Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

40 minut temu, Madziallena31 napisał:

U mnie procedura z jednym transferem ok 18tys

Udana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Madziallena31 napisał:

Wow jestem w szoku co do tej ceny. Ja za procedure z jednym transferem zaplacilam ok 18tys

Ja tez o tym pomyślałam jak zobaczylam te ceny co jest nie tak że ja za procedure z jednym transferem zaplacilam 19,5tys a czeka mnie w tej procedurze jeszcze jeden transfer...

Edytowano przez Milach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Ej Wu napisał:

Straszne jest uczucie kiedy wiesz ze się nie udało ale nie trać jeszcze nadzieji, jeszcze jest szansa

Nadzieję mam ze jutro dostane wynik i będę płakać z radości. Choć nic nie wiadomo. Inne dziewczyny miały wyższe wyniki.. wiec ten mój wskazuje na cb dobrze mówię?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Goralka napisał:

Nic się nie bój Emkw będzie ok.sama punkcja moim zdaniem jest lepsza niz transfer np bo nic nie czujesz tylko smacznie sobie spisz. Życzę Ci kochana żebyś miała mnóstwo komórek i żeby wszystkie pięknie się zaplodnily.ja też na etapie menopuru jutro pierwsze USG zobaczymy czy coś się podziało. U mnie też niskie amh do tego immunologicznie też mam parę problemów więc też walczę 💪

Ja we wtorek usg czy jajuszka rosną Mam nadzieję, że dobrze robię te zastrzyki i coś tam się dzieje...

Trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze usg 😊 Ile dni bierzesz zastrzyki z Menopuru? Daj znać po 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, madzia:)) napisał:

Nadzieję mam ze jutro dostane wynik i będę płakać z radości. Choć nic nie wiadomo. Inne dziewczyny miały wyższe wyniki.. wiec ten mój wskazuje na cb dobrze mówię?😭

Madziu normy mówią o ciąży powyzej wyniku 5 ale jesli wynik w 8 dpt ma troche ponad 5 to mysle że to niestety ciaza biochemiczna 😞 ale zrob jutro bete czasami potrafi zaskoczyć! Trzymam kciuki aby tak właśnie było w Twoim przypadku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Milach napisał:

Madziu normy mówią o ciąży powyzej wyniku 5 ale jesli wynik w 8 dpt ma troche ponad 5 to mysle że to niestety ciaza biochemiczna 😞 ale zrob jutro bete czasami potrafi zaskoczyć! Trzymam kciuki aby tak właśnie było w Twoim przypadku

No właśnie mały przyrost... też się tego obawiam. Mam nadzieję że jutro podskoczy ten wynik... jest mi tak strasznie smutno 😭 jak dobrze że wam mam 😘😘❤🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, madzia:)) napisał:

No właśnie mały przyrost... też się tego obawiam. Mam nadzieję że jutro podskoczy ten wynik... jest mi tak strasznie smutno 😭 jak dobrze że wam mam 😘😘❤🥰

Kochana bądź dobrej myśli, wynik mógł jeszcze ruszyć były tu takie historie, poloz sie spac odpocznij, wlacz sobie cos relaksujacego do snu. Trzeba walczyc do konca, ja z wynikiem bety 0,2 w 7 dpt wierzylam do konca ze urosnie wiadome bylo ze nie ale chcialam wierzyc ze to sie zmieni 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Milach napisał:

Ja tez o tym pomyślałam jak zobaczylam te ceny co jest nie tak że ja za procedure z jednym transferem zaplacilam 19,5tys a czeka mnie w tej procedurze jeszcze jeden transfer...

bardzo dużo... w jakim mieście?

 

ja płacę w Invimed Katowice 7900 za IMSI, jest taka promocja "Zostań Rodzicem" i na wszystko razem jest w sumie zniżka ponad 2tys zł.

Jedynie za ten FertilChip doplacimy chyba 600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2020 o 08:37, Mariolka# napisał:

Dziewczyny twierdzę że kobieta ciężarna powinna mieć usg raz w tygodniu bo tydzień po wizycie zaczyna się martwić czy dzidzia żyje. To jest wykańczające.... Czy tylko ja tak mam? 

