Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie umiem eksponować i z dumą prezentować ciąży jak Lewa czy inne. Dziecko drugie też chciane a jakoś ja się w tym stanie czuje pokracznie, jak to zmienić? Więcej raczej w ciąży nie będę. Jak docenić ten stan?

Polecane posty

Gość Gość

Jakoś nie umiem tak eksponować brzucha, dobierać super eksponujących bluzek... Czuje się mniej atrakcyjna i zazdroszczę osobom które robią z tego atut, ja nie umiem. I nie wiem jak to się ma do tego, że jak nie była w ciąży to z zazdrością patrzyłam na osoby prezentujące te brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzjxsjjs

No i chwała Ci z to, jedna z ostatnich normalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz, na zdjęciu wszystko pięknie wygląda 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jakoś nie umiem tak eksponować brzucha, dobierać super eksponujących bluzek... Czuje się mniej atrakcyjna i zazdroszczę osobom które robią z tego atut, ja nie umiem. I nie wiem jak to się ma do tego, że jak nie była w ciąży to z zazdrością patrzyłam na osoby prezentujące te brzuszki

Ja nie potrafiłam zaakceptować swojego ciała w ciąży, inne ciężarne też wydają mi się zdeformowane i nie rozumiem rozczulania i zachwytów. Byłam szczęśliwa jak skończyła się ciąża i połóg i odzyskałam swoje normalne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jakoś nie umiem tak eksponować brzucha, dobierać super eksponujących bluzek... Czuje się mniej atrakcyjna i zazdroszczę osobom które robią z tego atut, ja nie umiem. I nie wiem jak to się ma do tego, że jak nie była w ciąży to z zazdrością patrzyłam na osoby prezentujące te brzuszki

Ja nie potrafiłam zaakceptować swojego ciała w ciąży, inne ciężarne też wydają mi się zdeformowane i nie rozumiem rozczulania i zachwytów. Byłam szczęśliwa jak skończyła się ciąża i połóg i odzyskałam swoje normalne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caz

Ale w czym problem, ciazowy brzuch i tak za moment zniknie. Nie szkoda czasu na takie rozterki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Z prezentowaniem brzuszka to jest tak że używam ubrań sprzed ciąży i siłą rzeczy w 8 miesiącu odstaje, prezentuje się sam. Mam 5kilo na plusie więc nie jest to jakis ogrom ale i tak czuje się pokracznie, tak jak mówisz mniej atrakcyjna, ale cóż, minie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zatem podziwiam osoby które w tym stanie się czują jak boginie seksu a są i takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś normalna 🙂 Nienormalne jest wywalanie brzucha i podkreślanie za wszelką cenę kształtów a potem te same proszą o prywatność i się dziwią, że traktują je jak klacze rozpłodowe i się śmieją. Same się jak na wybiegu pokazują i całą swoją intymność wywalają. Nie przejmuj się, ciąża to bardzo osobisty czas 😉  nie wymagaj od siebie niczego i oczekuj na dziecko spokojnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo dla nich ciąża to zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stan jak stan. Minie za dziewięć miesięcy i czym tu się ekscytować 🙂 Trzeba o siebie i dziecko w brzuchu dbać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×