Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, Yoka napisał:

A jakie masz endo? Lekarz Ci coś na to przepisał? 

6.9mm biorę 4x esprofem, 4x1,2 sildenafil z żelem. Oczywiście pije wino, jem orzechy, suszone morele i maślanke. Wizyta 1.12 zobaczymy czy urośnie. Jak nie to wywołujemy miesiączkę i następna próba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marza napisał:

6.9mm biorę 4x esprofem, 4x1,2 sildenafil z żelem. Oczywiście pije wino, jem orzechy, suszone morele i maślanke. Wizyta 1.12 zobaczymy czy urośnie. Jak nie to wywołujemy miesiączkę i następna próba 

To trzymam kciuki, niech rośnie! Mi lekarz mówił, ze estrofem właśnie wpływa na to, ze endo gorzej rośnie. Ja w ogóle podchodzę na naturalnym, bo reaguje „za bardzo” na hormony i wyniki są kosmiczne. Co ponoć rzadko się zdarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tfu! Poprawiam się, wprowadziłam Cię błąd bo sprawdziłam, estrofem ma poprawiać endometrium. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Yoka napisał:

Tfu! Poprawiam się, wprowadziłam Cię błąd bo sprawdziłam, estrofem ma poprawiać endometrium. 

Tak mi się wydawało że coś ci się pomyliło 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Marza napisał:

Tak mi się wydawało że coś ci się pomyliło 😊

Tak, dobrze że szybko zareagowałam😂 estrofem wpływa na kurczliwość macicy ponoć, ja miałam podwyższona i kroplówkę  atosiban przed pierwszym transferem.
Ale jak pisałam powyżej, moje hormony szaleją na sztucznym cyklu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. 
żyje. 
Noc była ciężka, poty, rozwolnienie, ból brzucha. Nie pojechałam na sor, ale byłam bliska. Gdyby nie to, ze COVID i jak dzwoniłam do szpitali to był problem, byli niemili i nie chcieli rozmawiać to moze bym pojechała. Dzisiaj już dużo lepiej, mogę wciągnąć brzuch i jestem bez przeciwbólowych tabletek. Ciężkie doświadczenie, mam nadzieje, ze najgorsze za mną. Dziękuje wam za wsparcie, było nieocenione. Buziaki dla was wszystkich, dzięki, ze jesteście. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToJaJustyna napisał:

Cześć dziewczyny. 
żyje. 
Noc była ciężka, poty, rozwolnienie, ból brzucha. Nie pojechałam na sor, ale byłam bliska. Gdyby nie to, ze COVID i jak dzwoniłam do szpitali to był problem, byli niemili i nie chcieli rozmawiać to moze bym pojechała. Dzisiaj już dużo lepiej, mogę wciągnąć brzuch i jestem bez przeciwbólowych tabletek. Ciężkie doświadczenie, mam nadzieje, ze najgorsze za mną. Dziękuje wam za wsparcie, było nieocenione. Buziaki dla was wszystkich, dzięki, ze jesteście. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Właśnie o Tobie myślałam. A byłaś u lekarza? Zbadał Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AsiaWin napisał:

Właśnie o Tobie myślałam. A byłaś u lekarza? Zbadał Cię?

Tak byłam, ale u lux med, nie w invi med. Babka mówi, ze nie widzi nic złego. Zrobiła usg. W Poniedziałek zrobię betę, a we wtorek mam wizytę umówiona w klinice na 10 rano. Mam nadzieje, ze beta będzie już bardzo mała. Serio mam wysoki próg bólu, dlatego tak spanikowałam i te rozwolnienie 🤦🏻‍♀️
kumulacja wszystkiego. Dzisiaj chce mi się żyć. Moja radość i wdzięczność do losu i ludzi którzy mi pomagali - nieoceniona. 😊❤️😘❤️

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ToJaJustyna napisał:

Cześć dziewczyny. 
żyje. 
Noc była ciężka, poty, rozwolnienie, ból brzucha. Nie pojechałam na sor, ale byłam bliska. Gdyby nie to, ze COVID i jak dzwoniłam do szpitali to był problem, byli niemili i nie chcieli rozmawiać to moze bym pojechała. Dzisiaj już dużo lepiej, mogę wciągnąć brzuch i jestem bez przeciwbólowych tabletek. Ciężkie doświadczenie, mam nadzieje, ze najgorsze za mną. Dziękuje wam za wsparcie, było nieocenione. Buziaki dla was wszystkich, dzięki, ze jesteście. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Kochana... mialam podobnie w święta 2019... Bylam po stymulacji Clostilbegyt plus ovitrelle. Spóźniony okres, blada kreska na tescie i nagle 4dni po terminie miesiączki bol potworny i krwotok Podejrzenie ciazy pozamacicznej Kilka dni lezenia Badanie bety, morfologii Przeleżałam sylwestra Wchlonelo sie samo To było bardzo trudne Swiadomosc, ze tak jakby udało się wreszcie a się nie zagnieździło tam gdzie trzeba Do dzis mam ten test.

Wspolczuje Ci bardzo Trzymaj się i nie poddawaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny o co chodzi z tym winem? Na co ono jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, emkw35 napisał:

Dziewczyny o co chodzi z tym winem? Na co ono jest dobre?

Na ukrwienie 🙂 Jak endo jest lepiej ukrwione to też lepiej rośnie!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yoka napisał:

To trzymam kciuki, niech rośnie! Mi lekarz mówił, ze estrofem właśnie wpływa na to, ze endo gorzej rośnie. Ja w ogóle podchodzę na naturalnym, bo reaguje „za bardzo” na hormony i wyniki są kosmiczne. Co ponoć rzadko się zdarza. 

Hej Yoka, mam pytanie czy na naturalnym cyklu po owulacji będziesz przyjmować jakieś leki czy totalnie naturalnie bez leków ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AsiaWin napisał:

Na ukrwienie 🙂 Jak endo jest lepiej ukrwione to też lepiej rośnie!!!

nie przepadam za czerwonym winem ale chyba po pol lampki dziennie dam rade. Co jeszcze stosujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele dziewczyn pisało o ananasie w okolicach transferu. Ja jadłam dużo, ale nie pomogło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Co myślicie o temacie badanie prenatalne po in votro? Czy któraś z Was robila? I czy są dziewczyny pomimo poinformowaniu lekarza o takim badaniu nie podjeły się jego przeprowadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, madzia:)) napisał:

Ja przy obu transferach miałam bo to zawsze daje trochę większą szansę 🙂

Embryogle może nie do końca daje większą szansę, minimalnie ją zwiększa, on utrzymuje tylko zarodek w miejscu. Jeśli zarodek nie miał "w planach implantacji" to embryo glue raczej nic nie pomoże, ale za to zmniejsza mocno ryzyko ciąży pozamacicznej, ponieważ nie pozwoli zarodkowi wędrować. 

Ja mialam w pakiecie embryogle, ale go nie zrobili. Byłam wściekła, ale i tak pomimo tego obydwa zarodki zaimplantowały się tam gdzie trzeba. 

Tak czy siak uważam, ze warto zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także miałam embryo glue. Teraz tez będę miała, zreszta poprosiłam o wszystkie możliwie dodatkowe opcje, które mogą pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, ToJaJustyna napisał:

Cześć dziewczyny. 
żyje. 
Noc była ciężka, poty, rozwolnienie, ból brzucha. Nie pojechałam na sor, ale byłam bliska. Gdyby nie to, ze COVID i jak dzwoniłam do szpitali to był problem, byli niemili i nie chcieli rozmawiać to moze bym pojechała. Dzisiaj już dużo lepiej, mogę wciągnąć brzuch i jestem bez przeciwbólowych tabletek. Ciężkie doświadczenie, mam nadzieje, ze najgorsze za mną. Dziękuje wam za wsparcie, było nieocenione. Buziaki dla was wszystkich, dzięki, ze jesteście. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Teraz będzie już tylko lepiej. ❤️❤️❤️  👍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, emkw35 napisał:

Dziewczyny o co chodzi z tym winem? Na co ono jest dobre?

