Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Shatyn

Kaczka na taczkę...

Polecane posty

Szanowny pan niestety prezydent doznał ataku paniki na wieść o tym, że debata jest w czwartek w TVN, po czym jego sztab w postaci Bielana, musiał za niego powiedzieć, że pan niestety prezydent nie przylezie. Zapomniał tylko dodać dlaczego. A sprawa jest prosta. Bo sie boi....  

Polska jest nowym Chile - stwierdza watykanistka argentyńskiego dziennika "La Nación" Elisabetta Piqué w artykule "Skandal pedofilski: wierni z Polski proszą papieża o interwencję". Dwa lata temu w Chile ujawniono ogromny skandal pedofilski w który zamieszani byli duchowni.

Odniesienie do Chile ma mieć związek z zakrojonym na dużą skalę wykorzystywaniem seksualnym nieletnich przez tamtejsze duchowieństwo, ujawnionym w 2018, wkrótce po pobycie tam Franciszka. Fakt ten doprowadził m.in. do zbiorowego ustąpienia hierarchii oraz do licznych aresztowań i usunięć ze stanu duchownego.

Całość: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-07-01/pedofilia-w-polskim-kosciele-tematem-za-oceanem-polska-jest-nowym-chile/?ref=slider

PiS chce swoimi trikami zaniżyć nasz dług o 250 mld zł. Po to, by nie złamać konstytucji

Fałszowanie finansów publicznych przez PiS. Wydatków nie wykazuje w budżecie, ale je z budżetu wyprowadza.

- Raportowanie do UE jest opóźnione. Dane o długu według "ZANIŻONEJ" metodologii są dostępne po kwietniu, na bieżąco. Dane "PRAWDZIWE" o długu (unijne) za I półrocze poznamy jesienią. Teraz nie mamy nawet I kw. – alarmuje na Twitterze dr Sławomir Dudek, były dyrektor departamentu polityki makroekonomicznej Ministerstwa Finansów, przez 23 lata pracownik resortu, obecnie główny ekonomista Pracodawców RP.

O co chodzi?

Licznik długu a konstytucja

Rząd nie może nas zadłużać w nieskończoność. Konstytucja zabrania, aby dług był wyższy niż 60 proc. PKB.

- Dług konstytucyjny (PDP) na koniec roku będzie zaniżony o 250 mld zł. 1/5 długu zostanie ominięta - ostrzega Dudek.

Mateusz Morawiecki jest specjalistą, jeśli chodzi o kręcenie licznika z długiem - wytknęła mu to zresztą za ubiegły rok Najwyższa Izba Kontroli. Upycha go tak, aby w statystykach (krajowych) nie było go widać.

Te triki widać jednak w metodologii Unii Europejskiej (ESA 2010). A właściwie byłoby widać, ale - jak wskazuje Dudek - raportowanie jest opóźnione.

Całość: https://wyborcza.pl/7,155287,26085391,pis-chce-swoimi-trikami-zanizyc-nasz-dlug-o-250-mld-zl-po-to.html#S.Gospodarka-K.C-B.1-L.1.duzy:undefined

21 godzin temu, Shatyn napisał:

A sprawa jest prosta. Bo sie boi....   

co za bzdury!Czego moze sie bac Duda w spotkaniu z tym ignorantem.....Przewyzsza go kultura osobista i inteligencja.Jezeli go nie bedzie to tylko dlatego ,ze ta stacja to sciek.Jedynym celem tej debaty bedzie chec sprowokowania Dudy przez cała tą bande

Shatyn na kogo głosowałeś w I turze???

Na Trzaskowskiego ale się nie cieszyłem... 😄 

2 godziny temu, facio napisał:

co za bzdury!Czego moze sie bac Duda w spotkaniu z tym ignorantem.....Przewyzsza go kultura osobista i inteligencja.Jezeli go nie bedzie to tylko dlatego ,ze ta stacja to sciek.Jedynym celem tej debaty bedzie chec sprowokowania Dudy przez cała tą bande

A pięć lat temu jakoś mu to nie przeszkadzało... Ten "ściek"... A Duda po prostu się boi. On przecież nie urządza konferencji prasowych dla wszystkich dziennikarzy i gada tylko z TVP, Polskim Radiem, itp. A Trzaskowski się nie boi, odpowiada na pytania wszystkich dziennikarzy którzy przyjdą na konferencje prasowe.

30 minut temu, Śliwka napisał:

Dlaczego się nie cieszyłeś?

Bo lepsza była kidawa.:classic_biggrin:

Shatyn jak dla mnie to mogłeś się cieszyć. Każdy ma prawo do własnego głosu. 

