Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość he8

Koleżanka sprawiła że moje życie jest lepsze

Polecane posty

Gość he8

Ona i tym nie wie ale gdy się poznaliśmy mój stan zdrowia było nienajlepszy, byłem zrezygnowany. Poznałem ją i zacząłem walczyć z miłości, moje zdrowie jest o wiele lepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ona i tym nie wie ale gdy się poznaliśmy mój stan zdrowia było nienajlepszy, byłem zrezygnowany. Poznałem ją i zacząłem walczyć z miłości, moje zdrowie jest o wiele lepsze. 

O, a gdzie i kiedy się poznaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie nie zdają sobie sprawy jak potrafią wpłynąć na rozmówcę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he8
 

O, a gdzie i kiedy się poznaliście ?

Wolałbym nie mówić. Chciałbym jej za to podziękować, nie wiem czy będzie okazja. W zasadzie nic nie zrobila, ale samo to że ja poznałem dało motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he8

Wiedziałem że w tamtej chwili i stanie nie nadaje się i nie wyobrażałem sobie siebie w roli jej partnera. Od jakiegoś czasu jest lepiej może to jeszcze nie 100% ale jest ok. Teraz bym był gotowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Wolałbym nie mówić. Chciałbym jej za to podziękować, nie wiem czy będzie okazja. W zasadzie nic nie zrobila, ale samo to że ja poznałem dało motywacje

Czasem tak bywa. Wspaniale, zatem. Ciesz się tym. Widocznie miałeś ja poznać właśnie po to. Chciałbyś z nią być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Wolałbym nie mówić. Chciałbym jej za to podziękować, nie wiem czy będzie okazja. W zasadzie nic nie zrobila, ale samo to że ja poznałem dało motywacje

Czasem tak bywa. Wspaniale, zatem. Ciesz się tym. Widocznie miałeś ja poznać właśnie po to. Chciałbyś z nią być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wiedziałem że w tamtej chwili i stanie nie nadaje się i nie wyobrażałem sobie siebie w roli jej partnera. Od jakiegoś czasu jest lepiej może to jeszcze nie 100% ale jest ok. Teraz bym był gotowy 

Jeśli jesteście wolni to działaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wiedziałem że w tamtej chwili i stanie nie nadaje się i nie wyobrażałem sobie siebie w roli jej partnera. Od jakiegoś czasu jest lepiej może to jeszcze nie 100% ale jest ok. Teraz bym był gotowy 

Jeśli jesteście wolni to działaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he8
 

Czasem tak bywa. Wspaniale, zatem. Ciesz się tym. Widocznie miałeś ja poznać właśnie po to. Chciałbyś z nią być ?

To piękne co napisałaś. Chciałbym lecz to chyba mało możliwe, jest przeszkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To piękne co napisałaś. Chciałbym lecz to chyba mało możliwe, jest przeszkoda

Skoro wiec tak pozytywnie na Ciebie wpływa to może zaprzyjaźnij się z nią. Może poznałeś ja ponyo zeby mieć bratnia dusze na tym pokręconym świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he8
 

Skoro wiec tak pozytywnie na Ciebie wpływa to może zaprzyjaźnij się z nią. Może poznałeś ja ponyo zeby mieć bratnia dusze na tym pokręconym świecie. 

Myślę że to coś o wiele większego i chciałbym więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Myślę że to coś o wiele większego i chciałbym więcej. 

No tak chcesz, ale nie możesz mieć,'wiec co? Pozwolisz żeby znajomość z kobieta, która zmienia Twoje życie sie zakończyła? Skoro nie możesz z nią być jako jej facet, bądź jako jej przyjaciel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się takiego wydarzyło jak byś mógł opisać ? No i pamiętaj że nigdy nie ma przeszkody do nie przeskoczenia.  Może akurat mieliście się spotkać / poznać.  Może warto się zaprzyjaźnić 🙂 Czasem warto zaryzykować i zobaczyć czy przyniesie jakiś " owoc " . Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×