Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Shatyn

Kaczka na taczkę...

Polecane posty

9 godzin temu, Shatyn napisał:

„hołota chamska”

Trafne określenie! No cóż...,sądy jakie mamy takie mamy. Wszyscy trzeźwo myślący wiedzą jaka jest rzeczywistość.Miejmy nadzieję że w końcu kaczor zrobi i z tym porządek.

15 godzin temu, Shatyn napisał:
16 godzin temu, facio napisał:

Trzaskoski to Judasz , wilk w owczej skórze.Jego wyborcy dobrze wiedzą że łże ,chca jedynie powrotu tego co bylo ,dla ub przywrocenie emerytur ,dla niektorych ,,przedsiębiorcow ,,wykorzystywanie pracownikow ,kombinowanie ,dla mafi wat ,przekrety na podatkach ,dla mafi paliwoej lewe zyski ,dla niemcow sklepy , galerie dla samorządow ogromne pieniądze z ktorych nikt sie nie rozlicza,dla pozostalej wiekszości bieda i praca za grosze .

Brednie.

15 godzin temu, Shatyn napisał:

A tak fałszują wybory...

Brednie chorego z nienawiści człowieka!

1 minutę temu, facio napisał:

Trzaskoski to Judasz , wilk w owczej skórze.Jego wyborcy dobrze wiedzą że łże ,chca jedynie powrotu tego co bylo ,dla ub przywrocenie emerytur ,dla niektorych ,,przedsiębiorcow ,,wykorzystywanie pracownikow ,kombinowanie ,dla mafi wat ,przekrety na podatkach ,dla mafi paliwoej lewe zyski ,dla niemcow sklepy , galerie dla samorządow ogromne pieniądze z ktorych nikt sie nie rozlicza,dla pozostalej wiekszości bieda i praca za grosze .

Mało tego...,żeby dorwać się do władzy to jutro zapisze się do PiS !!! 🤣🤣🤣

Czyli wg ciebie osmieszam się tym, że potrafię ocenić czyjeś słowa i co wazniejsze, potrafię uzasadnić ocenę. Ty tak na poważnie ?

2 godziny temu, facio napisał:

Choćby tym:

Jesteś adwokatem diabła.Postępujesz zgodnie z zasadą:"kłamstwo powtórzone wiele razy,staje się faktem".Zaprzeczasz oczywistym faktom,przeinaczasz rzeczywistość do własnych partykularnych potrzeb,ect.Szkoda klawiatury na Twoje wynaturzenia.

Chciałeś choćby jeden przykład...,podałem i tak można podać wiele,ale po co?

Może i jesteś inteligentny,ale za to jesteś mega hipokrytą i obłudnikiem.

I tu znowu nie trafiłeś bo nie kłamie. Ani raz ani tysiąc razy. A więc znowu pudło. Nie zaprzeczam oczywistym faktom, nie przeinaczam rzeczywistości... Chciałem żebyś podał JEDEN przykład ale jak widać, nawet tego nie potrafiłeś zrobić. Nie jestem rownież hipokrytą ani obłudnikiem. Czyli i tu kulą w płot.

Napisano (edytowany)

Trafne określenie! No cóż...,sądy jakie mamy takie mamy. Wszyscy trzeźwo myślący wiedzą jaka jest rzeczywistość.Miejmy nadzieję że w końcu kaczor zrobi i z tym porządek.

Określenie trafne ale jeśli chodzi o ludzi wiary pisiowej. KAczor nie zrobi z tym porządku bo nie ma z czym robić porządku. Sądy są normalne, takie jakie są w każdym kraju. Oczywiście, że czasem się mylą, czasem są niesprawiedliwe ale nie myli się tylko ten, który nic nie robi. Dużo Określenie trafne ale jeśli odnosi się do ludzi wiary pisowskiej. gorsza sprawa jest z polskim prawem i to powinno ulec  zmianie ale nikomu do tego nieśpieszno. 

Edytowano przez Shatyn

Brednie chorego z nienawiści człowieka!

Jak widzisz to nie są brednie bo opisują fakty a ja nie mam w sobie ani grama nienawiści. Czyli znowu nie trafiłeś.

