Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Serdecznie zapraszam na forum które jest poświęcone staraczką planującę IN VITRO w roku 2020. Jest to cz.2 forum In vitro 2019. Z racji tego że dużo nas przybywało a jeszcze więcej zaszło w ciąże chciałabym żeby każda z nas sie przedstawiła i krótko napisała na jakim etapie jest. Uniknie to niepotrzebnie zamieszania z pytaniami który transfer itp. Zacznę od siebie, pewnie wiekszość z was mnie już zna bo jestem założycielką tamtego forum i jestem tu najdłużej. A więc:

Ava:

1 ivf- Beta 0

2 ivf - poronienie 5 tydz.

3 ivf - ciąża obumarła 8 tydz. Marcelinka (*) 😞

Obecnie czekam na badania immunologiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

🙂 no tak slusznie jako weteranka zalozylas temat z aktualna data.

 

No to jak przenosimy sie tutaj to, tak:

Magda:

Po 4 inseminacjach (jedna zakonczona ciaza, ale pozamaciczna)

ivf pierwsze bedzie teraz, jestem w trakcie dlugiego protokolu, we wtorek wizyta po ktorej teoretycznie startujemy konkretnie ze stymulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem I ja:) najstarsza 'staraczka' na naszym forum. 

Witam Was serdecznie I ciesze sie, ze tutaj trafilam😊

1 transfer - beta 2.5 😥

2 transfer - beta 8.65😥

Teraz w trakcie usuwania miesniakow na macicy, ktore moga byc przyczyna niepowodzen .

Nastepny transfer sierpien 2020. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 6 lat starań - niepłodność idiopatyczna.

3 inseminację bez rezultatów.

21/12/2019 punkcja pobrane 3 komórki z czego 2 nie przeżyły do 5 dnia.

24/12/2019 transfer 3 dniowego zarodka i udało się ♥️ 

Dzisiaj mam 11 TC 😍🤰🥑🍀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja mam 29 lat i od 5 lat staramy się o dziecko. Od przyszłego miesiąca zaczynamy swoja przygode z in vitro. U nas męska niepłodność wytrysk wsteczny(nasienie w moczu). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I od razu mam pytanie do bardziej doświadczonych.. Bo dostałam rozpiskę od doktora i mam napisane że między 25 a 30 dc mam zrobić USG i jeśli jest wszystko ok to mam zacząć brać estrofen 2 tabletki na noc do miesiączki i odstawić. A jeśli ja mam cykl 29 dni i zrobię usg w 25 dc to znaczy że mam tylko przez 4 dni brać ten lek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. U nas przyczyną niepłodności jest czynnik męski (zby mała ilość nasienia) i czynnik żeński (immunologia). Mamy za sobą 3 nieudane transfery, w tym jeden dwóch zarodków (nigdy beta nawet nie drgnęła). Po szeregu badań jesteśmy gotowi do czwartego transferu, który już w poniedziałek (nasz ostatni zamrożony zarodek). Tym razem będzie podawany accofil. Oby zaskoczyło... 

Na forum jestem obecna od pierwszego transferu. Jeszcze się nie poddaję..! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I od razu mam pytanie do bardziej doświadczonych.. Bo dostałam rozpiskę od doktora i mam napisane że między 25 a 30 dc mam zrobić USG i jeśli jest wszystko ok to mam zacząć brać estrofen 2 tabletki na noc do miesiączki i odstawić. A jeśli ja mam cykl 29 dni i zrobię usg w 25 dc to znaczy że mam tylko przez 4 dni brać ten lek? 

Hej Martyna - o ile w 29. dniu okres się pojawi - to tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 jestem tutaj zupełnie nowa i nawet jeszcze nie zaczęłam się przygotowywać do procedury, która pewnie będzie  nieunikniona. 
Wraz z mężem odebraliśmy wyniki badań i niestety u nas problem leży po stronie męskiej. Na badaniu przez lekarza napisane zostało: praktyczna azoospermia. Czego trochę nie rozumiem bo jednak 1 mln jest oznaczony. Ale tak czy siak chcemy jeszcze spróbować coś zrobić (chociaż pewnie nic z tego nie wyjdzie) i tutaj właśnie mam pierwsze pytanie do kogoś kto spotkał się tez z problemem niepłodności męskiej: jak długo i czy w ogóle dawaliście sobie czas ma próbę poprawy ? I czy chociaż troszkę coś z tego wyszło? Czekamy jeszcze na badania genetyczne, chociaż nie wiem już czy chce znać jakikolwiek wyniki 😕 

chcialam się tez zapytać czy która z Was słyszała lub tez zamierzała wykonywać zabieg poza granicami Polski, mnie zainteresowały Czechy (oprócz konkurencyjnych cen maja tez świetne opinie, których niestety w klinikach w Polsce - u nas w Krakowie - powiedzieć nie mogę. ) 

wiem ze jestem dopiero na początku tej ciężkiej drogi... i mam masę myśli w głowie i trochę nie wiem jak się za to wszystko zabrać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam tabletki lametta. Pozostało w opakowaniu 13sztuk. Cena 20zl data ważności 06.2021 zainteresowanych proszę pisać na adres izabela.agnieszka.urbanska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum nie jest tak fajne jak to z 2019r....nic tu się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało się otrzymać dofinansowanie mojej koleżance. Leczy się w Invikcie. Mają świetnych specjalistów, skuteczne metody, nowoczesny sprzęt i wieloletnie doświadczenie na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Pola, po dwóch nieudanych inseminacjach, teraz in vitro, jestem 4 dni po transferze 2 zarodków. W czasie punkcji pobrano 10 pęcherzyków, 6 zapłodnione z czego 5 się zaczęło dzielić. Z nich dwa dostałam, jeden obumarł i dwa zamrożone. Nie mogę się doczekać testu. Leczę się w klinice w czeskiej Ostravie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2020 o 10:51, maria.marysia.mama napisał:

Właśnie udało się otrzymać dofinansowanie mojej koleżance. Leczy się w Invikcie. Mają świetnych specjalistów, skuteczne metody, nowoczesny sprzęt i wieloletnie doświadczenie na polskim rynku.

Tak. W tym roku też ruszył miejski program dofinansowania in vitro. W dużym stopniu decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto się pospieszyć. Powodzenia dla wszystkich starających!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×