Tylko po chusteczkę byłeś zgryźliwy dla facia, skoro dobrze wyczuł na kogo głosowałeś??? 

1 godzinę temu, Śliwka napisał:

Dlaczego się nie cieszyłeś?

Żartowałem.... 😄

• Thanks 1

11 minut temu, iftar' napisał:

Shatyn jak dla mnie to mogłeś się cieszyć. Każdy ma prawo do własnego głosu. 

Tylko po chusteczkę byłeś zgryźliwy dla facia, skoro dobrze wyczuł na kogo głosowałeś??? 

Wyczuł ? Przecież to oczywiste na kogo głosowałem...

1 godzinę temu, facio napisał:

Bo lepsza była kidawa.:classic_biggrin:

Kidawa jest znakomitym kandydatem na prezydenta na czas pokoju i spokoju. Na czas wojny Trzaskowski jest dużo lepszy.

Z oświadczenia TVN, TVN24, Onet i WP w sprawie debaty prezydenckiej.

"Zaproszenie na debatę było jednocześnie zaproszeniem sztabów do dyskusji na temat wszystkich jej szczegółów i zasad. Niestety sztab Andrzeja Dudy odmówił uczestnictwa w tych rozmowach i ostatecznie poinformował nas, że ich kandydat nie weźmie udziału w debacie. Tym samym z przykrością informujemy, że jutrzejsza debata nie może się odbyć."

Ale że Pochanke i Hołownia nie ukończyli studiów to nie wiedziałam. Elita intelektualna 😄😄😄

"Za Dudą głosują tylko prostacy bez najwyższego wykształcenia.
My świetnie wykształceni głosujemy za Rafałem Trzaskowskim"

Podpisali:
- Zbigniew Hołdys (wykształcenie podstawowe)
- Paulina Młynarska (wykształcenie podstawowe)
- Andrzej Stasiuk (wykształcenie podstawowe)
- Lech Wałęsa (wykształcenie zawodowe)
- Maciej Maleńczuk (wykształcenie zawodowe)
- Henryka Krzywonos (wykształcenie zawodowe)
- Jerzy Owsiak (bez matury)
- Agnieszka Chylińska (bez matury)
- Aleksander Kwaśniewski (maturzysta)
- Władysław Frasyniuk (maturzysta)
- Justyna Pochanke (maturzystka)
- Jakub Wojewódzki (maturzysta)
- Szymon Majewski (maturzysta)
- Krzysztof Mieszkowski (maturzysta)
- Szymon Hołownia (maturzysta)

😄😄😄

Że to bzdura jedna wielka jest. Zdecydowanie potwierdzają.

22 minuty temu, Śliwka napisał:

Obecnie i wiceminister finansów Tadeusz Kosciński ma wyłącznie średnie wykształcenie, 

Ale sztabowcy i fani PADA nie pierdzielą farmazonów o młodych, wykształconych, z dużych miast.

Ta cenzura na kafe bywa irytująca.

Paweł Wroński GW:

Rafał Trzaskowski deklaruje jako przyszły prezydent obniżenie podatków. Można się dowiedzieć jak to zrobi nie mając większości w Sejmie?

No i ujawnił się... ...pierwszy narodowiec

Robert Biedroń w Polsat News: - "Nie wyjadę za granicę, żeby wziąć ślub. Mam swoją godność. Jestem Polakiem, kocham Polskę, jestem patriotą, jestem narodowcem. Śpiewam Rotę, śpiewam polski hymn, noszę polski paszport i dowód osobisty

W niedzielę RT zadeklaruje, że poprowadzi Marsz Niepodległości 11 listopada w Warszawie.

Napisano (edytowany)

"Mocne słowa prezydenta w Stargardzie! „Nie dla kłamców, kłamcom nie wolno z powrotem oddać władzy, bo raz już oszukali”

Mowa może o pewnym prezesie który osiem razy został skazany przez sądy za kłamstwa i pomówienia ? A może o pewnym premierze któremu sąd dwa razy,  nakazał sprostować rozpowszechniane przez niego nieprawdziwe informacje ? A moze chodzi o kogoś kto obiecywał 8 tysięcy sumy wolnej od podatku czy przewalutowanie kredytów frankowych po kursie z dnia wzięcia kredytu ?

Edytowano przez Shatyn

Napisano (edytowany)

TVP w zaproszeniu do debaty może łamać zapis rozporządzenia KRRiT, na które zresztą telewizja sama się powołuje. Z dokumentu wynika, że debata ma się odbyć w studiu bez udziału publiczności. Tymczasem spotkanie kandydatów w Końskich zgodnie z planem ma odbyć się w hali sportowej z publiką, która mogłaby zadawać pytania.

