Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bull 19cm

Cuckold

Polecane posty

Gość Bull 19cm

Jestem w relacji cuckold z jedna parą od miesiąca i to co widzę bardzo mnie dziwi. 

Poznaliśmy się przez internet para lekko po trzydziestce, ja przed trzydziestką. Spotykamy się tylko w hotelu ale co jej mąż wyrabia to trochę mnie przerasta. 

Jak przychodzę on sam ja zaczyna rozbierać, szykuje mi miejsce, potem gdy kończę w niej on zlizuje moja sperme. 

Czy ktos jest w takiej relacji?

Gość Weriniak

A lubisz gdy zlizuje twoja spermę?

Czy potem ty zlizujesz jego?

Gość Bull 19cm

Nie, nie zlizuje jego spermy on tylko sobie wali i na ręcznik spuszcza. 

Gość Marta1990

My jesteśmy w takiej relacji 5 miesięcy i mojego męża bardzo podnieca jak kochanek od tyłu wchodzi analnie. 

Gość Herman

Bull 19cm skąd jesteś? 

Gość Bull 19cm

Wroclaw

Gość Amadeusz

Parę lat temu jak usłyszałem o cuckold to się dziwiłem kto w ogóle takie coś wyrabia a teraz sąsiedzi, koleżanka z pracy i kuzynka. To już tak jakby taka normalnosc.Co prawda moja żona mówi że to ją ani trochę nie kręci, ale ja bym chciał spróbować. 

Gość ParaWarszawa

Mamy po 25 lat, oboje chcemy urozmaicać sobie intymne sfery dlatego szukamy Pana powyżej 35 lat z dużym. 

Spotkania tylko u nas. 

Jest duże parcie i moda na takie związki , ale do tego muszą byc spełnione pewne warunki aby małżenstwo się nie rozleciało. Mąż ma małego , żona bezwarunkowo zakochana w mężu uczuciowo , niezależni finansowo ani układowo, małżenstwo z wieloletnim stanem, brak zazdrosci o żonę ( jak odejdzie to nastepną znajdę ). Wiele związków nie wytrzymuje psychicznie, facet nie jest wstanie się uporac szczególnie po czasie z zdradą żony ( tak to jest zdrada pomimo przkłamywania że skoro wie to juz nie ) , często poniżanie go jako rogacza zmienia mu psychikę i wariuje, żona zauracza się bulem i odchodzi. Spróbujcie znależć małżenstwa które to robią więcej niż 10 a nawt pięć lat , jest ich kilka reszta się rozleciała no chyba że kwestia biseksualizmu męża wyszła albo impotencji połączonej z brakiem uczuc do jeszcze żony. Ostatni promuje się rozwalanie związków małżenskich : cuckold, zdradzy , może to ukryty cel aby ludzie żyli w wyobcowaniu, sami, bez wsparcia jak roboty - z dnia na dień .

Pisze kolejny raz to samo, chcecie się bawić w cuckold ok, ale ma być kolejny krok w waszym życiu sexualnym, gdy wcześniej przerobicie razem mnóstwo innych rzeczy, a nie rok bzykania po bożemu i cuckold.

My z zona zaczelismy przygode z cuckold pare miesiecy temu od 2 mies zona ma stalego kochanka na razie jest miedzy nami ok ale przyznaje ze bywaja zgrzyty

Mnie by bardziej interesowała sytuacja gdzie mój kumpel tuż przed moim weselem zapładnia mi żonę. Godzinę przed weselem ubieramy się razem z żoną, takie ma być przyjęcie raczej nie wesele. I w momencie kiedy się ubieramy kumpel wchodzi do pokoju , rozbiera żonę i ją soczyście zapładnia a ja stoję w drzwiach i patrzę czy nikt nie idzie. Mój email: waldekbruki@yandex.ru

Poczytałem o cuckold (nowe dla mnie) i z serca szczerze wszystkim odradzam taką zabawę. Piszę z poziomu emocji i wiedzy psychologicznej. Nie chodzi o etykę, chodzi o "grę" psychologiczną. Każda gra ma jakieś zasady i cel jawny ale też cel niejawny (ukryty) i czytając o cuckold widzę tam podążanie do cierpienia i zranienia. W/g mnie to taka psychologiczna autoagresja. Widzę tam cierpienie, ból, rozczarowanie, łzy i zgrzytanie zębów ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować