Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Pytanie do Panów - utrzymywanie kobiet, chcecie, nie, jest to problem w zwiazku czy nie?

Polecane posty

Nie powiedziałbym. Interesowność jest wszędzie, a waluta nie zawsze ma nominał. I co? Zapewniasz to wszystko i naprawdę nie oczekujesz nic w zamian? Nie bądź hipokrytą.

A tak na marginesie. Nie oczekując niczego, dostaję wszystko.

Jednorazowy numerek? Kobieta musi wiedzieć, że na swojego faceta zawsze może liczyć. W każdej sytuacji.

Mężczyzna też musi wiedzieć ,że na swoją kobietę zawsze może liczyć . Numerek nie musi być jednorazowy .

Mężczyzna też musi wiedzieć ,że na swoją kobietę zawsze może liczyć . Numerek nie musi być jednorazowy .

I tutaj jest pies pogrzebany.

A tak na marginesie. Nie oczekując niczego, dostaję wszystko.

Kwestia reakcji na to jakbyś tego wszystkiego nie dostawał.

Kwestia reakcji na to jakbyś tego wszystkiego nie dostawał.

Świat by się nie zawalił. Robiłbym dalej to do czego sam się zobowiązałem.

• Like 1

Świat by się nie zawalił. Robiłbym dalej to do czego sam się zobowiązałem.

Ale niesmak by pewnie był i zawód lekki i rozczarowanie. Nie ma sensu się spierać, czyja racja jest mojsza 😛 

Utrzymuje zone już 12 lat i chwalę sobie taki układ. :)

Utrzymujesz czy tworzycie związek? "Utrzymuję" to choojowe słowo.

Ale niesmak by pewnie był i zawód lekki i rozczarowanie. Nie ma sensu się spierać, czyja racja jest mojsza 😛 

Nie spieram się, przedstawiam tylko swój punkt widzenia. Problem właśnie w tym by umieć zaakceptować każdą sytuację. Jest jeden wyjątek. Zdrada.

Nie spieram się, przedstawiam tylko swój punkt widzenia. Problem właśnie w tym by umieć zaakceptować każdą sytuację. Jest jeden wyjątek. Zdrada.

Tu się zgadzamy. Raczej miałem na myśli, że każdy wie swoje i nie ma sensu dalej wałkować. 

A kto ci się każe zenic?? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

A skąd twój głupi wniosek, że ktoś mi coś każe ?😛😛😛

Tu się zgadzamy. Raczej miałem na myśli, że każdy wie swoje i nie ma sensu dalej wałkować. 

Serio tak uważasz? W pierwszej chwili pomyślałem, że chyba nie bardzo wiesz o czym piszemy. Masz rację, oddalę się. Wszak bycie personą non grata do przyjemności nie należy.

To jest akurat normalne. Tylko, że rzadko kiedy występuje aż tak duży mezalians finansowy w związku. Inna rzecz, że dwie osoby mogą mieć taki sam wkład pracy, zapiep.rzaja od do, przychodzą do domu równo zje.bani, ale jedna zarabia 3 a druga 9. I co, ta trójkowa, ma więcej zaiwaniać w domu, chociaż jest tak samo skonana? Bo jest tańszym czlowiekiem? Mniej wartym? Pewnie tak...

Oczywiście wkład pracy kobiety malującej paznokcie i przynoszącej do domu 2 tys, jest taki sam, jak faceta zapieprzajacego na budowie i przynoszącego 8tys. Może jej jest nawet większy😛. Tak kobiety rozumieją "równouprawnienie" 😛.

dla mojego Pysiaczka to nie problem, no ale on jest CEO korporacji działającej na terenie 3 kontynentów, to by było egzotyczne, gdybym pracował

dla mojego Pysiaczka to nie problem, no ale on jest CEO korporacji działającej na terenie 3 kontynentów, to by było egzotyczne, gdybym pracowała

dla mojego Pysiaczka to nie problem, no ale on jest CEO korporacji działającej na terenie 3 kontynentów, to by było egzotyczne, gdybym pracowała

Oczywiście wkład pracy kobiety malującej paznokcie i przynoszącej do domu 2 tys, jest taki sam, jak faceta zapieprzajacego na budowie i przynoszącego 8tys. Może jej jest nawet większy😛. Tak kobiety rozumieją "równouprawnienie" 😛.

Sorki ale obracam się w innym towarzystwie. W takim gdzie jedna osoba wykonując tą samą pracę może zarabiać trzy razy tyle co druga podobną. Kobiet malujących pazury i facetów z budowy nie oceniam. Trudno mi się wypowiedzieć na temat takiego stylu życia. Przynajmniej są to ludzie, na których uslugi zawsze jest popyt. 