Zgadzam się! Te obawy i lęki potrafią wykończyć 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Olaaa1234 napisał:

Dziewczyny dzis dostałam plamienia (7tc) cudem dostałam się do ginekologa prywatne, bo nie wyobrażam sobie teraz pobytu w szpitalu w dobie covidu ...Oddzieliła się kosmowka i powstał krwiak:( tak bardzo się boję:( ale najważniejsze ze serce bije ,musze teraz brać leki i  leżeć i leżeć i czekać na poprawę.

Wszystko będzie dobrze, leż, przyjmuj leki, wstawaj wyłącznie, jak musisz iść do toalety i zobaczysz, że będzie dobrze 🙂 obłóż się książkami, oglądaj sobie filmy i seriale na netfliksie czy hbo go, rób sobie drzemki i stwierdzisz zaraz, że to leżenie nie jest takie straszne 🙂 ♥ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, emkw35 napisał:

bardzo dużo... w jakim mieście?

 

ja płacę w Invimed Katowice 7900 za IMSI, jest taka promocja "Zostań Rodzicem" i na wszystko razem jest w sumie zniżka ponad 2tys zł.

Jedynie za ten FertilChip doplacimy chyba 600zl

Warszawie z lekami nierefundowanych tez wyszło nam Ok 18 tys. Ale za leki to tylko 2 tys.

reszta wizyty, badania, punkcją, transfer itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, NiskieAmH napisał:

Warszawie z lekami nierefundowanych tez wyszło nam Ok 18 tys. Ale za leki to tylko 2 tys.

reszta wizyty, badania, punkcją, transfer itp

Zobaczcie dziewczyny co miasto to inne ceny. Ja jestem w Invimed we Wrocławiu i nie mam tu żadnego pakietu "Zostań rodzicem" do tej pory już wydaliśmy ponad 11tys. Plus dzisiejszy transfer to będzie już ponad 12( w pewnym momencie przestałam liczyć,ale na pewno policzę pewnego dnia). A miałam krótki protokół, to kwota ze wszystkimi lekami, badaniami moimi i męża,wizytami,plus mrożenie z góry opłacone na rok.

To ja już nawet nie chcę myśleć ile by to kosztowało jakbym miała nie daj B jakiś większy problem niż jajowodowy. Szok po prostu. Państwo chce aby rodziło się więcej dzieci a prawie nie pomaga. 

Takie tam moje przemyślenia z rana 🥴 Chyba się zaczynam denerwować ... O 16:00 transfer.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Milach napisał:

Madziu normy mówią o ciąży powyzej wyniku 5 ale jesli wynik w 8 dpt ma troche ponad 5 to mysle że to niestety ciaza biochemiczna 😞 ale zrob jutro bete czasami potrafi zaskoczyć! Trzymam kciuki aby tak właśnie było w Twoim przypadku

Milach dostałaś już okres? Ja dziś rano więc zaczynam odlliczać dni do transferu 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

Zobaczcie dziewczyny co miasto to inne ceny. Ja jestem w Invimed we Wrocławiu i nie mam tu żadnego pakietu "Zostań rodzicem" do tej pory już wydaliśmy ponad 11tys. Plus dzisiejszy transfer to będzie już ponad 12( w pewnym momencie przestałam liczyć,ale na pewno policzę pewnego dnia). A miałam krótki protokół, to kwota ze wszystkimi lekami, badaniami moimi i męża,wizytami,plus mrożenie z góry opłacone na rok.

To ja już nawet nie chcę myśleć ile by to kosztowało jakbym miała nie daj B jakiś większy problem niż jajowodowy. Szok po prostu. Państwo chce aby rodziło się więcej dzieci a prawie nie pomaga. 

Takie tam moje przemyślenia z rana 🥴 Chyba się zaczynam denerwować ... O 16:00 transfer.

Nie denerwuj się, trzymamy mocno za Ciebie kciuki 🍀

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Dreamscometrue napisał:

 

Takie tam moje przemyślenia z rana 🥴 Chyba się zaczynam denerwować ... O 16:00 transfer.

