 i biosteron i witamina E nie pomogła 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Martuska napisał:

Bardzo dzuekuję za wsparcie wam wszystkim i kazdej z odobna ❤

Oby do soboty ❤

Napiszecie mi jak przechowywać decapeptyl ? W lodówce? Nie mam informacji. 

Przechowywać w lodówce (2˚C – 8˚C).
Przez okres jednego miesiąca można przechowywać w temperaturze poniżej 25˚C.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem.

Skopiowane z ulotki z Internetu.

Edytowano przez Madziallena31
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NiskieAmH napisał:

Już próbowałam w ten sposób i niestety witamina d3 koenzyn q10 i biosteron i witamina E nie pomogła 😢

To zrób badanie w innym laboratorium. A jaki masz poziom witaminy d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, karioka84 napisał:

To zrób badanie w innym laboratorium. A jaki masz poziom witaminy d?

Z wvzoraj świeżutki wynik 45,40 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny odebrałam wyniki badan:

i martwi mnie krzywa insulinowa:

8,2

65,2

54,3

a glukozowa:

89

132

91

co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, NiskieAmH napisał:

Dziewczyny odebrałam wyniki badan:

i martwi mnie krzywa insulinowa:

8,2

65,2

54,3

a glukozowa:

89

132

91

co myślicie ?

Insulina po 1 i 2 godzinach powinna być niższa, na czczo bardzo dobry wynik. Więcej nie wiem, ale tragedii nie ma 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×