Na wzrost endometrium i lepszy humor😉 a i to czerwone winko najlepiej chyba

Edytowano przez Kinga123
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martuska napisał:

Ja pierwszy raz. Dziś o 12 ❤

Trzymam kciuki 🍀 Już po 12 więc daj znać jak będziesz na spokojnie w domku czy wszystko dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Milach napisał:

nie przepadam za czerwonym winem ale chyba po pol lampki dziennie dam rade. Co jeszcze stosujecie? 

Ja też nie przepadam, ale skoro dziewczyny tak polecają to wstawiam już do lodówki i wieczorem łyknę za moje i wasze zdrowie 🍸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mariolka# napisał:

Dziewczyny ile czeka się na wyniki badań prenatalnych? 

Ja badania z krwi miałam 16.11 a USG dzisiaj. Nie dostałam nawet wyników do ręki (i w sumie bardzo się cieszę, bo zaczęłabym je analizować na wszystkie możliwe sposoby), lekarz powiedział, że z samego wyniku krwi nic się nie wyczyta. Potrzebny jest komplet... Krew i USG. Po USG od razu otrzymałam cały opis 🥰😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki moje maleństwo już jest że mną ❤❤❤

Testuje w Mikołajki 6 grudnia ❤❤❤

Mam 5 mroziaczkow a 6 jeszcze walczy ❤❤❤

 

 

  • Like 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martuska napisał:

Dziewczynki moje maleństwo już jest że mną ❤❤❤

Testuje w Mikołajki 6 grudnia ❤❤❤

Mam 5 mroziaczkow a 6 jeszcze walczy ❤❤❤

 

 

Cudownie ❤️  to odliczamy teraz dni do tego 6-go!! Widziałaś jak trasferowali zarodka? Ja to wyglądało u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piki123 napisał:

Witajcie. Co myślicie o temacie badanie prenatalne po in votro? Czy któraś z Was robila? I czy są dziewczyny pomimo poinformowaniu lekarza o takim badaniu nie podjeły się jego przeprowadzenia?

Ja właśnie jestem po. Dzisiaj miałam USG, a 20 dni wcześniej pobierali mi krew. Badanie prenatalne po in vitro jest refundowane, więc czemu nie. Dowiedziałam się, że na podstawie wszystkich  pomiarów wychodzi na to, że płód jest zdrowy. Lekarz powiedział mi tylko, że występuje u mnie ryzyko przedwczesnego porodu. Jak dla mnie to mega cenna informacja- teraz wiem, że muszę się troszkę bardziej oszczędzać, a lekarz prowadzący musi dużą uwagę skupić na szyjce macicy. 

A skąd Twoje wątpliwości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Martuska napisał:

Dziewczynki moje maleństwo już jest że mną ❤❤❤

Testuje w Mikołajki 6 grudnia ❤❤❤

Mam 5 mroziaczkow a 6 jeszcze walczy ❤❤❤

 

 

No to będzie piękny prezent na Mikołaja!! Odpoczywaj i nie stresuj się!! 😁😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Haaniaa01 napisał:

Hej Yoka, mam pytanie czy na naturalnym cyklu po owulacji będziesz przyjmować jakieś leki czy totalnie naturalnie bez leków ? 

Hej, prawdopodobnie progesteron. Bo będąc dwa razy w ciąży (niestety I pozamaciczna, II poronienie) miałam niski progesteron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, m_art_a napisał:

Cudownie ❤️  to odliczamy teraz dni do tego 6-go!! Widziałaś jak trasferowali zarodka? Ja to wyglądało u Ciebie?

Odliczamy 🙂 była transmisja na żywo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Martuska napisał:

Dziewczynki moje maleństwo już jest że mną ❤❤❤

Testuje w Mikołajki 6 grudnia ❤❤❤

Mam 5 mroziaczkow a 6 jeszcze walczy ❤❤❤

 

 

❤️ Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziomeczko, a jak u Ciebie? Jesteś już po badaniach?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×