Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jakie marki modowe lubi młodzież? Co kupić na prezent?

Polecane posty

Gość Gość

Chciałam na prezent urodzinowy dla siostrzeńca kupić kartę podarunkową do jakiegoś modnego sklepu z ubraniami. Jest zastrzeżenie od siostry, że ma być prezent a nie gotówki. Z tego co wiem on interesuje się modą, więc pomyślałam o karce podarunkowej do jakiejś marki? Ale nie wiem co jest teraz ok dla młodzieży? A nie mam pretekstu jak go wypytać. Czy orientujecie się może z czym nie strzelę gafy, żeby nie powiedział, że obciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A w jakim wieku jest siostrzeniec? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ile ma lat i w ile chcesz na to przeznaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Chciałam na prezent urodzinowy dla siostrzeńca kupić kartę podarunkową do jakiegoś modnego sklepu z ubraniami. Jest zastrzeżenie od siostry, że ma być prezent a nie gotówki. Z tego co wiem on interesuje się modą, więc pomyślałam o karce podarunkowej do jakiejś marki? Ale nie wiem co jest teraz ok dla młodzieży? A nie mam pretekstu jak go wypytać. Czy orientujecie się może z czym nie strzelę gafy, żeby nie powiedział, że obciach?

A nie możesz spytać siostrzeńca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla nastolatka to może Cropp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po prostu zapytaj siostry, które marki chłopak najchętniej nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ncncncnx

Tomy Hilfiger, Guess albo z tańszych big star, 4F 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie napisałaś wieku chlopaka i stylu, jaki lubi. I jaką kwotę bierzesz pod uwagę? Ja mam córkę 17 lat, moja siostra kupila jej bon do wskazanej galerii i może kupić co chce na podaną kwotę w większości sklepów. Może to jest jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dla nastolatka to może Cropp. 

Serio? Ty chyba nie masz pojęcia o czym mówisz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Serio? Ty chyba nie masz pojęcia o czym mówisz 😄

 

Mam pojęcie, bo zakładam, że nie jest to karta podarunkowa na sumę 1500 zł czy 2000.  Jestem mamą pietnastolatka i znam mnóstwo dzieciakóww tym wieku. Każde z nich lubi Croppa. Oczywiście może podarować kartę podarunkową do innego sklepu, typu 50 style, ale marka Adidas czy Nike jest droższa. Choć w tym akurat sklepie można dostać też tańsze marki typu Lotto czy Umbro. Oczywiście można podarować kartę podarunkową do marek Guess, CK czy TH, ale nie znam sklepów stacjonarnych z tymi markami. I wszystko zależy od kwoty jaką przeznaczamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×