Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Kobiety dbajace o siebie powiedzcie gdzie z tym sie udać?

Polecane posty

Gość Gość

Co robicie by miec piękna,nawilzona ,świeża cerę? Jakie zabiegi polecacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze? Nie miałam żadnych zabiegów. Po prostu nie nakładać tapety na ryj bo to zatyka pory. Myć twarz dobrymi preparatami dobranymi do twojego typu cery. Może jakiś krem nawilżający. 

Jedyny zabieg jaki polecam to czyszczenie buzi...i to wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Szczerze? Nie miałam żadnych zabiegów. Po prostu nie nakładać tapety na ryj bo to zatyka pory. Myć twarz dobrymi preparatami dobranymi do twojego typu cery. Może jakiś krem nawilżający. 

Jedyny zabieg jaki polecam to czyszczenie buzi...i to wszystko 

Tapety nie nakładam, myje i oczyszczam twarz, używam naturalnych kosmetyków, a ostatnio jestem zmęczona na twarzy, świece sie i cała czerwona jestem. Cera tez stała się tłusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak wygląda twoja codzienna pielęgnacja? Jakich konkretnie kosmetyków używasz? Trudno powiedzieć co robisz nie tak bo mało piszesz 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tapety nie nakładam, myje i oczyszczam twarz, używam naturalnych kosmetyków, a ostatnio jestem zmęczona na twarzy, świece sie i cała czerwona jestem. Cera tez stała się tłusta.

No tak. Zapomniałam dopisać o diecie. Może nad tym popracuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No tak. Zapomniałam dopisać o diecie. Może nad tym popracuj?

Dieta ok. Mięsa nie jem, mało smazonegi, nie palę, nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Co robicie by miec piękna,nawilzona ,świeża cerę? Jakie zabiegi polecacie? 

Zdrowa dieta, dużo wody i mezoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A jak wygląda twoja codzienna pielęgnacja? Jakich konkretnie kosmetyków używasz? Trudno powiedzieć co robisz nie tak bo mało piszesz 

 

 

Kosmetyki z firmy Vianek. Rano oczyszczanie płynem miceralnym,tonik, krem na dzień. Wieczorsm oczyszczanie, mycie żelem, dwa-trzy razy w tygodniu maseczka lub zluszczanie, krem na noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli

A jak z otoczeniem? Klimatyzacja, sztuczne światło, mróz, pył, wahania temperatur?

Nawadnianie to jak najbardziej, jakieś zioła np. nagietek do picia. Maseczki z ziół, olejki makadamia, z awokado, z pestek dyni, ekstrakt z jagód acai, woda różana, żel aloesowy, olej kokosowy (ten pachnący) - do kupienia w Rossmann, ryby typu makrela, oliwa, oliwki - zdrowe tłuszcze. Tam gdzie skóra się przetłuszcza jest czasami niesamowicie sucha, aż się tapla w tym sebum.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Vianek u mnie powodował wrażenie tlustej skóry i wlasnie taki polysk, jakbym byla spocona. Dla mnie beznadziejne kremy. Po co tyle oczyszczasz twarz skoro nie masz makijażu? Ja myje rano pianka, kremik i już. Wieczorem tak samo. Plynem zmywam makijaz jak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Vianek u mnie powodował wrażenie tlustej skóry i wlasnie taki polysk, jakbym byla spocona. Dla mnie beznadziejne kremy. Po co tyle oczyszczasz twarz skoro nie masz makijażu? Ja myje rano pianka, kremik i już. Wieczorem tak samo. Plynem zmywam makijaz jak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Vianek u mnie powodował wrażenie tlustej skóry i wlasnie taki polysk, jakbym byla spocona. Dla mnie beznadziejne kremy. Po co tyle oczyszczasz twarz skoro nie masz makijażu? Ja myje rano pianka, kremik i już. Wieczorem tak samo. Plynem zmywam makijaz jak mam.

Mi do tej pory odpowiadał ten krem. Może powinnam zmienić... Tylko na jaki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma dobrej pielęgnacji poniżej  jakiś 80 zł.Oczyszczanie, mycie, tonizacja, nawilżanie to codzienność plus jakieś dwa razy w tygodniu peeling, maska, używanie serum, filtry, kwasy, retinoid, retinol.Krem pod oczy to też obowiązek, żaden korektor nie będzie dobrze wyglądał pod okiem jeśli nie będzie się stosować kremu specjalnie na tę okolice.Nakładając krem na twarz stosujemy ruchy w górę, nie ciągniemy skóry a już zwłaszcza tej pod okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

krem nawilżający na noc i na dzień, delikatny pilling codzienny i do tego nie używam podkładu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A jak z otoczeniem? Klimatyzacja, sztuczne światło, mróz, pył, wahania temperatur?

Nawadnianie to jak najbardziej, jakieś zioła np. nagietek do picia. Maseczki z ziół, olejki makadamia, z awokado, z pestek dyni, ekstrakt z jagód acai, woda różana, żel aloesowy, olej kokosowy (ten pachnący) - do kupienia w Rossmann, ryby typu makrela, oliwa, oliwki - zdrowe tłuszcze. Tam gdzie skóra się przetłuszcza jest czasami niesamowicie sucha, aż się tapla w tym sebum.

 

Otoczenie bez szału, pogoda wiadomo jaka, ale używam kremów ochronnych. Pije zielona herbatę, imbir, miętę, czasem jakies owocowe, wodę z ogórkiem, pomarańcza i miętą.