Wraca kobieta z pracy do domu a tu mąż wszystko  pięknie ogarnął ,więc dla niej zostaje tylko jeden obowiązek ten najprzyjemniejszy 😛

A dlaczego nie: Wraca facet z pracy do domu, a tu kobieta wszystko pięknie ogarnęła, i dla niego zostaje tylko jeden obowiązek, ten najprzyjemniejszy? I tak co dzień. Bo ona nie musi wychodzić do żadnej pracy, ma czas i dla siebie i na ogarnięcie tego co trzeba.

Sorki ale obracam się w innym towarzystwie. W takim gdzie jedna osoba wykonując tą samą pracę może zarabiać trzy razy tyle co druga podobną. Kobiet malujących pazury i facetów z budowy nie oceniam. Trudno mi się wypowiedzieć na temat takiego stylu życia. Przynajmniej są to ludzie, na których uslugi zawsze jest popyt. 

To sorki, jeśli twoim zdaniem zasady obowiązujące w społeczeństwie, nie są generalne, tylko zależą od wykonywanych zawodów, to już więcej pytań nie mam.

A dlaczego nie: Wraca facet z pracy do domu, a tu kobieta wszystko pięknie ogarnęła, i dla niego zostaje tylko jeden obowiązek, ten najprzyjemniejszy? I tak co dzień. Bo ona nie musi wychodzić do żadnej pracy, ma czas i dla siebie i na ogarnięcie tego co trzeba.

😁a co to u licha jest "ogarnięcie czego trzeba"? Konkretnie.

Dobrze, że te czasy minęły.

A masz jakieś uzasadnienie tego twierdzenia, poza tym, że ty tak myślisz?

😁a co to u licha jest "ogarnięcie czego trzeba"? Konkretnie.

To ty pierwsza uzylas tego sformułowania, więc może nam wyjaśnisz.

To sorki, jeśli twoim zdaniem zasady obowiązujące w społeczeństwie, nie są generalne, tylko zależą od wykonywanych zawodów, to już więcej pytań nie mam.

Po prostu nie będę się wypowiadać w sprawie o której nic nie wiem, ani z wlasnego doświadczenia ani choćby z opowieści z pierwszej ręki

To ty pierwsza uzylas tego sformułowania, więc może nam wyjaśnisz.

Sorki, mój błąd, użył tegoż ktoś inny.  Więc wyjaśnię: mieszkanie posprzątane, obiad na stole.

A masz jakieś uzasadnienie tego twierdzenia, poza tym, że ty tak myślisz?

Nie mów, że Cię interesuje moje uzasadnienie 😁

Nie mów, że Cię interesuje moje uzasadnienie 😁

Mnie nie, bo i tak wiem, że to będzie jakaś bzdura i w dodatku nie na temat. Ale daje ci szansę wypowiedzenia tej bzdury, niech się ludzie posmieja 😛.

Sorki, mój błąd, użył tegoż ktoś inny.  Więc wyjaśnię: mieszkanie posprzątane, obiad na stole.

Właśnie przegladalam cały wątek, zeby stwierdzić gdzie użyłam tego sformulowania. Chcialam nadmienić, że stopień trudności zadania zależy od tego czy w domu są dzieci. Czy są w placowkach, czy pod opieką rodzica. Stopień trudności powiększają też zwierzęta czy duży metraż. Tak więc naprawdę to rzecz bardzo względna, co to znaczy "ogarnięte co trzeba"

Po prostu nie będę się wypowiadać w sprawie o której nic nie wiem, ani z wlasnego doświadczenia ani choćby z opowieści z pierwszej ręki

A trochę wyobraźni? 

Właśnie przegladalam cały wątek, zeby stwierdzić gdzie użyłam tego sformulowania. Chcialam nadmienić, że stopień trudności zadania zależy od tego czy w domu są dzieci. Czy są w placowkach, czy pod opieką rodzica. Stopień trudności powiększają też zwierzęta czy duży metraż. Tak więc naprawdę to rzecz bardzo względna, co to znaczy "ogarnięte co trzeba"

Mój błąd, przez to całe Bad Gateway trudno cofnąc się i sprawdzić. 

W wypadku gdy są dzieci, dodalbym: dzieci odprowadzone lub przyprowadzone z placówek, te co w domu ogarnięte stosownie do pory dnia. Zwierzęta tak samo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się