Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niska

Właśnie mąż poszedł na wódeczke do sąsiada.poklocilismy się,

Polecane posty

Gość Niska

Padło parę przykrych słów z jego strony do mnie, oczywiście kłótnia w ogóle nie potrzebna moim zdaniem,i ja jej nie zaczęłam.zostawil zapłakaną żonę o tej porze(która na pewno nie zaśnie,a naprawdę jest zmęczona dniem który właśnie mija).ważne że on teraz poszedł na chlanie,reszta jest nieważna.to nic że jutro będzie zdychał,ja muszę znów zająć się dwójką dzieci,wybrać się do kościoła,ugotować obiad.dlaczego faceci mają tak łatwo w życiu.dlaczego ja tak nie mam.wssystko na mojej głowie.i zawsze jak kłótnia to przeze mnie,bo wiecznie moja wina....nosz kur.w tej sytuacji mąż powinien zostać przy żonie,doprowadził mnie do łez to niech będzie obok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Padło parę przykrych słów z jego strony do mnie, oczywiście kłótnia w ogóle nie potrzebna moim zdaniem,i ja jej nie zaczęłam.zostawil zapłakaną żonę o tej porze(która na pewno nie zaśnie,a naprawdę jest zmęczona dniem który właśnie mija).ważne że on teraz poszedł na chlanie,reszta jest nieważna.to nic że jutro będzie zdychał,ja muszę znów zająć się dwójką dzieci,wybrać się do kościoła,ugotować obiad.dlaczego faceci mają tak łatwo w życiu.dlaczego ja tak nie mam.wssystko na mojej głowie.i zawsze jak kłótnia to przeze mnie,bo wiecznie moja wina....nosz kur.w tej sytuacji mąż powinien zostać przy żonie,doprowadził mnie do łez to niech będzie obok!

Dlaczego faceci mają tak łatwo? Bo to ty zajmujesz się dziecmi, gotujesz obiady... po co? to nie jest twój obowiązek, sama sobie uznałas to za swoją powinność i marudzisz. Zostaw mu jutro dzieci, obiadu nie gotuj i idź na imprezę. Do kościoła tez nie musisz iść. Bog jest wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie, nie musisz lecieć do  kościoła, nie musisz gotować obiadu i zajmować się dziećmi. Możesz zostawić je w domu  z ojcem, a sama iść na obiad do restauracji A później do kina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiesz autorko...oglądałam niedawno pewien dokument i choć nie na temat to bardzo spodobała mi się dosyć uniwersalna puenta, mianowicie : "dlaczego oni to robią? Bo MOGĄ, bo my im na to pozwalamy. " Przemysl to i zacznij odpowiednio postępować. Nie musisz nic dodawac bo wiem ze nie zrobisz zupelnie nic a nadal bedziesz biadolic i tkwic w swoim polozeniu. Jak w wiekszosci tematow tego typu za chwile napiszesz, ze nie pracujesz, nie masz dokąd pójść i znikad nie masz pomocy...no to zrób z nim sobie jeszcze kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słaba manipulacja! 0/10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poleciałać na bad boya to tak się kończy. 2020 rok a kobiety nadal takie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Poleciałać na bad boya to tak się kończy. 2020 rok a kobiety nadal takie głupie

Chłopy też głupie bo bad boyów bronią i zrzucają winę na kobiety co na kafe widać codziennie. Zawsze w tematach wina kobiety, nawet jak on zdradza czy kłamie. Te bad boye to się dobrze ustawiają i wśród kobiet i wśród mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska
 

Poleciałać na bad boya to tak się kończy. 2020 rok a kobiety nadal takie głupie

To żaden bad boy był.to był normalny mężczyzna.10 lat po ślubie.przerosla go choroba, codzienne obowiązki przy dwójce dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

9.II - imieniny: Gorsława, Gorzysława i Sulisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Także tego
 

To żaden bad boy był.to był normalny mężczyzna.10 lat po ślubie.przerosla go choroba, codzienne obowiązki przy dwójce 

Jak go usprawiedliwiasz to po co pytasz?

Bądź cicho,  nie narzekaj i rób swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Chłopy też głupie bo bad boyów bronią i zrzucają winę na kobiety co na kafe widać codziennie. Zawsze w tematach wina kobiety, nawet jak on zdradza czy kłamie. Te bad boye to się dobrze ustawiają i wśród kobiet i wśród mężczyzn. 

no oni nie biorą sobie bad boyów za facetów, gdyż homo nie jest akceptowalne w naszym kraju, więć pretensje mogą mieć dorosłe kobietki do siebie. nie ma ofiar, są tylko ochotniczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

9.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Ansbert, Apolonia, Bernard,  Bernarda, Cyryl, Donat, Eryk,  Eryka, Jakub, Marian, Mariusz, Nikifor, Pola, Pryma, Prymus, Rajnold, Reginald, Sabin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×