Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Shatyn

Kaczka na taczkę...

Polecane posty

Paweł Wroński GW

To można było wygrać. Trzaskowski powiniem "podziękować" tym mądralom, którzy odradzili mu wyjazd do Końskich.

2 minuty temu, iftar' napisał:

Paweł Wroński GW

To można było wygrać. Trzaskowski powiniem "podziękować" tym mądralom, którzy odradzili mu wyjazd do Końskich.

Tu akurat sie zgodze, tym bardziej  że zauważyłam że Dude łatwo wyprowadzić z równowagi

5 minut temu, iftar' napisał:

Paweł Wroński GW

A ja się nie zgodzę. Udział Trzaskowskiego w wiecu wyborczym Dudy byłby błedem bo autoryzowałby swoją obecnością coś co tylko udawało debatę prezydencka ale nią nie mogło być. Czyli byłaby to zgoda na coś nielegalnego.

Shatyn jaki jest PiS wszyscy wiemy. Jaka jest tvp tez wszyscy wiemy. Duda występował w tych wyborach z pozycji lidera. To RT miał go gonić. I gonił rewelacyjnie. Nawet w pewnym momencie nabrałam przekonania, że on to wygra. Aż do czasu. Zamiast zachodniego nowoczesnego stylu górę wzięła peowska buta. Nitras, Budka, Lis, gwiazdki. Kretyńska debata. Dobrze że chociaż tego buca marszałka senatu udało im się schować. 

Mieli w ręku kartę pt ludzie młodzi. Ci którzy nie wiedzą co to komunizm, stan wojenny, czy mięso na kartki. Ci dla których RT to synonim nowoczesnego zachodu. Mieć taki atut w ręku i przegrać??? WOW.

Wrońskiemu nie chodziło o udział w debacie PAD. Chodziło o to że debata RT była głupia i żenująca.

A co w Debacie PAD było nielegalnego???

Nie było żadnej debaty prezydenckiej. I o to głównie chodzi. Zaczynamy się zachowywać jak ta gotowana żaba. Uznajemy ewidentne łamanie prawa za coś normalnego. Nie wiem czego chcesz od marszałka Senatu. A co do peowskiej buty.... Mam wrażenie, że przesadzasz w ocenie.

Wielu komentatorów uznało, że odmowa RT była błędem. W bezpośrednim starciu tej dwójki mogło by dojść do powtórki z debaty Kwaśniewski - Wałęsa.

8 minut temu, Różniczka napisał:

Tu akurat sie zgodze, tym bardziej  że zauważyłam że Dude łatwo wyprowadzić z równowagi

No chyba jednak chodziło o udawaną debatę w Końskich.

1 minutę temu, iftar' napisał:

W debacie prezydenckiej nie może brać udziału publiczność w polskiego prawa.

Przed chwilą, iftar' napisał:

Wszystko co jest nie po mysli PO i targowicy jest nielegalne i niegodne z konstytucja!!!🤮🤮🤮

Wielu komentatorów uznało, że odmowa RT była błędem. W bezpośrednim starciu tej dwójki mogło by dojść do powtórki z debaty Kwaśniewski - Wałęsa.

To właśnie są te gotowane żaby. Uznają, ze brak udziału w czymś nielegalnym jest błędem... A ja uważam odwrotnie.

Shatyn Ty już któreś wybory z rządu piszesz, że nie rozumiesz, nie wiesz o co chodzi. 

No właśnie dlatego opozycja przegrywa. Bo nie rozumie, bo nie wie o co chodzi. Bo nie widzi swoich błędów. Bo jest przekonana o własnej wyższości nad pozostałym, głupim ludem Polski klasy b.

Przed chwilą, facio napisał:

Wszystko co jest nie po mysli PO i targowicy jest nielegalne i niegodne z konstytucja!!!🤮🤮🤮

Brednie. Prawo jasno określa w jaki sposób ma obyć zorganizowana debata prezydencka.,

Shatyn Ty już któreś wybory z rządu piszesz, że nie rozumiesz, nie wiesz o co chodzi. 

No właśnie dlatego opozycja przegrywa. Bo nie rozumie, bo nie wie o co chodzi. Bo nie widzi swoich błędów. Bo jest przekonana o własnej wyższości nad pozostałym, głupim ludem Polski klasy b.

Nie wiem jak opozycja ale ja wiem dlaczego jestem przekonany, że mam rację. Bo np w sprawie debaty prezydenckiej są określone przepisy. Czyli moje ulubione "konkrety". I ja się tego trzymam.

piszesz, że nie rozumiesz,

On dobrze rozumie! Rżnie głupa to w jego stylu i tylko jego prawda się liczy i jest obowiązująca.