Dnia 6.07.2020 o 20:33, facio napisał:

Ty cały czas się ośmieszasz, wiekszość to widzi tylko nie Ty.🤣

A teraz może jednak podasz przykład JEDEN w którym sie ośmieszyłem i uzasadnisz swoją ocenę  bo jak do tej pory, ta łatwa dla dorosłego człowieka rzecz, tobie akurat nie wyszła...

Sąd: Jarosław Kaczyński ma przeprosić Radosława Sikorskiego za nieprawdziwe oskarżenie o zdradę 

Przeprosiny nakazał Sąd Apelacyjny w Warszawie, który orzekł, że prezes PiS podał o Sikorskim nieprawdziwe informacje. Chodzi o oskarżenia w związku z katastrofą smoleńską. Porażkę przed sądem poniosła też prorządowa TVP w procesie z Adamem Bodnarem

https://oko.press/sad-jaroslaw-kaczynski-ma-przeprosic-radoslawa-sikorskiego/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=news-codzienny&utm_term=trzy-najnowsze&utm_source=Lista+Podstawowa&utm_campaign=cc2d9d5737-codzienny_nowy&utm_medium=email&utm_term=0_3c81d4ef34-cc2d9d5737-137721545

Napisano (edytowany)

Prezydent złamał konstytucję przynajmniej trzykrotnie". Promotor Andrzeja Dudy krytykuje swojego doktoranta

Ubolewam, że jest on absolwentem naszego wydziału. Pisał u mnie doktorat, znam go 20 lat i jest on dobrym prawnikiem, ale dobry prawnik powinien wiedzieć co to jest demokratyczne państwo prawne, co to jest Trybunał Konstytucyjny i co to jest Konstytucja - wylicza prof. Jan Zimmermann, kierownik katedry prawa administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. - Niestety, Andrzej Duda brnie co raz bardziej. Do dziś licząc złamał konstytucję trzy razy - dodaje profesor nauk prawnych.

Zdaniem prof. Zimmermanna, Andrzej Duda złamał konstytucję, ułaskawiając Mariusza Kamińskiego, nie zaprzysięgając trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego wybranych przez poprzedni Sejm i dziś w nocy, zaprzysięgając czworo sędziów wybranych wczoraj przez obecny Sejm.

Andrzej Duda nie przejął się niczym. Nie chcę go usprawiedliwiać, bo złamanie przez niego konstytucji jest poza dyskusją, ale wydaje mi się, że nie zrobił tego swoją samodzielną decyzją - dodał profesor Zimmermann.

https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/507262,prof-jan-zimmermann-z-uj-prezydent-andrzej-duda-zlamal-konstytucje-trzykrotnie.html,komentarze-popularne,1

Edytowano przez Shatyn

Tego nie znajdziecie w oficjalnym biogramie. W 2003 r. Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie uznała, że Andrzej Duda nie nadaje się na aplikanta, bo m.in. fatalnie zdał egzamin. Obecny prezydent przekonywał, że ta decyzja jest niekonstytucyjna. I pomylił przepisy.

/..../ w maju 2000 r. wstąpił do Unii Wolności, został wiceprzewodniczącym koła Podgórze Zachód i bezskutecznie ubiegał się o mandat na zjazd regionalny.

Całość: https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,26111685,nieznany-epizod-z-zycia-prezydenta-jak-duda-oblal-egzamin-na.html#s=BoxWyboImg1

WSZYSTKIE TWOJE WYPOCINY TO WIERUTNA BZDURA!

No to zacytuj JEDEN mój tekst i na podstawie ogólnie dostępnej wiedzy, uzasadnij swoją opinie. Potrafisz czy jak zwykle ?

30 minut temu, Shatyn napisał:

No to zacytuj JEDEN mój tekst i na podstawie ogólnie dostępnej wiedzy, uzasadnij swoją opinie.

Skoro jesteś taki dobry w uzasadnianiu tych swoich nic nie wartych wypocin,to uzasadnij że masz dobrze poukładane pod beretem!:classic_tongue:

Napisano (edytowany)
14 minut temu, facio napisał:

Skoro jesteś taki dobry w uzasadnianiu tych swoich nic nie wartych wypocin,to uzasadnij że masz dobrze poukładane pod beretem!:classic_tongue:

A czy ja coś takiego napisałem ?