/.../

Debata w Końskich ma odbyć się więc w hali sportowej oraz ma na niej być obecna publiczność. Wiemy to z wcześniejszego komunikatu publicznej telewizji. "Formuła debaty przewiduje zadawanie pytań przez publiczność. Prowadzący będzie jedynie moderatorem spotkania" - informowano w poniedziałkowym komunikacie. 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26092002,debata-w-konskich-niezgodna-z-rozporzadzeniem-krrit-zaklada.html#s=BoxOpImg3

Edytowano przez Shatyn

Okazuje się, że zarówno miejsce debaty, jak i udział publiczności są niezgodne z rozporządzeniem, na które TVP powołuje się w zaproszeniu. Wychwycił to Tomasz Skory, dziennikarz RMF FM. Czytamy w nim:

„Telewizja Polska powinna zapewnić równe warunki udziału w debacie każdemu przedstawicielowi lub kandydatowi, o których mowa w § 2, poprzez:

1. umożliwienie wzięcia udziału w takiej samej liczbie debat;

2. zapewnienie równego czasu na wypowiedzi w debatach;

3. zapewnienie tej samej godziny rozpoczęcia emisji debat z tolerancją ±15 minut;

4. poinformowanie co najmniej na 48 godzin przed emisją debaty przedstawicieli lub kandydatów o terminie i tematach debaty;

5. przeprowadzenie debaty bez udziału publiczności w studiu”.

Dnia 28.06.2020 o 21:09, iftar' napisał:

Obiecał już ktoś, że jak PAD wygra to wyjeżdża z Polski?

Ja pamiętam 2015, wygraną PAD i wieczór wyborczy oraz to jak wygrywał. Zerknąłem na FB i mnóstwo znajomych pisało że wyjeżdża z tego ciemnogrodu, bo nie będzie żyć w kaczystanie. Do dziś nikt nie wyjechał😂

Jednak już w drugim pytaniu Rymanowski przypomniał sprawę debaty w konkurencyjnej TVN i wskazał, że Trzaskowski nazywał zachowanie Dudy walkowerem, a jego współpracownicy mówią wręcz o tchórzostwie lub nazywają głowę państwa „cykorem”.

To pytanie wybiło prezydenta z konceptu. Z przyklejonym uśmiechem zaczął mówić, że stacja TVN usiłowała go zmusić o udziału w debacie, choć popiera Trzaskowskiego i ma zagranicznego właściciela (chodzi o amerykański koncern Discovery). Twierdził, że to był tylko jeden nadawca i jest to „dyktat zagranicznej stacji” (zapomniał o Onecie i WP). Następnie utrzymywał, że Polacy nie widzieliby tej debaty (nieprawda, bo sygnał miał być udostępniony wszystkim), następnie nazwał działania TVN politycznym gangsterstwem i atakiem politycznym.

Całość: https://wyborcza.pl/7,75398,26094344,duda-przyparty-do-muru-w-polsacie-byly-pytania-o-debate-cykora.html#S.koronawirus-K.C-B.2-L.1.male

Napisano (edytowany)

cd...

Jednak na pytanie, czy zgodziłby się na spotkanie zorganizowane przez kilka stacji na neutralnym gruncie, plątał się wykrętach. Powtarzał nieustannie o ustaleniach sztabu oraz że nigdy nie uciekał od debaty.

Edytowano przez Shatyn

Duda na wiec wyborczy jedzie...

Napisano (edytowany)
21 godzin temu, JaboI napisał:

Ja pamiętam 2015, wygraną PAD i wieczór wyborczy oraz to jak wygrywał. Zerknąłem na FB i mnóstwo znajomych pisało że wyjeżdża z tego ciemnogrodu, bo nie będzie żyć w kaczystanie. Do dziś nikt nie wyjechał😂

to masz niesłownych znajomych, ja sama żyję na dwa kraje i znam wielu co już się od Polski odcięli.

Edytowano przez aaleksis

Dnia 3.07.2020 o 15:25, aaleksis napisał:

to masz niesłownych znajomych, ja sama żyję na dwa kraje i znam wielu co już się od Polski odcięli.

Wielu to znaczy ilu???

RT to się taki mocno socjalno prawicowy robi. 

Żadnej adopcji dzieci przez pary homo. Małżeństwo to tylko związek kobiety i mężczyzny, co jest zapisane w Konstytucji. 200 zeta do emerytury za każde dziecko.

Kim jest ten facet i co zrobił z prawdziwym RT??? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się