Powodzenia ❤

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, emkw35 napisał:

bardzo dużo... w jakim mieście?

 

ja płacę w Invimed Katowice 7900 za IMSI, jest taka promocja "Zostań Rodzicem" i na wszystko razem jest w sumie zniżka ponad 2tys zł.

Jedynie za ten FertilChip doplacimy chyba 600zl

Invimed Wroclaw, nie mieliśmy żadnego dofinansowania w tej cenie sa badania, wizyty, leki i jeden transfer plus mrozenie zarodkow. 

 

19 minut temu, m_art_a napisał:

Milach dostałaś już okres? Ja dziś rano więc zaczynam odlliczać dni do transferu 😄

 

Mam delikatne planienie wiec okres bedzie albo po południu albo jutro ale też już sprawdzam jak szalona 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Milach napisał:

Invimed Wroclaw, nie mieliśmy żadnego dofinansowania w tej cenie sa badania, wizyty, leki i jeden transfer plus mrozenie zarodkow. 

 

Mam delikatne planienie wiec okres bedzie albo po południu albo jutro ale też już sprawdzam jak szalona 😝

Jak kobieta nie chce okresu to dostaje a jak go wyczeukuje to skubany nie chce przyjsć hehe 🙂 Ja powinnam dostać wczoraj, a dostałam o 6 rano 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, m_art_a napisał:

Jak kobieta nie chce okresu to dostaje a jak go wyczeukuje to skubany nie chce przyjsć hehe 🙂 Ja powinnam dostać wczoraj, a dostałam o 6 rano 🙂 

Masz racje ja powinnam dostać dziś wiec zobaczymy czy przyjdzie 🤷‍♀️ będziemy chyba w jednym czasie transferować o ile endometrium dopisze 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny powiedzcie mi proszę co myślicie o farbowaniu włosów w pierwszym trymestrze. Czy któraś z was farbowała czy jednak lepiej zaczekać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, N_asia napisał:

Dziewczyny powiedzcie mi proszę co myślicie o farbowaniu włosów w pierwszym trymestrze. Czy któraś z was farbowała czy jednak lepiej zaczekać? 

Ja farbowalam normalnie, ale uzywam od kilku lat juz henny. Ogolnie jesli farba nie ma amoniaku w skladzie to jest bezpieczna - ja bym tylko przed nalozeniem sprawdzila czy nie mdli Cie od jej zapachu, bo wiadomo ze na poczatku ciazy do wymiotow duzo nie trzeba;)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Milach napisał:

Masz racje ja powinnam dostać dziś wiec zobaczymy czy przyjdzie 🤷‍♀️ będziemy chyba w jednym czasie transferować o ile endometrium dopisze 🙂 

A czy wiesz, kiedy dochodzi do trasferu na cykly naturalnym 5-dniowej blastki? W dzień owulacji czy 5 dni od owulacji? Bo ostatnio chyba tu na forum widziałam info, że po owulacji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, m_art_a napisał:

A czy wiesz, kiedy dochodzi do trasferu na cykly naturalnym 5-dniowej blastki? W dzień owulacji czy 5 dni od owulacji? Bo ostatnio chyba tu na forum widziałam info, że po owulacji...?

Nigdy nie miałam transferu na naturalnym cyklu ale tak samo chyba jak na sztucznym wprowadzenie progesteronu jest „owulacja”wiec czeka sie tyle dni ile ma zarodek mysle ze w cyklu naturalnym dziala to tam samo 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, N_asia napisał:

Dziewczyny powiedzcie mi proszę co myślicie o farbowaniu włosów w pierwszym trymestrze. Czy któraś z was farbowała czy jednak lepiej zaczekać? 

