Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, Aja napisał:

No to jak swierzy to miałaś podany zastrzyk z bhcg 36h przed punkcja i to mógł pokazać test ciążowy. Ale mógł też pokazać ciążę. No i to nadal nie zmienia faktu że nie powinnaś krwawić aż do momentu odstawienia leków. Więc ja bym poszła do lekarza. Bo coś ewidentnie jest nie do końca tak. Nie wiem jakie masz możliwości w UK, więc ciężko mi doradzać. 

Ja osobiście myśle ze miałam za mała dawkę progesteronu. Progesteron miałam badany tylko przed całym procesem i był lekko zaniżony i nikt z tym nic nie zrobił. Myśle ze jako ze dostawałam za małe dawki okres po prostu przyszedł w terminie. Zamierzam porozmawiać o tym z lekarzem. To moje pierwsze podejście wiec zaufałam lekarzowi. Może za drugim razem już do tego inaczej podejdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Poziomka85 napisał:

Hej dziewczyny, skończyła mi się luteiny, czy jak jeden dzień nie wezmę to się coś stanie, byłam świecie przekonana że mam jeszcze w pudełku 😞

Jestem z okolic Warszawy mam i luteinę pod językowa i dhupaston. 

jak jesteś z Wawy to mogę pomoc 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Poziomka85 napisał:

Hej dziewczyny, skończyła mi się luteiny, czy jak jeden dzień nie wezmę to się coś stanie, byłam świecie przekonana że mam jeszcze w pudełku 😞

Jak jesteś z Poznania, to mogę pomóc. Mam luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam do oddania:

-Prawie całe opakowanie Acertinu. Mojemu mężowi znacznie pomógł (choć jego wyniki i bez tego nie były złe więc nie wiem czy pomoże w bardzo trudnym przypadku, trzeba próbować). 

-Całe opakowanie dostinexu (miałam go zapisanego na hiperstymulację) 

-Prawie całe opakowanie metylokobalaminy (to jako wspomagacz przy mutacji mtfhr) 

-20 tab. Koenzymu q10 60mg

Jeśli któraś ma zapisane przez lekarza to zapraszam, zawsze to jakaś oszczędność 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Angelin napisał:

Braliście jakieś dodatkowe opcje? 

My mieliśmy zapłodnienie Imsi Msome i do tego ten wapniowy aktywator oocytów. Myślę czy przy transferze nie wziąć embryoglue.. 

Emkw35 nie martw się, faktycznie punkcja jest przyjemna przez to że spisz, a po wybudzeniu nawet jeśli Cię boli to bez problemu dostaniesz coś przeciwbolowego 🙂

Imsi mieliśmy w pakiecie. Jeszcze dobraliśmy embryoScope. Wszystkie komórki zostaną zapłodnienie, cała jedenastka 😉

Czekamy do jutra 🥰

Edytowano przez Martuska
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Martuska napisał:

Jeszcze ewentualnie AH ale to embriolog jutro podejmie decyzję. 

Przy pierwszym transferze jak chciałam AH to mówili że jest cienka ścianka i AH jest zbędne. A embrioglue jeśli się chce to nie ma przeciwskazań a na pewno nie zaszkodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Angelin napisał:

Przy pierwszym transferze jak chciałam AH to mówili że jest cienka ścianka i AH jest zbędne. A embrioglue jeśli się chce to nie ma przeciwskazań a na pewno nie zaszkodzi 😉

Zobaczymy jaka będzie decyzja embriologa. 

Angelin a ty jak się czujesz?

Edytowano przez Martuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ej Wu napisał:

Ja osobiście myśle ze miałam za mała dawkę progesteronu. Progesteron miałam badany tylko przed całym procesem i był lekko zaniżony i nikt z tym nic nie zrobił. Myśle ze jako ze dostawałam za małe dawki okres po prostu przyszedł w terminie. Zamierzam porozmawiać o tym z lekarzem. To moje pierwsze podejście wiec zaufałam lekarzowi. Może za drugim razem już do tego inaczej podejdą. 

Ja też zawsze miałam niski progesteron, ale okres dopiero przyszedł po  odstawienia. Tak samo jak dowiedziałam się, że serduszko przestało bić. Poronilam dopiero tydzień po odstawieniu leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochane ! To znów ja. Od dziś przygotowuję się do transferu mrozaczka. Dziś zrobiłam badania na covid, dokładnie przeciwciała bo pracuję ciągle wsród ludzi i chciałam sprawdzić czy może już nabyłam przeciwciała, być może przeszłam bezobjawowo. I oczywiście włączyło mi się nadmierne myślenie... Czy jeśli wyjdzie, że przeszłam to należy jakiś czas odczekać z transferem? Wiem że były dziewczyny chore na covid tu na forum. Proszę o waszą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Akszeinga napisał:

Dzień dobry Kochane ! To znów ja. Od dziś przygotowuję się do transferu mrozaczka. Dziś zrobiłam badania na covid, dokładnie przeciwciała bo pracuję ciągle wsród ludzi i chciałam sprawdzić czy może już nabyłam przeciwciała, być może przeszłam bezobjawowo. I oczywiście włączyło mi się nadmierne myślenie... Czy jeśli wyjdzie, że przeszłam to należy jakiś czas odczekać z transferem? Wiem że były dziewczyny chore na covid tu na forum. Proszę o waszą opinię.

