Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, madzia:)) napisał:

To chyba też trzeba mieć szczęście bo ja go nie mam 🤣 ja już tak myślę czy zrobić przerwę jeśli teraz się nie uda. Bo już mnie to męczy trochę. Latanie na wizytę, zaś na progesteron, transfer, czekanie do bety. Tyle kasy, poświęceń i nerwów przy okazji a tu nic. Chyba będę musiała się pogodzić z tym że tak musi być i jeśli kiedyś się uda to będzie 🙂 tylko szkoda bo syn ma zaraz 8 lat i ciągle chce rodzeństwo. Ale niestety nie mamy wpływu na to. 

U nas to samo, tyle że syn prawie 7 lat i też czeka na rodzeństwo, mam nadzieję że się doczeka i to już nie długo ☺️ i twój też się doczeka  musimy w to  wierzyć  🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Marza napisał:

Ja mam dzisiaj. Ale czas do 17 i powiem wam, że jakoś specjalnie się nie spieszę żeby jechać do kliniki. 

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, emkw35 napisał:

Dlaczego?

Bo się boję rozczarowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Marza napisał:

Bo się boję rozczarowania. 

Trzymam kciuki

Ja tez bardzo się boje Ale trzeba zrobić test Jedź kochana, jedź. Mam nadzieję, że bedziesz pozytywnie zdziwiona wynikiem 😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marza napisał:

Bo się boję rozczarowania. 

A jak sie czujesz?

Mnie boli brzuch jak na okres wiec chyba się niestety nie powiodło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, emkw35 napisał:

A jak sie czujesz?

Mnie boli brzuch jak na okres wiec chyba się niestety nie powiodło:(

Czuje się normalnie. Kłuje mnie lewy jajnik co jakiś czas. Najbardziej wieczorem. I tylko tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, emkw35 napisał:

A jak sie czujesz?

Mnie boli brzuch jak na okres wiec chyba się niestety nie powiodło:(

eh spokojnie, nie zakładaj najgorszego mnie dzień przed betą też cały dzień pobolewał brzuch jak na okres

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

Powtórz po weekendzie, może jeszcze za wczesnie 😉 normalnie pierwsza betę lekarze zalecają po 10-12 Dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

5 to już chyba ciąża o ile dobrze kojarzę widełki, więc nie myśleć za dużo a po cichu się cieszyć;) Teraz żeby przyrost był odpowiedni, sprawdź za kilka dni,trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, emkw35 napisał:

A jak sie czujesz?

Mnie boli brzuch jak na okres wiec chyba się niestety nie powiodło:(

Mnie bolał jak na okres jak już wiedziałam, ze test jest pozytywny, wiec te bile okresowe nie są wyznacznikiem. Póki nie ma krwawienia jest szansa.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

Ja miałam wynik w tym dniu 4.41 w 8dpt 5.5. W 10dpt wynik spadł do 2.9. Nie chce Cię dobijać i załamywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

Troszkę niska na 7dpt, ale na początku różnie to bywa. Powtórz za 2 dni i wszystko będzie jasne. Ważniejszy jest przyrost niż sama wartość.

Edytowano przez Wiosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

Generalnie wszystko, co jest powyżej 1-2 świadczy o tym, że zarodek się mniej lub bardziej prawidłowo zagnieździł (wg wypowiedzi lekarzy, z którymi rozmawiałam i artykułów, które czytałam) . Może to wyewoluować w jakąś bardziej konkretną betę koło 10dpt i ładnie przyrastać, albo spaść tak jak Madzia pisała powyżej. 

Edytowano przez justysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

Ja w 10 dtp miałam 2,3. Może powtórz jeszcze dla pewności dwa dni.

Edytowano przez Aga5992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marza napisał:

Bo się boję rozczarowania. 