Pewnie nie zauważyłeś, że to ty powinieneś uzasadnić WŁASNE słowa... A nie ja coś czego nie napisałem.

I znowu ci nie wyszło.... 😄

Edytowano przez Shatyn

48 minut temu, facio napisał:

No to zacytuj JEDEN mój tekst i na podstawie ogólnie dostępnej wiedzy, uzasadnij swoją opinie. Potrafisz czy jak zwykle ?

1 minutę temu, Shatyn napisał:

znowu ci nie wyszło....

:classic_biggrin::classic_tongue::classic_biggrin::classic_tongue:

:classic_biggrin::classic_tongue::classic_biggrin::classic_tongue:

Cieszysz się, że ci nie wyszło... CZyli to jednak ty powinieneś się zorientować u lekarza czy "masz dobrze poukładane pod beretem!"

Nie gorączkuj sie shatynku i tak wygra Duda,ten Twój protegowany może i miałby szansę,ale musiałby się zapisać do PiSu.:classic_biggrin::classic_blink:

I aż dziw, że ma takie poparcie ! Tylu naiwnych i ślepych ? Czy taki odsetek komuchów SB-ków i ich rodzin ? To najwyższy czas zrobić z nimi porządek !!!!!:classic_huh:

Już wiem dla czego ma takie poparcie!

Jak powiedział J.K Mikke głupców u nas dostatek:classic_biggrin:

Wszystko w Warszawie Trzaskowskiego jest niemieckie- autobusy miejskie- firma niemiecka, wypożyczalnia rowerów też niemiecka. Dla polskich firm w stolicy nie ma miejsca.
Czy Polska po wyborach też ma być niemiecka, a my mamy jechać do Niemiec na szparagi?

2 minuty temu, dzialka4 napisał:

Wszystko w Warszawie Trzaskowskiego jest niemieckie- autobusy miejskie- firma niemiecka, wypożyczalnia rowerów też niemiecka. Dla polskich firm w stolicy nie ma miejsca.
Czy Polska po wyborach też ma być niemiecka, a my mamy jechać do Niemiec na szparagi?

Jak jakaś firma jest konkurencyjna i wygra przetarg niską ceną to niestety ale ona ma pierwszeństwo, Pisiowscy fachowcy spalili prawie dwa miliardy w Ostrołęce i doprowadzili do upadłości stadnina koni w Janowie.

Żeby nie było to pomimo że mamy własny węgiel to PiS kupuje to z Donbasu, ciekawe dlaczego.

Trzaskowski pamiętamy, że:
donosiłeś na naszą kochaną Polskę
byłeś przeciwko 500+
głosowałeś, żeby kobiety pracowały 7 lat dłużej
młodych patriotów nazywałeś faszystami
wiedziałeś o dzikiej reprywatyzacji
za twoją zgodą profanowano mszę świętą i Matkę Boską
jak wybuchła pandemia uciekłeś na L4

1 minutę temu, dzialka4 napisał:

Trzaskowski pamiętamy, że:
donosiłeś na naszą kochaną Polskę
byłeś przeciwko 500+
głosowałeś, żeby kobiety pracowały 7 lat dłużej
młodych patriotów nazywałeś faszystami
wiedziałeś o dzikiej reprywatyzacji
za twoją zgodą profanowano mszę świętą i Matkę Boską
jak wybuchła pandemia uciekłeś na L4

Nie każdy chce pracować na cudze dzieci, tym bardziej że pieniądze dostają również ludzie zamożni (nawet bogate Niemcy mają kryterium dochodowe), 

Prawda jest że opracowanie do 67 lato to przesada ale społeczeństwo się starzeje i żyje coraz dłużej i nie będzie komu na nich pracować.

Dziką reprywatyzacjią rozpoczęła się za Lecha Kaczyńskiego i jej beneficjentem jest właśnie Banaś,

A,o tej mszy św to piszesz jakieś bzdury

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się