Ja jestem po covidzie, przechodzilam w pazdzierniku, w grudniu transferuje. Poczatkowo doktor mowil o odczekaniu 3 cykli, miesiac po zrobilam badania i powiedział że nie ma przeciwwskazań bo po covidzie ani śladu. Jutro mam dostac okres i od srody zaczynam z estrofemem. Nawet jeśli przeszlas covid tymbardziej bezobjawowo nie martw sie! 🙂 

Edytowano przez Milach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Milach napisał:

Ja jestem po covidzie, przechodzilam w pazdzierniku, w grudniu transferuje. Poczatkowo doktor mowil o odczekaniu 3 cykli, miesiac po zrobilam badania i powiedział że nie ma przeciwwskazań bo po covidzie ani śladu. Jutro mam dostac okres i od srody zaczynam z estrofemem. Nawet jeśli przeszlas covid tymbardziej bezobjawowo nie martw sie! 🙂 

Jakie dokladnie badanie zrobiłaś? Ja w klasie igg i igm? Nie wiem czy dokładnie znam ich istotę. Jedno oznacza że przebyłam chorobę a drugie że obecnie przechodzę ? Czy dobrze myślę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Akszeinga napisał:

Jakie dokladnie badanie zrobiłaś? Ja w klasie igg i igm? Nie wiem czy dokładnie znam ich istotę. Jedno oznacza że przebyłam chorobę a drugie że obecnie przechodzę ? Czy dobrze myślę ? 

Robiłam wymaz w trakcie covidu, przeciwcial nie robilam bo wiem ze przeszłam covid. Później podstawowe badania morfologia, crp, ob, mocz jedynie wyszły mi krwinki czerwone w moczu dostałam leki na 10 dni. Ja akurat covid przeszłam dość znośnie oprócz gorączki i osłabienia przez 3 tyg nic mi innego nie dolegało. Najważniejsze że po covidzie moge zrobic transfer w sumie wyjdzie 2mce po chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Milach napisał:

Robiłam wymaz w trakcie covidu, przeciwcial nie robilam bo wiem ze przeszłam covid. Później podstawowe badania morfologia, crp, ob, mocz jedynie wyszły mi krwinki czerwone w moczu dostałam leki na 10 dni. Ja akurat covid przeszłam dość znośnie oprócz gorączki i osłabienia przez 3 tyg nic mi innego nie dolegało. Najważniejsze że po covidzie moge zrobic transfer w sumie wyjdzie 2mce po chorobie

To kiedy będziesz miała transfer?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Akszeinga napisał:

To kiedy będziesz miała transfer?

 

Jesli o czasie bedzie okres tj jutro to pomiedzy 10-14.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Madziallena31 napisał:

Ja też zawsze miałam niski progesteron, ale okres dopiero przyszedł po  odstawienia. Tak samo jak dowiedziałam się, że serduszko przestało bić. Poronilam dopiero tydzień po odstawieniu leków.

Bardzo Ci współczuje. Trzymaj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Aja napisał:

Hym.... Jak ci to powiedzieć. Może nie, ale po co ryzykować. To w końcu progesteron. A ty do tego masz jeszcze plamienia. Sproboj zadzwonić do npl i powinni od ręki wystawić ci receptę on linę. Apteki dziś działają. Ewentualnie jak jesteś z Warszawy to napisz donie na priv.

Dziekuje, napisałam do lekarza I na szczęście mi wystawił receptę, więc już dawno wzięłam☺już jestem spokojna🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kotciołek napisał:

Jak jesteś z Poznania, to mogę pomóc. Mam luteinę

 

3 godziny temu, Kinga123 napisał:

Hej jak jesteś z Waw to wieczorem będę w domu i mam lutinus i ultrogestan i chyba luteine podjęzykową. Pisz na priv jak coś 

 

3 godziny temu, NiskieAmH napisał:

Jestem z okolic Warszawy mam i luteinę pod językowa i dhupaston. 

jak jesteś z Wawy to mogę pomoc 

 

Dziekuje Wam dziewczyny 😘😘😘jestem z Trójmiasta, na szczęście napisałam do lekarza I mi wystawił receptę 🥰

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luna_ jak się czujesz???? Cały czas myślę o Tobie I trzymam mocno kciuki!!!! 🥰🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Poziomka85 napisał:

Dziekuje, napisałam do lekarza I na szczęście mi wystawił receptę, więc już dawno wzięłam☺już jestem spokojna🥰

Bardzo się cieszę. Bo nie chciałam cię straszyć, ale z drugiej strony zbagatelizować sprawy.... a progesteron to nie witaminki ciążowe że można sobie raz zapomniec.... Nie rób tego więcej.... 😉

Dużo zdrowia życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martuska napisał:

Zobaczymy jaka będzie decyzja embriologa. 