Przed chwilą, facio napisał:

On dobrze rozumie! Rżnie głupa to w jego stylu i tylko jego prawda się liczy i jest obowiązująca.

Bo moja prawda jest oparta na konkretach, na prawdzie a w tym wypadku na prawie. To ze ktoś tego prawa nie uznaje, olewa Konstytucję, itp nie oznacza, że ma rację.

2 minuty temu, Shatyn napisał:

Prawo jasno określa w jaki sposób ma obyć zorganizowana debata prezydencka.,

Brednie chorego człowieka ogarnietego omamem!🤕

Na te określone przepisy TVP znalazło jedno proste wytłumaczenie. Debata nie była organizowana w studio.

Przed chwilą, Shatyn napisał:

nie oznacza, że ma rację.

BREDNIE!

Na te określone przepisy TVP znalazło jedno proste wytłumaczenie. Debata nie była organizowana w studio.

Studio to nie jest określone miejsce. Studiem może być wszystko co tym mianem określimy. Studio to miejsce, generalnie rzecz biorąc, w którym nagrywa sie np debatę prezydencka.

1 minutę temu, facio napisał:

BREDNIE!

Bo ? Może konkrety ?

4 minuty temu, Shatyn napisał:

Bo ? Może konkrety ?

Wg.frustratów z KO,dzielenie łupów
pomiędzy kumpli z ferajny, to demokracja. Dbanie o dobro wspólne Polaków, to reżim. Taka już jego złodziejka mentalność.

1 minutę temu, Shatyn napisał:

Bo moja prawda jest oparta na konkretach, na prawdzie a w tym wypadku na prawie. To ze ktoś tego prawa nie uznaje, olewa Konstytucję, itp nie oznacza, że ma rację.

Stałym konkretem wyborów jest dzielenie Polaków na lepszych i gorszych. Na wykształconych wyborców PO i niewykształconych, wieśniaków, ludzi starszych - wyborców PiS.

Póki opozycja będzie obrażać ludzi, póty będzie przegrywać wybory.

Stałym konkretem wyborów jest dzielenie Polaków na lepszych i gorszych. Na wykształconych wyborców PO i niewykształconych, wieśniaków, ludzi starszych - wyborców PiS.

Chyba zapomniałaś o lepszym i gorszym sorcie o tym co tam stali i o tych co stali w innym miejscu, o mordach złodziejskich, itp, itd...

Warszawka powinna się cieszyc ze ich pupil nadal bedzie tam urzedowal już dostarczył im sporo wrażeń a teraz jeszcze mają zagwarantowany podwyższony poziom adreanaliny jadąc komunikacją miejską , przeciż same plusy są ..

Już kombinują będą skargi składać setki a nawet tysiące, już sztab Trzaska się zabezpiecza, już są osrani?

Zróbcie zrzutkę na autobus i jedźcie do makreli na skargę:classic_biggrin:

4 minuty temu, facio napisał:

Wg.frustratów z KO,dzielenie łupów
pomiędzy kumpli z ferajny, to demokracja. Dbanie o dobro wspólne Polaków, to reżim. Taka już jego złodziejka mentalność.

Może jednak przeczytaj o co pytałem bo znowu bredzisz.

1 minutę temu, Shatyn napisał:

Chyba zapomniałaś o lepszym i gorszym sorcie o tym co tam stali i o tych co stali w innym miejscu, o mordach złodziejskich, itp, itd.

Ty przypomnij sobie o swoich nitrasach i innych kapusiach bez honoru!

2 minuty temu, Shatyn napisał:

Chyba zapomniałaś o lepszym i gorszym sorcie o tym co tam stali i o tych co stali w innym miejscu, o mordach złodziejskich, itp, itd...

A to wg Ciebie jest usprawiedliwienie działań PO???

Usprawiedliwiajcie dalej. Nadal będziecie przegrywać.

4 minuty temu, iftar' napisał:

A tak poza tym co już napisałem....

"Z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat wynika, że prezydent Andrzej Duda zwyciężył wśród wyborców z wykształceniem od podstawowego do średniego włącznie. Kandydat KO Rafał Trzaskowski miał przewagę tylko wśród osób z licencjatem i wyższym wykształceniem.

Jak wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat, Andrzej Duda wygrał z Rafałem Trzaskowskim na wsi, gdzie uzyskał 63,2 proc. głosów. Kandydat KO miał przewagę w małych, średnich i dużych miastach. Największe poparcie Trzaskowski uzyskał w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców (66,5 proc. głosów).

Jak wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsatu, Rafał Trzaskowski wygrał z Andrzejem Dudą wśród wyborców do 49. roku życia. Urzędujący prezydent największą przewagę nad kandydatem KO uzyskał wśród osób powyżej 50. roku życia. W tej grupie wyborców poparła go ponad połowa uprawnionych do głosowania."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się