Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

A gdyby tak.....

Polecane posty

Gość gosc

w jednym miesiacu rozpocząć:

- psychoterapie

- cwiczenia na silowni

- jogging

- stopniowa wymiane garderoby

- zdrowa diete

- konsultacje z chirurgiem plastycznym

- diagnostyke u urologa zaburzen erekcji

- cwiczenia na przedluzanie pe.ni.sa.

- poszukiwania nowej, lepszej pracy

- peeling kwasowy na zmarszczki

- loxon na zakola

 

TO MIALBYM SZANSE POD KONIEC TEGO ROKU BYC WYGRYWEM, ktory jest panem zycia, ma nowych znajomych i umawia sie bez problemu z kobietami i jest dla nich fajnym partnerem?

PS mam 40 lat, niedlugo 41, przesralem cale swoje dorosle zycie, ale chce by ten rok byl dla mnie przelomowy. Fantazjuje o lepszym zyciu latami, a na codzien mam zycie przegrywa.

PS 2 mialem tu juz nie pisac, ale jak sami widzicie, mysle powaznie o zmianach (ten post jest chyba tego dowodem....) i chcialem je z Wami skonsultowac, przed wdrozeniem w zycie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na twoim miejscu to ja bym się skupiła na psychoterapii...z doświadczenia wiem że z gówna bata nie ukrecisz choćbys się obficie zesral więc fantazjuj dalej. 40 lat 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Proszę o bardziej przemyślane wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze, albo najgorsze jest, ze dla kogos wiodacego powolne zycie przegrywa, taka zmiana jest b. trudna, bo ten ktos ma zle nawyki, i te rzeczy, ktore wymienilem, bardzo by go obciazaly

jak ktos cwiczy na silce od 10 lat, to dla niego to norma, jak ktos ledwo zwleka sie z lozka z rana, to dla niego to bylaby katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

najlepsze, albo najgorsze jest, ze dla kogos wiodacego powolne zycie przegrywa, taka zmiana jest b. trudna, bo ten ktos ma zle nawyki, i te rzeczy, ktore wymienilem, bardzo by go obciazaly

jak ktos cwiczy na silce od 10 lat, to dla niego to norma, jak ktos ledwo zwleka sie z lozka z rana, to dla niego to bylaby katorga

Dobrze, że tu jesteś. Kafe uczy, kafe bawi. Co tam w Urzędzie Gminy? Nie zadekretowano przypadkiem jakiejś obligatoryjnej siłowni dla mieszkańców gminy, którzy przekroczyli czterdziesty rok życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siła Ducha wolnego od iluzji Maya potrafiłaby przenosic góry i doliny gdyby tylko chciała i miała na to ochotę 😌 🥳🥺  sorry ale taka prawda 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A po co to komu lepiej nadal prowadzić życie takie samo jak przedtem po co się wysilać i starać dążyć do czegoś ? No po co jakieś tam postanowienia sobie i cele do spełnienia stawiać ? No nie lepiej żyć sobie dniem dzisiejszym  przeżywać dzień tak samo jak by to było to samo ciągle ? Po co robić coś jak można sobie siedzieć i nic nie robić tylko żyć z dnia na dzień tak samo nie przejmując się tym co będzie za miesiąc albo za rok ?

Opisales/as ideę przyświecającą egzystencji mojego ojca. Mogę rzec, że bardzo ciężko jest żyć obok człowieka, który ma takie motto życiowe. Taki trochę duchowy menel. A już najgorzej, jeśli by jakiś element mojego życia miałby zależeć od niego... Zgroza!

Tak więc, ja nie mam nic przeciwko  słodkiej mentalnej wegetacji, natomiast unikam takich ludzi jak ognia. Tylko towarzysko. Od czasu do czasu. Inaczej grozi rozstrojem. Mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja większość moich wypowiedzi piszę jako ironia /sarkazm / nie znaczy co znaczy 😉  Miło mnie że moją wypowiedzią przypominam komuś własną rodzinę heh ...

Dziękuję za objaśnienie. Naprawdę bym się nie kapnęła, choć sama często piszę w ten sposób... 🙄

A o swej rodzinie zawsze myślę z rozrzewnieniem. Niestety kiedy wypowiadam się o niej publicznie, zazwyczaj jest to przyjmowane z niesmakiem i niedowierzaniem😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem ja nie mam ojca więc się nie wypowiadam bo nie wiem jak to jest mieć ojca nawet .

Cóż, różne ojce bywaja. Takie co siarę robią i takie co ich nie ma. Obok jest temat o rodzicach swingersach😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

najlepsze, albo najgorsze jest, ze dla kogos wiodacego powolne zycie przegrywa, taka zmiana jest b. trudna, bo ten ktos ma zle nawyki, i te rzeczy, ktore wymienilem, bardzo by go obciazaly

jak ktos cwiczy na silce od 10 lat, to dla niego to norma, jak ktos ledwo zwleka sie z lozka z rana, to dla niego to bylaby katorga

Jest trudna. Ale możliwa. Kobiety te najladniejsze,niektóre i może mają jakąś tam urodę,lepsze geny,ale i tak każda powinna(bo nie każda tak robi) dbać o siebie. O włosy,cerę,paznokcie też,chociaż pójdą teraz do kosmetyczki i już mają paznokietki zrobione. O ciało,ja np. jestem wiecznie szczupła,taka budowa,więc nie przytyję na tyle,ale te,które mają słaby metabolizm i szybko tyją,to żeby nie wyglądać po czasie jak beczka ćwiczą. Niestety. Siłownia albo ćwiczenia w domu. Ale można mieć nastawienie do tego jako nie obowiązek,zadanie,przymus,a raczej jako taki przerywnik między obiadem a kolacja np 😏

Masz 41 lat,jesteś zaniedbany..to jak chcesz kobiety,w dodatku ładnej to musisz się wziąć za siebie. Nie liczyć,że wygrasz miliony bo to naprawdę mało,mało realne...a czas leci i Ci przecieka przez palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×