Ciagle się waham czy malować czy nie a kończę 18 tydz , rozmawiałam z fryzjerka to mówiła ze maja farby takie, które nie zaszkodzą dzidzi. Chyba w I trymestrze bym sobie odpuściła ale wiem tez od znajomych , ze duża cześć malowała włosy w I trymestrze. 🤷‍♂️🤷‍♂️ A rozjaśniacz włosy czy przyciemnianą? Chyba te rozjaśniacz są najgorsze i wiem, ze w ciąży niby nie łapią tak jak przed 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny właśnie dzwonili z kliniki, mamy nadal 4 komórki w IV dobie🤞

1 morula

2x 10komorkowe

1x8komórkowa

Mylicie ze wszystkie 4 dadzą radę do piątej doby? 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Magdaa napisał:

Ja farbowalam normalnie, ale uzywam od kilku lat juz henny. Ogolnie jesli farba nie ma amoniaku w skladzie to jest bezpieczna - ja bym tylko przed nalozeniem sprawdzila czy nie mdli Cie od jej zapachu, bo wiadomo ze na poczatku ciazy do wymiotow duzo nie trzeba;)

 

6 minut temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Ciagle się waham czy malować czy nie a kończę 18 tydz , rozmawiałam z fryzjerka to mówiła ze maja farby takie, które nie zaszkodzą dzidzi. Chyba w I trymestrze bym sobie odpuściła ale wiem tez od znajomych , ze duża cześć malowała włosy w I trymestrze. 🤷‍♂️🤷‍♂️ A rozjaśniacz włosy czy przyciemnianą? Chyba te rozjaśniacz są najgorsze i wiem, ze w ciąży niby nie łapią tak jak przed 🙂

Chyba będę musiala odpuścić w takim razie. Niestety rozjaśniam włosy, fryzjerka mówi że może zrobić farba bez użycia rozjaśniacza, ale praktycznie wszystkie są na bazie amoniaku😕 a poza tym mdli mnie praktycznie od wszystkiego. Nie wiedziałam, że wlosy w ciąży moga nie złapać koloru. W takim razie lepiej zaczekac będę najwyżej kolorowa w święta😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, N_asia napisał:

 

Chyba będę musiala odpuścić w takim razie. Niestety rozjaśniam włosy, fryzjerka mówi że może zrobić farba bez użycia rozjaśniacza, ale praktycznie wszystkie są na bazie amoniaku😕 a poza tym mdli mnie praktycznie od wszystkiego. Nie wiedziałam, że wlosy w ciąży moga nie złapać koloru. W takim razie lepiej zaczekac będę najwyżej kolorowa w święta😜

Ja tez rozjaśniam i nawet wpadłam na pomysł żeby przyciemnić na czas ciąży , tez czuje się kiepsko z odrostem 😂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, m_art_a napisał:

A czy wiesz, kiedy dochodzi do trasferu na cykly naturalnym 5-dniowej blastki? W dzień owulacji czy 5 dni od owulacji? Bo ostatnio chyba tu na forum widziałam info, że po owulacji...?

5 dni od owulacji, dlatego lekarz tak bardzo kontroluje kiedy owulacja była, ja jak mialam na naturalnym to w pewnym momencie bylam u niego codziennie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Milach napisał:

Ja tez o tym pomyślałam jak zobaczylam te ceny co jest nie tak że ja za procedure z jednym transferem zaplacilam 19,5tys a czeka mnie w tej procedurze jeszcze jeden transfer...

Mnie jedna procedura kosztowała ok. 7-8 tyś. Ale ja miałam dofinansowanie z miasta. I refundację leków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, madzia:)) napisał:

To strasznie dużo. A miałaś coś jeszcze wliczone do ceny innego niż ja?

Ja z jednym transferem płaciłam 13 tys. a druga procedura teraz z dwoma transferami wyszło 16tys. Wliczam w to wszystko, wizyty badania dodatkowe, procedurę, leki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, emkw35 napisał:

bardzo dużo... w jakim mieście?

 

ja płacę w Invimed Katowice 7900 za IMSI, jest taka promocja "Zostań Rodzicem" i na wszystko razem jest w sumie zniżka ponad 2tys zł.

Jedynie za ten FertilChip doplacimy chyba 600zl

ale już w tym masz wszystkie leki? każdą wizytę, wszystkie badania laboratoryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×