Przyznam,że ostatnio dostalam trochę bolu tyłka, bo widziałam moja znajoma która jest "zrobiona". Powiększyła usta, widać poprawki na twarzy, to mnie nie kręci... ale cerę ma piekna, brwi, wlosy cudne. Spokojnie można jej odjąć lat. Poczułam się przy niej bardzo zaniedbana,zmęczona, starsza... eh 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Etam jak ktoś ma kiepskie geny to jnic nie da stosowanie drogich kosmetykow. Ostatnio oglądałam program "nasz nowy dom". Babka 43 l ,4 dzieci w domu brak łazienki,bieda  a kobieta wyglądała młodo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Etam jak ktoś ma kiepskie geny to jnic nie da stosowanie drogich kosmetykow. Ostatnio oglądałam program "nasz nowy dom". Babka 43 l ,4 dzieci w domu brak łazienki,bieda  a kobieta wyglądała młodo.  

Moja mama ma lepszą cerę a całe życie tylko nivea używa. Obie mamy cerę naczynkowa, co.tez daje się mi we znaki. W ciazy i po miałam świetną cere,a 3 lata po porodzie sie sypie. Wlosy tez pełne siwizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie ma dobrej pielęgnacji poniżej  jakiś 80 zł.Oczyszczanie, mycie, tonizacja, nawilżanie to codzienność plus jakieś dwa razy w tygodniu peeling, maska, używanie serum, filtry, kwasy, retinoid, retinol.Krem pod oczy to też obowiązek, żaden korektor nie będzie dobrze wyglądał pod okiem jeśli nie będzie się stosować kremu specjalnie na tę okolice.Nakładając krem na twarz stosujemy ruchy w górę, nie ciągniemy skóry a już zwłaszcza tej pod okiem.

Cena to nie problem, przecież nie kupuje sie tego co miesiąc. Polecisz jakies dobre kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Oczywiście że są tańsze kosmetyki, a najlepsze to The Ordinary, teraz na całym świecie się wyprzedają. Nie ma sensu wydawać na clinique czy este lauder żeby mieć mikroplastik, nylon czy parafine na twarzy to nie o to chodzi. Nie cena odpowiada za jakość kosmetyku ale skład.

Najważniejsze CZYM oczyszczasz twarz. A druga sprawa tonizacja, bez tego nawet najlepsze kremy będą działać gorzej i będą się namnazac bakterie bo zwyczajnie niszczysz sobie barierę hydrolipidową. 

A jak ktoś pseudomadry pisze że bez makijażu nie trzeba myć twarzy to chyba ma coś na bakier z higieną, brzydza mnie tacy ludzie ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrażliwa

Vianek jest fajny i Orientana.Oczywiście trzeba dobierać kremy i żele do mycia pod kątem cery.Naczynkowa jest zazwyczaj sucha a ja mam mieszaną i jak coś mnie zapcha to pryszcze wyskakują.Ile już kosmetyków próbowałam,zliczyć się nie da 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Vianek jest fajny i Orientana.Oczywiście trzeba dobierać kremy i żele do mycia pod kątem cery.Naczynkowa jest zazwyczaj sucha a ja mam mieszaną i jak coś mnie zapcha to pryszcze wyskakują.Ile już kosmetyków próbowałam,zliczyć się nie da 😢

Niby tak, a ja mam tłustą skórę w okolicy T, policzki suche.  Jeszcze Sylveco używałam, ale konsystencja mi nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tapety nie nakładam, myje i oczyszczam twarz, używam naturalnych kosmetyków, a ostatnio jestem zmęczona na twarzy, świece sie i cała czerwona jestem. Cera tez stała się tłusta.

Wydaje mi się, że zaczął ci się jakiś stan zapalny, takie objawy bywają przy początkach trądziku różowatego np. Może być problem hormonalny po prostu, i pielęgnacja, która do tej pory się sprawdzała przestała działać, a może być i wina źle dobranych kosmetyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kwas mlekowy, ale koniecznie trzeba najpierw sprawdzic reakcje alergiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Dieta ok. Mięsa nie jem, mało smazonegi, nie palę, nie pije

Nie. Ta dieta nie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mięso trzeba jeść.Dobre jest na skórę,bo jest w nim kolagen.

Smażone jest niezdrowe dla wątroby e dla skóry może być,bo skóra lubi tłuszcze z jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kolagen, suplementuje juz 3 miesiace i jestem bardzo zadowolona, codziennie wieczorem pije ten https://natureessence.ch/pl/collagen-for-your-beauty-30-5g/ jest troche kosztowny ale opakowanie starcza na 30 dni, jest zalaczona miarka, na stronie jest tez znizka do wykozystania, z kodem 0208 jest 10% taniej. Pozbylam sie tradziku, z ktorym walczylam ponad rok, skora jest bardziej napieta, mam bardzo zaawansowany celulit, ktory jest mniej widoczny, moje nogi przestaly puchnac i byc ciezkie a cialo przestalo zbierac wode, mam lsniace wlosy i mocne paznokcie, to tyle zauwazylam po 3 miesiacach stosowania. Bardzo polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomogły pigułki hormonalne, które przy okazji zabezpieczały mnie przed ciążą, ale teraz już skończyłam kuracje i mam diafragmę dopochwową, jest to mechaniczna metoda i całkiem się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×