Angelin a ty jak się czujesz?

A dzięki, czuję się dobrze i psychicznie i fizycznie, starałam się nie nudzisz przez weekend oczekując na kolejne info z kliniki 😉 ale już zaczynam stresować się jutrzejszym telefonem.. A jak Twoje nastawienie i samopoczucie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Angelin napisał:

A dzięki, czuję się dobrze i psychicznie i fizycznie, starałam się nie nudzisz przez weekend oczekując na kolejne info z kliniki 😉 ale już zaczynam stresować się jutrzejszym telefonem.. A jak Twoje nastawienie i samopoczucie? 

Wszystko ok. Nic mnie nie boli. 

Ciągle jestem myślami z moimi komórkami ❤

Jutro daj koniecznie znać co i jak. Będę trzymała kciuki:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście punkcję? Zwłaszcza pytam te które miesiączkę dostały wieczorem i lekarz kazał traktować dzień następny jako ten pierwszy.wiem że to zależy od tego jak będą rosnąć pęcherzyki ale jakoś tak sobie teraz myślę jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Martuska napisał:

Wszystko ok. Nic mnie nie boli. 

Ciągle jestem myślami z moimi komórkami ❤

Jutro daj koniecznie znać co i jak. Będę trzymała kciuki:)

Dzięki i ja trzymam za za Ciebie i Twoja armię komórek 🤞🤞🤞

Jakie witaminy warto brać po transferze poza kwasem foliowym? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Angelin napisał:

Dzięki i ja trzymam za za Ciebie i Twoja armię komórek 🤞🤞🤞

Jakie witaminy warto brać po transferze poza kwasem foliowym? 

Ja biorę stała dawkę od roku chyba 🙂

magnez, d3, wit c 1000, cynk

I naturalnie maliny, imbir itp... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny proszę powiedzcie mi jaki jest koszt in vitro w Pl i jak długo to trwa, jak często są wizyty w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Goralka napisał:

Część dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście punkcję? Zwłaszcza pytam te które miesiączkę dostały wieczorem i lekarz kazał traktować dzień następny jako ten pierwszy.wiem że to zależy od tego jak będą rosnąć pęcherzyki ale jakoś tak sobie teraz myślę jak to będzie...

Okres 4 listopad punkcja 21 listopad 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Akszeinga napisał:

Dzień dobry Kochane ! To znów ja. Od dziś przygotowuję się do transferu mrozaczka. Dziś zrobiłam badania na covid, dokładnie przeciwciała bo pracuję ciągle wsród ludzi i chciałam sprawdzić czy może już nabyłam przeciwciała, być może przeszłam bezobjawowo. I oczywiście włączyło mi się nadmierne myślenie... Czy jeśli wyjdzie, że przeszłam to należy jakiś czas odczekać z transferem? Wiem że były dziewczyny chore na covid tu na forum. Proszę o waszą opinię.

Hej. Ja zachorowałam na covid po transferze dokładnie po 13 dniach miałam robiony wymaz. Na szczęście w niczym to nie zaszkodzilo lekarz mówił, że ważne że nie było wysokiej goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ej Wu napisał:

Dziewczyny proszę powiedzcie mi jaki jest koszt in vitro w Pl i jak długo to trwa, jak często są wizyty w trakcie

Ja w invicta jak startowałam to 12 tys pakiel all inclusive. Punkcja i zapłodnienie. Drugi raz transfer plus autosiban 2700. Trzeci transfer autosiban plus ah 3400. I udało się 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Goralka napisał:

Część dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście punkcję? Zwłaszcza pytam te które miesiączkę dostały wieczorem i lekarz kazał traktować dzień następny jako ten pierwszy.wiem że to zależy od tego jak będą rosnąć pęcherzyki ale jakoś tak sobie teraz myślę jak to będzie...

Ja miałam krótki protokół i punkcję w 16, 12 i 14 DC  bodajże. Ale tak jak piszesz. To nie ma absolutnie znaczenia. W momencie stymulacji liczy się tylko to jak przebiega stymulacja bo twój naturalny cykl jest jakby wyłączony. A co do tej miesiączki wieczorem, to stymulacje można zacząć 2 lub 3 dnia cyklu. Więc to Zet zmienia trochę przebieg. I przy której punkcji też dostałam na wieczór okres i jako dzień pierwszy liczyłam dzień następny, ale nie pamiętam przy której. Nie miało to wogole znaczenia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×