Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Kobiety dbajace o siebie powiedzcie gdzie z tym sie udać?

Polecane posty

Dieta jest najważniejsza.

Wysypiac się i nie stresować.

A przede wszystkim pogoda ducha.

Wściekłość pozostawia swój ślad 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może peeling kawitacyjny? Ja używam w domu. W zeszłym roku chodziłam na zabiegi na twarz ale nie jestem w stanie powiedzieć co mialam robione 😅 zdałam się na kosmetyczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2020 o 20:03, Gość Gość napisał:

Tapety nie nakładam, myje i oczyszczam twarz, używam naturalnych kosmetyków, a ostatnio jestem zmęczona na twarzy, świece sie i cała czerwona jestem. Cera tez stała się tłusta.

Idź do kosmetyczki w celu zbadania, czy nie masz trądziku różowatego.

Naturalne kosmetyki wbrew pozorom wcale nie są takie wspaniałe, bo bardzo często uczulają.

 

Polecam ogólnie zabiegi w gabinecie kosmetycznym, typu darsonwalizacja, mikrodermabrazja, kwasy owocowe.... Po diagnozie cery, kosmetyczka coś dobierze. I na pewno lepiej trafi z oceną po zobaczeniu cery, niż my tutaj tylko czytając.

 

Pozdrawiam, Kosmetyczka.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas covida odkryłam że parówki z ziół świetnie oczyszczają i odświeżają cere. Mialam leczyc zatoki a w efekcie cere mialam jak nastolatka 😁 co do zabiegów to wszystko jest łataniem śladów wieku i owszem zabiegi kosmetyczne coś tam pomagają ale z kasy trzeba wyskoczyć regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2023 o 15:45, KateZRzeszowa napisał:

Ja podczas covida odkryłam że parówki z ziół świetnie oczyszczają i odświeżają cere. Mialam leczyc zatoki a w efekcie cere mialam jak nastolatka 😁 co do zabiegów to wszystko jest łataniem śladów wieku i owszem zabiegi kosmetyczne coś tam pomagają ale z kasy trzeba wyskoczyć regularnie

O, ciekawe, a jakich ziół używałaś? 

Z tego co wiem ciepłe Parówki nie są dobre dla cery, rozszerzają pory, naczynia krwionośne co dla osób z porami jak kratery i popękanymi naczynkami (m. In. Dla mnie) nie działają dobrze. Zamykałas pory po takiej parowce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Qiann napisał:

 

Tak samo. Mam naczyńkową cerę ale normalną. Przy parówce twarz się rozogniała, naczyńka się rozszerzały. Pękniętych naczynek nie mam i nie miałam. Po ciepłej kąpieli czy umyciu ciepłą wodą zawsze trzeba przemyć twarz letnią wodą. Wtedy pory się zamykają.

Polecam przykładać coś zmrożonego, ale również przez materiał / ściereczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×