Idź. Sprawdź, będziesz spokojniejszy i pewna. A zawsze jest nadzieja

Edytowano przez Aga5992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

Powtórz za dwa dni może była późna implantacja stąd taka wartość. Lekarz mi tłumaczył że najbardziej wiarygodny wynik jest w 11dpt 5dniowej blastki dlatego, że wtedy liczy się pełne 10 dób od transferu a u Ciebie w zasadzie to 6 i pół dnia od transferu minęło. Koniecznie zweryfikuj jeszcze raz i spokojnie 🙂 to jeszcze nic nie oznacza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

Jak dla mnie wszystko jest na jak najlepszej drodze! Bardzo mocno trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

Trzymam kciuki za przyrosty, za to że zarodeczek się późno zagnieździł i ruszy z kopyta✊💚✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marza co u Ciebie? Siedzisz mi w głowie teraz... Miałam dziś nadzieję na wynik, który da mi odpowiedź. Gdyby wynik był jednoznacznie słaby musiałabym to przełknąć. Gdyby był dobry miałabym nadzieję że jest szansa. Ale widać Ktoś Tam Na Górze jeszcze chce mnie sprawdzić. A ja jestem dziwnie spokojna, co ma być to będzie. Mam ogromną nadzieję, że nasza Kruszynka rozgościła się poprostu później. Może to naiwne, wiem... ale wierzę. W sobotę pojadę i sprawdzę! 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Akszeinga napisał:

Marza co u Ciebie? Siedzisz mi w głowie teraz... Miałam dziś nadzieję na wynik, który da mi odpowiedź. Gdyby wynik był jednoznacznie słaby musiałabym to przełknąć. Gdyby był dobry miałabym nadzieję że jest szansa. Ale widać Ktoś Tam Na Górze jeszcze chce mnie sprawdzić. A ja jestem dziwnie spokojna, co ma być to będzie. Mam ogromną nadzieję, że nasza Kruszynka rozgościła się poprostu później. Może to naiwne, wiem... ale wierzę. W sobotę pojadę i sprawdzę! 

Trzymam kciuki zeby sie udalo i zeby to byla pozna inplantacja ✊🏻 Zawsze jest szansa trzeba wierzyć 🙂 

 

mnie o 15 strasznie boli brzuch, zaczelo się od lewej strony jajnik nie wiem sama co to a teraz juz boli nnie az nad pępkiem, wzięłam nospę i wypiłam niedawno mięte troche przeszlo ale nada czuje 😕 

Edytowano przez Milach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Caffea napisał:

Jak dla mnie wszystko jest na jak najlepszej drodze! Bardzo mocno trzymam kciuki! 

Cześć Kochana! Jesteś! Kiedyś pisałam do Ciebie ale chyba nie byłaś wowczas jakiś czas na forum. Nie wiem wogóle co u Ciebie??? Odezwij się, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Milach napisał:

Trzymam kciuki zeby sie udalo i zeby to byla pozna inplantacja ✊🏻 Zawsze jest szansa trzeba wierzyć 🙂 

Dobrze, że jesteście. O niebo łatwiej! A Ty jak się czujesz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Akszeinga napisał:

Dobrze, że jesteście. O niebo łatwiej! A Ty jak się czujesz?

 

mnie od 15 strasznie boli brzuch, zaczelo się od lewej strony jajnik nie wiem sama co to a teraz juz boli mnie az nad pępkiem, wzięłam nospę i wypiłam niedawno mięte troche przeszlo ale nada czuje 😞 mam nadzieje że to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Milach napisał:

mnie od 15 strasznie boli brzuch, zaczelo się od lewej strony jajnik nie wiem sama co to a teraz juz boli mnie az nad pępkiem, wzięłam nospę i wypiłam niedawno mięte troche przeszlo ale nada czuje 😞 mam nadzieje że to nic złego

Myślę, że to może być dobry znak! Wiadomo, nie ma reguły ale z tego co czytałam na forach, w czasopismach oraz magazynach często zdarza się, że ból brzucha towarzyszy wczesnej ciąży czy implantacji zarodka. Także jak da się wytrzymać to może to dobry znak. Gdyby bolało bardzo to raczej musisz poradzić się lekarza. Mnie z kolei wczoraj też bolał brzuch. Tak jak przed okresem, mocno. Brzuch, plecy, promieniowało do nóg. Miałam wrażenie że zaraz zacznę krwawić, sprawdzałam co chwilę. Nic takiego się nie wydarzyło. W nocy mało spałam. Dziś nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Akszeinga napisał:

Myślę, że to może być dobry znak! Wiadomo, nie ma reguły ale z tego co czytałam na forach, w czasopismach oraz magazynach często zdarza się, że ból brzucha towarzyszy wczesnej ciąży czy implantacji zarodka. Także jak da się wytrzymać to może to dobry znak. Gdyby bolało bardzo to raczej musisz poradzić się lekarza. Mnie z kolei wczoraj też bolał brzuch. Tak jak przed okresem, mocno. Brzuch, plecy, promieniowało do nóg. Miałam wrażenie że zaraz zacznę krwawić, sprawdzałam co chwilę. Nic takiego się nie wydarzyło. W nocy mało spałam. Dziś nic mnie nie boli.

Mnie po obydwu transferach bolał brzuch jak na okres. 1 transfer udany, drugi nie... Więc jak widać trzeba cierpliwie czekać, bo objawy nic nie powiedzą na  100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Akszeinga napisał:

Marza co u Ciebie? Siedzisz mi w głowie teraz... Miałam dziś nadzieję na wynik, który da mi odpowiedź. Gdyby wynik był jednoznacznie słaby musiałabym to przełknąć. Gdyby był dobry miałabym nadzieję że jest szansa. Ale widać Ktoś Tam Na Górze jeszcze chce mnie sprawdzić. A ja jestem dziwnie spokojna, co ma być to będzie. Mam ogromną nadzieję, że nasza Kruszynka rozgościła się poprostu później. Może to naiwne, wiem... ale wierzę. W sobotę pojadę i sprawdzę! 

Ale powiem Ci jeszcze jak pisałam do mojego lekarza wtedy i później rozmawiałam z nim to taki wynik jest też dobry (bynajmniej już tak wnioskuję z tego co mówił). Także mam nadzieję, że za 2 dni zaskoczysz nas wyższym wynikiem. 

Ja ogólnie porównałam swój wynik do innych osób i forum które testowały tego samego dnia i mój rozum mi to podpowiadał że za mało jest i ciągle miałam nadzieję, że się mylę lecz niestety nie udało mi się. Ale mam nadzieję, że Ci się uda ❤

A na objawy to nie ma co patrzeć szczerze. Choć wiem, że je szukamy i szukamy jakiegoś potwierdzenia. Za każdym razem możemy mieć inne. Ja teraz mam przykład nieudanego i udanego (cb) transferu. A teraz zobaczymy jak to będzie. 

Edytowano przez madzia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Akszeinga napisał:

dziewczyny dziś mój 7 dpt. Beta wyszła równe 5, co myśleć ?

 

Zaskoczyło! 🍀🍀🍀 spokojnie powtórz za dwa dni :). Może później się bobasek zadomowił dlatego jest niższa 🙂 

 

mocno mocno trzymam kciuki!!!! 💙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, właśnie sprawdzałam w moim dzienniczku ciazy na która godzinę dokładnie jutro mam kontrol kolejna i wyczytałam jeszcze z notatkach zrobionych przez lekarza, ze wykryto u mnie bakterie chlamydie🤦‍♀️ Czy któraś to przerabiała ? Ogólnie coś mówił o jakiejs infekcji, ale powiedział, ze o tym pogadamy później. Wolałabym jednak to leczyć w miarę szybko niż czekać na później. Nie wiem jak w Pl maja właśnie do tego podejście bo jak widać w DE lajtowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Akszeinga napisał:

Marza co u Ciebie? Siedzisz mi w głowie teraz... Miałam dziś nadzieję na wynik, który da mi odpowiedź. Gdyby wynik był jednoznacznie słaby musiałabym to przełknąć. Gdyby był dobry miałabym nadzieję że jest szansa. Ale widać Ktoś Tam Na Górze jeszcze chce mnie sprawdzić. A ja jestem dziwnie spokojna, co ma być to będzie. Mam ogromną nadzieję, że nasza Kruszynka rozgościła się poprostu później. Może to naiwne, wiem... ale wierzę. W sobotę pojadę i sprawdzę! 

Trzymam mocno kciuki żeby pięknie urosła beta.to że wierzysz nie jest absolutnie naiwne wręcz potrzebne! Będzie dobrze 💪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×